درب شیشه ای

۹ دی ۱۳۹۸
4.1
درب شیشه ای

درب شیشه ای

امروزه درب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چه به لحاظ امنیتی و چه به لحاظ زیبایی تاثیر بسزایی در ساختمان ها دارد. درب های شیشه ای علاوه بر ایجاد امنینت ساختمان می تواند زیبایی دوچندانی را فراهم کند. درب های شیشه ای در انواع متنوعی

  • درب شیشه ای کشویی
  • درب شیشه ای دستی
  • درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای کشویی

درب های شیشه ای کشویی ای که گروه آکات تولید می کند کیفیت خاص خود را دارد که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

  • درب های روی غلتک های خاص مخفی جابجا می شود به طوری که این غلتک ها از دید اشخاص پنهان هستند و به این ترتیب جنبه زیبایی شناختی کار حفظ شده است.
  • پروفیل های موجود در ریل ها بسیار مقاوم و روان هستند به طوری که حرکت درب کشویی را بسیار نرم و آسان میکنند
  • شیش های متصل در درب ها هرگز دچار سقوط و افتادگی نمی شوند.
  • از آنجا که غلتک ها و پروفیل ها درب بسار روان و نرم حرکت می کنند درب های کشویی از حداقل تولید سروصدا و مزاحمت برخوردار هستند.

درب شیشه ای

درب شیشه ای لولایی

این نوع  درب های شیشه ای بر روی لولا به عقب و جلو باز و بسته می شوند و بهتر است برای محیط های بزرگتر که امکان اشغال فضایی بیشتری دارد نصب گردد، با این حال این نوع درب شیشه ای نیز به زیبایی ساختمان ها می افزاید چرا که فضایی شفاف  و روشن را ایجاد می کند. از این نوع درب شیشه ای معمولا در ساختمان هایی استفاده میشود که زمان و کنترل حرکت افراد اهمیت دارد چرا که بازو بسته کردن این نوع درب های شیشه ای زمانبر میباشد و در نتیجه امکان کنترل رفت و آمد افراد را بالا میبرد. البته برای کنترل رفت و آمد افراد گزینه نصب درب های اتوماتیک که مجهز به چشمی ، اپراتور و ماشین تنظیم زمان باز و بسته شدن درب شیشه ای  وجود دارد اما قیمت این نوع درب ها نسبت به درب های شیشه ای لولایی بالاتر است.

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی بر روی ریل و به صورت کشویی حرکت میکند و از اینرو برای مکان های کوچکتر مانند مغازه ها و لباسفروشی ها مناسب میباشد. این نوع درب شیشه ای به صودرتی بسیار نرم و روان به صورت کشویی و بر روی ریل حرکت میکند. درب های شیشه ای نیز در دو نوع دستی و اتوماتیک وجود دارد. نوع دستی آن مجهز به دستگیره می باشد که عمل جابجایی آن روی ریل  را آسان می سازد، حرکت این نوع درب های شیشه ای باید بدون صدا و بدون تحمل وزن آنها توسط افراد صورت گیرد.

قیمت انواع درب شیشه ای

در تعیین قیمت درب شیشه ای موارد چندی دخیل است. از جمله می توان به نوع شیشه آن، متراژ کارو دستی یا اتوماتیک بودن آن اشاره کرد.

قیمت درب شیشه ای دستی

درب شیشه ای دستی در مقایسه با درب شیشه ای اتوماتیک هزینه کمتری را در نصب و اجرا دارد. با این همه بسته به تقاضای مشتری می توان شیشه های با کیفیت مختلف را روی آن نصب کرد. از اینرو شیشه های سکویت شده در مقایسه با شیشه ای سکوریت و لمینت شده از قیمت کمتری برخوردار است، کیفیت استیل دسته نصب شده روی آن، متراژ کار و کیفیت یراق آلات نصبی آن نیز در تعیین قیمت دخیل هسستند.

قیمت درب شیشه ای کشویی

تعیین درب شیشه ای کشویی نیز با در نظر گرفتن موارد مختلفی امکانپذیر است. کیفیت غلتک ها، نوع شیشه، اتوماتیک و غیر اتوماتیک بودن آن ، متراژ و حتی طرح شیشه و رنگ آن نیز در مشخص کردن قیمت دخالت دارند.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: درب استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :