قیمت نرده استیل,قیمت نرده استیل راه پله,قیمت نرده استیل 304

قیمت نرده استیل

قیمت نرده استیل با توجه به کیفیت استیل و مدل پایه های نرده استیل تعداد و چیدمان گارد های حفاظتی نرده و بر اساس هر متر طول محاسبه می شود. قیمت هر متر نرده استیل 304 در مقایسه با قیمت نرده استیل 201 گران تر می باشد و این اختلاف قیمت به دلیل کیفیت بالاتر آن است. قیمت نرده استیل راه پله معمولا از قیمت نرده استیل بالکن و نرده استیل تراس پایین تر می باشد زیرا ارتفاع نرده استیل راه پله کمتر از نرده استیل بالکن است به همین دلیل جنس و مصالح کمتر در ساخت آن استفاده می شود. نحوه محاسبه قیمت هر متر نرده استیل به ترتیبی است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم مبنای قیمت گذاری نرده استیل بر اساس متر طول هندریل یا همان دستگیر اجرا شده نرده و تعداد پایه های استارت محاسبه می شود لازم به ذکر است که اگر در ساخت نرده استیل از قطعات و اتصالات سنگین تر که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند استفاده شود قیمت تمام شده نرده استیل بالاتر خواهد رفت و مورد دیگری باید به آن توجه داشت استفاده از قطعات سربی و برنجی با روکش استیل است که قیمت تمام شده نرده ساخته شده راه کاهش می دهد در آخر نیز ضخامت استیل لوله ها و پروفیل های اصلی که در اجرا نرده استیل به کار گرفته می شود باعث کاهش یا افزایش قیمت نرده استیل است. با توجه به تغییرات مدوام قیمت دلار در ایران و همچنین تفاوت ابعاد و شکل هر راه پله و تنوع طرح و کیفیت نرده استیل امکان تعیین قیمت نرده استیل بدون کارشناسی از محل اجرای سفارش و مشخص شدن مدل نرده استیل وجود ندارد.

برای اطلاع از قیمت بروز نرده استیل با کارشناسان ما تماس بگرید.

نرده استیل

جدول قیمت نرده استیل
قیمت نرده استیل سه محافظهر متر طول 1100000ریال
قیمت نرده استیل حصاریهر متر طول 1600000ریال

قیمت نرده استیل راه پله

اساس قیمت نرده استیل راه پله متر اجرا شده نرده استیل کامل با تمام قطعات پایه و دستگیره در راه پله است. در تعیین هزینه ساخت برای قیمت هر متر نرده استیل راه پله مدل پایه های نرده و شکل قطعات و اتصالات نرده استیل موثر است و هر چه پایه های نرده استیل راه پله از کیفیت مرغوب تری ساخته شده باشد قیمت نرده استیل راه پله گرانتر خواهد بود. برای کاهش قیمت نرده استیل راه پله در مناطق آب و هوایی گرم و خشک از استیل درجه دو با کیفیت پایین تر استفاده می شود زیرا در این مناطق رطوبت هوا کمتر است و خطر زنگ زدگی استیل کاهش میابد. در لیست زیر قیمت انواع نرده استیل راه پله درج شده است اما برای اطلاع از قیمت های به روز نرده استیل راه پله با واحد فروش تماس بگرید.

نرده استیل

جدول قیمت نرده استیل راه پله
قیمت نرده استیل 304 راه پلههر متر طول 1700000ریال 
قیمت نرده استیل 201 راه پلههر متر طول 1200000ریال
قیمت نرده استیل دکوراتیوهر متر طول 2800000ریال

قیمت نرده استیل 304

قیمت نرده های استیل 304 به دلیل مرغوب بودن استیل 304 از نرده های استیل 201 گرانتر می باشد. قیمت نرده استیل 304 با توجه به مدل نرده و سیستم اجرای نرده برای بالکن و راه پله متفاوت است. نرده استیل 304 به دلیل خواص شکل پذیری و زنگ نرن بودن استیل 304 این امکان را به ساختمان سازان و معماران میدهد که بدون محدویت در شکل و فرم نرده به طراحی و اجرای دیدگاه های خود در نمای بالکن و راه پله ها به پردازند و مطمئن باشند که نرده استیل 304 هیچ زمان کیفیت اصلی خود را از دست نخواهد داد به همین دلیل قیمت نرده استیل 304 با اینکه از نوع 201 گرانتر است اما قیمت ان منطقی و به صرفه است زیرا با استفاده آز آن دیگر نیازی به باز سازی نرده ها نخواهد بود. در لیست زیر قیمت انواع نرده استیل آمده است اما برای اطلاع از قیمت های جدید با ما تماس بگرید.

نرده استیل

جدول قیمت نرده استیل 304
قیمت نرده استیل 304 پنج خطهر متر طول 1900000ریال
قیمت نرده استیل 304 دکوراتیوهر متر طول 2800000ریال
قیمت نرده استیل 304 حصاریهر متر طول 4500000ریال

قیمت نرده استیل بالکن

مراحل قیمت گذاری نرده استیل بالکن به دلیل تنوع شکل و تفاوت روش اجرای نرده بالکن کاری تخصصی است و تعیین قیمت نرده استیل بالکن بدون کارشناسی از محل نصب نرده و تعیین کیفت متریال مورد نیاز برای ساخت نرده استیل بالکن ممکن نیست. با توجه به مدل نرده استیل بالکن قیمت آن بر مبنای هر متر طول محاسبه می شود البته اگر نرده استیل بالکن برای طبقه اول ساخته شده باشد قیمت آن بر اساس متر مربع است. در ادامه لیست قیمت نرده استیل بالکن آمده شده است.

قیمت نرده استیل

جدول قیمت نرده استیل بالکن
قیمت نرده استیل بالکن امنیتیهر متر طول 5500000ریال
قیمت نرده استیل بالکن لوله 25هر متر طول 6500000ریال
قیمت نرده استیل بالکن لوله 38هر متر طول 8000000ریال

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.i


قیمت نرده استیل,قیمت نرده استیل راه پله,قیمت نرده استیل 304قیمت نرده استیل,قیمت نرده استیل راه پله,قیمت نرده استیل 304آکاتakat-39

تفاوت قیمت نرده استیل ۳۰۴ و نرده استیل ۲۰۱ چیست؟

علت اصلی تفاوت قیمت نرده استیل آلیاژ ۳۰۴ نسبت به قیمت نرده استیل ۲۰۱ در کیفیت استیل آن است. در استیل از کروم برای تقویت فولاد در برابر فرسایش و اکسیداسیون استفاده می شود که این ویژگی باعث شده نرده استیل ۳۰۴ ضد زنگ باشد نرده استیل ۲۰۱ این ویژگی را ندارد به همین دلیل قیمت نرده استیل ۲۰۱ از نرده استیل ۳۰۴ است. برای مشاهده لیست قیمت انواع نرده استیل وارد سایت شوید.

نحوه تعیین قیمت نرده استیل راه پله چگونه است؟

برای محاسبه دقیق قیمت نرده راه پله باید طول شمشیری راه پله، تعداد گارد های بین پایه نرده استیل، و ارتفاع آن را در نظر داشت. مهمترین عامل در تعیین قیمت نرده استیل کیفیت استیل آن است. برای مشاهده قیمت نرده استیل راه پله وارد ساکت.

قیمت هر متر نرده استیل راه پله و نرده استیل بالکن چند است؟

تفاوت قیمت نرده استیل راه پله و نرده استیل بالکن بر اساس شکل ظاهری آنها و مبنای واحد متر طول و متر مربع است. برای کسب اطلاعات کامل از قیمت هر به نرده استیل وارد سایت شوید.