شیشه های نشکن

۷ تیر ۱۴۰۰
4.9
شیشه های نشکن

گروه آکات در تمام محصولات خود که از قطعات شیشه ای ساخته می شود از انواع شیشه سکوریت در ضخامت های 8 تا 12 میلیمتر با بالاترین کیفیت استفاده می کند. آکات در اجرای شیشه نشکن از نیروی متخصص و متعهد آموزش دیده در تمام پروژه های خود بهر می برد.

 • اجرای دقیق انواع شیشه نشکن در کوتاه ترین زمان.
 • در تمام مراحل انجام نصب شیشه نشکن کارشناسان آکات با شما در تماس هستند.

آکات با توجه به اهمیت ایمنی در شیشه های نشکن برای مشتریان خود، از با کیفیت ترین شیشه ها با مناست ترین قیمت شیشه نشکن در ساخت هندریل شیشه ای و نرده شیشه ای و پارتیشن شیشه ای استفاده می کند. مواردی که بر روی قیمت شیشه نشکن موثز هستند عبارتند از: کیفیت یراق آلات نگهدارنده شیشه ها، ضخامت و رنگ پنل های شیشه ای و متراژ یک سفارش. برای اطلاع از قیمت بروز شیشه نشکن با کارشناسان آکات تماس بگیرید.

با توجه به تغییرات مدوام مواد اولیه ساخت شیشه، گروه آکات برای آشنایی شما مشتریان محترم لیست قیمت شیشه نشکن را به صورت مداوم بروز کرده و در اختیار شما قرار می دهد. در این صفحه می توانید از قیمت انواع شیشه ایمن نشکن در هر هفته اطلاع پیدا کنید.

 1. قیمت شیشه نشکن بروز محاصبه می شود.
 2. برای دریافت لیست قیمت شیشه نشکن با کارشناسان آکات تماس حاصل نمایید.
 3. قیمت یراق آلات و اتصالات به صورت مجزا در فاکتور درج می شود.

شیشه نشکن چیست؟

شیشه نشکن در واقع همان شیشه سکوریت یا میرال است که در یک فرآیند منظم مولوکولهای آن به صورت یکدست درکنار هم قرار داده می شود و شیشه خام معمولی را به ماده ای تقویت شده و ایمن تبدیل می شود. شیشه نشکن به ماده ای شفاف از شیشه سکوریت گفته می شود که توان بالایی در برابر فضار و ضربه دارد و در مقابل حرارت بالا مقاوم است. گروه آکات به دلیل اهمیت به ایمنی محصولات خود از شیشه های نشکن به صورت تک لایه سکوریت و دولایه لمینت استفاده می شود.

مزیت شیشه های نشکن:

 • شیشه های نشکن در زمان شکستن به قطعات ریز تبدیل می شوند.
 • شیشه نشکن در برابر ضربه و فشار نسبت به شیشه های معمولی مقاوم تر است.
 • به دلیل ایمنی بیشتر و کاهش خطرات احتمالی و صرفه جویی هزینه نگهداری و انرژی از شیشه نشکن در ساختمان استفاده می شود.
 • شیشه نشکن پس از خورد شدن برندگی ندارد.
 • شیشه نشکن به صورت سکوریت یا لمینت تولید می شود.
 • از شیشه نشکن در صنایع مادر مانند خودروسازی نیز استفاده می شود.
به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :