نرده شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای با زیبایی ظاهری و امکان انعکاس نور طبیعی گزینه مناسبی برای اجرای نرده در ساختمان هایی با معماری مدرن است. به سبب شفایت شیشه های به کار رفته در نرده شیشه ای این نوع نرده مناسب برای نصب در راه پله ها و فضاهایی است که نور محیط در آن ها اهمیت دارد. شیشه های مورد استفاده در نرده شیشه ای بالکن از نوع سکریت شده و یا لمینت می باشد. شیشه علاوه بر شفافیت ظاهری استحکام مناسبی در برابر فشار و ضربه دارد که با این خصوصیات اجرای نرده شیشه ای پله از امنیت بالایی برخوردار است. انواع نرده شیشه ای که در راه پله و بالکن استفاده می شود عبارتند از نرده شیشه ای فیکس پوینت , نرده شیشه ای اکسپوز , نرده شیشه ای اسپیگت , نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر. گروه آکات با عرضه مستقیم انواع یراق آلات و اتصالات نرده های شیشه ای از تولیدات کشور ترکیه این تضمین را به شما مشتریان عزیز می دهد که کیفیت نرده های شیشه ای اجرا شده توسط این مجموعه بسیار بالا بوده و با ارائه مدل های متنوع و بروز نرده های شیشه ای عادلانه ترین و رقابتی ترین قیمت نرده شیشه ای را به شما عرضه کند.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت این مدل نرده شیشه از ترکیب قطعات اسپایدری استیل یا آلومینیومی دکمه ای شکل و جام های شیشه ای سکریت و لمینیت شده با ضخامت های 12 تا 16 میلیمتر تولید می شود. هندریل این مدل نرده تمام شیشه ای می تواند از جنس استیل یا آلومینیوم باشد. در اجرای این مدل نرده شیشه ای به محاسبات دقیق برای تعیین محل سوراخ های قطعه فیکس پوینت بر روی شیشه نیاز است زیرا با کم ترین اشتباه امکان خطا وجود دارد و خسارت جبران ناپذیری به بار می آید. استفاده از این مدل نرده شیشه ای برای فروشگاه ها و ویلاها مناسب است و می تواند مشکل محدودیت فضای راه پله ها و ووید ها را حل کند. تعداد سوراخ های اتصال قطعه فیکس پوینت به بدنه کناره دیواره راه پله و بالکن به طول پنل های شیشه ای بستگی دارد. نرده شیشه ای فیکس پوینت از نظر فضای اجرای کار هیچ گونه محدودیتی ندارد و می توان آن را در هر مکانی به سادگی نصب کرد.

نرده شیشه ای

نرده تمام شیشه ای

نرده تمام شیشه ای اکسپوز با استفاده از بیس های یو شکل آلومینیومی که در فواصل 15 تا 25 سانتیمتر در کف سازه نصب می شود جام های شیشه ای را مهار می کند. بعد از قرار دادن جام های شیشه ای در بیس های آلومینیومی توسط گیرهای نگهدارنده ای که در داخل این بیس ها قرار دارند جای شیشه ها را محکم کرده و بعد از تراز کردن شیشه ها یک ورق کاور آلومینیومی بر روی این بیس ها قرار می دهیم تا در قسمت نصب نرده های شیشه یک نوار یک دست دیده شود. ارتفاع این نوار به همراه بیس های نگهدارده شیشه با توجه به ضخامت و وزن شیشه ها بین عمق نگهدارنده شیشه از 12 تا 20 سانتیمتر است.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای اسپیگت

نرده تمام شیشه ای اسپیگت یکی از زیباترین و در عین حال مستحکم ترین مدل های نرده شیشه است که با پایه های سوزنی شکل استیل با ارتفاع 12 تا 15 سانتیمتر که به صورت شیاردار می باشد جام های شیشه را مهار می کند. برای هر عدد جام شیشه دو پایه اسپیگت نیاز است. این مدل نرده شیشه داری سرعت نصب بالای بود و برای تمام راه پله ها و تراس ها قابل اجرا است. سادگی نصب نرده شیشه ای اسپیگت یکی دیگر از خصوصیات مثبت این مدل نرده شیشه ای است. طول و ارتفاع نرده شیشه ای در این سیستم محدویت کمتری داشته تا جایی که می توان نرده شیشه ای با جام های شیشه ای به طول 3 تا 4 متر نیز اجرا کرد.

نرده شیشه ای اسپیگت

نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر

در نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر پایه های استیل یا آلومینیوم به وسیله یک قطعه یو شکل با نام بست شیشه گیر به پنل های شیشه ای وصل شده و وزن آن را مهار می کند. حداکثر ضخامت شیشه های مورد استفاده در این مدل نرده 12 میلیمتر است و ارتفاع تمام شده برای اجار در راه پله 90 سانتیمتر و در بالکن ها 110 سانتیمتر است. قیمت نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر از مدل های دیگر نرده شیشه ای ارزان تر می باشد اما ایمنی و استحکام آن از دیگر سیستم های نرده شیشه خور کمتر است. این مدل نرده برای استفاه در منازل و هتل ها مناسب می باشد و می توان با ابعاد متفاوت ان را مونتاژ کرد.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای بالکن

استفاده از شیشه در بالکن ها به ایجاد یک نمای شفاف و روشن که باعث استفاده بهتر از نور طبیعی می شود کمک می کند به همین دلیل نرده های شیشه ای بهترین روش برای رسیدن به این هدف ها است. نرده شیشه ای بالکن از نظر زیبایی و از جهت ایمنی می تواند اولین انتخاب باشد زیرا شیشه های استفاده شده در این مدل نرده بالکن بسیار با استحکام هستند و توان بالایی برای تحمل فشار و ضربه از محیط اطراف دارند و می توانند به رنگ های متنوع متناسب با دید کلی نمای بیرونی و داخلی ساختمان تولید شوند. ارتفاع نرده شیشه ای بالکن معمولا از 110 سانتیمتر تا 140 سانتیمتر می باشد و شیشه استفاده شد در اجزای این نرده ها ازنوع سکریت یا لمینت با ضخامت های 12 و 16 میلیمتر می باشد. هر چه طول بالکن ها بیشتر باشد ضخامت شیشه های نرده بالکن نیز افزایش می یابد برای مثال اگر طول یک بالکن 4 متر باشد باید از شیشه های 16 میل استفاده شود اما اگر طول بالکن کمتر از 2 متر باشد می توان از شیشه های با ضخامت کمتر استفاده نمود. واحد قیمت گذاری نرده شیشه ای بالکن بر اساس متر مربع است البته اگر ارتفاع نرده شیشه ای بالکن کمتر از 110 سانتیمتر باشد این مبنا بر اساس متر طول خواهد بود.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای پله

نرده های شیشه ای پله با تمام سیستم های اکسپوز، فیکس پوینت، اسپیگت و پایه شیشه گیر قابل اجرا است اما نرده شیشه ای بالکن یک تفاوت مهم با نرده های بالکن دارد و آن شکل ظاهری پنل های شیشه ای استفاده شده در این نوع نرده است. صفحات شیشه ای در نرده راه پله ها به شکل لوزی می باشد زیرا سطح کف راه پله با زاویه 45 ساخته می شود. نرده شیشه ای پله با ایجاد یک نمای شیشه ای شفاف و مدرن می تواند به زیبا تر شدن و روشن تر شدن محیط راه پله ها کمک کند. نرده شیشه ای پله باید حداقل تا ارتفاع 90 ساتیمتر فضای کناری پله ها را پوشش دهد و نوع شیشه در این مدل نرده شیشه ای با توجه به مدل نرده تعیین می شود.

نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای بر اساس ضخامت شیشه استفاده شده در گارد محافظ نرده و ارتفاع پنل های شیشه ای و طول هر پنل شیشه ای و نوع شیشه از بابت سکریت یا لمینیت بودن شیشه و کیفیت متریال و مدل یراق آلات و اتصالات نگهدارنده این شیشه ها بر اساس متر مربع محاسبه و قیمت گذاری می شود. قیمت نرده شیشه ای راه پله به جهت استفاده از شیشه هایی با ارتفاع کمتر نسبت به قیمت نرده شیشه ای بالکن ارزانتر خواهد بود. در ادامه لیست قیمت انواع نرده شیشه ای با توجه به موارد ذکر شده در جدولی شرح داده می شود.

لیست قیمت نرده شیشه ای راه پله و بالکن
ردیف قیمت نرده شیشه ای مبلغ هر متر
1 قیمت نرده شیشه ای بالکن 12000000تومان
2 قیمت نرده شیشه ای پله 850000تومان
3 قیمت نرده شیشه ای تراس 950000تومان

اجرای نرده شیشه ای

برای نصب نرده شیشه باید به روش یا سیستم مهار کننده پنل های شیشه ای توجه داشت یعنی اگر از روش نرده شیشه ای دفنی استفاده می شود باید قبل از انجام عملیات کف سازی و سرامیک کاری بیس و پروفیل یو شکل آلومینیومی نگهدارنده شیشه در داخل زمین کار گذاشته شود و پس از آن مراحل سنگ کف اجرا شود. در مدل نرده شیشه ای اکسپوز رو کار باید ابتدا زیر سازی آهنی نرده بر روی دیواره کناری پله و بالکن سوار شود و در مرحله بعد پایه های پروفیل آلومینیومی شیشه گیر نصب شود. در سیستم نرده شیشه ای فیکس پوینت نیز ابتدا باید از محل نصب یراق اسپایدری نگهدارنده شیشه بازدید شود تا اطمینان کامل در مورد محکم بودن دیواره ها برای تحمل فشار وزنی شیشه ها حاصل شود. اجرای نرده شیشه ای باید با دقت کامل انجام شود زیرا اگر در مراحل ساخت نرده کوچکترین اشتباهی رخ دهد خسارت زیادی به بار می آورد که هزینه قیمت نرده شیشه را افزایش می دهد.

نرده شیشه ای تراس

امنیت در تراس ها از یک طرف و محافظت از رطوبت و سرما و باد از سوی دیگر باعث شده استفاده از نرده های شیشه ای مورد توجه قرار گیرد زیرا این نوع نرده هم یک عایق مناسب حرارتی و یک دیواره محافظ است که دید شفاف و گسترده ای در فضای تراس ها به شما می دهد و می توانید از تماشای منظره اطراف لذت ببرید. مدل نرده شیشه ای تراس بر اساس شرایط موجود سازه ساختمان انتخاب می شود تا با توجه به طول تراس و ارتفاع مورد نیاز نرده تراس بهترین سیستم نرده شیشه ای برای شما نصب شود. مجموعه مهندسی آکات با سالها تجربه و اجرای موفق تعداد بسیار زیادی از سفارش نرده شیشه ای پروژه های ساختمانی تجاری و مسکونی این تضمین را به شما خواهد داد که در انتخاب مناسب ترین شیوه نصب نرده شیشه ای بهترین روش را متناسب با سلیقه و بودجه مالی شما پیش نهاد خواهد کرد.

حفاظ شیشه ای بالکن

حفاظ شیشه ای یک نرده تمام شیشه ای است که با هدف ایجاد یک دیواره جدا کننده بین فضای بالکن و نمای خارجی ساختمان استفاده می شود. حفاظ شیشه ای بالکن می تواند به صورت ریلی و تا شو از شیشه های سن پلاست شده دو لایه اجرا شود. انتخاب روش نصب حفاظ شیشه ای بالکن بر اساس محدودیت فضای بالکن و نحوه استفاده از آن است. تقسیم بندی پنل های شیشه ای در این نوع حفاظ بالکنی به طول دیواره های کناری بالکن و ارتفاع شیشه ها بستگی دارد.

مزایای نرده شیشه ای

استفاده از نرده شیشه ای در راه پله و بالکن باعث افزایش دید و روشنایی نور محیط شده و ایمنی بیشتری را نسبت به نرده های فلزی و چوبی به شما ارائه خواهد کرد زیرا شیشه های استفاده شده در نرده شیشه ای فاصله ای در بیین پنل ها نداشته و این خاصیت مزیت مثبتی است که باعث شده تا خطر افتادن کودکان و حیوانات را از میان گاردهای نرده به صفر برساند. مزیت دیگر نرده شیشه ای زیباتر کردن نمای راه پله و بالکن است زیرا شیشه با ایجاد یک دیوار شفاف و یک شکل به ایجاد یک نرده مدرن و امروزی در نمای داخلی و بیرونی ساختمان می انجامد. مزیت دیگر نرده شیشه ای نسبت به سایر نرده ها سهولت در نگهداری و نظافت نرده است زیرا نرده های تمام شیشه ای به دلیل استحکام بالای شیشه ها کمترین نیازی به بازسازی و تعمیرات را دارد و برای مدت زمان طولانی کیفیت اولیه خود را نگاه خواهد داشت. در مورد نظافت نرده شیشه ای اگر در نصب نرده از شیشه های نانو شده استفاده شود دیگر نیازی به تمیز کردن مداوم نرده نخواهد بود زیرا این نوع شیشه به راحتی آلودگی محیط را از خود پاک می کند و با کمی آب بدون نیاز به هیچ ماده شوینده ای تمیز خواهد شد.

استاندارد نرده شیشه ای در راه پله و بالکن

در ساخت نرده شیشه ای باید استاندارد هایی رعایت شود که به شرح آن می پردازیم. اگر برای راه پله از نرده شیشه ای با پایه فلزی و بست شیشه گیر استفاده شود باید ارتفاع تمام شده نرده حداکثر 1 متر باشد و شیشه به کار گرفته شده باید حداقل ضخامت 8 میلیمتر و حداکثر 12 سانتیمتر داشته باشد. اما اگر از سیستم های نرده تمام شیشه ای استفاده شود باید ضخامت پنل های شیشه ای افزایش یابد و حداقل 14 میلیمتر و حداکثر 20 میلیمتر باشد. اما در نرده شیشه ای بالکن و تراس ارتفاع نرده باید حداقل 110 سانتیمتر باشد و نوع شیشه باید سکریت و لمینت باشد البته در اجرای نرده بالکن می توان از انواع شیشه رنگی و شفاف با توجه به دکوراسیون و نمای ساختمان استفاده کرد.

انواع هندریل نرده شیشه ای

در اجرای نرده های شیشه ای از انواع هندریل گرد و چهار گوش از جنس چوب , استیل و آلومینیوم استفاده می شود. این هندریل ها به دو شکل عمود بر شیشه و نصب از کنار شیشه اجرا می شود. نکته مهمی که در استفاده از هندریل شیشه ای باید رعایت کرد یک تراز بودن سطح هندریل نصب شده است. اگر پنل های شیشه ای در هنگام نصب دارای اختلاف سطح باشند این هندریل ها نیز در یک تراز افقی یکدست قرار نخواهند گرفت از رو باید در اجرای نرده شیشه ای به یکدست بودن سطح زیر سازی نرده توجه داشت.

یراق آلات نرده شیشه ای

استفاده از یراق آلات با کیفیت و مقاوم برای تحمل بار فشار وزنی شیشه ها برای ساخت یک نرده شیشه ای ایمن مهم ترین عامل است. تعداد و چینش اتصالات شیشه گیر در نرده های بالکنی و راه پله به ضخامت و ارتفاع شیشه ها بستگی دارد. جنس آلیاژ یراق آلات نرده شیشه ای از دو متریال آلومینیوم آنودایز شده مقاوم به پوسیدگی و استیل زنگ نزن است.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه خور راه پله
نرده شیشه ای حفاظ دیواره کنار استخر
نرده تمام شیشه ای استخر
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای شیشه سکریت
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
نرده تمام شیشه ای
نرده شیشه ای یو چنل
نرده شیشه ای اکسپوز
حفاظ شیشه ای تراس
نرده شیشه ای با قیمت شیشه ای فیکس  پوینت
نرده شیشه ای راه پله تمام شیشه ای
نرده شیشه ای با شیشه خم شده
نرده تمام شیشه ای بالکن (حفاظ شیشه ای بالکن)
نرده شیشه ای با شیشه سکریت و لمینت 12 میلیمتر
نرده شیشه ای دو پله برقی
نرده شیشه ای ریلی
نرده شیشه ای با یراق فیکس چر نصب کنار پله
نرده تمام شیشه ای راه پله
نرده شیشه ای با پروفیل آلومینیومی
نرده تمام شیشه ای اسپیگت
نرده شیشه ای با هندریل استیل کنار شیشه
نرده شیشه ای تمام شیشه ای
نرده شیشه ای با شیشه سکریت 10 میلیمتر و پایه چهار گوش آلومینیومی طرح چوب
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای اسپایدری
نرده شیشه ای تمام شیشه سیستم دفنی
نرده شیشه ای تمام شیشه سیستم اسپیگن دور استخر
حفاظ شیشه ای دور استخر
نرده تمام شیشه ای بیکس پوینت
نرده شیشه ای ریلی با پایه هندریل آلومینیومی برنزی
نرده شیشه ای با بیس شیشه گیر و شیشه سکریت و لمینت 16 میلیمتر
نرده شیشه خور با پایه و هندریل استیل
نرده شیشه ای سیستم اسپیگت
نرده شیشه خور آلومینیومی
نرده شیشه ای با پایه و هندریل آلومینیوم و یراق شیشه گیر
نرده شیشه ای راه پله سیستم فیکس پوینت
نرده تمام شیشه ای با شیشه سکریت و لمینت
نرده شیشه ای با شیشه سکریت 10 میلیمتر و بیس آلومینیوم مشکی
نرده شیشه خور با پایه آلومینیومی نصب از بغل