نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای

به دلیل اینکه نرده شیشه ای در طرح ها و مدل های متنوع تولید می شود تعیین قیمت نرده شیشه ای باید با اندازه برداری دقیق از محل اجرای نرده شیشه ای و محاسبه متراژ پنل های شیشه ای و تعداد یراق آلات و قطعات مورد نیاز برای ساخت هندریل شیشه ای و انتخاب کیفیت مترال جان پناه شیشه ای توسط کارشناسان شرکت آکات انجام شود. در مجموعه قیمت نرده شیشه ای و قیمت هندریل شیشه ای بر مبنای متر مربع و قیمت جان پناه شیشه ای بر اساس متر طول برآورد می شود البته موارد دیگری مانند ارتفاع نرده شیشه ای از کف راه پله یا جان پناه شیشه ای در بالکن به همراه تعداد و مدل اتصالات نگهدارنده پنل ها شیشه ای در قیمت موثر است.

قیمت فروش و اجرای نرده شیشه ای، جان پناه و هندریل شیشه ای
مدل (نرده شیشه ای،جان پناه و هندریل پناه شیشه ای)قیمت به تومان می باشد
شیشه لمینیتشیشه سکوریت
قیمت نرده شیشه ای بالکن18000002350000
قیمت نرده شیشه ای راه پله19000002500000
قیمت نرده شیشه ای تراس18000002350000
قیمت نرده شیشه ای استخر16500002200000
قیمت جان پناه شیشه ای اکسپوز23000002600000
قیمت جان پناه شیشه ای اسپیگات17500002350000
قیمت جان پناه شیشه ای فیکس پوینت21000002750000
قیمت هندریل شیشه ای روکار یو چنل18500002550000
قیمت هندریل شیشه ای دفنی24000002850000
قیمت هندریل شیشه ای فریم لس23000002600000

  * قیمت بر حسب متر طول در راه پله و متر مربع در بالکن و تراس می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و آلومینیوم دستگیر، یراق آلات و اتصالات، شیشه ، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع نرده شیشه ای، هندریل شیشه ای و جان پناه شیشه ای تماس بگرید

(لیست قیمت نرده شیشه ای بروز نیست و برای کسب اطلاع دقیق از قیمت های بروز انواع مدل های جان پناه شیشه و هندریل شیشه ای می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.)

نحوه دقیق تعیین قیمت جان پناه شیشه ای بر اساس مواردی است که به ترتیب در زیر شرح داده می شود.

 1. نیاز و عدم نیاز به زیر سازی محل اجرای جان پناه شیشه ای: اگر محل نصب جان پناه شیشه ای شرایط لازم برای اجرای را نداشته باشد هزینه اضافی به قیمت نهایی محصول افزوده می شود.
 2. کیفیت و دوام شیشه ها که برای ساخت یک جان پناه ایمن و زیبا عامل اصلی نیز است در کاهش و افزایش قیمت این محصول موثر است.
 3. کیفیت آلیاژ یراق آلات و اتصالات جان پناه شیشه ای یکی دیگر از موارد مهم در محاسبه قیمت جان پناه است.
 4. میزان پرت کار که باعث افزایش قیمت خواهد شد.

قیمت نرده شیشه ای به این دلیل بیشتر از نرده های سنتی و معمولی است که هزینه تولید شیشه های با کیفیت و یراق آلات مرغوب طبق استاندارد این سیستم بالا خواهد بود. در تولید و نصب سیستم نرده شیشه ای در ساختمان نمی توان برای کاهش قیمت از کیفیت متریال و استاندارد اجرای آن کاست زیرا اگر کمترین تغییری در این اصول مهندسی اعمال شود امنیت و کیفیت کار پایانی به هیچ عنوان قابل اطمینان نخواهد بود و همیشه امکان بروز حادثه وجود خواهد داشت. در مجموع شاید در ابتدا قیمت نرده شیشه ای بالاتر باشد اما با توجه به ماندگاری همیشگی و بدون تغییر آن هزینه پرداخت شده برای نرده شیشه ای کاملا به صرفه است. در ادامه به شرح عواملی که در نحوه قیمت گذاری نرده شیشه ای موثر هستند می پردازیم:

 1. قیمت نرده شیشه ای بر اساس ارتفاع تمام شده پنل های شیشه ای متفاوت است.
 2. قیمت نرده شیشه ای با افزایش ضخامت پنل های شیشه ای گرانتر می شود.
 3. قیمت نرده شیشه ای برای شیشه سکوریت و شیشه لمینت محاسبه می شود.
 4. قیمت نرده شیشه ای بر اساس متر مربع تعیین می شود.

قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای چیست؟

نرده شیشه ای به عنوان یک محفاظ شیشه ای و شفاف در ساختمان سازی پیشرفته امروزی جایگزین نرده فلزی و چوبی شده است. به دلیل اینکه نرده شیشه ای به زیبایی معماری معاصر می افزاید ، بسیاری از طراحان فقط برای بالا بردن ارزش پروژه خود از آن در ساختمان خود استفاده می کنند. اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای از استیل و آلومینیوم مقاوم در برابر پوسیده شدن و تغییر رنگ است به همین دلیل دوام و استحکام آن با گذشت زمان تغییر نمی کند و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

همه می دانیم که افراد حاضرند برای یک محصول زیبا ، شیک و مدرن هزینه بالایی را بپردازند. نرده شیشه ای به دلیل توانای در ایجاد یک توهم نوری در محیط داخلی و خارجی بصورت قطعی در اکثر خانه های مدرن اجرا می شود. همچنین ، بر خلاف عقاید قدیمی ، این نرده ها بسیار ایمن هستند. از آنجا که شیشه می تواند بیش از آهن دوام داشته باشد ، و آهن در هر زمان زنگ زده می شود و نرده چوبی قابل اعتماد نیست انتخاب این محصول بسیار مناسب و منطقی است. تمیز کردن و نگهداری از نرده شیشه ای بسیار آسان است. بنابراین به جای داشتن بالکن یا پله های زنگ زده و غبارآلود آهنی، آیا ترجیح نمی دهید که دارای یک نرده زیبا و ایمن باشد؟

به سبب تفاوت در شیوه های ساختمان سازی و متریال مختلف در اجرای دیواره و کف راه پله ها و تراس ها سیستم های اجرایی منعطفی برای نرده شیشه ای مهندسی شده است که عبارتند از:

 • نرده شیشه ای فیکس پوینت یا اتصال دکمه ای.
 • نرده شیشه ای اسپیگات یا خود ایستا.
 • نرده شیشه ای اکسپوز با دو نوع روکار و دفنی.
 • نرده شیشه ای با اتصال شیشه خور با پایه.

نرده شیشه ای

جان پناه شیشه ای

شیشه های به کار رفته در جان پناه شیشه ای مشخصات و ویژگی هایی دارند که باعث شده است استفاده از این سبک حفاظ و نرده در ساختمان سازی رواج پیدا کند. اجرای جان پناه شیشه ای در ساختمان به شفافیت، زیبایی و بهبود نور پردازی کمک می کند از طرف دیگر به سبب نصب دقیق و با سرعت بالا که کمترین نیاز را به تخریب دارد به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

از طرف دیگر استحکام بالای جان پناه شیشه ای در برابر سرما، گرما و ضربه باعث شده تا معماران توجه ویژه ای به استفاده از این محصول در طراحی های خود داشته باشند. تنوع روش های اجرای جان پناه شیشه ای امکان نصب آن را در راه پله ها، بالکن ها، کناره استخر ها و پشت بام ها در تمام سطوح صاف و قوس دار داده است.

ایمنی جان پناه شیشه ای بسیار زیاد است زیرا شیشه های سکوریت و لمینت که در این نوع نرده استفاده می شود از خاصیت ضد ضربه بودن و نشکن بودن بهره می برند. جان پناه های شیشه ای براساس کیفیت و نوع شیشه به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 1. جان پناه شیشه ای سکوریت
 2. جان پناه شیشه ای لمینت

جان پناه شیشه ای سکوریت حداکثر تا ضخامت 12 میلیمتر و ارتفاع 100 سانتیمتر قابل اجرا است. برای ایمنی بیشتر در این مدل از پایه های عمودی استیل و آلومینیوم نگهدارنده پنل شیشه ای استفاده می شود. اتصال اصلی شیشه ها به پایه ها از جنس آلومینیوم است که برای مهار جام های شیشه ای با ضخامت 10 و 12 میلیمتر طراحی شده است.

شیشه سکوریت هزینه تمام شده ساخت جان پناه را نسبت به شیشه لمینت پایین تر می آورد. جان پناه شیشه ای لمینت مستحکم ترین نرده تمام شیشه ای است که با پایه فلزی یا بدون آن بصورت یک دیواره شیشه ای با ضخامت بیشتر از 16 میلیمتر ساخته می شود.

جان پناه شیشه ای

هندریل شیشه ای

گروه مهندسی آکات با داشتن اکیپ های ماهر و کار آزموده در نصب انواع هندریل شیشه ای سفارشات شما خریداران محترم را در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت انجام می دهد. اجرای صحیح هندریل شیشه ای به تجربه و توانایی فنی خاصی نیاز دارد که تنها با آموزش صحیح و رعایت اصول مهندسی در انجام جزئیات کار بدست می آید. هندریل شیشه ای به افزایش نور طبیعی داخل ساختمان و زیباتر و امروزی شدن نمای بیرون ساختمان کمک می کند. شیشه های به کار گرفته در این نوع از حفاظ ها و نرده ها با فناوری روز تولید شده و استقامت بسیار زیادی در برابر ضربه های شدید و شک ها حرارتی دارند. در ادامه به توضیح کاربردهای این سبک از نرده و حفاظ می پردازیم.

تنوع مدل های هندریل شیشه ای زیاد است به همین دلیل انتخاب مناسب ترین مدل هندریل بر اساس نمای بیرونی ساختمان و سلیقه خریدار انجام می شود. مجموعه مهندسی آکات با سالها تلاش و انجام موفق بسیاری از پروژه ها با تعهد کامل نسبت به اجرای صحیح و به موقع سفارشات مشتریان خود به شما تضمین می دهد بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هندریل شیشه ای را ارائه می دهد.

هندریل شیشه ای

یکی از عواملی که در زمان تصمیم گیری برای استفاده از یک متریال در ساخت نرده ساختمانی تاثیر گذار است میزان هزینه ای است که باید برای آن پرداخت شود. عامل دیگر توجه به شکل ظاهری نرده ها و هماهنگی آن ها با نوع کاربری ساختمان است و از همه مهم تر کیفیت و دوام آنها است که باعث می شود تا جنس نرده راه پله و بالکن مشخص شود. از میان تمام متریال ها برای ساخت نرده ساختمانی قیمت نرده شیشه ای اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر است زیرا دوام و کیفیت این سیستم امنیتی بسیار برتر از انواع دیگر نرده های ساختمانی است. قیمت نرده شیشه ای نسبت به نرده های فلزی و نرده های چوبی گرانتر به نظر می رسد اما اگر به ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد آن توجه شود این اختلاف منطقی و قابل قبول خواهد بود.

  نرده شیشه ای

  گروه مهندسی آکات با توجه به محدویت بودجه شما خریداران گرامی در ارائه مناسب ترین سیستم نرده شیشه ای متناسب با سلیقه و نظر شما اقدام خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت های نرده شیشه ای با کارشناسان ما تماس بگرید.

  در ادامه به معرفی انواع سیستم های اجرایی نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای می پردازیم. نوع شیشه و سازه اصلی ساختمانی که قرار است در آن این سبک از نرده ها اجرا شود در تعیین سیستم نرده شیشه ای تاثیر گذار است. قابلیت اجرا و نصب جان پناه شیشه ای در هر نوع سازه ای به شکل خط صاف یا قوس دار وجود دارد و این توانایی تنها به دلیل وجود تنوع در اتصالات و یراق آلات ساخت نرده شیشه ای است که این امکان را فراهم می کند تا بدون هیچ محدودیتی بتوان هر شکل و سازه ای را با این سیستم شیشه ای ایمن تر کرد.

  نرده شیشه ای بالکن

  نرده شیشه ای بالکن و تراس به عنوان حفاظ و مانع ای در برابر سقوط عمل میکند از این رو کیفیت اجرای آن در ساختمان ها اهمیت زیادی دارد. علاوه بر آن به عنوان نوعی عایق حرارتی و رطوبتی از نفوذ سرما، گرما، رطوبت، گرد و خاک به داخل بالکن ها و تراس ها جلوگیری می کند. این مدل از نرده ها دیدی شفاف و گسترده را فراهم می سازد و بدین سان می توان از تماشای منظره های اطراف لذت برد. در اجرای نرده شیشه ای بالکن شرایط سازه ای ساختمان و ابعاد طول و ارتفاع تراس در انتخاب روش نصب مناسب برای این محصول تاثیر گذار است.

  مجموعه مهندسی آکات با سالها تجربه و اجرای موفق نرده های شیشه ای، پروژه های ساختمانی تجاری و مسکونی این اطمینان را به شما خواهد داد که در انتخاب مناسب ترین شیوه نصب نرده شیشه ای بالکن بهترین روش را هماهنگ با سلیقه و بودجه مالی شما پیشنهاد خواهد کرد.

  نرده شیشه ای بالکن نوعی دیواره جدا کننده تمام شیشه ای است که فضای بالکن و نمای خارجی ساختمان را از هم جدا می کند. در این نوع نرده بالکنی می توان از پنل های شیشه به صورت سندبلاست یا کیرستالی شفاف و به شکل دو جداره استفاده کرد. انتخاب نوع شیشه در حفاظ بالکن براساس محدودیت های فضای بالکن و نحوه استفاده از آن و همچنین درخواست مشتری در انتخاب الگو و طرح حفاظ شیشه ای بالکن مشخص می شود. به طور کلی در ساخت این مدل حفاظ بالکن طول دیواره های مکان اجرای حفاظ و ارتفاع آن در ضخامت شیشه به کار رفته موثر است.

  نرده شیشه ای بالکن

  امنیت بالا و کاهش چشمگیر خطر سقوط از بالکن پس از اجرای پنل های شیشه ای مزیت بهره گیری از آن را نسبت به نرده های فلزی و چوبی دو چندان میکند چرا که برخلاف نرده های آهنی و چوبی هیچ فاصله ای میان پنل های شیشه ای وجود ندارد و در نتیجه خطر سقوط کودکان و حیوانات از بین گارد های نرده به صفر میرسد. در کنار امنیت و استحکام بالا حفاظ های شیشه ای زیبایی نما و روشنایی محیط و افزایش وسعت دید را فراهم میکند چرا که شیشه با ایجاد یک دیواره یکپارچه و شفاف نمایی امروزی و مدرن را به ارمغان می آورد.

  یکی دیگر از برتری ها و مزیت های حفاظ های شیشه ای نسبت به دیگر نرده های بالکن سهولت در نگهداری و نظافت آنها است از جهت دیگر استفاده از شیشه های نشکن نیاز به بازسازی و تعمیرات آن ها را به کمترین حد رسانده است در نتیجه نردهه های شیشه ای برای مدت بسیار طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ میکنند به علاوه اگر شیشه به کار گرفته شده با تکنولوژی نانو تولید شده باشد نیاز به تمیز کردن شیشه ها را به حد بسیار پایین می رساند چون این نوع شیشه به راحتی آلودگی را از خود پاک می کند و تنها با کمی آب و بدون نیاز به هیچگونه مواد شوینده درخشندگی و شفافیت اولیه خود را به دست میآورد.

  حال در ادامه این مطلب به توضیح در مورد نکات ایمنی و استاندارد های لازم که برای اجرای یک نرده شیشه ای بالکن باید رعایت شود می پردازیم. این موارد و نکات اجرایی عبارتند از:

  1. حداقل ارتفاع تمام شده نرده و حفاظ شیشه ای بالکن باید 110 سانتیمتر باشد.
  2. کمترین ضخامت در شیشه های استفاده شده در نرده شیشه ای بالکن نباید از 16 میلیمتر کمتر باشد.
  3. نوع شیشه به کار رفته در اجرا حفاظ بالکن و تراس باید از نوع شیشه لمینت شده باشد.

  نرده شیشه ای تراس

  نرده شیشه ای پله

  ایمنی در راه پله ها هدف اصلی از نصب نرده است اما با بهبود متریال شیشه ای و فلزی شکل ظاهری نرده ها در داخل ساختمان نیز اهمیت پیدا کرده است. هماهنگی این بخش از ساختمان با طراحی کلی دکوراسیون داخلی ساختمان باعث شده است تا استفاده از شیشه برای ساخت نرده راه پله بیشتر به کار گرفته شود. نرده شیشه ای پله یک سیستم ایمنی تمام شیشه است که به شکل شبکه ای منظم از دیواره های شیشه ای و اتصالات فلزی بر روی کف پله ها یا دیواره کناری راه پله متصل می شود و حسی از امنیت و مدرن بودن را به فضای راه پله ها می بخشد. تنوع ظاهری و امکان استفاده از طیف وسیعی از شیشه های نشکن با ضخامت های مختلف باعث شده است اجرای هر پروژه ای با این سیستم شیشه ای امکان پذیر باشد.

  نرده های قدیمی راه پله که اغلب به صورت شبکه ای از لوله ها و پروفیل های فلزی یا چوبی به شکل عمودی و افقی با فصله اجرا می شود یک مشکل بزرگ دارند و آن فاصله زیاد بین پایه ها و گارد های است که خطر سقوط کودکان و حیوانات خانگی را افزایش داده است به همین دلیل نرده شیشه ای پله مناسب ترین گزینه برای استفاده در ساختمان های مسکونی و عمومی مانند بیمارستان ها، هتل ها، مراکز تجاری و اداری است. در ادامه به شرح استاندارد های اجرای جان پناه شیشه ای راه پله می پردازیم:

  1. ارتفاع استاندارد برای استفاده از نرده شیشه ای پله بین 90 تا 120 سانتیمتر است.
  2. پایین تر ضخامت شیشه به کار گرفته شده در جان پناه شیشه ای پله 10 میلیمتر است.
  3. شیشه های اصلی در این نوع سیستم محافظ راه پله از نوع سکوریت یا لمینت می باشد.

  نرده شیشه ای پله

  نرده شیشه ای اکسپوز

  یکی از مدرن ترین و زیباترین مدل های نرده تمام شیشه ای که امروز در مراکز تجاری بزرگ و فرودگاه ها بیشتر استفاده می شود و از ایمنی بسیار خوبی برخوردار است سیستم نرده شیشه ای اکسپوز است. دلیل این ایمنی اجرای دقیق اصولی است که باید در هنگام نصب آن رعایت شود از طرف دیگر در این مدل، دیواره های شیشه ای با طول بلند که در کنار یکدیگر قرار می گیرند امکان بروز کمترین حادثه را از بین می برند.

  علاوه بر اینها نوع و ضخامت پنل های شیشه در این سیستم باعث شده است جای کوچکترین نگرانی از بابت احتمال خطرات جانی وجود نداشته باشد. نرده شیشه ای اکسپوز یک سازه شیشه ای از پنل های منظم است که با کنار هم قرار گرفتن آنها دیواره و حصاری شیشه ای با ضخامت بالا ساخته می شود که امکان دید زیادی را برای افراد ایجاد می کند. نوع شیشه های این مدل لمینت با ضخامت های 16 - 18 - 20 میلیمتر است که بوسیله یک دستگیره یا هندریل فلزی یا چوبی در یک خط قرار می گیرند. یراق نگهدارنده این مدل یک پروفیل آلومینیومی به شکل حرف یو انگلیسی است که شیشه تا عمق 15 سانتیمتر داخل آن قرار می گیرد. بر روی این پروفیل ها یک نوار آلومینیومی با رنگ آنودایز شده قرار می گیرد تا ظاهر آن زیباتر شود.

  نرده شیشه ای اکسپوز

  نرده شیشه ای اسپیگات

  یکی از رایج ترین مدل های نرده شیشه ای دور استخر سیستم اسپیگات است با امکان عبور آب از زیر پنل های شیشه ای و امکان داشتن یک حصار تمام شیشه ای که کمترین مانع را در برابر چشم انداز ایجاد کند. این نوع حفاظ شیشه ای در کمترین زمان قابل نصب است زیرا استفاده از اتصال اسپیگات به آسانی و بدون هیچ گونه زیر سازی امکان پذیر است. نرده شیشه ای اسپیگات تنها سازه شیشه ای امنیتی است که امکان استفاده از دو نوع شیشه سکوریت و لمینت را به شرکت های مجری نرده های امنیتی ساختمان می دهد. اتصال شیشه ها به کف ساختمان بوسیله یک یراق 15 تا 20 سانتیمتری از جنس فلزات آلومینیوم، استیل و آهن است که می تواند شیشه های با ضخامت های 10 تا 20 میلیمتر را در جای خود به صورت عمودی ثابت نگاه دارد. ایمنی نرده شیشه ای اسپیگات بسیار مناسب است به اندازه ای که بیشتر در اطراف استخر ها یا بالکن و تراس ها نصب می شود.

  نرده شیشه ای اسپیگات

  نرده شیشه ای فیکس پوینت

  نرده شیشه ای فیکس پوینت تنها مدلی است که می تواند در هر سازه ای بدون محدویت در مکان اجرا شود. این مدل به صورت استاندار به کناره دیواره راه پله یا بالکن متصل می شود. نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت به وسیله یراق آلات اسپایدری دکمه ای شکل که با نام Point Fittings معروف هستند انجام می شود. جنس این اتصالات از فولاد مقام با خصوصیت زد زنگ یا آلومینیوم سخت 6063 می باشد که با دو روش به سازه اصلی ساختمان متصل می شوند. شیشه هایی که در نرده های فیکس پوینت استفاده می شود از بهترین کیفیت برخوردار هستند و از ویژگی نشکن بودن بهره می برند.

  شیشه لمینت شده در ضخامت های 16 - 18 - 20 میلیمتر برای ساخت این مدل مناسب است. در پایین این شیشه ها با دستگاه برش واتر جت یا لیزر سوراخ هایی برای محل قرار گیری یراق فیتینگ ایجاد می شود. تعداد و فاصله این سوراخ ها بسته به ارتفاع و طول پنل های شیشه ای از 4 تا 6 عدد تعبیه می شود. نرده شیشه ای فیکس پوینت برای استفاده در ویلاها، هتل ها، نمایشگاه ها و پاساژه ها تجاری مناسب است. شرکت آکات با نصب و اجرای تعداد زیادی از این مدل نرده با اطمینان کامل محصول خود را گارانتی ایمنی و کیفیت می کند.

  نرده شیشه ای فیکس پوینت

  نرده شیشه ای با ایجاد امنیت و زیبایی می تواند ظاهری مدرن و متفاوت به نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی ساختمان ها ببخشد. امکان اجرا نرده شیشه ا ی در فضاهای مختلفی چون راه پله ، تراس و بالکن وجود دارد. از طرف دیگر نرده شیشه ای امکان بهره گیری از نور طبیعی را به ارمغان می آورد و در مواردی که پروژه تا سقف سازه اجرا شود به صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت سرما و گرما کمک میکند.

  طرح ها و اجرا های نرده شیشه ای به قدری متنوع است که می تواند انواع سلیقه را پوشش دهد. تنها شرط لازم ویژگی محل پروژه است که باید شاخص های مورد نیاز و استاندارد را برای اجرای نرده شیشه ای داشته باشد. نگهدارای ، نظافت و بازسازی نرده شیشه ای بسیار کم هزینه است در مقابل دوام ، استحکام و امنیت و زیبایی آن ستودنی و رضایت بخش است و همین ویژگی سبب برتری چشمگیر نرده های شیشه ای از نرده های کلاسیک است. در قرون پیش به سبب سطح پایین دانش بشری در فنون ساخت شیشه، انسان دیدگاه منفی در استفاده از شیشه داشت.

  امروزه استفاده از شیشه رواج بسیار دارد و یکی از موارد استفاده از آن در ساختمان های مدرن نرده شیشه ای است. عصر حاضر شاهد پیشرفتهای متعددی در صنایع بسیاری از جمله ساختمان سازی بوده است و از این جهت بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی های پیشرفته برای تولید پنل های شیشه ای بسیار شایع و مشخص است. هر کدام از محصولات شیشه ای اعم از هندریل، جان پناه و نرده شیشه ای با روش های مشخص مهندسی به صورت دقیق طراحی و اجرا می شوند و به این ترتیب زیبایی و ظاهری متمایز و شکیلی را ایجاد می کند.

  نرده شیشه ای

  نرده های شیشه ای چه اندازه ایمن هستند؟

  نرده های شیشه ای امروزه با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته از ایمنی بالایی برخوردار هستند. در زیر به برخی از تفاوت های میان نرده های شیشه ای و نرده های معمولی فلزی می پردازیم:

  1. نرده های شیشه ای یکدست هستند و فاصله بسیار کمی بین پنل های آن وجود دارد و بر خلاف نرده های فلزی که فاصله بین نرده ها زیاد است، خطر سقوط افراد و حتی حیوانات وجود ندارد.
  2. امکان فرسایش و پوسیدگی در نرده های شیشه ای وجود ندارد، برخلاف نرده های فلزی و چوبی که نیاز مداوم به بازسازی و نگهداری دارند.
  3. دوام و ایمنی شیشه بسیار بالا است و به دلیل وجود یک لایه PVB در صورت شکسته شدن به قطعات بسیار ریز تبدیل می شود.
  4. مراحل ساخت و اجرای نرده شیشه ای بسیار دقیق است و پنل های شیشه ای با تکنولوژی پیشرفته ای تولید می شود.

  اهمیت امنیت در نرده شیشه ای

  شفافیت و جنبه زیبایی آفرینی نرده شیشه ای غیر قابل انکار است؛ با این وجود موضوع بسیار مهم و حیاطی که در طراحی حفاظ شیشه ای باید در نظر گرفت شود و آن بحث امنیت است. ضخامت شیشه و همچنین سیستم نصب و اجرای آن باید شرایط ایمن را تضمین کند. شیشه لمینت شده از دو بخش شیشه ای یک اندازه که با ورقه ای ثابت که میان دو بخش جای داده می شود، تشکیل شده است. این امر باعث می شود که در صورت شکسته شدن شیشه، اجزای آن متصل به هم باقی بمانند. (مانند شیشه جلوی خودرو) یکی از موارد مربوط به شیشه های لمینت شده این است که امکان ایجاد سوراخ در آن وجود ندارد و از این رو جا اندازی سیستم کمکی روی آن با مشکل مواجه می شود به جهت رفع این مشکل شیشه حرارت دهی شده است. این نوع شیشه طی فرآیند حرارت دهی و رسیدن به مقاومت بالا تولید می شود. با این حال این شیشه نیز برای نصب در ارتفاعات بالا توصیه نمی شود. پس همانطور که بر می آید برای دستیابی به نتیجه عالی و ایمن برای نرده شیشه ای باید موارد مهمی را در نظر گرفت از جمله:

  1. برای ایجاد سوراخ در شیشه بهتر است از شیشه حرارتی استفاده کرد و جهت بکارگیری آن در ارتفاعات مختلف از روش لمینت کردن آن بهره برد. حاصل کار شیشه حرارتی لمینت شده می باشد.
  2. راه جایگزین دیگر استفاده از روش u شکل است که در آن شیشه لمینت شده می تواند وزن خود را روی پایه نگهدارد.
  3. روش دیگر موسوم به ((گیرuv)) می باشد. در این روش دیسک ها و ورقه های شیشه ای دور بستی فلزی از جنس استیل و آلومینیوم می چسبند. این نوع از بست و اتصال بسیار قدرتمند است.
  4. در نهایت شماری از بست های استیل ضد زنگ وجود دارند که شیشه را مانند گیره و یا کلیپس نگه می دارند.

  هندریل شیشه ای

  هندریل شیشه ای چیست؟

  هندریل شیشه ای حفاظی مستحکم در برابر سقوط افراد و عنصری مطمئن به عنوان تکیه گاه است. این محصول را می توان در روف گاردن ها و کناره ها ، بالکن و تراس ها و همینطور راه پله ها اجرا کرد. نمایی زیبا  و تحسین برانگیز دارد و به خوبی می تواند نور را از خود منتقل کند. شیشه های بکارگرفته شده از جنس لمینت و یا سکوریت هستند و در مقابل فشارهای استاندارد نشکن می باشد. شیشه ها شفاف اند و برخی از آنها می تواند به فناوری نانو مجهز شود و به این ترتیب نیازی به نظافت ندارد و در مقابل گرد و خاک مقاوم است. نرده ها و یراق آلات بکار رفته نیز ضد زنگ هستند و می تواند بنا به شرایط و همچنین درخواست مشتری از جنس آلومینیوم و یا استیل مرغوب و ضد زنگ انتخاب شود. رنگ بندی های متفاوت مات و شفاف و همچنین امکان اجار در ابعاد گوناگون در طرح های متنوع همگی از مزایای هندریل شیشه ای به طور خلاصه می باشد.
  به طور کلی می توان ویژگی های هندریل شیشه ای را در دسته های زیر جای داد:

  • ایمن و زیبا است.
  • می تواند شامل اتصالات استیل ویا آلومینیوم باشد.
  • می تواند کاملا به صورت یکدست و فارغ از چهارچوب استیل و آلومینیوم باشد.
  • تقریبا در هرجایی از ساختمان اعم از بالکن، پنجره و تراس و پشت بام امکان نصب را دارد.
  • می تواند در انواع ساختمان ها ی مسکونی و غیرمسکونی اجرا شود.
  • امکان اجرا در ابعاد متفاوت
  • ماندگاری و دوام بالایی دارد.
  • با دلیل انعکاس نور می تواند به بزرگتر دیده شدن فضا کمک کند.
  • انعکاس نور در هندریل شیشه ای به روشن تر شدن فضا و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی می انجامد.
  • در صورت تمایل به انتقال نور کمتر می توان از شیشه های مات استفاده کرد.
  • نمایی که ایجاد می کند مدرن و منحصر به فرد است.
  • شیشه ها سکوریت و لمینت هستند و در نتیجه در دسته شیشه های مقاوم و نشکن قرار می گیرند.
  • شیشه های نشکن که به فناوری نانو مجهز باشند نیاز چندانی به تمیز کردن و نظافت ندارند.

  هندریل شیشه ای

  انواع هندریل شیشه ای بر اساس مکان اجرا

  بر اساس اینکه هندریل شیشه ای در کجای ساختمان اجرا می شود، می توان نام های مختلفی را در دسته بندی های زیر جای داد:

  • هندریل شیشه ای پله و راه پله
  • هندریل شیشه ای بالکن و جان پناه
  • هندریل شیشه ای تراس و دور استخر

  انواع هندریل شیشه ای بر اساس روش اجرا

  هندریل شیشه ای را می توان بر اساس روشی که اجرا می شود در گروه های مختلفی جای داد. تفاوت در روش های اجرا ناشی از امکانات موجود در محل اجرا و یا تقاضای مشتری جهت پیاده سازی طرحی خاص و مواردی از این دست است. در هر صورت روش اجرا در دسته بندی های زیر جای می گیرد:

  • هندریل شیشه ای تمام شیشه ای توکار و یا دفنی
  • هندریل شیشه ای نقطه ای یا فیکس پوینت
  • هندریل شیشه ای اسپیگات یا خود ایستا
  • هندریل شیشه ای فریملس روکار با سیستم یوچنل

  در ادامه به توضیح اجمالی هر یک از موارد بالا می پردازیم.

  هندریل شیشه ای

  هندریل شیشه ای تمام شیشه ای توکار یا دفنی

  در این روش پروفیل و یا اتصال نگهدارنده در داخل زمین کار گذاشته می شود. شکل و ظاهر این پروفیل یو شکل است و به جهت اینکه  در داخل زمین کار گذاشته می شود اندازه آن از پروفیل بکار رفته در هندریل شیشه ای روکار بیشتر است.

  • شیشه بکار رفته لمینت دولایه است و لایه محافظ پی وی دی مجهز است.
  • اندازه قطعات مهار کننده جام شیشه ای 35 در ارتفاع 18 است.
  • عنصری فلزی در پایان کار قابل مشاهده نمی باشد.
  • بسیار زیبا و مقاوم است.
  • بیشتر در مکان های اداری و تجاری رایج است.

  هندریل شیشه ای

  هندریل شیشه ای نقطه ای یا فیکس پوینت

  هندریل شیشه ای که با روش نقطه ای اجرا می شود در فضاهای کوچکتر بسیار پرطرفدار است. به دلیل بهره برداری بیشینه از فضا پنل های شیشه به جای زمین از کناره های راه پله یا بالکن کارگذاشته می شود. ارتفاع پنل های شیشه ای بین 120 تا 140 و بیشتر از دیگر مدل ها  و طرح است. جام های شیشه ای استیل، آلومینیوم و یا آهن است. جام های شیشه ای به کناره دیوارها متصل می شود.

  هندریل شیشه ای اسپیگات یا خود ایستا

  این مدل مناسب مواردی است که زمان محدود و عاملی مهم است.

  • شیشه ها می تواند لمینت و یا سکوریت باشد.
  • سرعت نصب بالا و روش اجرای آن آسان است.
  • برای اجرا در بالکن ها و دور استخرها طرفداران زیادی دارد.
  • دو یا سه عدد پایه اسپیگات 15 تا 17 سانتیمتری برای اجرای پنل ها بکار می رود.
  • جنس پایه ها می تواند استیل، آلومینیوم و یا آهن باشد.
  • قیمت مناسبی دارد.

  هندریل شیشه ای

  هندریل شیشه ای فریم لس روکار سیستم یو شکل

  هندریل های شیشه ای می تواند در قالب فریملس یا بدون چهارچوب باشد که در این صورت نمایی یکدست و شفاف از پنل های نشکن شیشه ای خواهیم داشت. در صورتی که هندریل شیشه ای به صورت فریم یا چهارچوب دار اجرا شود لوله های استیل و یا آلومینیوم نیز در نمای نهایی خواهیم داشت. در هر صورت انتخاب هر کدام از موارد بالا بر اساس معیارهای مختلف مشتری است و اجرای هر دو امکان پذیر است برای مثال برای داشتن نمایی با ظرافت خیلی بالاتر می توان از مدل های فریملس استفاده کرد و در صورتی که نمایی جدی تر و یا به اصطلاح نسبتا عضلانی از هندریل شیشه ای انتظار رود می توان از هندریل شیشه ای بدون فریم دار استفاده کرد.
  تمیزکاری هندریل شیشه ای بسیار آسان است و به راحتی با استفاده از یک اسفنج ساده امکان پذیر می شود. از طرف دیگر مقاومت بالایی دارد و به راحتی خراب و بلااستفاده نمی شود. می توان بر اساس نیاز و سلیقه، به راحتی رنگ های متفاوت و متنوعی را بکار برد و در نهایت بالاترین میزان هماهنگی را ایجاد کرد.

  این مدل بدون چهارچوب است و نمایی زیبا و مدرن به ارمغان می آورد.

  • پروفیل ها به صورت یوشکل است.
  • هیچگونه عنصر و یا المان عمودی در این طرح دیده نمی شود.
  • نمای نهایی فریملس شیشه ای و بسیار زیبا است.
  • شیشه های لمینت در لایه و سکوریت است.
  • شیشه ها در داخل پروفیل ها جای گذاشته می شود.
  • شیشه ها به وسیله فک متحرک و با پیچی مخصوص در داخل پروفیل ها ثابت می شود.
  • برای ایمنی بیشتر می توان بالا ویا کنار پنل های شیشه ای دستگیره استیل و یا آلومینیوم اجرا شود.

  هندریل شیشه ای

  قیمت هندریل شیشه ای

  به طور کلی عوامل مختلفی در تعیین قیمت هندریل شیشه ای موثر است چرا که در هر صورت این عوامل در تولید و اجرا ی خوب محصول نقش بازی می کنند و اجتناب ناپذیر هستند. برای نمونه جنس اتصالات و پروفیل ها، طرح ومدل اجرا که فریملس و یا فریم دار باشد، متراژ  ابعاد، پنل های شیشه ای که سکوریت و یا لمینت و مجهز به فناوری نانو باشد و همچنین محل اجرا از جمله این عوامل هستند. محل اجرا از این جهت مهم است که واحد ارزیابی می تواند مترطول باشد و یا مترمربع. توضیح اینکه اگر برای نمونه هندریل شیشه های در بالکن و یا تراس دارای ارتفاع بیشتر از صد سانتیمتر باشد مترمربع معیار قیمت دهی است.

  لیست قیمت هندریل شیشه ای
  مدل (هندریل پناه شیشه ای)قیمت به تومان می باشد
  شیشه لمینیتشیشه سکوریت
  قیمت هندریل شیشه ای بالکن18000002350000
  قیمت هندریل شیشه ای راه پله19000002500000
  قیمت هندریل شیشه ای تراس18000002350000
  قیمت هندریل شیشه ای استخر16500002200000
  قیمت هندریل شیشه ای اکسپوز23000002600000
  قیمت هندریل شیشه ای اسپیگات17500002350000
  قیمت هندریل شیشه ای فیکس پوینت21000002750000
  قیمت هندریل شیشه ای روکار یو چنل18500002550000
  قیمت هندریل شیشه ای دفنی24000002850000
  قیمت هندریل شیشه ای فریم لس23000002600000

    * قیمت بر حسب متر طول در راه پله و متر مربع در بالکن و تراس می باشد.

    * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و آلومینیوم دستگیر، یراق آلات و اتصالات، شیشه ، نصب) می باشد.

    * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

    * برای اطلاع از قیمت بروز انواع هندریل شیشه ای تماس بگرید

  مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: بالکن شیشه ای

  هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

  بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


  جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


  نرده شیشه ای فیکس پوینت
  نرده شیشه ای فیکس پوینت
  نرده شیشه ای اکسپوز
  نرده شیشه ای اکسپوز
  نرده شیشه ای استخر
  نرده شیشه ای استخر
  نرده شیشه ای اسپیگات
  نرده شیشه ای اسپیگات
  نرده شیشه ای راه پله
  نرده شیشه ای راه پله
  نرده شیشه ای
  نرده شیشه ای
  نرده شیشه اینرده شیشه ایآکاتakat-12نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای و هندریل شیشه ای آکات مدرن و ایمن. برای بازدید طرح ها و اطلاع از قیمت نرده شیشه ای، جان پناه و هندریل شیشه ای وارد سایت شوید.

  محل نصب نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای در ساختمان کجاست؟

  هندریل شیشه ای و جان پناه شیشه ای نام های مختلف یک محصول واحد موسوم به نرده شیشه ای می باشد. یکی از رایج ترین و جدیدترین محصولات ساختمانی و مهندسی است که تقریبا در همه نقاط ساختمان ها قابل نصب و استفاده می باشد. شیشه های به کار رفته در نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای در مقابل فشار و شکست مقاومت و استقامت بالایی دارند. ترکیب این شیشه ها با تکنولوژی خاص و دقیقی ایجاد می شود. حتی اگر در مراحل پایانی تولید به فناوری نانو مجهز شوند نیاز به تمیز کردن را به صفر می رساند. امکان پیاده کردن طرح های متفاوت بر روی نرده های شیشه ای وجود دارد و به این ترتیب مشتری می تواند بنا به نیاز و خواست خود از طرح های متنوع ای را روی نرده شیشه ای اجرا کند. وجود رنگ های متفاوت و زیبا نیز از دیگر مزیت های نرده شیشه ای می باشد. آنچه که در نرده های شیشه ای علاوه بر خود پنل ها اهمیت دارد یراق آلات اتصالی آنها می باشد، به این معنا که یراق آلات بکار رفته باید از جنس های باکیفیت استیل و یا آلومینوم باشد که علاوه بر استحکام، زیبایی دوام و ماندگاری و استقامت در مقابل ضربه و زنگ زدگی را داشته باشد. پس به شدت توصیه می شود با گروهی وارد کارد شوید که وجدانکاری را سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهند و به نصب پنل های شیشه ای با یراق آلات باکیفیت می پردازند و همچنین در عمل و اجرا زبده هستند.

  نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای چه طرح هایی دارد؟

  حفاظ شیشه ای می تواند در طرح های متفاوتی ارائه شود. می تواند کاملا یکدست و نامرئی باشد بدون اینکه یراق آلات قابل دید باشند. این یکدستی در ایجاد نمایی زیبا و مدرن کمک بسزایی می کند و دیدی وسیع و چشمگیر را از منظره بیرونی به ارمغان می آورد. اما آنچه که در کنار این یکدستی و زیبایی می درخشد فراهم آوردن امنیت جانی و ایجاد سدی محکم در مقابل سقوط افراد و اشیا است. علاوه بر طرح های یکدست می توان از دیگر انواع طرح ها در نرده و حفاظ شیشه ای بالکن استفاده کرد، بطوری که اتصالات قابل دید باشند اما این اتصالات به نحوی در کنارهم با پنل های شیشه ای قرار می گیرند که زیبایی و امنیت و به روز بودن را با هم به ارمغان می آورد. جان پناه شیشه ای عایق بسیار خوبی در مقابل صداهای مزاحم بیرونی، گرد و خاک می باشد وهمینطور از انتقال گرما و سرما جلوگیری می کند و به این ترتیب در صرفه جویی در مصرف هزینه و انرژی نقش مثبت و پر رنگی را بازی می کند.

  تعیین قیمت نرده شیشه ای بر چه اساسی است؟

  تعیین قیمت نرده شیشه ای بر اساس چند عامل مهم صورت می گیرد. شاید به نظر برسد قیمت تمام شده نرده شیشه ای نسبت به نرده های چوبی و یا آهنی بالاتر است. این افزایش قیمت بی دلیل نیست چرا که مراحل ساخت و حساسیت در تولید نرده شیشه ای به طوری است که حفظ مزیت های اولیه و اصلی نرده شیشه های، هزینه های خاص خود را می طلبد. در نتیجه دست اندرکاران مشغول در این صنعت باید با در نظر گرفتن تمامی موارد ایمنی، زیبایی، استقامت و ماندگاری به تولید این محصول بپردازند. بعد از نصب نرده شبشه ای بسیاری از عوامل حاشیه ای و بعدی که در انواع نرده چوبی و آهنی وجود دارد از جمله پوسیدگی زنگ زدگی موریانه رطوبت و ..... در نرده شیشه ای وجود ندارد و در عین حال این محصول استقامت و ماندگاری بسیار بالایی در مقابل فشار دارد. با در نظر گرفتنن تمامی موادر ذکر شده در بالا می توان به این نتیجه رسید نصب نرده شیشه ای از ایجاد هزینه ای اضافی در آینده اعم از تعمیر، تعویض یا بازسازی جلوگیری می کند و به این ترتیب هزینه اولیه را بخوبی و چندین برابر جبران می کند.

  قیمت نرده شیشه ای بالکن چگونه محاسبه می شود؟

  تعیین دقیق قیمت نرده شیشه ای بالکن مستلزم کارشناسی دقیق از محل اجرای نرده بالکن است. بر این اساس مدل یراق آلات نگهدارنده پنل های شیشه ای و نوغ شیشه ها در قیمت نرده شیشه ای بالکن معم ترین فاکتور هستند. با توجه به تنوع محصولات نرده شیشه ای بالکن پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق از نحوه چگونگی محاسبه قیمت نرده شیشه ای با واحد فروش و پشتیانی شرکت تماس بگرید.