شیشه فلوت

۷ تیر ۱۴۰۰
4.3
شیشه فلوت

شیشه فلوت به سبب کیفیت بالا و نداشتن هیچ موجی روی سطح شیشه و کیفیت بسیار بالا یکی از تولیدات شیشه ساختمانی است که در صنعت ساختمان بیشترین استفاده را دارد. قیمت شیشه فلوت براساس درجه کیفیت و شفافیت آن به سه نوع متوسط، خوب و عالی دسته بندی می شود. ضخامت شیشه فلوت از کمترین یعنی 4 میلیمتر تا بیشترین 20 میلیمتر بر اساس نوع کاربرد آن تولید می شود. قبل از اینکه شیشه فلوت ساخته شود ابتدا شیشه ساده ساخته می شد و با پیشرفت فناوری شیشه فلوت ایجاد شد. از شیشه ساده نیز برای ساخت پوشش درب و پنجره های آهنی می توان استفاده کرد.
گروه آکات در محصولات سفارشی خود شیشه فلوت را به صورت گسترده استفاده می کند تا کیفیت آنها را تضمین کند. برای آگاهی از قیمت شیشه فلوت با واحد فروش تماس بگرید.

شیشه فلوت، یکی از انواع شیشه صنعتی است که شفافیت بالایی در مقایسه با شیشه ساده دارد. شیشه فلوت از ترکیب سیلیس، گربنات سدیم و سنگ آهک ساخته می شود.

شیشه فلوت یک پس از خارج شدن از کوره در حوضچه مذاب قلع قرار می گیرد تا سطح ان کاملا صاف و یکدست شود. شیشه ای که هنوز سکوریت نشده و به صورت خام باشد به نام شیشه فلوت شناخته می شود. از شیشه فلوت بیشتر برای ساخت انواع آینه استفاده می شود و ضخامت آن بین 4 تا 20 میلیمتر است. شیشه فلوت در مقایسه با شیشه کیرستال کمتر شفاف است اما قیمت کمتری دارد و برای همین برای استفاده در ساختمان سازی و تولید درب و پنجره شیشه ای یکی از گزینه های اصلی است.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :