حفاظ استیل

حفاظ استیل بالکن,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بانکی

ساخت حفاظ با پروفیل استیل به زیبا شدن محل نصب کمک می کند و امنیت بالایی را به وجود می آورد. طراحی و معماری مدرن برای اکثر ساختمان ها که به زیبایی و امنیت اهمیت میدهند و بیشتر افراد جامعه از آن استقبال می کنند باعث افزایش استفاده از حفاظ استیل شده است. از طرف دیگر قیمت حفاظ استیل با توجه به مزیت هایی که دارد کاملا مقرون به صرفه است. حفاظ های ساختمان با متریال آهن؛ چوب؛ شیشه و سنگ نیز اجرا می شوند اما این حفاظ ها همیشه نیازمند تعمیر هستند زیرا رطوبت و هوا باعث تخریب و پوسیدگی آنها می شود. حفاظ استیل به دلیل وچود نیکل و کروم در ساختار خود در برابر پوسیدگی و فرسایش مقاوم است به همین دلیل نیازی به تعمیر و بازسازی ندارد.

حفاظ استیل

حفاظ استیل در افزایش ایمنی و زیبایی چه در محل کار یا در محیط های مسکونی موثر است. با استفاده از ترکیب شیشه و حفاظ استیل سازه های زیبا و متفاوتی طراحی می شود که در مقابل فرسایش و رطوبت مقاوم است و دچار خوردگی نخواهد شد و می توان آن را به راحتی تمیز کرد و همچنین قیمت حفاظ استیل بسیار اقتصادی و منطقی است و استفاده از آن را در هر مکانی یک سرمایه گذاری مناسب است.

 • شرکت آکات با داشتن دستگاه های مجهز در کارگاه خود انواع حفاظ استیل را در طرح های متنوع با عالی ترین کیفیت تولید می کند. تکنسین های اجرایی ما می توانند سفارش حفاظ استیل ضد زنگ شما را در کمترین زمان ممکن نصب کنند.
 • برای ثبت سفارش و در خواست کارشناسی از شرکت آکات و اطلاع از قیمت حفاظ استیل می‌توانید با مشاوران ما تماس بگرید.

در این صفحه محصولات حفاظ استیل موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های حفاظ استیل به انتهای این صفحه بروید

قیمت هر متر حفاظ استیل - قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل به سبب ظاهر براق و استحکامی که در مقابل شرایط آب و هوایی متفاوت دارد در بیشتر مکان ها و اقلیم ها چه در نمای بیرون ساختمان و یا در داخل ساختمان اجرا و استفاده می شود. برای همین اطلاع از قیمت حفاظ استیل پنجره و قیمت حفاظ استیل بالکن برای خریداران یک موضوع مهم است تا امکان محاسبه قیمت حفاظ استیل را با توجه به بودجه خود داشته باشند و بتوانند نسبت به نصب حفاظ استیل در محل ساختمان خود تصمیم لازم را بگیرند. برای آگاهی در مورد قیمت حفاظ استیل می توانید لیست قیمت زیرا مشاهده کنید و برای اطلاع از قیمت هر متر حفاظ استیل با کارشناسان شرکت آکات تماس حاصل نمایید.

 • در ساخت و اجرای حفاظ استیل پنجره از پروفیل یا لوله استیل به صورت افقی و عمودی استفاده می شود و برای محاسبه اولیه قیمت حفاظ استیل، لیست قیمت زیر توجه نمائید.

لیست قیمت حفاظ استیل آلیاژه استیل ضد زنگ عبارت است از :

  حفاظ استیل
متراژ قیمت حفاظ استیل ثابت قیمت حفاظ استیل ثابت و متحرک قیمت حفاظ درب استیل
5الی10 650.000 750.000 740.000
19الی20 600.000 650.000 700.000
21 بالاتر 550.000 650.000 680.000
 • فرم دور حفاظ با پروفیل 40*40 استیل 304
 • گارد های افقی از لوله استیل 304 به قطر 25 میلمتر
 • نصب و اتصالا قطعات بوسیله جوش آرگون

حفاظ اصلی ترین قسمت هر پنجره است که در زیبا شدن نما و افزایش امنیت کاربرد دارد. حفاظ پنجره برای محافظت پنجره ها و ورود هوا به داخل ساختمان نصب می شود. حفاظ پنجره تنوع زیادی دارد که بیشترین کاربرد آن حفاظ امنیتی با کاور استیل است که در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود.

قیمت حفاظ پنجره بر مبنای نوع آلیاژ استیل استفاده شده در اجرای حفاظ پنجره برآورد می شود. حفاظ پنجره استیل مدل های متنوع و کاربردی زیادی دارد. جهت آگاهی از قیمت انواع حفاظ پنجره با واحد فروش شرکت آکات تماس بگرید تا اطلاعات کاملی از قیمت های حفاظ استیل پنجره و نوع آلیاژه ها حفاط درب استیل و حفاظ پنجره استیل در اختیار شما قراردهند.

 • قیمت حفاظ استیل بالکن و پنجره با توجه به مدل حفاظ و کیفیت اجزای حفاظ محاسبه می شود البته حفاظ پنجره و بالکن اگر از نوع ضد سرقت باشند بر اساس متر مربع تعیین می شود و اگر این حفاظ استیل از نوع دیوار کوب باشند بر مبنای متر طول هر ردیف حفاظ محاسبه می شود. قیمت حفاظ های استیل دکوراتیو که از قطعات خاصی در ساخت آن ها استفاده می شود تنها به صورت کلی و بر اساس قیمت واحد محاسبه می شود. در نحوه محاسبه قیمت حفاظ استیل به این نکته باید توجه داشت قیمت گذاری برای هر پروژه با توجه به نوع کاربری حفاظ و متراژ کار و ضایعات متریال مصرفی به صورت اختصاصی انجام می گیرد.
 • قیمت حفاظ استیل بانکی بر اساس متر مربع فضای محصور شده توسط حفاظ استیل محاسبه می شود که شامل حاصل ضرب ارتفاع در طول تمام فضای حفاظ استیل اجرا شده است. در قیمت گذاری حفاظ استیل مواردی چون ضخامت استیل به کار گرفته شده در ساخت حفاظ و کیفیت استیل تاثیر گذار است بر این اساس اگر در ساخت حفاظ از استنلس استیل زنگ نزن سری 300 با کد 304 استفاده شود قیمت حفاظ استیل نسبت به نوع درجه دو یعنی استیل 201 گرانتر خواهد بود.

قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل پنجره - حفاظ پنجره استیل- پنجره استیل

حفاظ پنجره ها یکی از قسمت های مهم ایمنی در ساختمان ها و بناهای چند طبقه به حساب می آید. یکی از ایمن ترین و مستحکم ترین محافظ های پنجره، حفاظ پنجره استیل است. به کار گیری پروفیل و لوله استیل ضد زنگ در حفاظ پنجره به زیبا تر شدن پنجره و افزایش ایمنی آن برای سال های طولانی کمک می کند. به سبب داشتن تنوع در مدل های، حفاظ استیل پنجره امکان نصب حفاظ در انواع پنجره و مکان ها وجود دارد.

پیش نهاد می شود پیش از بروز هر حادثه تلخی برای نصب حفاظ استیل پنجره با شرکت آکات تماس بگرید. استفاده از حفاظ استیل پنجره در ساختمان‌ها مانع مناسبی برای جلوگیری از سقوط و افتادن افراد از طبقات بالای ساختمان به پایین ایجاد می کند، و همین طور از ورود سارقین به داخل طبقات کناری و پایین ساختمان جلوگیری میکند.

پنجره یک دریچه در دیوار ساختمان است که فضایی برای ورود نور و هوا به داخل ساختمان ایجاد می کند. در تولید پنجره ها از مواد متنوع ای استفاده می شود زیرا با توجه به اولویت زیبایی و استحکام در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان معماران برای ساخت پنجره های متفاوت و زیبا از آنها بهره می برند.

زیباترین و متمایزترین متریالی که می تواند این هدف را برآورده کند تنها پنجره استیل می باشد. درب استیل و پنجره استیل با ظاهر زیبا و متمایز خود به سبب اجرای حفاظ استیل ایمنی بالایی دارند و کیفیت خود را به دلیل استیل به کار رفته شده در ساخت آنها از دست نمی دهند. در آکات از بهترین نوع استیل ضد زنگ در ساخت پنجره استیل استفاده می شود. پروفیلی که در ساخت ورق های استیل استفاده شده از نوع 304 بوده و برای سالیان متوالی ماندگاری دارد.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل بالکن - حفاظ بالکن

قوطی و لوله های ساده ای که به شکل افقی در نمای بیرونی پنجره ها و بالکن ها استفاده می شود به هیچ صورت نمی تواند مانع مناسبی برای ورود سارقان باشد به همین دلیل باید حتما از درب حفاظ استیل مسلح شده با میلگرد آهنی استفاده نمود. بالکن‌ها در طبقات اول ساختمان همواره محل مناسبی برای سارقین می‌باشد پس باید برای افزایش ایمنی محافظ مناسب نصب کرد، عاقلانه است برای نصب حفاظ استیل امنیتی در بالکن‌ها هزینه بیشتری پرداخت کرد. با نصب حفاظ استیل ضد زنگ مسلح شده این تضمین را به شما میدهیم که ورود سارقان به داخل ساختمان با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

بالکن قسمتی از نمای بیرونی ساختمان است که ارتباط بین داخل ساختمان و نمای خارجی را نشان میدهد. برای افزایش ایمنی در بالکن باید یک حفاظ استیل بالکن مناسب نصب شود تا از پرت شدن اتفاقی افراد جلوگیری شود. حفاظ بالکن تنوع زیادی دارد که رایج ترین آن ، حفاظ بالکن استیل است.

در ساختمان سازی مدرن ایمنی و کارایی هدف اول است. به همین دلیل معماران به نصب حفاظ بالکن اقدام می کنند. برای رسیدن به بالاترین امنیت، نصب حفاظ بالکن و حفاظ پنجره یک اصل اساسی در ساختمان است تا از ورود سارقین به داخل منازل یا محل کار افراد جلوگیری شود.

 • از زیبا ترین انواع حفاظ بالکن که بیشترین کاربرد را دارد می توان حافظ استیل را معرفی کرد. حفاظ بالکن در انواع متفاوت ساخته می شود مانند حفاظ بالکن استیل، حفاظ بالکن آهنی، حفاظ بالکن سنگی و... که حفاظ بالکن با متریال استیل ویژگی زیبایی و امینی را به اندازه کافی دارد. از انواع حفاظ استیل امنیتی که بیشتر از آن استفاده می شود حفاظ استیل بانکی یا حفاظ ضد سرقت نام دارد. و از نمونه پروژه های نصب حفاظ استیل که توسط شرکت آکات انجام شده ساختمان وزارت صنایع و معادن را می توان معرفی کرد که با سیستم حفاظ بانکی اجراه شده است.

حفاظ استیل بالکن

حفاظ بالکن استیل با هدف و بهبود ایمنی و زیباتر شدن در بالکن استفاده می شود، حفاظ استیل بالکن پوشش محافظ متفاوت و جذابی را به بالکن نمای ساختمان می دهد. حفاظ بالکن استیل با دو نوع استیل با نام حفاظ استیل بالکن 304 که ضد زنگ است و حفاظ استیل بالکن 201 و سازه ساده نرده استیل محافظت می شود. حفاظ استیل بالکن 201 به سبب کیفیت کمتر و امکان پوسیدگی در هوای مرطوب باید در مکان های خشک اجرا شود اما حفاظ استیل بالکن 304 ضد زنگ است و می توان در تمام مناطق از آن استفاده کرد.

تراس ها و بالکن ها در قدیم یکی از قسمت های اصلی معماری ایرانی بوده است که توسعه شهر نشینی و آپارتمان سازی و کاهش فضای سبز حیاط ها نیاز به طراحی مجدد را در ساختمان با هدف استفاده بهینه از فضای بالکن و تراس ها مهم تر کرده است. برای ایمن تر شدن بالکن و تراس نصب حفاظ بالکن یک امر مهم و واجب شده است تا اطمینان و ایمنی را برای کسانی که از این قسمت ساختمان استفاده می کنند فراهم کند.

شرکت آکات توانسته با ساخت و نصب انواع حفاظ بالکن از با کیفیت ترین مواد آلیاژ استیل 304 و طراحی های متنوع نظر مثبت شما مشتریان محترم را جلب نماید و در تمام مدت فعالیت خود تلاش کرده است به کیفیت و کمیت محصولات خود بیافزاید.

حفاظ استیل

حفاظ استیل بانکی - حفاظ بانکی

امنیت در موسسات مالی مهم ترین موضوع است اما زیبایی و ایجاد یک فضای آرام نیز بسیار مهم است به همین دلیل بانک ها و موسسات مالی برای رسیدن به دو هدف گفته شده از نسل جدید حفاظ های ضد سرقت با نام حفاظ استیل بانکی استفاده می کنند. نوع استیل استفاده شده در ساخت حفاظ بانکی از گرید ضد زنگ استیل 304 است که این آلیاژ نیاز کمی به نگاه داری و بازسازی دارد و همیشه ظاهر کرومی و براق خود را در تمام زمان حفظ می کند. استحکام حفاظ استیل بانکی با میله های آهنی یا کابل های فولادی تقویت می شود تا یک محافظ تمام استیل مقاوم و ضد سرقت اجرا شود. از حفاظ استیل بانکی در هر ساختمانی با هر ابعادی می توان استفاده کرد به همین دلیل برای بهبود ایمنی در ساختمان های خصوصی استفاده از حفاظ بانکی در جلوی بالکن ها و پشت پنجره ها یا حتی ورودی درب ساختمان ها افزایش پیدا کرده است. حفاظ بانکی یک حصار تقویت شده به شکل اتصال شبکه ای عمودی و افقی از لوله و پروفیل استیل 304 است که به دو صورت سازه ثابت و متحرک اجرا می شود.

حفاظ استیل بانکی یا حفاظ بانکی ویژگی و استاندارد مشخصی دارد که به شرح زیر است:

 • حفاظ استیل بانکی برای افزایش امنیت در مکان هایی مختلف استفاده می شود.
 • نوع استیل به کار رفته در حفاظ بانکی از بالاترین کیفیت برخوردار است.
 • گارد های افقی در حفاظ استیل بانکی از لوله استیل قطر 25 میلیمتر است.
 • فریم دور حفاظ استیل بانکی از پروفیل استیل 40*40 میلیمتر است.
 • حفاظ بانکی، با میله های فولادی مسلح شده و استحکام آن افزایش می یابد.
 • از حفاظ استیل بانکی در موسسات مالی، طلا و جواهر فروشی ها، بانک ها و صرافی ها استفاده می کنند.

حفاظ استیل

حفاظ استیل درب ورودی - حفاظ استیل درب

درب های ورودی آپارتمان ها معمولا از جنس چوب هستند یا اگر از نوع فولادی باشند محل قرار گیری قفل ها در چهار چوب درب بسیار ضعیف ساخته شده است برای همین سارقان به راحتی با یک دیلم ساده می توانند قفل درب آپارتمان ها را شکسته و وارد منازل شوند. با نصب حفاظ استیل درب ورودی آپارتمان امنیت و ایمنی درب ها افزایش یافته و ساکنین ساختمان می توانند با خیال راحت منازل خود را ترک کنند. حفاظ استیل درب آپارتمان با لولاهای فولادی بسیار قوی و محکم ساخته شده است. تمام اجزای آن با روش جوش کاری استیل به یکدیگر متصل می شود. درب حفاظ استیل می تواند به صورت تک لنگه یا دو لنگه بر اساس شکل ظاهری درب آپارتمان شما طراحی و ساخته شود. اگر فضای خانه شما محدویت دارد شما می تواند با نصب حفاظ استیل درب آپارتمان آکاردئونی ایمنی منازل خود را بهبود ببخشید و نگرانی از بابت کمود فضا در راه پله و راه رو ها نداشته باشد.

 • شرکت آکات با تعهد کامل و داشتن تکنسین های ماهر و با تجربه بالاترین کیفیت حفاظ استیل برای درب آپارتمان را تولید و نصب می کند.

حفاظ استیل درب ورودی

نصب حفاظ استیل پنجره - نصب حفاظ استیل

همه لوله و قولی استیل استفاده شده در این حفاظ ها دار ضخامت مناسب است. همه اجزا و قطعات حفاظ استیل از نوع استیل۳۰۴ می باشد. استیل۳۰۴ در برابر رطوبت و هوا استحکام بالایی دارد اما استیل 201 در معرض زنگ زدگی خواهد بود.

نصب حفاظ استیل پنجره باید توسط افراد ماهر و با استفاده از تجهیزات استاندارد و بهترین یراق آلات انجام شود. این موضوع به این دلیل مهم است زیرا نصب صحیح حفاظ استیل پنجره باعث بهبود ایمنی و زیبای پنجره ها می شود. آکات با ساخت با کیفیت ترین محصولات حفاظ استیل و اجرای تعداد زیادی پروژه های موفق در زمینه نصب حفاظ استیل پنجره توانسته رضایت خاطر مشتریان محترم را به صورت کامل جلب نماید.

در نصب حفاظ استیل باید مهارت و تجربه کافی داشت از این رو اکیپ های نصب آکات با داشتن آموزش کامل و اجرای تعداد زیادی سفارش با تعهد کامل و احترام به مشتری نسبت به اجرای استاندارد حفاظ استیل پنجره در خدمت شما هستند.

حفاظ استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


حفاظ استیل پنجره
حفاظ استیل
حفاظ استیل
حفاظ استیل
حفاظ استیل
حفاظ بانکی
حفاظ استیل امنیتی ضد سرقت
حفاظ استیل پشت پنجره
حفاظ استیل بالکن
حفاظ استیل درب آپارتمان
حفاظ استیل پنجره
حفاظ استیل بانکی
حفاظ استیل حفاظ استیل Akat akat-29

حفاظ استیل بالکن,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بانکی

ساخت حفاظ با پروفیل استیل به زیبا شدن محل نصب کمک می کند و امنیت بالایی را به وجود می آورد. طراحی و معماری مدرن برای اکثر ساختمان ها که به زیبایی و امنیت اهمیت میدهند و بیشتر افراد جامعه از آن استقبال می کنند باعث افزایش استفاده از حفاظ استیل شده است. از طرف دیگر قیمت حفاظ استیل با توجه به مزیت هایی که دارد کاملا مقرون به صرفه است. حفاظ های ساختمان با متریال آهن؛ چوب؛ شیشه و سنگ نیز اجرا می شوند اما این حفاظ ها همیشه نیازمند تعمیر هستند زیرا رطوبت و هوا باعث تخریب و پوسیدگی آنها می شود. حفاظ استیل به دلیل وچود نیکل و کروم در ساختار خود در برابر پوسیدگی و فرسایش مقاوم است به همین دلیل نیازی به تعمیر و بازسازی ندارد.

حفاظ استیل

حفاظ استیل در افزایش ایمنی و زیبایی چه در محل کار یا در محیط های مسکونی موثر است. با استفاده از ترکیب شیشه و حفاظ استیل سازه های زیبا و متفاوتی طراحی می شود که در مقابل فرسایش و رطوبت مقاوم است و دچار خوردگی نخواهد شد و می توان آن را به راحتی تمیز کرد و همچنین قیمت حفاظ استیل بسیار اقتصادی و منطقی است و استفاده از آن را در هر مکانی یک سرمایه گذاری مناسب است.

 • شرکت آکات با داشتن دستگاه های مجهز در کارگاه خود انواع حفاظ استیل را در طرح های متنوع با عالی ترین کیفیت تولید می کند. تکنسین های اجرایی ما می توانند سفارش حفاظ استیل ضد زنگ شما را در کمترین زمان ممکن نصب کنند.
 • برای ثبت سفارش و در خواست کارشناسی از شرکت آکات و اطلاع از قیمت حفاظ استیل می‌توانید با مشاوران ما تماس بگرید.

در این صفحه محصولات حفاظ استیل موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های حفاظ استیل به انتهای این صفحه بروید

قیمت هر متر حفاظ استیل - قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل به سبب ظاهر براق و استحکامی که در مقابل شرایط آب و هوایی متفاوت دارد در بیشتر مکان ها و اقلیم ها چه در نمای بیرون ساختمان و یا در داخل ساختمان اجرا و استفاده می شود. برای همین اطلاع از قیمت حفاظ استیل پنجره و قیمت حفاظ استیل بالکن برای خریداران یک موضوع مهم است تا امکان محاسبه قیمت حفاظ استیل را با توجه به بودجه خود داشته باشند و بتوانند نسبت به نصب حفاظ استیل در محل ساختمان خود تصمیم لازم را بگیرند. برای آگاهی در مورد قیمت حفاظ استیل می توانید لیست قیمت زیرا مشاهده کنید و برای اطلاع از قیمت هر متر حفاظ استیل با کارشناسان شرکت آکات تماس حاصل نمایید.

 • در ساخت و اجرای حفاظ استیل پنجره از پروفیل یا لوله استیل به صورت افقی و عمودی استفاده می شود و برای محاسبه اولیه قیمت حفاظ استیل، لیست قیمت زیر توجه نمائید.

لیست قیمت حفاظ استیل آلیاژه استیل ضد زنگ عبارت است از :

  حفاظ استیل
متراژ قیمت حفاظ استیل ثابت قیمت حفاظ استیل ثابت و متحرک قیمت حفاظ درب استیل
5الی10 650.000 750.000 740.000
19الی20 600.000 650.000 700.000
21 بالاتر 550.000 650.000 680.000
 • فرم دور حفاظ با پروفیل 40*40 استیل 304
 • گارد های افقی از لوله استیل 304 به قطر 25 میلمتر
 • نصب و اتصالا قطعات بوسیله جوش آرگون

حفاظ اصلی ترین قسمت هر پنجره است که در زیبا شدن نما و افزایش امنیت کاربرد دارد. حفاظ پنجره برای محافظت پنجره ها و ورود هوا به داخل ساختمان نصب می شود. حفاظ پنجره تنوع زیادی دارد که بیشترین کاربرد آن حفاظ امنیتی با کاور استیل است که در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود.

قیمت حفاظ پنجره بر مبنای نوع آلیاژ استیل استفاده شده در اجرای حفاظ پنجره برآورد می شود. حفاظ پنجره استیل مدل های متنوع و کاربردی زیادی دارد. جهت آگاهی از قیمت انواع حفاظ پنجره با واحد فروش شرکت آکات تماس بگرید تا اطلاعات کاملی از قیمت های حفاظ استیل پنجره و نوع آلیاژه ها حفاط درب استیل و حفاظ پنجره استیل در اختیار شما قراردهند.

 • قیمت حفاظ استیل بالکن و پنجره با توجه به مدل حفاظ و کیفیت اجزای حفاظ محاسبه می شود البته حفاظ پنجره و بالکن اگر از نوع ضد سرقت باشند بر اساس متر مربع تعیین می شود و اگر این حفاظ استیل از نوع دیوار کوب باشند بر مبنای متر طول هر ردیف حفاظ محاسبه می شود. قیمت حفاظ های استیل دکوراتیو که از قطعات خاصی در ساخت آن ها استفاده می شود تنها به صورت کلی و بر اساس قیمت واحد محاسبه می شود. در نحوه محاسبه قیمت حفاظ استیل به این نکته باید توجه داشت قیمت گذاری برای هر پروژه با توجه به نوع کاربری حفاظ و متراژ کار و ضایعات متریال مصرفی به صورت اختصاصی انجام می گیرد.
 • قیمت حفاظ استیل بانکی بر اساس متر مربع فضای محصور شده توسط حفاظ استیل محاسبه می شود که شامل حاصل ضرب ارتفاع در طول تمام فضای حفاظ استیل اجرا شده است. در قیمت گذاری حفاظ استیل مواردی چون ضخامت استیل به کار گرفته شده در ساخت حفاظ و کیفیت استیل تاثیر گذار است بر این اساس اگر در ساخت حفاظ از استنلس استیل زنگ نزن سری 300 با کد 304 استفاده شود قیمت حفاظ استیل نسبت به نوع درجه دو یعنی استیل 201 گرانتر خواهد بود.

قیمت حفاظ استیل

حفاظ استیل پنجره - حفاظ پنجره استیل- پنجره استیل

حفاظ پنجره ها یکی از قسمت های مهم ایمنی در ساختمان ها و بناهای چند طبقه به حساب می آید. یکی از ایمن ترین و مستحکم ترین محافظ های پنجره، حفاظ پنجره استیل است. به کار گیری پروفیل و لوله استیل ضد زنگ در حفاظ پنجره به زیبا تر شدن پنجره و افزایش ایمنی آن برای سال های طولانی کمک می کند. به سبب داشتن تنوع در مدل های، حفاظ استیل پنجره امکان نصب حفاظ در انواع پنجره و مکان ها وجود دارد.

پیش نهاد می شود پیش از بروز هر حادثه تلخی برای نصب حفاظ استیل پنجره با شرکت آکات تماس بگرید. استفاده از حفاظ استیل پنجره در ساختمان‌ها مانع مناسبی برای جلوگیری از سقوط و افتادن افراد از طبقات بالای ساختمان به پایین ایجاد می کند، و همین طور از ورود سارقین به داخل طبقات کناری و پایین ساختمان جلوگیری میکند.

پنجره یک دریچه در دیوار ساختمان است که فضایی برای ورود نور و هوا به داخل ساختمان ایجاد می کند. در تولید پنجره ها از مواد متنوع ای استفاده می شود زیرا با توجه به اولویت زیبایی و استحکام در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان معماران برای ساخت پنجره های متفاوت و زیبا از آنها بهره می برند.

زیباترین و متمایزترین متریالی که می تواند این هدف را برآورده کند تنها پنجره استیل می باشد. درب استیل و پنجره استیل با ظاهر زیبا و متمایز خود به سبب اجرای حفاظ استیل ایمنی بالایی دارند و کیفیت خود را به دلیل استیل به کار رفته شده در ساخت آنها از دست نمی دهند. در آکات از بهترین نوع استیل ضد زنگ در ساخت پنجره استیل استفاده می شود. پروفیلی که در ساخت ورق های استیل استفاده شده از نوع 304 بوده و برای سالیان متوالی ماندگاری دارد.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل بالکن - حفاظ بالکن

قوطی و لوله های ساده ای که به شکل افقی در نمای بیرونی پنجره ها و بالکن ها استفاده می شود به هیچ صورت نمی تواند مانع مناسبی برای ورود سارقان باشد به همین دلیل باید حتما از درب حفاظ استیل مسلح شده با میلگرد آهنی استفاده نمود. بالکن‌ها در طبقات اول ساختمان همواره محل مناسبی برای سارقین می‌باشد پس باید برای افزایش ایمنی محافظ مناسب نصب کرد، عاقلانه است برای نصب حفاظ استیل امنیتی در بالکن‌ها هزینه بیشتری پرداخت کرد. با نصب حفاظ استیل ضد زنگ مسلح شده این تضمین را به شما میدهیم که ورود سارقان به داخل ساختمان با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

بالکن قسمتی از نمای بیرونی ساختمان است که ارتباط بین داخل ساختمان و نمای خارجی را نشان میدهد. برای افزایش ایمنی در بالکن باید یک حفاظ استیل بالکن مناسب نصب شود تا از پرت شدن اتفاقی افراد جلوگیری شود. حفاظ بالکن تنوع زیادی دارد که رایج ترین آن ، حفاظ بالکن استیل است.

در ساختمان سازی مدرن ایمنی و کارایی هدف اول است. به همین دلیل معماران به نصب حفاظ بالکن اقدام می کنند. برای رسیدن به بالاترین امنیت، نصب حفاظ بالکن و حفاظ پنجره یک اصل اساسی در ساختمان است تا از ورود سارقین به داخل منازل یا محل کار افراد جلوگیری شود.

 • از زیبا ترین انواع حفاظ بالکن که بیشترین کاربرد را دارد می توان حافظ استیل را معرفی کرد. حفاظ بالکن در انواع متفاوت ساخته می شود مانند حفاظ بالکن استیل، حفاظ بالکن آهنی، حفاظ بالکن سنگی و... که حفاظ بالکن با متریال استیل ویژگی زیبایی و امینی را به اندازه کافی دارد. از انواع حفاظ استیل امنیتی که بیشتر از آن استفاده می شود حفاظ استیل بانکی یا حفاظ ضد سرقت نام دارد. و از نمونه پروژه های نصب حفاظ استیل که توسط شرکت آکات انجام شده ساختمان وزارت صنایع و معادن را می توان معرفی کرد که با سیستم حفاظ بانکی اجراه شده است.

حفاظ استیل بالکن

حفاظ بالکن استیل با هدف و بهبود ایمنی و زیباتر شدن در بالکن استفاده می شود، حفاظ استیل بالکن پوشش محافظ متفاوت و جذابی را به بالکن نمای ساختمان می دهد. حفاظ بالکن استیل با دو نوع استیل با نام حفاظ استیل بالکن 304 که ضد زنگ است و حفاظ استیل بالکن 201 و سازه ساده نرده استیل محافظت می شود. حفاظ استیل بالکن 201 به سبب کیفیت کمتر و امکان پوسیدگی در هوای مرطوب باید در مکان های خشک اجرا شود اما حفاظ استیل بالکن 304 ضد زنگ است و می توان در تمام مناطق از آن استفاده کرد.

تراس ها و بالکن ها در قدیم یکی از قسمت های اصلی معماری ایرانی بوده است که توسعه شهر نشینی و آپارتمان سازی و کاهش فضای سبز حیاط ها نیاز به طراحی مجدد را در ساختمان با هدف استفاده بهینه از فضای بالکن و تراس ها مهم تر کرده است. برای ایمن تر شدن بالکن و تراس نصب حفاظ بالکن یک امر مهم و واجب شده است تا اطمینان و ایمنی را برای کسانی که از این قسمت ساختمان استفاده می کنند فراهم کند.

شرکت آکات توانسته با ساخت و نصب انواع حفاظ بالکن از با کیفیت ترین مواد آلیاژ استیل 304 و طراحی های متنوع نظر مثبت شما مشتریان محترم را جلب نماید و در تمام مدت فعالیت خود تلاش کرده است به کیفیت و کمیت محصولات خود بیافزاید.

حفاظ استیل

حفاظ استیل بانکی - حفاظ بانکی

امنیت در موسسات مالی مهم ترین موضوع است اما زیبایی و ایجاد یک فضای آرام نیز بسیار مهم است به همین دلیل بانک ها و موسسات مالی برای رسیدن به دو هدف گفته شده از نسل جدید حفاظ های ضد سرقت با نام حفاظ استیل بانکی استفاده می کنند. نوع استیل استفاده شده در ساخت حفاظ بانکی از گرید ضد زنگ استیل 304 است که این آلیاژ نیاز کمی به نگاه داری و بازسازی دارد و همیشه ظاهر کرومی و براق خود را در تمام زمان حفظ می کند. استحکام حفاظ استیل بانکی با میله های آهنی یا کابل های فولادی تقویت می شود تا یک محافظ تمام استیل مقاوم و ضد سرقت اجرا شود. از حفاظ استیل بانکی در هر ساختمانی با هر ابعادی می توان استفاده کرد به همین دلیل برای بهبود ایمنی در ساختمان های خصوصی استفاده از حفاظ بانکی در جلوی بالکن ها و پشت پنجره ها یا حتی ورودی درب ساختمان ها افزایش پیدا کرده است. حفاظ بانکی یک حصار تقویت شده به شکل اتصال شبکه ای عمودی و افقی از لوله و پروفیل استیل 304 است که به دو صورت سازه ثابت و متحرک اجرا می شود.

حفاظ استیل بانکی یا حفاظ بانکی ویژگی و استاندارد مشخصی دارد که به شرح زیر است:

 • حفاظ استیل بانکی برای افزایش امنیت در مکان هایی مختلف استفاده می شود.
 • نوع استیل به کار رفته در حفاظ بانکی از بالاترین کیفیت برخوردار است.
 • گارد های افقی در حفاظ استیل بانکی از لوله استیل قطر 25 میلیمتر است.
 • فریم دور حفاظ استیل بانکی از پروفیل استیل 40*40 میلیمتر است.
 • حفاظ بانکی، با میله های فولادی مسلح شده و استحکام آن افزایش می یابد.
 • از حفاظ استیل بانکی در موسسات مالی، طلا و جواهر فروشی ها، بانک ها و صرافی ها استفاده می کنند.

حفاظ استیل

حفاظ استیل درب ورودی - حفاظ استیل درب

درب های ورودی آپارتمان ها معمولا از جنس چوب هستند یا اگر از نوع فولادی باشند محل قرار گیری قفل ها در چهار چوب درب بسیار ضعیف ساخته شده است برای همین سارقان به راحتی با یک دیلم ساده می توانند قفل درب آپارتمان ها را شکسته و وارد منازل شوند. با نصب حفاظ استیل درب ورودی آپارتمان امنیت و ایمنی درب ها افزایش یافته و ساکنین ساختمان می توانند با خیال راحت منازل خود را ترک کنند. حفاظ استیل درب آپارتمان با لولاهای فولادی بسیار قوی و محکم ساخته شده است. تمام اجزای آن با روش جوش کاری استیل به یکدیگر متصل می شود. درب حفاظ استیل می تواند به صورت تک لنگه یا دو لنگه بر اساس شکل ظاهری درب آپارتمان شما طراحی و ساخته شود. اگر فضای خانه شما محدویت دارد شما می تواند با نصب حفاظ استیل درب آپارتمان آکاردئونی ایمنی منازل خود را بهبود ببخشید و نگرانی از بابت کمود فضا در راه پله و راه رو ها نداشته باشد.

 • شرکت آکات با تعهد کامل و داشتن تکنسین های ماهر و با تجربه بالاترین کیفیت حفاظ استیل برای درب آپارتمان را تولید و نصب می کند.

حفاظ استیل درب ورودی

نصب حفاظ استیل پنجره - نصب حفاظ استیل

همه لوله و قولی استیل استفاده شده در این حفاظ ها دار ضخامت مناسب است. همه اجزا و قطعات حفاظ استیل از نوع استیل۳۰۴ می باشد. استیل۳۰۴ در برابر رطوبت و هوا استحکام بالایی دارد اما استیل 201 در معرض زنگ زدگی خواهد بود.

نصب حفاظ استیل پنجره باید توسط افراد ماهر و با استفاده از تجهیزات استاندارد و بهترین یراق آلات انجام شود. این موضوع به این دلیل مهم است زیرا نصب صحیح حفاظ استیل پنجره باعث بهبود ایمنی و زیبای پنجره ها می شود. آکات با ساخت با کیفیت ترین محصولات حفاظ استیل و اجرای تعداد زیادی پروژه های موفق در زمینه نصب حفاظ استیل پنجره توانسته رضایت خاطر مشتریان محترم را به صورت کامل جلب نماید.

در نصب حفاظ استیل باید مهارت و تجربه کافی داشت از این رو اکیپ های نصب آکات با داشتن آموزش کامل و اجرای تعداد زیادی سفارش با تعهد کامل و احترام به مشتری نسبت به اجرای استاندارد حفاظ استیل پنجره در خدمت شما هستند.

حفاظ استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


حفاظ استیل در کدام مکان ها نصب می شود؟

مکان های مورد استفاده از حفاظ استیل متنوع می باشد و با دریافت یک مشاوره ساده و کوتاه می توان امکان تجهیز ساختمان به نرده استیل را مشخص کرد. از جمله محیط هایی که می تواند به حفاظ استیل مجهز شود می توان راه پله ها، خروجی و ورودی ساختمان، تراس، بالکن، پنجره ها، پشت بام و .... اشاره کرد.

حفاظ استیل پنجره چیست؟

حفاظ استیل پنجره از جنس باکیفیت استیل بسیار رواج دارد. این محصول علاوه بر هماهنگی با نمای بیرونی ساختمان و ایجاد تصویری زیبا و مدرن ویژگی ها و کارایی های مهم دیگری نیز دارد. از جمله می توان به ایجاد امنیت اشاره کرد. توضیح اینکه نرده و حفاظ استیل پنجره در مقابل ضربه و فشار از استقامت بالایی برخوردار است و در نتیجه خطر سقوط افراد، حیوانات و اشیا را به صفر می رساند. همچنتین از دیگر مزیت های نرده حفاظ پنجره می توان به این مورد اشاره کرد که این محصول به خوبی می تواند از ورود سارقین و افراد مزاحم به داخل ساختمان ها جلوگیری کند.

اهمیت استفاده حفاظ استیل بالکن چیست؟

حفاظ استیل بالکن نقش بسزایی در ایجاد آسایش فکری به لحاظ امنیت و ایمنی بازی می کند. وجود کودکان و افراد سالمند در منازل و ساختمان ها می تواند باعث ایجاد مشغله ذهنی برای دیگر اعضا خانواده باشد به این معنی که اگر بخصوص کودکان به طور کنترل نشده ای مشغول بازی در بالکن منازل باشند احتمال سقوط آنها، در صورت نبود حفاظ بسیار بالا می رود و به این ترتیب خانواده ها درگیر صدمات و آسیب های گاها جبران ناپذیری می شوند. از اینرو حفاظ استیل بالکن می تواند گزینه مناسبی جهت جلوگیری افراد از سقوط باشد. همچنین میتوان به نصب سرتاسری حفاظ استیل در بالکن پرداخت و به این ترتیب از ورود افراد مزاحم و سارقین به منازل و ساختمانن ها ی مختلف از جمله هتل ها و فروشگاه ها جلوگیری کرد.