پله استیل,پله استیل پیچ,پله استیل گرد,قیمت پله استیل

پله استیل,پله استیل پیچ,پله استیل گرد,قیمت پله استیل

آکات تولید کننده انواع پله استیل,پله استیل گرد,پله استیل مارپیچ,پله استیل حول محور,پله استیل اسپریال,پله استیل مفصلی,پله استیل استخری,پله استیل پیش ساخته,پله استیل دوبلکس با بهترین کیفیت و عادلانه ترین قیمت. پله یکی از اجزای اصلی ساختمان است به همین دلیل در زیبای ساختمان تاثیر گذار است و پله استیل با زیبایی ظاهری و استحکام بسیار بالا بهترین گزینه برای این موضوع است. انواع پله استیل گرد یا مارپیچ و پله اسپریال متناسب با فضای هر ساختمان طراحی و تولید می شود در ساخت پله استیل از پروفیل و لوله های استیل 304 به عنوان ستون و سازه اصلی پله استفاده می شود و از چوب,شیشه و سنگ برای ساخت کف پله ها استفاده می شود نرده های کناری پله استیل نیز می تواند ترکیبی از نرده استیل و شیشه باشد. stainless steel staircase

پله استیل حول محور

پله استیل حول محور برای مکان های مناسب هستند که محدودیت فضا داشته باشند. پله استیل اسپریال به دو صورت کف پله جوشی به ستون اصلی یا کف پله مفصلی که به وسیله پیچ مخصوص محکم شده تولید می شود. جنس ستون اصلی این نوع پله ها می تواند از لوله آهنی یا لوله استیل باشد. چهار چوب پله ها می تواند از پورفیل استیل یا آهنی ساخته شود و پا خور کف پله ها می تواند از جنس شیشه با ضخامت 20 میلمتر سن پلاست شده و سنگ طبیعی و مصنوعی یا چوب باشد. بر روی پله می توان از انواع نرده آلومینیومی, شیشه ای و استیل استفاده کرد. فاصله هر کف پله از یک دیگر باید بین 15 تا 17 سانتیمتر باشد و قسمت عرض جلویی کف پله باید بین 30 تا 35 سانتیمتر باشد. قیمت گذاری بر روی پله استیل بر اساس مدل پله استیل و کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت پله استیل و تعداد پله ها محاسبه می شود.

پله مفصلی استیل

پله های استیل مفصلی در واقع به صورت قطعات مجزایی می باشند که در یکدیگر قفل شد و یک سازه یک دست را تشکیل می دهند. در پله مفصلی استیل کف پله می تواند به هر زاویه ای حرکت کند چه به صورت مستقیم و چه به صورت مار پیچ باشد. یراق آلات مورد استفاده جهت مهار شیشه های کف پله از نوع استیل 304 بوده که به صورت اسپایدری با چسب مخصوص در جای خود محکم می شوند. شاید به جراعت به توان گفت این مدل پله استیل یکی از زیبا ترین مدل های پله است. این مدل پله استیل درست مانند تمام پله های ساخته شده در ساختمان ها اجرا می شود با این تفاوت که سازه اصلی پله از جنس استیل می باشد.

پله استیل گرد

پله استیل گرد از یک ستون استیل با قطر 102 سانتیمتر و کف پله های استیل به ابعاد 85 در 45 سانتیمتر و یک ردیف کامل نرده محافظ استیل تشکیل شده است. فاصله پله ها در مدل پله استیل گرد بین 18 تا 22 سانتیمتر است که این فاصله با یک ضربه گیر از پروفیل 20 در 30 میلیمتر پر می شود. قیمت پله استیل بر اساس هر کف پله تعیین می شود هرچه کیفیت متریال به کار رفته در تولید پله بالاتر باشد قیمت پله افزایش می یابد. لازم به ذکر است که مدل پله نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است. پله استیل با طراحی خاص نسبت به پله های پیش ساخته معمولی قیمت بیشتری دارد زیرا ابعاد آن استاندارد نیست و نیاز به ساخت اجزای اختصاصی دارد.

قیمت پله استیل

برای اینکه بتوان به درستی قیمت پله استیل را برآورد کرد ابتدا باید محل اجرای پله بازدید و کارشناسی شود تا مناسب ترین شیو ساخت و نصب پله استیل متناسب با ابعاد مکان کار گذاشتن پله انتخاب شود. در مرحله بعدی باید مدل کف پله و شکل نرده کناری راه پله استیل مشخص شود تا بتوان کیفیت متریال مورد استفاد در مونتاژ پله را مشخص کرد. پس از انجام مراحل گفته شده می توان قیمت پله استیل را بر اساس متر مربع هر عدد کف پله استیل ساخته شده محاسبه کرد. در نظر داشته باشید هر چه شیو ه ساخت و اجرای پله با اجزا و قظعات شیشه ای و اتصالات استیل بیشتر باشد قیمت پله استیل نیز گرانتر خواهد بود.

لیست قیمت پله استیل
ردیف قیمت پله استیل مبلغ هر عدد
1 قیمت پله استیل گرد 550000تومان
2 قیمت پله استیل حول محور 750000تومان

پله استیل, پله استیل گرد, پله استیل مارپیچ, قیمت پله استیل, پله استیل حول محور, پله استیل اسپریال, پله استیل مفصلی, پله استیل استخری, پله استیل پیش ساخته, پله استیل دوبلکس.

قیمت نرده استیل,قیمت نرده استیل راه پله,قیمت نرده استیل 304

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


پله استیل
پله حول محور استیل
پله مفصلی استیل
قیمت پله های استیل
قیمت پله گرد استیل
پله استیل
قیمت پله پیچ استیل
پله استیل قیمت
راه پله دوبلکس استیل
پله استیل پیش ساخته
پله استیل مارپیچ
راه پله دوبلکس استیل
پله استیل دوبلکس
قیمت پله استیل
پله استیل
قیمت پله استیل گرد
پله استیل گرد