کفپوش

۱۵ تیر ۱۴۰۰
4
کفپوش

در یک ساختمان اولین قسمتی که بیش از هر جای دیگر در تماس با تردد افراد است کفِ ساختمان است که دچار تخریب و فرسایش و شکستگی می شود. برای رفع این مشکل کفپوش ها طراحی و ساخته شده اند. کفپوش یک پوشش یکدست و مقاوم است که برای حفظ پایداری و زیبایی کف ساختمان اجرا می شود. با این کفپوش ها دیگر نگران تخریب و شکستگی کف ساختمان نیستید و با آسود گی خیال به انجام فعالیت روزانه خود می پردازید.

تنوع کف پوش ها زیاد است و هرکدام با ویژگی های مثبت و متریال متفاوت تولید می شود. انتخاب کفپوش مناسب یکی از سئوال هایی است که همیشه برای خریداران وجود دارد.

اینکه کدام کفپوش برای پروژه شما مناسب است به میزان زیادی به کاربری ساختمان شما بستگی دارد. کف پوش ساختمان های مسکونی در مقایسه با ساختمان های عمومی مانند ادارات و مراکز تجاری جنبه زیبایی ظاهری بیشتر و سختی کمتر دارد در صورتی که اگر شما بخواهید یک ساختمان عمومی که تردد افراد در آن زیاد است را کف پوش کنید باید به دوام و استفاده مداوم از آن توجه کنید و ظاهر تزئینی آن کمتر اهمیت دارد.

برای نمونه در مراکز بهداشتی یا کاراخانه مواد غذایی باید از کفپوشی استفاده شود که ضد باکتری باشد و نظافت آن به راحتی انجام شود. در مراکز نگهداری سالمندان از کف پوشی باید استفاده شود که لغزنده نباشد و به راحتی امکان حرکت را به سالمند بدهد. اگر در مناطق کوهستانی یا مرطوب ساختمان سازی می کنید باید از کفپوش ضد رطوبت استفاده کنید تا تغییرات دما مشکلی برای آن ایجاد نکند.

در یک شرح کوتا کفش پوش ها به انواع کفپوش چوبی، پی وی سی، سنگی و استیل تقسیم می شوند. قیمت هر کف پوش بر اساس نوع متریال و ابعاد آن تعیین می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع کف پوش با ما تماس بگرید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :