نرده استیل

نرده استیل,قیمت روز نرده استیل

مهندسان معمار استاندار های معینی برای زیبایی بیشتر پروژه های خود به کار می گیرند. اجرای نرده استیل در ساختمان که از نظر زیبایی و چه از بابت امنیت یکی از استاندارد های مهندسان است. نرده استیل کاربرد متنوع ای درسا ختمان سازی امروز دارد. قیمت نرده استیل در راه پله و حفاظ استیل با توجه به طول لوله و قوطی نصب شده در روی نرده تعیین می شود. نرده استیل به دلیل توان بالا در مقابله با رطوبت و اکسیژن هوا می تواند ساختار ملوکولی متریال خود را بی هیچ مشکلی و تغییری برای مدت زمان طولانی ثابت نگاه دارد به همین دلیل قیمت نرده استیل بر مبنای کیفیت آلیاژ استیل تعیین می شود. هر چند وزن نرده استیل نسبت به نرده های سنتی کمتر است اما این موضوع هیچ اثری بر ایمنی و استحکام آن ندارد. در واقع نرده استیل یکی از ایمن ترین و در عین حال زیبا ترین انواع نرده راه پله و بالکن ها می باشد. نصب نرده استیل بوسیله یراق آلات و اتصالات درجه یک انجام می شود.

در این صفحه محصولات نرده استیل موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های نرده استیل به انتهای این صفحه بروید

مراحل انجام سفارش نرده استیل در مجموعه مهندسی آکات، به شرح زیر است:

 • مشتری محترم با تماس تلفنی با واحد فروش و درخواست اعزام کارشناس برای ارائه کاتالوگ محصولات و مشاوره رایگان از انجام بالاترین کیفیت با مناسب ترین قیت نرده استیل حیال خود را آسوده خواهد کرد.
 • مدت زمان اجرای پروژ نرده استیل برای هر سفارش کمتر از 24 تا 48 ساعت است!
 • آکات با بهر گیری از چندین گروه نصب و اجرای تخصصی نرده استیل، و انجام تعداد بسیار زیادی پروژه موفق، اولین مجموعه فروش و اجرای تخصصی نرده استیل در کشور است.

نرده استیل

نرده

آکات تولید کننده و پیمانکار نصب انواع نرده استیل است که تمام محصولات خود را توسط نیروهای انسانی ماهر و متعهد انجام می دهد و هدف ما با رعایت استاندارد های نصب نرده استیل طبق ضوابط آتش نشانی با بالاترین کیفیت اجرای نرده و بیشترین رضایت خریدار است. کلیه محصولا نرده استیل این مجموعه که با دو کیفیت نرده استیل 304 و نرده استیل 201 انجام می شود دارای بالاترین ایمنی و استحکام است. حفاظ استیل که در راه پله و بالکن ها نصب می شود به صورت نرده سه خط استیل الی نرده استیل پنج خط در راه پله، نرده استیل عمودی در بالکن و تراس اجرا کرد. اهمیت به کمترین زمان در اجرای نرده استیل آکات باعتث شده است نصب این محصول توسط بهترین تکنسین ها انجام شود.

نرده ها برای افزایش ایمنی و ساخت نمای زیبای در داخل و بیرون ساختمان استفاده می شود. نرده بر اساس محل نصب و شکل ظاهری ، کاربری مختلفی دارد. با توجه به زیبایی و کیفیت نرده استیل، این محصول یکی از رایج ترین نوع نرده است. این نرده ها کیفیت کم نظیری دارند و در هر شرایط آب و هوایی ثبات رنگ و ماندگاری کیفیت بالایی دارد. هزینه بیشتر می توانید یک نرده استیل 304 مرغوب و ضد زنگ خریداری کنید و از دوام و زیبای آن برای نصب در هر شرایط آب و هوایی اطمینان داشته باشید.

 • نرده، با استیل مرغوب 304 یک محافظ ایمن و ضد زنگ است.
 • نرده، در بخش های مختلف ساختمان مانند پنجره ها، بالکن ها و راه پله ها استفاده می شود.
 • نوع استیل به کار رفته در نرده های ساختمانی از د کیفیت 201 و 304 است.

نرده استیل

قیمت نرده استیل

کیفیت جنس استیل اصلی ترین موردی است که در کاهش یا افزایش قیمت نرده استیل موثر است. برای نمونه استیل304 که به نام استیل درجه یک شناخته می شود و ضد زنگ است نسبت به جنس استیل 201 که کیفیت پایین تری دارد هزینه و قیمت بیشتری برای نصب نرده استیل دارد. اجرای موفق تعداد زیادی پروژه های نرده استیل در تمام مراکز استانهای کشور نشانه ای از اطمینان و اعتماد مشتریان محترم از کیفیت خدمات و مخصولات گروه آکات است.

مواردی که در قیمت نرده استیل مؤثر هستند عبارتند از:

 • نوع متریال نرده استیل
 • متر طول نرده استیل
 • طرح پایه ها و یراق آلات نرده
 • هزینه انتقال بار و متریال اجرای نرده به محل پروژه

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد مدل ها و قیمت نرده استیل و ارسال فایل لیست قیمت نرده استیل با کلیک بر روی ابزار تماس با ما با واحد فروش آکات تماس بگرید.

  لیست قیمت نرده استیل
(قیمت واحد بر مبنای متر طول و تومان است ) 
نرده استیل 201 نرده استیل 304
متر طول نرده استیل 3 خط نرده استیل 4 خط نرده استیل 5 خط نرده استیل عمودی نرده استیل 3 خط نرده استیل 4 خط نرده استیل 5 خط نرده استیل عمودی
10 به بالا   170 190 200 240 230 250 290 320
20تا50    120 150 160 200 180 205 225 260
50بالا        110 135 155 190 160 195 210 255
 • قیمت هر پایه استارت 12.000 هزار تومان است.
 • هزینه حمل بار بر اساس تعرفه باربری بر عهده خریدار است.

قیمت نرده استیل 304 - نحوه محاسبه قیمت نرده استیل

در تعیین قیمت نرده استیل نوع استیل به کار رفته در تولید آن از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ، تعداد و نحوی نصب گارد های بین پایه های نرده و همچنین استحکام و مقاوت اتصالات نرده استیل در برابر فشار و کشش تاثیر گذار است. در محاسبه قیمت نرده استیل شکل ظاهری پایه ها، ارتفاع تمام شده نرده و شکل چیدمان گارد های امنیتی لوله های افقی یا عمودی و روش نصب نرده استیل دخیل می باشد. برای آگاهی شما عزیزان شیوه محاسبه قیمت نرده استیل، لیست قیمت های نرده استیل در جدولی قرار داده شده است. علاوه بر این می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر درباره قیمت نرده استیل و شیوه اجرای نرده استیل با کارشناسان فروش آکات تماس بگرید.

 • نرده استیل به زیبای و مدرنی فضای داخلی و خارجی ساختمان اضافه می کند از این بابت می توان از مدل های متنوع و با دوام نرده استیل در راه پله و بالکن استفاده کرد.

نرده استیل که در مقابل خوردگی و زنگ زدگی در مکان محتلف و رطوبت مقاومت بالایی دارد استیل 304 است که با افزودن استاندارد ۸% نیکل و ۱۰% کروم به آهن تولید می شود که مقاومت بیشتر از استیل ۲۰۱ دارد.

 • نرده استیل 304 را می توان در اکثر مناطق آب و هوایی استفاده کرد و این اطمینان را داشت که دچار مشکل تغییر شکل نمی شود و در واقع ضد زنگ می باشد.
 • قیمت نرده استیل 304 به دلیل کیفیت برتر آن و اینکه هزینه بیشتری در فرایند تولید آن به سبب استفاده از درصد بیشتری از نیکل به شرکت سازنده نرده تحمیل می شود، از انواع دیگر نرده استیل در بازار بیشتر است.
 • قیمت نرده استیل 304 که در راه پله استفاده می شود از قیمت نرده استیل 304 که در فضای بالکن ها و تراس ها استفاده می شود کمتر است و این اختلاف قیمت به سبب استفاده کمتر از اتصالات و لوله ها در اجرای نرده استیل است.

نرده استیل

قیمت نرده استیل بالکن-قیمت نرده استیل تراس

حتما هر ساختمانی بنا می شود بالکن و تراس خواهد داشت. تراس بخشی از ساختمان است که به منظور محلی برای ورود هوا و نور به داخل ساختمان ساخته می شود که در صورت عدم نصب حفاظ، امکان ورود سارقان به صورت غیر قانوی به داخل ساختمان ها افزایش میابد. برای همین حتما باید در جلوی تراس ها و بالکن ها یک نرده استیل یا حفاظ استیل نصب شود.

 • نرده استیل بالکن امنیت و دوام بالایی دارد و با داشتن تحمل زیاد برای فشارهای بیرونی یکی از اولین انتخاب ها برای نرده بالکن در ساختمان است.
 • شرکت آکات می‌تواند قیمت نرده استیل بالکن را با پایین ترین مبلغ اجرا کند و زیبایی و ایمی ساختمان شما را با استیل 304 ضد زنگ تکمیل کند.
 • قیمت نرده استیل بالکن به صورت کلی بر واحد متر طول محاسبه می شود اما اگر ارتفاع نرده تراس از یک اندازه معین بیشتر باشد نحوه تعیین هزینه آن بر اساس متر مربع است.

استیل نوعی فولاد سخت و ضدزنگ است که با آهن و حداقل 10.5% کروم ساخته می شود. شکل پایه و کیفیت اتصالات نرده استیل بر قیمت نرده استیل بالکن تأثیرگذار است. اجرای دقیق و سریع نرده‌ ایمن استیل تنها با یراق آلات درجه یک انجام می شود.

برای کسب اطلاعات کاملتر از قیمت نرده استیل تراس می‌توانید با واحد فروش گروه آکات در ارتباط باشید.

نرده استیل

قیمت نرده استیل راه پله - قیمت نرده راه پله

نرده راه پله با هدف ایجاد یک حصار و دیواره امنیتی محافظ برای تردد افراد و کاهش خطر سقوط و پرت شدن از طبقات بر روی سنگ کف پله یا دیواره کناری راه پله اجرا می شود.از میان انواع مدل های نرده راه پله نرده استیل به دلیل ماندگاری و زیبایی ظاهری به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها در ساختمان سازی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت نرده راه پله بر اساس نوع آلیاژ انتخابی که می تواند از جنس استیل و آلومینیوم اجرا شود متفاوت است. آکات با توجه به نمای بیرونی و دکوراسیون داخل ساختمان ترکیب شیشه و استیل را برای نرده راه پله پیشنهاد میدهد. برای کسب اطلاع از هزینه فروش و اجرای قیمت نرده راه پله با شماره تماس شرکت آکات در واحد فروش اقدام کنید.

نرده راه پله با این هدف ساخته شده است یک تکیه گاه برای ایمنی افراد در زمان تردد در راه پله باشد. نرده‌ راه پله برای ارتباط ایمن و راحت در دیواره یا کف پله های دخال اختمان یا ورودی آن اجرا می شود.

 • نرده راه پله استفاده از یراق آلات به کف یا دیواره های ساختمان متصل می شود.
 • قیمت نرده راه پله با توجه به نوع آلیاژه نرده و کیفیت اتصالات آن محاسبه می شود. قیمت نرده استیل راه پله که با آلیاژ استیل درجه دو یعنی استیل 201 تولید می شود از قیمت نرده استیل راه پله با استیل 304 ارزان تر خواهد بود.
 • قیمت نرده استیل راه پله بر مبنای متر طول متراژ و کیفیت استیل محاسبه می شود.
 • در محاسبه بودجه برای هر متر قیمت نرده استیل راه پله شکل پایه های نرده و کیفیت یراق الات و اتصالات حفاظ استیل تاثیر گذار است. و هر اندازه ارتفاع پایه های نرده استیل راه پله بلندتر باشد قیمت نرده استیل راه پله افزایش می یابد.

نرده استیل

قیمت نرده استیل 201

نرده استیل 201، یک محصول کاربردی با قیمت مناسب است که برای اجرا در ساختمان های سر پوشیده پیشنهاد می شود. نرده استیل 201 نیکل کمتری در ساختار خود دارد به همین دلیل قیمت آن از سایر نرده های دیگر کمتر است. ظاهر نرده استیل 201 هیچ تفاوتی با نرده استیل 304 و 316 ندارد اما قیمت نرده استیل 201 مقرون به صرفه به نظر می رسد؛ اما ضعف نرده استیل 201 برای مقاومت در مقابل پوسیدگی و زنگ زدگی پایین است به همین استفاده از آن خارج از ساختمان توصیه نمی شود، برای برطرف کردن کمبود نیکل در استیل 201 به آهن منگنز افزوده می شود در نتیجه قیمت نرده استیل 201 ارزان تر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت نرده استیل 201 به لیستی که در این صفحه قرار دارد مراجعه کنید.

قیمت هر متر نرده استیل-نرده استیل قیمت

برای تعیین قیمت هر متر نرده استیل عوامل گوناگونی را باید در نظر گرفت. مبنای قیمت هر متر نرده استیل در داخل ساختمان متر طول راه پله و بالکن ها در نمای ساختمان طول دستگیره نرده است. در کل قیمت نرده استیل به سبب تنوع قطعات و کیفیت های آلیاژ های آن یکسان نیست با این حال این محصول برای هر بودجه و هر سلیقه ای گزینه مناسبی برای خرید دارد.

قیمت هر متر نرده استیل بر اساس اندازه طول هندریل لوله نرده‌ که در راهپله نصب شده است محاسبه می شود. که به طور استاندار این اندازه برای هر طبقه بین 2/5 تا 6 متر است. قیمت هر متر نرده استیل از تعداد پایه های استارت جدا گانه محاسبه می شود. ارتفاع این پایه ها در راه‌پله باید ۱۰۰ سانتیمتر باشد. مواردی مانند تعداد لوله های افقی یا عمودی، کیفیت اتصالات و پرت مصالح در قیمت هر متر نرده استیل موثر است.

برای اطلاع از بروز ترین قیمت هر متر نرده استیل با کارشناسان آکات در تماس باشید. لیست قیمت هر متر نرده استیل شرکت آکات در ابتدای این صفحه درج شده است.

نرده پله-نرده راه پله

به کار گیری از نرده راه پله در تکمیل زیبایی نمای دکوراسیون داخل ساختمان موثر است برای این منظور می توان از انواع مقاوم نرده پله استفاده کرد تا ایمنی و ایجاد ظاهری متفاوت در راه پله مطمئن شد. کیفیت بالا و دوام نرده راه پله مشملات نرده های قدیمی را بر طرف کرده است این مشکلات مواردی نگهداری و رنگ آمیزی مداوم و نیاز به نظافت دائمی است. نرده‌ راه پله بیشتر برای تردد از پله ها با هدف جلوگیری از بروز حوادث استفاده می شود.

پله یک راه ارتباطی بین دو مکان است که با هم اختلاف سطح دارند. در ساختمان‌ یک مسیر ارتلاط دهده بین طبقات است و به همین دلیل امنیت و سلامت افرادی که از پله ها استفاده می کنند مهم است. نرده راه پله، برای کاهش احتمال پرت شدن افراد استفاده می شود. اگر کسی از طبقات بالای ساختمان در زمان تردد در راه پله به پایین پرت شود صدمات شدیدی خواهد دید به همین دلیل نرده راه پله یک بخش اصلی و مهم در ایمن سازی مسیر های عبور در ساختمان است. بر اساس مقررات ملی ساختمان در راه پله ها باید نرده مناسب نصب شود. اما اجرای نرده یک مزیت دیگر نیز دارد و آن زیباتر شدن مسیر راه پله ها است.

نرده استیل

نرده استیل یک ستون و دستگیره فولادی از نوع استیل ضد زنگ است که برای حفظ تعادل و امنیت نفراتی که در پله ها بالا و پایین می آیند بر روی سنگ پله ها و کناره دیواره راه پله ها نصب می شود. نرده استیل به سبب خواصی چون زنگ نزن بودن و شکل پذیری برای ایجاد طرح ها و سازه های متنوع برای ساخت نرده راه پله و تراس بهترین انتخاب است. نرده استیل از فولاد براق ضدزنگ که از آلیاژ ویژ ای بر پایه آهن، با حداقل 10% کروم ساخته می شود.

تنوع طرح ها و مدل های نرده استیل و شیوه نصب ساده آن باعث شده تا یک انتخاب مناسب برای صنعت ساختمان سازی پیشرفته امروزی باشد، از سوی دیگر سرعت بالای نصب نرده استیل می تواند در روند تکمیل یک ساختمان موثر باشد، با توجه به همه این موارد نرده استیل توانسته جای نرده های قدیمی را بگیرد. نرده استیل، ویژگی های مثبتی مانند مقاومت در اکسیداسیون و پوسیدگی، زنگ نزن بودن، خاصیت ضد باکتری، راحتی در نگهداری و نظافت دارد. نرده های استیل موارد کاربری بسیاری دارند که عبارتند از: راه پله ، تراس ، بالکن ، نرده پنجره در خارج ساختمان که با طرح های متنوع و زیبا که مطابق با سلیقه مشتری و هماهنگ با نمای ساختمان اجرا می شود. آهن به راحتی در مجاورت هوا زنگ خواهد زد اما با فزودن کروم به آن محصول مقاومی به نام استنلس استیل به وجود می آید. نرده استیل دارای چند کیفیت است که پایین ترین آنها نرده استیل 201 می باشد که حتما باید در داخل ساختمان نصب شود تا از خطر زنگ زدگی ناشی از آب باران در امان بماند. پیشنهاد ما نرده استیل 304 ضد زنگ می باشد که در خارج و داخل ساختمان در بالکن ، راه پله و تراس قابل نصب است و این نرده از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است

 • نرده استینلس استیل زیبابی، امنیت، تفاوت، استحکام، ظاهر براق و زیبایی را به شما ارائه می دهد.

انواع نرده استیل

اصولاً نرده استیل بر اساس نظر و سلیقه خریدار با توجه به محل اجرای سفارش از انواع نرده استیل درجه یک استیل 304 و استیل 201 نصب می شود. به کار گیری پایه های دکوراتیو و تلفیقی چوبی در نرده استیل به همراه یراق آلات و اتصالات با کیفیت می تواند در افزایش زیبایی محل نصب نرده تاثیر گذار باشد. انواع نرده استیل به دو کیفیت و گروه نرده استیل 304 و نرده استیل 201 تقسیم کرد.

 • از انواع نرده استیل برای محافظت راه پله در تمام ساختمان ها می توان استفاده کرد.
 • انواع نرده استیل با استاندارد آتش نشانی و گرفتن پایان کار قابل اجرا است.
 • انواع نرده استیل به راحتی و با سرعت بالا نصب می شود.

شرکت آکات بر اساس اهمیت به زیبایی و هماهنگی اجزای ساختمان، در طراحی انواع نرده استیل راه پله و بالکن با ظاهر متمایز و انحصاری سعی در جلب رضایت کامل شما مشتریان محترم دارد.

نرده استیل در مکان ها و موارد زیر استفاده می شود:

 • نرده استیل در راه‌پله‌
 • نرده استیل در بالکن و پنجره
 • نرده استیل در دیواره و کنار استخرها

نرده استیل

نرده استیل 304

استیل 304 فلز براق و کرومی رنگی است که در مقابل پوسیده شدن و زنگ زدگی مقاوم است این فلز با ترکیب درصد های مشخصی از نیکل و کروم با آهن ساخته می شود. نرده استیل 304 به دلیل داشتن کروم و نیکل خاصیت ضد زنگ دارد به همین دلیل استفاده از آن در اجرای هر نوع نرده و محافظ در راه پله و بالکن رواج زیادی پیدا کرده است. نرده استیل 304 بدون هیچ مشکلی از بابت تغییر رنگ یا شل شدگی می تواند انتخاب مناسبی برای اچرای یک نرده ایمن و زیبا در تمام ساختمان ها باشد. تمام اتصالات و یراق آلات در نرده استیل 304 از آیاژ سخت و مقاوم با استحکام بالا ساخته شده است.

 • شرکت آکات به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع نرده استیل 304 همواره در تلاش است کیفیت محصولات خود را ارتقا دهد و اجرای به موقع پروژه ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

نرده استیل 304 نسبت به نرده استیل201 درصد بیشتری نیکل و کروم در خود دارد و به همین دلیل استفاده از آن در شرایط آب و هوای مختلف با رطوبت بالا بدون هیج مشکلی امکان پذیر است. نرده استیل 304 با نام نرده استیل ضد زنگ نیز شناحته می شود و بیشتر از این نوع استیل در فضای بیرون ساختمان استفاده می شود.

ویژگی های نرده استیل 304 عبارتند از:

 • ظاهر زیبا و جذاب نرده استیل 304
 • مقاومت بالا در مقابل پوسیدگی و اکسیداسیون آهن
 • سرعت نصب بالا و امکان تعوبض قطعات آسیب دیده نرده استیل 304
 • تنوع زیاد مدل ها و قطعات نرده استیل 304
 • وزن کم نرده استیل 304 و استحکام بسیار بالا
 • سهولت نگهداری و نظافت نرده استیل 304
 • ماندگار دائمی رنگ نرده استیل 304

نرده استیل 304 برای اجرای نرده بالکن و محافظ پنجره گزینه مناسبی است. ظاهر براق و سطح یکدست این محصول به زیبا شدن نمای بیرون و دکوراسیون داخل ساختمان شما کمک می کند. استنلس استیل ضد زنگ 304 یک فولاد تقویت شده در برابر پوسیدگی و به اصطلاح زنگ زدگی است که با اطمینان کامل از دوام آن در هر مکانی می توان از زیبایی و امنیت این محصول استفاده کرد.

نرده استیل 201

استیل 201 آلیاژی از فولاد استنلس استیل سری 200 است که از ترکیب آهن، منگنز، کربن و نیکل ساخته می شود. استیل 201 مقاومت کمتری در برابر زنگ زدگی دارد و در واقع نرده استیل 201 یک محصول متوسط است که برای استفاده در محیط های سرپوشیده و مناطق آب و هوایی خشک مناسب است.  این محصول در مقایسه با نرده استیل 304 هزینه ها را کاهش میدهد و ظاهر بسیار نزدیکی به استیل 304 دارد به همین دلیل استفاده از ان در پروژه های ساختمانی رواج پیدا کرده است.  در نگاه اول ظاهر نرده استیل 201 مشابه استیل سری 300 است اما در تولید آن از کربن به جای کروم استفاده می شود و این دلیل قیمت نرده استیل 201 از سایر آلیاژ های استیل ارزان تر است.

مزایای نرده استیل 201 در کل مانند نرده استیل 304 است با این تفاوت که مقاومت آن در مقابل رطوبت و اکسیژن متر است و احتمال زنگ زدگی در آن بیشتر.

نرده استیل

نرده استیل بالکن - نرده بالکن

زیبایی و حفظ امنیت در هر ساختمانی بسیار مهم است به همین دلیل استفاده از نرده استیل بالکن افزایشه یافته است. بالکن ها در نمای ساختمان مکان مناسبی برای استفاده از هوای تازه و استراحت در روزهای آفتابی است. اما همیشه امکان بروز حوادث ناگوار برای کودکان و حیوانات خانگی در زمان ورود به بالکن وجود دارد. خطر پرت شدن از بالکن به پایین ساختمان همیشه نیاز به استفاده از یک نرده بالکن مناسب را یاد آوری می کند. زیبایی نمای ساختمان و حفظ کیفیت ایمنی در بالکن ها دو موضوع مهم است که با نصب نرده استیل بالکن ایمنی و امنیت در ساختمان شما افزایش می باید و از طرف دیگر نمای ساختمان شما جذاب تر و امروزی تر می شود. کیفیت آلیاژ استیل استفاده شده در نرده های بالکن از نوع درجه یک یا همان استیل 304 است دلیل اینکه از این نوع استیل باید در نرده های بالکنی استفاده شود امکان زنگ زدگی یا فرسایش نرده ها در فضای بیرون است.

بالکن ها همیشه یک هدف مشخصی برای مسیر ورود سارقان به داخل ساختمان است برای همین نصب یک حفاظ بالکن که بتواند مانع مستحکم در مقابل ورود غیر قانونی باشد یک اولیت ضروری برای تمام ساختمان ها است. نرده استیل بالکن به صورت حصار فلزی غیر قابل نفوذی است که با ظاهر جذاب کرومی استیل حفاظ ایمنی است که می تواند امنیت ساختمان ها را بالاتر برده و از خطر سرقت محافظت کند.

مواردی که در اجرای نرده استیل بالکن باید به آنها توجه کرد عبارتند از:

 • ارتفاع نرده استیل بالکن حداقل باید 110 سانتیمتر باشد.
 • فاصله لوله ها و گارد های بین نرده استیل بالکن باید 12 سانتیمتر باشد.
 • نوع استیل استفاده شده در نرده بالکن باید از آلیاژ ضد زنگ 304 باشد.
 • برای تقویت بیشتر نرده استیل بالکن از میله های آهنی در داخل لوله های استیل استفاده شود.

نرده استیل تراس

نرده استیل تراس با هدف ایجاد یک فضای ایمن در تراس ها نصب می شود. تنوع زیاد طرح ها مدل های نرده تراس امکان انتخاب زیادی به خریداران می دهد تا بر اساس سلیقه و توان مالی خود اقدام به اجرای بهترین گزینه نرده استیل تراس کنند. از طرف دیگر کیفیت ها متفاوت در اجزا و قطعات این نوع نرده باعث شده تا قیمت نرده استیل تراس تفاوت فاحشی در مدل های مختلف دارد. البته متراژ نرده تراس اگر از یک اندازه معین کمتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد شد زیرا زمان و هزینه نصب نرده استیل تراس ثابت بوده و برای سفارشی با متراژ بیشتر در مقابل کاری با متراژ کمتر یکسان خواهد بود. قیمت نرده استیل تراس به صورت کلی بر واحد متر طول محاسبه می شود اما اگر ارتفاع نرده تراس از یک اندازه معین بیشتر باشد نحوه تعیین هزینه آن بر اساس متر مربع خواهد بود.

نرده استیل

نرده استیل راه پله - نرده استیل پله

نرده استیل راه پله بخش مهمی از طراحی داخلی ساختمان است. در ابتدا نرده تنها به عنوان یک حفاظ ساخته می شد، اما امروزه با یک طراحی نو از نرده استیل پله زیبایی راه پله افزایش می یابد.راه پله ها بر اساس نوع سازه ساختمان به نرده محافظ نیاز دارند. در ساختمان ها بین طبقات راه ارتباطی دو طبقه بوسیله راه پله که به شکل صاف یا گرد است انجام می شود. به دلیل اختلاف در ارتفاع طبقات مسیر راه پله به یک حفاظ مناسب برای جلوگیری از سقوط افراد نیاز دارد.

 • نرده استیل راه پله با تنوع طرح امکان هماهنگی ای حفاظ استیل را با کوچکترین اجزا ساختمان می دهد.
 • نرده استیل راه پله، چه از نظر امنیت و هم از لحاظ زیبایی مناسب نصب در راه پله است.
 • اجرای نرده راه پله استیل از ترکیب شیشه و لوله های فولادی به صورت یک نرده شیشه ای تلفیقی انجام می شود.

نصب نرده استیل راه‌پله با اندازه برداری از راه پله و مشخص کردن محل های نصب پایه ها آغاز می شود. در ادامه محل پایه ها سوراخ شده و میله های فولادی تا عمق 15 سانتیمتر داخل آن قرار می گیرد و لوله های قطر 38 میلیمتر بر روی این میله ها قرار داده می شود و یراق مخصوصی پایه ها را در جای خود محکم می کند و سرانجام دستگیره و لوله های محافظ نرده استیل راه پله نصب می شود.

نرده استیل

نرده استیل پنجره

پنجره ها یک بحش اصلی در نمای ساختمان ها هستند که با هدف ایجاد مسیر ورود هوای بیرون به داخل ساختمان و افزایش نور طبیعی ساخته می شوند. وجود شیشه در ساختار اصلی پنجره ها خطر پرت شدن کودکان یا حیوانات خانگی را بیشتر کرده است به همین دلیل نرده پنجره ها برای کاهش خطرات جانی باید اجرا شود. از انجا که نرده پنجره در نمای ساختمان اجرا می شود کیفیت و دوام ان بسیار مهم است به همین دلیل از نرده استیل پنجره به عنوان یک محافظ لوکس و ایمن در ساختمان ها امروزی بیشتر استفاده می شود. تنوع مدل های نرده استیل پنجره با اندازه ای است که می توان از این محصول برای زیباتر شدن نمای بیرونی ساختمان و به عنوان تکمیل کننده ظاهر نمای ساختمان استفاده کرد.

نرده استیل پنجره با دو نوع کاربری تولید می شود که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

 • نرده استیل پنجره محافظ ضد سرقت: از آنجا که پنجره ها مکان مناسبی برای ورود سارقان است اجرای نرده پنجره که مانع دست دراسی سارقان به داخل ساختمان شود یک ضرورت است. نرده استیل پنجره می تواند یک حفاظ ضد سرقت ایمن باشد که نیاز کمی به نگهداری و بازسازی دارد و می تواند ارامش خاطر بیشتری برای ساکنین ساختمان ها فراهم کند.
 • نرده استیل حفاظ جان پناه: در ساختمان های بلند مرتبه مانند برج ها تعداد پنجره ها زیاد است و همیشه خطر سقوط از راه پنجره ها وجود دارد برای همین نصب نرده استیل پنجره یک بسیار اهمیت دارد. تمام اجزا و قطعات نرده استیل پنجر از نوع استیل 304 ضد زنگ است زیرا این آلیاژ در برابر رطوبت و هوا واکنش مناسبی دارد و هرگز زنگ نخواهد زد.

یراق آلات نرده استیل

قطعات و یراف آلات نرده استیل با سه کیفیت مختلف از سه نوع گرید استیل 316 ، 304 و 201 تولید می شود. تنوع شکل اتصالات نرده استیل زیاد است به همین دلیل انتخاب بهترن و مناسب ترین یراق برای هر پروژه به تجربه پیمانکاران نرده و میزان بودجه در نظر گرفته برای خرید این محصول بستگی دارد. اگر از یراق آلات بی کیفیت در اجرای نرده استیل استفاده کنیم احتمال شل شدن نرده پس از مدت کوتاهی بیشتر می شود. یراق آلات نرده استیل اصلی ترین اجزای این محصول است که اتصال تمام بخش و قطعات نرده به یکدیگر به وسیله آن انجام می شود.

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل
نرده استیل نرده استیل Akat akat-28

نرده استیل,قیمت روز نرده استیل

مهندسان معمار استاندار های معینی برای زیبایی بیشتر پروژه های خود به کار می گیرند. اجرای نرده استیل در ساختمان که از نظر زیبایی و چه از بابت امنیت یکی از استاندارد های مهندسان است. نرده استیل کاربرد متنوع ای درسا ختمان سازی امروز دارد. قیمت نرده استیل در راه پله و حفاظ استیل با توجه به طول لوله و قوطی نصب شده در روی نرده تعیین می شود. نرده استیل به دلیل توان بالا در مقابله با رطوبت و اکسیژن هوا می تواند ساختار ملوکولی متریال خود را بی هیچ مشکلی و تغییری برای مدت زمان طولانی ثابت نگاه دارد به همین دلیل قیمت نرده استیل بر مبنای کیفیت آلیاژ استیل تعیین می شود. هر چند وزن نرده استیل نسبت به نرده های سنتی کمتر است اما این موضوع هیچ اثری بر ایمنی و استحکام آن ندارد. در واقع نرده استیل یکی از ایمن ترین و در عین حال زیبا ترین انواع نرده راه پله و بالکن ها می باشد. نصب نرده استیل بوسیله یراق آلات و اتصالات درجه یک انجام می شود.

در این صفحه محصولات نرده استیل موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های نرده استیل به انتهای این صفحه بروید

مراحل انجام سفارش نرده استیل در مجموعه مهندسی آکات، به شرح زیر است:

 • مشتری محترم با تماس تلفنی با واحد فروش و درخواست اعزام کارشناس برای ارائه کاتالوگ محصولات و مشاوره رایگان از انجام بالاترین کیفیت با مناسب ترین قیت نرده استیل حیال خود را آسوده خواهد کرد.
 • مدت زمان اجرای پروژ نرده استیل برای هر سفارش کمتر از 24 تا 48 ساعت است!
 • آکات با بهر گیری از چندین گروه نصب و اجرای تخصصی نرده استیل، و انجام تعداد بسیار زیادی پروژه موفق، اولین مجموعه فروش و اجرای تخصصی نرده استیل در کشور است.

نرده استیل

نرده

آکات تولید کننده و پیمانکار نصب انواع نرده استیل است که تمام محصولات خود را توسط نیروهای انسانی ماهر و متعهد انجام می دهد و هدف ما با رعایت استاندارد های نصب نرده استیل طبق ضوابط آتش نشانی با بالاترین کیفیت اجرای نرده و بیشترین رضایت خریدار است. کلیه محصولا نرده استیل این مجموعه که با دو کیفیت نرده استیل 304 و نرده استیل 201 انجام می شود دارای بالاترین ایمنی و استحکام است. حفاظ استیل که در راه پله و بالکن ها نصب می شود به صورت نرده سه خط استیل الی نرده استیل پنج خط در راه پله، نرده استیل عمودی در بالکن و تراس اجرا کرد. اهمیت به کمترین زمان در اجرای نرده استیل آکات باعتث شده است نصب این محصول توسط بهترین تکنسین ها انجام شود.

نرده ها برای افزایش ایمنی و ساخت نمای زیبای در داخل و بیرون ساختمان استفاده می شود. نرده بر اساس محل نصب و شکل ظاهری ، کاربری مختلفی دارد. با توجه به زیبایی و کیفیت نرده استیل، این محصول یکی از رایج ترین نوع نرده است. این نرده ها کیفیت کم نظیری دارند و در هر شرایط آب و هوایی ثبات رنگ و ماندگاری کیفیت بالایی دارد. هزینه بیشتر می توانید یک نرده استیل 304 مرغوب و ضد زنگ خریداری کنید و از دوام و زیبای آن برای نصب در هر شرایط آب و هوایی اطمینان داشته باشید.

 • نرده، با استیل مرغوب 304 یک محافظ ایمن و ضد زنگ است.
 • نرده، در بخش های مختلف ساختمان مانند پنجره ها، بالکن ها و راه پله ها استفاده می شود.
 • نوع استیل به کار رفته در نرده های ساختمانی از د کیفیت 201 و 304 است.

نرده استیل

قیمت نرده استیل

کیفیت جنس استیل اصلی ترین موردی است که در کاهش یا افزایش قیمت نرده استیل موثر است. برای نمونه استیل304 که به نام استیل درجه یک شناخته می شود و ضد زنگ است نسبت به جنس استیل 201 که کیفیت پایین تری دارد هزینه و قیمت بیشتری برای نصب نرده استیل دارد. اجرای موفق تعداد زیادی پروژه های نرده استیل در تمام مراکز استانهای کشور نشانه ای از اطمینان و اعتماد مشتریان محترم از کیفیت خدمات و مخصولات گروه آکات است.

مواردی که در قیمت نرده استیل مؤثر هستند عبارتند از:

 • نوع متریال نرده استیل
 • متر طول نرده استیل
 • طرح پایه ها و یراق آلات نرده
 • هزینه انتقال بار و متریال اجرای نرده به محل پروژه

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد مدل ها و قیمت نرده استیل و ارسال فایل لیست قیمت نرده استیل با کلیک بر روی ابزار تماس با ما با واحد فروش آکات تماس بگرید.

  لیست قیمت نرده استیل
(قیمت واحد بر مبنای متر طول و تومان است ) 
نرده استیل 201 نرده استیل 304
متر طول نرده استیل 3 خط نرده استیل 4 خط نرده استیل 5 خط نرده استیل عمودی نرده استیل 3 خط نرده استیل 4 خط نرده استیل 5 خط نرده استیل عمودی
10 به بالا   170 190 200 240 230 250 290 320
20تا50    120 150 160 200 180 205 225 260
50بالا        110 135 155 190 160 195 210 255
 • قیمت هر پایه استارت 12.000 هزار تومان است.
 • هزینه حمل بار بر اساس تعرفه باربری بر عهده خریدار است.

قیمت نرده استیل 304 - نحوه محاسبه قیمت نرده استیل

در تعیین قیمت نرده استیل نوع استیل به کار رفته در تولید آن از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ، تعداد و نحوی نصب گارد های بین پایه های نرده و همچنین استحکام و مقاوت اتصالات نرده استیل در برابر فشار و کشش تاثیر گذار است. در محاسبه قیمت نرده استیل شکل ظاهری پایه ها، ارتفاع تمام شده نرده و شکل چیدمان گارد های امنیتی لوله های افقی یا عمودی و روش نصب نرده استیل دخیل می باشد. برای آگاهی شما عزیزان شیوه محاسبه قیمت نرده استیل، لیست قیمت های نرده استیل در جدولی قرار داده شده است. علاوه بر این می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر درباره قیمت نرده استیل و شیوه اجرای نرده استیل با کارشناسان فروش آکات تماس بگرید.

 • نرده استیل به زیبای و مدرنی فضای داخلی و خارجی ساختمان اضافه می کند از این بابت می توان از مدل های متنوع و با دوام نرده استیل در راه پله و بالکن استفاده کرد.

نرده استیل که در مقابل خوردگی و زنگ زدگی در مکان محتلف و رطوبت مقاومت بالایی دارد استیل 304 است که با افزودن استاندارد ۸% نیکل و ۱۰% کروم به آهن تولید می شود که مقاومت بیشتر از استیل ۲۰۱ دارد.

 • نرده استیل 304 را می توان در اکثر مناطق آب و هوایی استفاده کرد و این اطمینان را داشت که دچار مشکل تغییر شکل نمی شود و در واقع ضد زنگ می باشد.
 • قیمت نرده استیل 304 به دلیل کیفیت برتر آن و اینکه هزینه بیشتری در فرایند تولید آن به سبب استفاده از درصد بیشتری از نیکل به شرکت سازنده نرده تحمیل می شود، از انواع دیگر نرده استیل در بازار بیشتر است.
 • قیمت نرده استیل 304 که در راه پله استفاده می شود از قیمت نرده استیل 304 که در فضای بالکن ها و تراس ها استفاده می شود کمتر است و این اختلاف قیمت به سبب استفاده کمتر از اتصالات و لوله ها در اجرای نرده استیل است.

نرده استیل

قیمت نرده استیل بالکن-قیمت نرده استیل تراس

حتما هر ساختمانی بنا می شود بالکن و تراس خواهد داشت. تراس بخشی از ساختمان است که به منظور محلی برای ورود هوا و نور به داخل ساختمان ساخته می شود که در صورت عدم نصب حفاظ، امکان ورود سارقان به صورت غیر قانوی به داخل ساختمان ها افزایش میابد. برای همین حتما باید در جلوی تراس ها و بالکن ها یک نرده استیل یا حفاظ استیل نصب شود.

 • نرده استیل بالکن امنیت و دوام بالایی دارد و با داشتن تحمل زیاد برای فشارهای بیرونی یکی از اولین انتخاب ها برای نرده بالکن در ساختمان است.
 • شرکت آکات می‌تواند قیمت نرده استیل بالکن را با پایین ترین مبلغ اجرا کند و زیبایی و ایمی ساختمان شما را با استیل 304 ضد زنگ تکمیل کند.
 • قیمت نرده استیل بالکن به صورت کلی بر واحد متر طول محاسبه می شود اما اگر ارتفاع نرده تراس از یک اندازه معین بیشتر باشد نحوه تعیین هزینه آن بر اساس متر مربع است.

استیل نوعی فولاد سخت و ضدزنگ است که با آهن و حداقل 10.5% کروم ساخته می شود. شکل پایه و کیفیت اتصالات نرده استیل بر قیمت نرده استیل بالکن تأثیرگذار است. اجرای دقیق و سریع نرده‌ ایمن استیل تنها با یراق آلات درجه یک انجام می شود.

برای کسب اطلاعات کاملتر از قیمت نرده استیل تراس می‌توانید با واحد فروش گروه آکات در ارتباط باشید.

نرده استیل

قیمت نرده استیل راه پله - قیمت نرده راه پله

نرده راه پله با هدف ایجاد یک حصار و دیواره امنیتی محافظ برای تردد افراد و کاهش خطر سقوط و پرت شدن از طبقات بر روی سنگ کف پله یا دیواره کناری راه پله اجرا می شود.از میان انواع مدل های نرده راه پله نرده استیل به دلیل ماندگاری و زیبایی ظاهری به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها در ساختمان سازی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت نرده راه پله بر اساس نوع آلیاژ انتخابی که می تواند از جنس استیل و آلومینیوم اجرا شود متفاوت است. آکات با توجه به نمای بیرونی و دکوراسیون داخل ساختمان ترکیب شیشه و استیل را برای نرده راه پله پیشنهاد میدهد. برای کسب اطلاع از هزینه فروش و اجرای قیمت نرده راه پله با شماره تماس شرکت آکات در واحد فروش اقدام کنید.

نرده راه پله با این هدف ساخته شده است یک تکیه گاه برای ایمنی افراد در زمان تردد در راه پله باشد. نرده‌ راه پله برای ارتباط ایمن و راحت در دیواره یا کف پله های دخال اختمان یا ورودی آن اجرا می شود.

 • نرده راه پله استفاده از یراق آلات به کف یا دیواره های ساختمان متصل می شود.
 • قیمت نرده راه پله با توجه به نوع آلیاژه نرده و کیفیت اتصالات آن محاسبه می شود. قیمت نرده استیل راه پله که با آلیاژ استیل درجه دو یعنی استیل 201 تولید می شود از قیمت نرده استیل راه پله با استیل 304 ارزان تر خواهد بود.
 • قیمت نرده استیل راه پله بر مبنای متر طول متراژ و کیفیت استیل محاسبه می شود.
 • در محاسبه بودجه برای هر متر قیمت نرده استیل راه پله شکل پایه های نرده و کیفیت یراق الات و اتصالات حفاظ استیل تاثیر گذار است. و هر اندازه ارتفاع پایه های نرده استیل راه پله بلندتر باشد قیمت نرده استیل راه پله افزایش می یابد.

نرده استیل

قیمت نرده استیل 201

نرده استیل 201، یک محصول کاربردی با قیمت مناسب است که برای اجرا در ساختمان های سر پوشیده پیشنهاد می شود. نرده استیل 201 نیکل کمتری در ساختار خود دارد به همین دلیل قیمت آن از سایر نرده های دیگر کمتر است. ظاهر نرده استیل 201 هیچ تفاوتی با نرده استیل 304 و 316 ندارد اما قیمت نرده استیل 201 مقرون به صرفه به نظر می رسد؛ اما ضعف نرده استیل 201 برای مقاومت در مقابل پوسیدگی و زنگ زدگی پایین است به همین استفاده از آن خارج از ساختمان توصیه نمی شود، برای برطرف کردن کمبود نیکل در استیل 201 به آهن منگنز افزوده می شود در نتیجه قیمت نرده استیل 201 ارزان تر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت نرده استیل 201 به لیستی که در این صفحه قرار دارد مراجعه کنید.

قیمت هر متر نرده استیل-نرده استیل قیمت

برای تعیین قیمت هر متر نرده استیل عوامل گوناگونی را باید در نظر گرفت. مبنای قیمت هر متر نرده استیل در داخل ساختمان متر طول راه پله و بالکن ها در نمای ساختمان طول دستگیره نرده است. در کل قیمت نرده استیل به سبب تنوع قطعات و کیفیت های آلیاژ های آن یکسان نیست با این حال این محصول برای هر بودجه و هر سلیقه ای گزینه مناسبی برای خرید دارد.

قیمت هر متر نرده استیل بر اساس اندازه طول هندریل لوله نرده‌ که در راهپله نصب شده است محاسبه می شود. که به طور استاندار این اندازه برای هر طبقه بین 2/5 تا 6 متر است. قیمت هر متر نرده استیل از تعداد پایه های استارت جدا گانه محاسبه می شود. ارتفاع این پایه ها در راه‌پله باید ۱۰۰ سانتیمتر باشد. مواردی مانند تعداد لوله های افقی یا عمودی، کیفیت اتصالات و پرت مصالح در قیمت هر متر نرده استیل موثر است.

برای اطلاع از بروز ترین قیمت هر متر نرده استیل با کارشناسان آکات در تماس باشید. لیست قیمت هر متر نرده استیل شرکت آکات در ابتدای این صفحه درج شده است.

نرده پله-نرده راه پله

به کار گیری از نرده راه پله در تکمیل زیبایی نمای دکوراسیون داخل ساختمان موثر است برای این منظور می توان از انواع مقاوم نرده پله استفاده کرد تا ایمنی و ایجاد ظاهری متفاوت در راه پله مطمئن شد. کیفیت بالا و دوام نرده راه پله مشملات نرده های قدیمی را بر طرف کرده است این مشکلات مواردی نگهداری و رنگ آمیزی مداوم و نیاز به نظافت دائمی است. نرده‌ راه پله بیشتر برای تردد از پله ها با هدف جلوگیری از بروز حوادث استفاده می شود.

پله یک راه ارتباطی بین دو مکان است که با هم اختلاف سطح دارند. در ساختمان‌ یک مسیر ارتلاط دهده بین طبقات است و به همین دلیل امنیت و سلامت افرادی که از پله ها استفاده می کنند مهم است. نرده راه پله، برای کاهش احتمال پرت شدن افراد استفاده می شود. اگر کسی از طبقات بالای ساختمان در زمان تردد در راه پله به پایین پرت شود صدمات شدیدی خواهد دید به همین دلیل نرده راه پله یک بخش اصلی و مهم در ایمن سازی مسیر های عبور در ساختمان است. بر اساس مقررات ملی ساختمان در راه پله ها باید نرده مناسب نصب شود. اما اجرای نرده یک مزیت دیگر نیز دارد و آن زیباتر شدن مسیر راه پله ها است.

نرده استیل

نرده استیل یک ستون و دستگیره فولادی از نوع استیل ضد زنگ است که برای حفظ تعادل و امنیت نفراتی که در پله ها بالا و پایین می آیند بر روی سنگ پله ها و کناره دیواره راه پله ها نصب می شود. نرده استیل به سبب خواصی چون زنگ نزن بودن و شکل پذیری برای ایجاد طرح ها و سازه های متنوع برای ساخت نرده راه پله و تراس بهترین انتخاب است. نرده استیل از فولاد براق ضدزنگ که از آلیاژ ویژ ای بر پایه آهن، با حداقل 10% کروم ساخته می شود.

تنوع طرح ها و مدل های نرده استیل و شیوه نصب ساده آن باعث شده تا یک انتخاب مناسب برای صنعت ساختمان سازی پیشرفته امروزی باشد، از سوی دیگر سرعت بالای نصب نرده استیل می تواند در روند تکمیل یک ساختمان موثر باشد، با توجه به همه این موارد نرده استیل توانسته جای نرده های قدیمی را بگیرد. نرده استیل، ویژگی های مثبتی مانند مقاومت در اکسیداسیون و پوسیدگی، زنگ نزن بودن، خاصیت ضد باکتری، راحتی در نگهداری و نظافت دارد. نرده های استیل موارد کاربری بسیاری دارند که عبارتند از: راه پله ، تراس ، بالکن ، نرده پنجره در خارج ساختمان که با طرح های متنوع و زیبا که مطابق با سلیقه مشتری و هماهنگ با نمای ساختمان اجرا می شود. آهن به راحتی در مجاورت هوا زنگ خواهد زد اما با فزودن کروم به آن محصول مقاومی به نام استنلس استیل به وجود می آید. نرده استیل دارای چند کیفیت است که پایین ترین آنها نرده استیل 201 می باشد که حتما باید در داخل ساختمان نصب شود تا از خطر زنگ زدگی ناشی از آب باران در امان بماند. پیشنهاد ما نرده استیل 304 ضد زنگ می باشد که در خارج و داخل ساختمان در بالکن ، راه پله و تراس قابل نصب است و این نرده از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است

 • نرده استینلس استیل زیبابی، امنیت، تفاوت، استحکام، ظاهر براق و زیبایی را به شما ارائه می دهد.

انواع نرده استیل

اصولاً نرده استیل بر اساس نظر و سلیقه خریدار با توجه به محل اجرای سفارش از انواع نرده استیل درجه یک استیل 304 و استیل 201 نصب می شود. به کار گیری پایه های دکوراتیو و تلفیقی چوبی در نرده استیل به همراه یراق آلات و اتصالات با کیفیت می تواند در افزایش زیبایی محل نصب نرده تاثیر گذار باشد. انواع نرده استیل به دو کیفیت و گروه نرده استیل 304 و نرده استیل 201 تقسیم کرد.

 • از انواع نرده استیل برای محافظت راه پله در تمام ساختمان ها می توان استفاده کرد.
 • انواع نرده استیل با استاندارد آتش نشانی و گرفتن پایان کار قابل اجرا است.
 • انواع نرده استیل به راحتی و با سرعت بالا نصب می شود.

شرکت آکات بر اساس اهمیت به زیبایی و هماهنگی اجزای ساختمان، در طراحی انواع نرده استیل راه پله و بالکن با ظاهر متمایز و انحصاری سعی در جلب رضایت کامل شما مشتریان محترم دارد.

نرده استیل در مکان ها و موارد زیر استفاده می شود:

 • نرده استیل در راه‌پله‌
 • نرده استیل در بالکن و پنجره
 • نرده استیل در دیواره و کنار استخرها

نرده استیل

نرده استیل 304

استیل 304 فلز براق و کرومی رنگی است که در مقابل پوسیده شدن و زنگ زدگی مقاوم است این فلز با ترکیب درصد های مشخصی از نیکل و کروم با آهن ساخته می شود. نرده استیل 304 به دلیل داشتن کروم و نیکل خاصیت ضد زنگ دارد به همین دلیل استفاده از آن در اجرای هر نوع نرده و محافظ در راه پله و بالکن رواج زیادی پیدا کرده است. نرده استیل 304 بدون هیچ مشکلی از بابت تغییر رنگ یا شل شدگی می تواند انتخاب مناسبی برای اچرای یک نرده ایمن و زیبا در تمام ساختمان ها باشد. تمام اتصالات و یراق آلات در نرده استیل 304 از آیاژ سخت و مقاوم با استحکام بالا ساخته شده است.

 • شرکت آکات به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع نرده استیل 304 همواره در تلاش است کیفیت محصولات خود را ارتقا دهد و اجرای به موقع پروژه ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

نرده استیل 304 نسبت به نرده استیل201 درصد بیشتری نیکل و کروم در خود دارد و به همین دلیل استفاده از آن در شرایط آب و هوای مختلف با رطوبت بالا بدون هیج مشکلی امکان پذیر است. نرده استیل 304 با نام نرده استیل ضد زنگ نیز شناحته می شود و بیشتر از این نوع استیل در فضای بیرون ساختمان استفاده می شود.

ویژگی های نرده استیل 304 عبارتند از:

 • ظاهر زیبا و جذاب نرده استیل 304
 • مقاومت بالا در مقابل پوسیدگی و اکسیداسیون آهن
 • سرعت نصب بالا و امکان تعوبض قطعات آسیب دیده نرده استیل 304
 • تنوع زیاد مدل ها و قطعات نرده استیل 304
 • وزن کم نرده استیل 304 و استحکام بسیار بالا
 • سهولت نگهداری و نظافت نرده استیل 304
 • ماندگار دائمی رنگ نرده استیل 304

نرده استیل 304 برای اجرای نرده بالکن و محافظ پنجره گزینه مناسبی است. ظاهر براق و سطح یکدست این محصول به زیبا شدن نمای بیرون و دکوراسیون داخل ساختمان شما کمک می کند. استنلس استیل ضد زنگ 304 یک فولاد تقویت شده در برابر پوسیدگی و به اصطلاح زنگ زدگی است که با اطمینان کامل از دوام آن در هر مکانی می توان از زیبایی و امنیت این محصول استفاده کرد.

نرده استیل 201

استیل 201 آلیاژی از فولاد استنلس استیل سری 200 است که از ترکیب آهن، منگنز، کربن و نیکل ساخته می شود. استیل 201 مقاومت کمتری در برابر زنگ زدگی دارد و در واقع نرده استیل 201 یک محصول متوسط است که برای استفاده در محیط های سرپوشیده و مناطق آب و هوایی خشک مناسب است.  این محصول در مقایسه با نرده استیل 304 هزینه ها را کاهش میدهد و ظاهر بسیار نزدیکی به استیل 304 دارد به همین دلیل استفاده از ان در پروژه های ساختمانی رواج پیدا کرده است.  در نگاه اول ظاهر نرده استیل 201 مشابه استیل سری 300 است اما در تولید آن از کربن به جای کروم استفاده می شود و این دلیل قیمت نرده استیل 201 از سایر آلیاژ های استیل ارزان تر است.

مزایای نرده استیل 201 در کل مانند نرده استیل 304 است با این تفاوت که مقاومت آن در مقابل رطوبت و اکسیژن متر است و احتمال زنگ زدگی در آن بیشتر.

نرده استیل

نرده استیل بالکن - نرده بالکن

زیبایی و حفظ امنیت در هر ساختمانی بسیار مهم است به همین دلیل استفاده از نرده استیل بالکن افزایشه یافته است. بالکن ها در نمای ساختمان مکان مناسبی برای استفاده از هوای تازه و استراحت در روزهای آفتابی است. اما همیشه امکان بروز حوادث ناگوار برای کودکان و حیوانات خانگی در زمان ورود به بالکن وجود دارد. خطر پرت شدن از بالکن به پایین ساختمان همیشه نیاز به استفاده از یک نرده بالکن مناسب را یاد آوری می کند. زیبایی نمای ساختمان و حفظ کیفیت ایمنی در بالکن ها دو موضوع مهم است که با نصب نرده استیل بالکن ایمنی و امنیت در ساختمان شما افزایش می باید و از طرف دیگر نمای ساختمان شما جذاب تر و امروزی تر می شود. کیفیت آلیاژ استیل استفاده شده در نرده های بالکن از نوع درجه یک یا همان استیل 304 است دلیل اینکه از این نوع استیل باید در نرده های بالکنی استفاده شود امکان زنگ زدگی یا فرسایش نرده ها در فضای بیرون است.

بالکن ها همیشه یک هدف مشخصی برای مسیر ورود سارقان به داخل ساختمان است برای همین نصب یک حفاظ بالکن که بتواند مانع مستحکم در مقابل ورود غیر قانونی باشد یک اولیت ضروری برای تمام ساختمان ها است. نرده استیل بالکن به صورت حصار فلزی غیر قابل نفوذی است که با ظاهر جذاب کرومی استیل حفاظ ایمنی است که می تواند امنیت ساختمان ها را بالاتر برده و از خطر سرقت محافظت کند.

مواردی که در اجرای نرده استیل بالکن باید به آنها توجه کرد عبارتند از:

 • ارتفاع نرده استیل بالکن حداقل باید 110 سانتیمتر باشد.
 • فاصله لوله ها و گارد های بین نرده استیل بالکن باید 12 سانتیمتر باشد.
 • نوع استیل استفاده شده در نرده بالکن باید از آلیاژ ضد زنگ 304 باشد.
 • برای تقویت بیشتر نرده استیل بالکن از میله های آهنی در داخل لوله های استیل استفاده شود.

نرده استیل تراس

نرده استیل تراس با هدف ایجاد یک فضای ایمن در تراس ها نصب می شود. تنوع زیاد طرح ها مدل های نرده تراس امکان انتخاب زیادی به خریداران می دهد تا بر اساس سلیقه و توان مالی خود اقدام به اجرای بهترین گزینه نرده استیل تراس کنند. از طرف دیگر کیفیت ها متفاوت در اجزا و قطعات این نوع نرده باعث شده تا قیمت نرده استیل تراس تفاوت فاحشی در مدل های مختلف دارد. البته متراژ نرده تراس اگر از یک اندازه معین کمتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد شد زیرا زمان و هزینه نصب نرده استیل تراس ثابت بوده و برای سفارشی با متراژ بیشتر در مقابل کاری با متراژ کمتر یکسان خواهد بود. قیمت نرده استیل تراس به صورت کلی بر واحد متر طول محاسبه می شود اما اگر ارتفاع نرده تراس از یک اندازه معین بیشتر باشد نحوه تعیین هزینه آن بر اساس متر مربع خواهد بود.

نرده استیل

نرده استیل راه پله - نرده استیل پله

نرده استیل راه پله بخش مهمی از طراحی داخلی ساختمان است. در ابتدا نرده تنها به عنوان یک حفاظ ساخته می شد، اما امروزه با یک طراحی نو از نرده استیل پله زیبایی راه پله افزایش می یابد.راه پله ها بر اساس نوع سازه ساختمان به نرده محافظ نیاز دارند. در ساختمان ها بین طبقات راه ارتباطی دو طبقه بوسیله راه پله که به شکل صاف یا گرد است انجام می شود. به دلیل اختلاف در ارتفاع طبقات مسیر راه پله به یک حفاظ مناسب برای جلوگیری از سقوط افراد نیاز دارد.

 • نرده استیل راه پله با تنوع طرح امکان هماهنگی ای حفاظ استیل را با کوچکترین اجزا ساختمان می دهد.
 • نرده استیل راه پله، چه از نظر امنیت و هم از لحاظ زیبایی مناسب نصب در راه پله است.
 • اجرای نرده راه پله استیل از ترکیب شیشه و لوله های فولادی به صورت یک نرده شیشه ای تلفیقی انجام می شود.

نصب نرده استیل راه‌پله با اندازه برداری از راه پله و مشخص کردن محل های نصب پایه ها آغاز می شود. در ادامه محل پایه ها سوراخ شده و میله های فولادی تا عمق 15 سانتیمتر داخل آن قرار می گیرد و لوله های قطر 38 میلیمتر بر روی این میله ها قرار داده می شود و یراق مخصوصی پایه ها را در جای خود محکم می کند و سرانجام دستگیره و لوله های محافظ نرده استیل راه پله نصب می شود.

نرده استیل

نرده استیل پنجره

پنجره ها یک بحش اصلی در نمای ساختمان ها هستند که با هدف ایجاد مسیر ورود هوای بیرون به داخل ساختمان و افزایش نور طبیعی ساخته می شوند. وجود شیشه در ساختار اصلی پنجره ها خطر پرت شدن کودکان یا حیوانات خانگی را بیشتر کرده است به همین دلیل نرده پنجره ها برای کاهش خطرات جانی باید اجرا شود. از انجا که نرده پنجره در نمای ساختمان اجرا می شود کیفیت و دوام ان بسیار مهم است به همین دلیل از نرده استیل پنجره به عنوان یک محافظ لوکس و ایمن در ساختمان ها امروزی بیشتر استفاده می شود. تنوع مدل های نرده استیل پنجره با اندازه ای است که می توان از این محصول برای زیباتر شدن نمای بیرونی ساختمان و به عنوان تکمیل کننده ظاهر نمای ساختمان استفاده کرد.

نرده استیل پنجره با دو نوع کاربری تولید می شود که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

 • نرده استیل پنجره محافظ ضد سرقت: از آنجا که پنجره ها مکان مناسبی برای ورود سارقان است اجرای نرده پنجره که مانع دست دراسی سارقان به داخل ساختمان شود یک ضرورت است. نرده استیل پنجره می تواند یک حفاظ ضد سرقت ایمن باشد که نیاز کمی به نگهداری و بازسازی دارد و می تواند ارامش خاطر بیشتری برای ساکنین ساختمان ها فراهم کند.
 • نرده استیل حفاظ جان پناه: در ساختمان های بلند مرتبه مانند برج ها تعداد پنجره ها زیاد است و همیشه خطر سقوط از راه پنجره ها وجود دارد برای همین نصب نرده استیل پنجره یک بسیار اهمیت دارد. تمام اجزا و قطعات نرده استیل پنجر از نوع استیل 304 ضد زنگ است زیرا این آلیاژ در برابر رطوبت و هوا واکنش مناسبی دارد و هرگز زنگ نخواهد زد.

یراق آلات نرده استیل

قطعات و یراف آلات نرده استیل با سه کیفیت مختلف از سه نوع گرید استیل 316 ، 304 و 201 تولید می شود. تنوع شکل اتصالات نرده استیل زیاد است به همین دلیل انتخاب بهترن و مناسب ترین یراق برای هر پروژه به تجربه پیمانکاران نرده و میزان بودجه در نظر گرفته برای خرید این محصول بستگی دارد. اگر از یراق آلات بی کیفیت در اجرای نرده استیل استفاده کنیم احتمال شل شدن نرده پس از مدت کوتاهی بیشتر می شود. یراق آلات نرده استیل اصلی ترین اجزای این محصول است که اتصال تمام بخش و قطعات نرده به یکدیگر به وسیله آن انجام می شود.

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده استیل با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟

نرده های استیل با دو آیاژ و کیفت 304 و 201 در اجرای نرده و حفاظ استفاده می شوند. نرده استیل 304 در واقع نوع درجه یک است که در مناطق آب و هوایی مرطوب و خشک به کار گرفته می شود. در نوع آلیاژ استیل 304 به دلیل ترکیبات نیکل و کروم درصد اکسید شدن استیل در ان به کمترین میزان می رسد. برای مشاوره و دریافت اطلاعات کامل در مورد نرده های استی، می توانید با مراجعه به مطالب این سایت و یا تماس با مشاوران ما اقدام کنید.

روش تشخیص نرده استیل 201 و نرده استیل 304 چیست؟

نرده استیل 201 و نرده استیل 304 در نگاه اول به صورت ظاهری هیج تفاوتی با همر ندارند اما نرده استیل 201 در میزان مقاومت در مقابل اکسید شدن فلز کیفیت پایین تر از استیل 304 دارد برای اطلاع از روش تشخیص نرده استیل 304 و 201 وارد سایت شوید.

اجرا و نصب نرده استیل چه مدت زمان می برد؟

نصب نرده استیل برای هر ساختمان بر اساس متراژ کار و مدل نرده استیل زمان مشخصی نیاز دارد که می توانید با مراجعه به سایت اطلاعت کاملی در این رابطه بدست آورید.

قیمت هر متر نرده استیل چه قدر است؟

برای بدست آوردن هزینه قیمت هر متر نرده استیل باید متراژ نرده مورد نیاز، مدل نرده استیل و ارتفاع ان مشخص شود. برای کسب اطلاعات کامل در مورد قیمت روز نرده استیل وارد سایت ما شوید.