نمای کامپوزیت آلومینیوم فیکس

نمای کامپوزیت آلومینیوم فیکس

روش نصب ثابت / فیکس Fix ( آهن) نمای کامپوزیت آلومینیوم

در روش فیکس آهن یکی از رایج ترین روش های نصب نمای کامپوزیت است، در مرحله اول این روش کمربندی فلزی در جلوی اسکلت فلزی ساختمان و یا در جلوی پوترهای بتنی ساختمان کشیده می شود و در مرحله دوم پروفیل های عمودی و افقی براساس طراحی نما و ابعاد ساختمان در محل قرار گیری آکس های (Axe) از پیش طراحی شده جهت نصب ورق های کامپوزیت آلومینیوم اجرا می گردند.

aluminum composite façade Fixing system

ورق های کامپوزیت بعد از طی مراحل مونتاژ از قبیل شیار زنی و برش کاری با فاصله ۱ سانتیمتری از یکدیگر به وسیله پیچ و پرچ و با استفاده از نبشی های آلومینیومی بر روی زیر سازی آهنی در آکس های (Axe) از پیش طراحی شده نصب می گردند. درز ما بین پانل های ورق های کامپوزیت بوسیله لاستیک های درز گیر و چسب سیلیکون یا چسب پلی ارتان پر می شود.

روش نصب ثابت / فیکس Fix ( آلومینیوم) نمای کامپوزیت آلومینیوم

در این روش، کمربندی آهنی مشابه روش نصب فیکس آهن و براساس با طراحی نما و ابعاد ساختمان اجرا می شود و در مرحله بعد پروفیل آلومینیومی عمودی در محل قرارگیری آکس های عمودی اجرا می شود. در این روش به جای استفاده از پروفیل های آلومینیوم در آکس های افقی از برگشت لبه خم خورده ورق کامپوزیت جهت اجرا و آب بندی نمای کامپوزیت استفاده می شود. روش فیکس آلومینیوم از روش فیکس آهنی سازه ای سبک تر دارد.

مزایای نصب نمای کامپوزیت آلومینیوم به روش فیکس

سرعت بالای نصب

قیمت تمام پایین تر نسبت به روش هنگ

مراحل نصب و مونتاژ ساده تر نمای کامپوزیت

معایب اجرای نمای کامپوزیت آلومینیوم به روش فیکس

تمام نمای کامپوزیت در برابر تنش های ساختمان عملکرد یکسانی ندارد. این مشکل به سبب تفاوت درضریب انبساط زیر سازی آهنی نمای کامپوزت می باشد.

آب بندی نما طول عمر پایین تری نسبت به روش هنگ دارد و نیاز به بازسازی آب بندی پس از چند سال است.

نمای کامپوزیت,قیمت نمای کامپوزیت

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


 

 

نحوه اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت فیکس
طراحی و اجرای نمای کامپوزیت فیکس
طراحی نمای کامپوزیت
طراحی نمای آلومینیوم کامپوزیت فیکس
نمای آلومینیوم فیکس
اجرای نمای کامپوزیت سیستم فیکس
قیمت ورق نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت فیکس
طراحی نمای کامپوزیت فیکس
نحوه اجرای نمای کامپوزیت فیکس