درب سکشنال

درب سکشنال,قیمت درب اتوماتیک سکشنال

درب اتوماتیک سکشنال یک درب اتوماتیک امنیتی و ایمن است که با هماهنگی کامل با فضاهای مختلف قابل تعریف و اجرا. گروه آکاد با استاندارد بالا اقدام به محاسبه و نصب درب سکشنال. درب سکشنال پارکینگی محدودیت فضای ساختمان را برطرف میکند وزیبایی گزینه مناسبی است که امروزه تمام معماران در ساختمان‌های خوب به استفاده از آن توجه می کند. اتوماتیک سکشنال یک محصول بروز و کاربردی است که تمام نیازهای ساختمان های مدرن و امروزی را برطرف می کند.

معرفی درب سکشنال

این درب بسیار خوبی در برابر آب و مانع بسیار مستحکمی در مقابل ضربه های شدید و فشارهای بسیار قوی خارجی است ها یک درب کرکره ای اتوماتیک است که برای استفاده در پارکینگ ها و انبار های عمومی و خصوصی طراحی شده است. درب سکشنال  یک درب کرکره عمودی ایمن وزیبا است که عایق بسیار خوبی در برابر و مانع بسیار مستحکمی در مقابل ضربه های شدید و فشارهای بسیار قوی خارجی است.
دربهای سکشنال به صورت قطعات پنل بندی شده فولادی یا آلومینیومی عرضه می شود که به وسیله لوله های مخصوص فولادی به یکدیگر وصل شده اند. درب سکشنال به صورتی طراحی شده است که به وسیله ریل های فولادی از شکل عمودی به صورت افقی حرکت کرده و عمل باز و بسته شدن در اجرا شود. در درب سکشنال از تمام عرض و ارتفاع فضای ورودی درب ها به صورت بهینه استفاده می شود.

درب سنکشال

درب سکشنال یک درب پارکینگی مناسب است که به نام دیگری  تحت عنوان درب زیر سقفی نیز شناخته می شود. استفاده از این درب ها باعث استقبال ساختمان سازمان شده است.

درب اتوماتیک زیر سقفی پارکینگ

در زیر سقفی سکشنال پارکینگ گزینه‌ اصلی برای استفاده در پارکینگ های عمومی با تردد زیاد است. در این سیستم در پارکینگ تعادل پنل های فلزی به وسیله فنر های بسیار قوی فشار وزن وارده بر گردن را کنترل و کاهش می‌دهند و وزن درب سکشنال به راحتی تقسیم می‌شود.  برای ساختمان هایی که تردد در آنها زیاد است می توان جهت سهولت استفاده از درب سکشنال پارکینگ از یک موتور با نیروی قوی و کم صدا استفاده کرد. میزان استهلاک در درب های سکشنال بسیار پایین است زیرا قطعات چرخ و ریل های درب از نوع ضد سایش هستند. درب سکشنال پارکینگ برای استفاده در ساختمان هایی که محدودیت فضا دارند مناسب تر است نیاز برای اجرای درب سکشنال بین ۳۰ تا ۳۵ سانتی متر از سقف پارکینگ است. پارکینگ زیر سقفی در فضاهایی که ارتفاع و عرض کمی دارند مناسب است. درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی از اتصال قطعات چند تکه و پنل های منظم به ریل های فولادی و چرخهای ضد سایش ساخته می شود. قطعات و اتصالات درب اتوماتیک زیر سقفی استحکام بالایی دارند و فرسایش پایین در مدت زمان طولانی باعث دوام و ماندگاری آنها شده است.

درب سنکشال

مزیت های درب سکشنال

استفاده از درب اتوماتیک زیر سقفی بر اساس فضای پارکینگ و شکل ظاهری درد مزیت هایی دارد که به شرح زیر است.

 • سهولت اجرا و راحتی استفاده
 • باز و بسته شدن با یک کنترل ساده
 • کاهش زمان باز و بسته شدن
 • امنیت و ایمنی بسیار بالا
 • هماهنگ با ورودی پارکینگ
 • ظاهر زیبا و مدرن

درب سکشنال و درب اتوماتیک برقی تفاوت دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • استحکام بالاتر درب سنگش در مورد کرکره برقی.
 • درب زیر سقفی سنسور زد بر خود دارد اما  کرکره برقی این ویژگی را ندارد.
 • ماندگاری رنگ درب سنگسار.
 • درب سکشنال امنیت بسیار بالایی دارد و به دلیل وجود در ها و موتور های قوی در زمان بسته باز و بسته شدن ثابت می ماند.
 • درب زیر سقفی فضای کمتری نسبت به کرکره برقی اشغال می کند.
 • سنگ شال بدون برق نیست که به آسانی قابل استفاده است.

درب سنکشال

مشخصات و ابعاد درب های سکشنال

دربهای زیر سقفی اتوماتیک از اتصال چند پنل با ابعاد مشخص و یک اندازه اجرا می شود پنل‌ها از فوق تقویت شده عایق مناسبی هستند تولید می شود. سوپرهای در به سنگ سال که از این استفاده هستند ۳۶ میلیمتر است اگر پنل‌های در از فولاد باشد ۴ میلی متر است. رنگ استفاده شده روی پنل های فولادی با روش آنادایز اجرا می شود ابعاد استاندارد درب یخچال برای ساختمانهای مسکونی ۲۷۰ سانتیمتر است اگر پول بیشتری از این نیاز باشد آن در به درب سنگ شال صنعتی تبدیل می‌شود. به دلیل وجود فنرهای قوی دربهای سنگ شال را به راحتی میتوان با دست باز و بسته کرد. نیروی لازم برای استفاده دستی از درب سنگ شامل ۱۵ کیلوگرم است اگر یک موتور برقی به درب سنگسار متصل صفت به راحتی با یک کنترل ساده در باز و بسته شد.

ویژگی های درب سکشنال

 • بسیار قوی صدا و رطوبت
 • زیبایی ظاهری
 • سنسور ضد برخورد
 • درب سنگشان برای اجرا در تمام فضا ها با ابعاد مختلف مناسب است
 • وجود ریموت کنترل ساده
 • درب سنگشان دارای تنوع رنگ و طرح

درب سنگشال صنعتی

استفاده از درب سنگ شال صنعتی در مراکز مورد کارخانه ها، انبار های بزرگ و مراکز خرید مناسب است. پنج شعله صنعتی موتورهای قوی به آسانی حرکت کرده و باز و بسته می شود. با وجود ابعاد بزرگ درب سکشنال صنعتی حرکت آن به سهولت انجام می‌شود و میزان صدای خروجی از درب بسیار پایین است.  در کنار درب سنگشال صنعتی میتوان یک درب نفر رو برای تولد انسانها شود.

قیمت درب سکشنال - قیمت درب اتوماتیک ریلی

مبنای قیمت درب سنگچال ریلی ابعاد پنل های درب و وزن آن است به دلیل اینکه در بحث سنگ های اتوماتیک صنعتی در ابعاد بزرگ و اختصاصی ساخته شد تمام اجزا و قطعات انتقال حرکتی در بخش شامل موتور از نوع مرغوب و بادوام است و در نتیجه قیمت درب اتوماتیک ریلی صنعتی از مدل دیگر بیشتر است قیمت درب اتوماتیک ریلی با کارشناسان این محصول تماس بگیرید.

درب سکشنال

درب زیر سقفی اتوماتیک

با توجه به افزایش شهرنشینی استفاده از سیستم‌های مکانیزه و مدرن برای بهبود شرایط زندگی یک الزام است استفاده از دربهای زیر سقفی اتوماتیک برای ورودی پارکینگ های عمودی کاهش مصرف انرژی و زمان می شود و در بهبود شرایط زندگی تاثیر مثبت. درب اتوماتیک زیر سقفی مشکل محدوده فضا را تا اندازه زیادی حل می کند اتومبیل ها در داخل پارکینگ می تواند در فاصله بسیار کمی از درب زیر سقفی توقف کنند.  درب اتوماتیک زیر سقفی می تواند با نمای بیرونی ساختمان هماهنگ باشید.

درب سنگشال پارکینگ مسکونی

سنگسار پارکینگ برای استفاده در انبارهای بزرگ و کارخانه ها کاربرد دارد ابعاد این مدل در بدون محدودیت است و بر اساس ورودی تعیین شده ساخته می شود. اجرای درب صنعتی سنگشان به سه طریق است
نصب درد در زاویه ۹۰ درجه
نصب ریل های درب به صورت عمودی
اجرای درد در زاویه کمتر از ۹۰ درجه که برای ورودی پارکینگ ها مناسب است.

درب سکشنال

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی - اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی اما کاربرد و نمای ظاهری آن یکسان است. درب کشویی پارکینگ ساختمان مسکونی ابعاد کمتری از مدل‌های دیگر در پارکینگ ریلی دارد. درب پارکینگ ریلی به صورتی طراحی شده است که یک لنگه آن ابعاد بیشتر از ۲ متر مربع فضا اشغال می کند و به شکل یک درب اتوماتیک کشویی در مسیر تعیین شده ریلی باز و بسته می شود. با استفاده از این مدل در به تمام فضای ورودی ساختمان نیاز است. درب اتوماتیک چشم مناسب ساختمان های با محدوده فضا در پارکینگ است. در این مدل باید در دوستم که راست و چپ ورودی ساختمان فضای کافی برای حرکت در اتوماتیک کشویی وجود داشته باشد سیستم حرکتی این مدل درب ها به صورت کشویی است.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: درب استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.i


درب سکشنالدرب سکشنالآکاتakat-36