نمای کامپوزیت آلومینیوم هنگ

نمای کامپوزیت آلومینیوم هنگ

روش نصب ریلی هنگ (Hang) نمای کامپوزیت آلومینیوم

در روش هنگ ورق های نمای کامپوزیت آلومینیوم از طریق شیارهای چکمه ای شکلی که در ضلع های کناری ورق خورده است به صورت ریلی بر روی پروفیل های آلومینیومی ناودانی شکل که قابل رگلاژ می باشند نصب می شوند. در این روش به دلیل عدم استفاده از پیچ یا پرچ، سرعت نصب نمای کامپوزیت بالا بوده و جداسازی و تعویض پانل های آسیب دیده ورق کامپوزیت به صورت جداگانه و با سرعت بالا امکان پذیر است. در این روش به دلیل استفاده از پروفیل های ناودانی شکل آلومینیومی آب بندی نما به صورت کامل انجام خواهد شد.

aluminum composite façade hanging system

در این روش پس از اجرای شاسی کشی آهنی نبشی های آهنی بوسیله شیار لوبیایی شکلی که بر روی آن ها تعبیه شده به کمربند آهنی سازه نما نصب می شود، در مرحله دوم ریل های آلومینیومی از طریق براکت های آلومینیومی که دو سوراخ لوبیایی شکل دارند در آکس نبشی های آهنی به زیرسازی نمای کامپوزیت متصل می شوند، جهت جلو گیری از خوردگی آلومینیوم در مجاورت آهن لاستیک های دی الکتریکال PVC در وسط براکت آلومینیومی و نبشی آهنی قرار داده می شود ، در پایان پانل های کامپوزیت آلومینیوم بر روی لامل های آلومینیومی یا همان بچه ناودانی نصب می شوند.

مزایای نصب نمای کامپوزیت آلومینیوم به روش هنگ

سرعت اجرای بالا نما کامپوزیت

هزینه کمتر جهت بازسازی نمای کامپوزیت

عدم وجود مشکلات مربوط به آب بندی نما

معایب نصب نمای کامپوزیت به روش هنگ

در مواردی که پانل ها کامپوزیت با ابعاد بزرگ مونتاژ شوند کیفیت ثابت ماندن شکل ورق و جلو گیری از ایجاد سرو صدا به هنگام باد و بارندگی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

نمای کامپوزیت,قیمت نمای کامپوزیت

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


سیستم نمای کامپوزیت آلومینیوم هنگ
ورق کامپوزیت آلومینیوم
قیمت ورق کامپوزیت و اجرا
قیمت نمای آلومینیوم کامپوزیت هنگ
اجرای نمای کامپوزیت هنگ
طراحی نمای کامپوزیت هنگ
نمای کامپوزیت قیمت
نمای کامپوزیت ساختمان
نمای آلومینیوم کامپوزیت هنگ
قیمت نمای آلومینیوم کامپوزیت هنگ
نمای کامپوزیت آلومینیوم هنگ