نرده استیل

نرده استیل

آکات تولید کننده انواع نرده استیل 304 و نرده استیل 201 مانند نرده استیل راه پله,نرده استیل بالکن,نرده استیل شیشه خور,نرده استیل کابلی,نرده استیل تراس,نرده استیل پنجره با بهترین قطعات نرده استیل و مناسب ترین قیمت هر متر نرده استیل در سراسر ایران و با داشتن نمایندگی نرده استیل کرج-نرده استیل اصفهان-نرده استیل شیراز-نرده استیل گرگان.

stainless steel handrail railing

نرده استیل

قیمت نرده استیل

مواردی که در تعیین قیمت نرده استیل تاثیر گذار هستند عبارتند از نوع استیل به کار رفته در تولید نرده استیل از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ که به دو کیفیت نرده های استیل درجه دو با کد استیل 201 و نرده استیل درجه یک با کد استیل 304 و 316 تقسیم می شوند. و همچنین استحکام و مقاوت قطعات نرده استیل در برابر فشار و کشش که به دو دسته قطعات سبک و قطعات سنگین تقسیم می شوند. مدل نرده استیل از نظر شکل ظاهری ارتفاع نرده شکل چیدمان گارد های امنیتی محافظتی و تعداد آنها سیستم های نصب نرده استیل و در آخر متراژ سفارش نرده دیگر مواردی هستند که در قیمت نرده استیل تعیین کننده هستند. مبنای قیمت نرده استیل بر اساس متراژ طول هندریل (دستگیره) اجرا شده و تعداد پایه های مادر یا استارت قیمت گذاری می شود.

نرده استیل

قطعات نرده استیل

قطعات نرده استیل به دو دسته سبک یا درجه دو , سنگین و درجه یک تقسیم می شوند. در تولید قطعات سبک از ورق های استیل از روش های پرس , برش و جوش استفاده می شود که از نظر مقاومت و استحکام در برابر فشار وزنی ضعیف تر هستند اما از نظر قیمت نسبت به قطعات نرده استیل درجه یک ارزان تر هستند. قطعات درجه یک به وسیله شمش ها و میلگرد های استیل در فرآیند قالب ریزی , ریخته گری استیل , تراش کاری و پرداخت تولید می شوند که اختلاف فاحشی از نظر کیفیت و استحکام در برابر قطعات سبک دارند. در تولید قطعات نرده استیل درجه یک فقط از استیل 304 و 316 استفاده می شود که بهترن نوع استیل است اما در تولید قطعات نرده استیل سبک از استیل 201 هم استفاده می شود. قطعات نرده استیل آکات تنها از نوع درجه یک می باشد.

نرده استیل

نرده استیل شیشه خور

نرده شیشه خور با استفاده از پایه های استیل از لوله و پروفیل استیل جهت مهار جام های شیشه ای و یراق آلات استیل شیشه گیر و دستگیر استیل ساخته می شود. نرده های استیل شیش خور بیرونی بهتر است از استیل 304 و 316 و با شیشه سکریت لمینت اجرا شود. نرده استیل شیشه خور امکان بهر گیری نور محیط جهت روشنایی بیشتر و تماشای فضای بیرونی را فراهم می کند.

نرده استیل

نرده استیل کابلی

نرده استیل کابلی یکی از زیباترین و مدرن ترین مدل های نرده استیل است که مناسب اجرا در فضای بیرونی و دکوراسیون داخلی ساختمان است. که از ترکیب کابل های استیل موازی به عنوان محافظ و پایه های استیل از لوله و پروفیل به همراه قطعات استیل مهارکننده کابل ها به پایه ها و دستگیره های استیل و چوبی ساخته می شود.

نرده استیل

جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir

نرده استیل قیمت, نرده استیل, قطعات نرده استیل, نرده استیل 304, نرده استیل راه پله, قیمت نرده استیل 304, قیمت نرده استیل راه پله, نرده استیل کرج.

نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل کابلی
نرده استیل جوشی
نرده استیل بالکن
نرده استیل
قیمت نرده استیل 304
نرده کابلی استیل
نرده استیل راه پله
نرده استیل و چوب
نرده استیل 304
هندریل استیل
قیمت نرده استیل کابلی
نرده استیل کابلی
قطعات نرده استیل
قیمت نرده استیل
نرده استیل