شیشه نمایشگاه اتومبیل

۷ تیر ۱۴۰۰
4.7
شیشه نمایشگاه اتومبیل

استفاده از شیشه به عنوان پوشش نمای بیرونی ساختمان و ترکیب آن با مواد متنوع چوبی و فلزی در دکوراسیون داخلی یکی از نشانه های طراحی مدرن است. در نمایشگاه اتومیبل اولین هدف به کار گیری شیشه ایجاد یک نمای شفاف و وسیع است که تمام محصولات یک نمایشگاه را به خوبی در معرض نگاه مردم و خریدار قرار دهد. شیشه نمایشگاه اتومبیل با ابعاد بزرگ پنل بندی می شود تا جابه جایی اتومبیل در نمایشگاه امکان پذیر باشد.

شیشه نمایشگاه اتومبیل از نوع سکوریت یا لمینت است که بر اساس نوع نمای ساختمان انتخاب می شود. درجه شفافیت شیشه نمایشگاه اتومبیل از نوع میرال و سوپرکلیر است تا رنگ ها و خطوط روی ماشین ها را به خوبی نشان دهد.

خصوصیات شیشه نمایشگاه اتومبیل

  • وضوح کامل ومیزان بالای ضفافیت شیشه نمایشگاه برای نمایش بهتر محصولات.
  • یک اندازه بودن شیشه های نمایشگاه به صورتی که نمای یکدست شیشه ای را ایجاد کند.
  • ایمنی بالای شیشه نمایشگاه در تحمل فشار و ضربه.
  • امکان ساخت درب های شیشه ای بسیار بزرگ برای ورود و خروج اتومبیل.
  • کاهش مصرف انرژی به دلیل عایق بودن شیشه نمایشگاه.


درب شیشه نمایشگاه لولایی

  • درب لولایی شیشه نمایشگاه معمولا به صورت یک لنگه درب باز شو و یک لنگه ثابت یا دو کتیه شیشه ای است.درب های لولایی با زاویه 90 درجه حرکت می کنند و بیشتر شیشه نمایشگاه لولایی به صورت یک صفحه شیشه ای در داخل یک فریم فلزی ساخته می شود. فریم های فلزی از نوع استیل یا آلومینیوم هستند که می توانند در رنگ های دلخواه شما ارائه شوند.

آکات به صورت  تخصصی در زمینه طراحی و تولید درب شیشه نمایشگاه فعالیت دارد و بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به شما پیشنهاد می دهد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :