شیشه لمینت

۶ تیر ۱۴۰۰
4.8
شیشه لمینت

شیشه لمینت چیست و چه مزایایی دارد؟

شیشه های چند لایه جایگزینی خارق العاده برای شیشه های معمولی است ، ساختاری مقاوم که شکستن آن سخت است. شیشه لمینت برای استفاده از بسیاری جهات مناسب است و ماده ای است که محبوبیت آن روز به روز افزایش می یابد. اگر در فکر افزودن شیشه به خانه یا محل کار خود هستید ، باید نصب شیشه های چند لایه را در جای خود قرار دهید. اگر مطمئن نیستید شیشه لمینت چیست یا از فوایدی که در آن وجود دارد بی اطلاع هستید ، ما در اینجا ، این راهنما را برای شیشه های چند لایه ، کاربردها و فواید آن جمع کرده ایم.

شیشه سکوریت و شیشه لمینت دو نوع رایج از شیشه های ایمنی هستند. اگر در مرحله ساخت یا به روزرسانی ساختمان خود هستید ، ممکن است از شما خواسته شود که برای برخی از پنجره ها و درب ها شیشه ایمن انتخاب کنید.

فواید شیشه لمینت چیست؟

طبیعت و ضخامت شیشه های لمینت چند لایه کاملاً مزایای آن است:

  • افزایش امنیت: استحکام شیشه های لمینت چند لایه شکستن آن را تقریباً غیرممکن می کند ، بنابراین هر شخص غیرمجاز برای ورود تلاش می کند. حتی اگر قرار باشد وقفه ای ایجاد شود ، لایه های مقاومت شیشه لمینت سازه را حفظ می کنند به طوری که شکستن آن بسیار دشوار است.
  • کاهش انتشار: شیشه ای با میزان انتشار کم می تواند به کاهش گرمای خورشید کمک کند ، که باعث می شود تهویه مطبوع کمتر استفاده شود و میزان انتشار نیز کاهش یابد.
  • کاهش آلودگی صوتی: نصب یک قطعه ضخیم شیشه لمینت چند لایه باعث می شود امواج صوتی هنگام عبور از مواد دچار اختلال شوند و به کاهش آلودگی صوتی کمک می کند.
  • افزایش ایمنی: از آنجا که شیشه در هنگام شکستن خرد نمی شود ، خطر بریده شدن یا زخمی شدن فرد توسط خرده شیشه کاهش می یابد.
  • محافظت در برابر بلایای طبیعی: در بدو ورود بلایای طبیعی یا هوای ناپایدار ، شیشه های چند لایه در قاب خود باقی می مانند و خطر حوادث را کاهش می دهند و وضعیت تهدید کننده زندگی را کمی ایمن می کنند.
  • انتخاب بیشتر طرح: شیشه های لمینت چند لایه در بسیاری از رنگ ها موجود است و می توان آنها را به صورت مستقیم یا منحنی برای تنوع بیشتر در ظاهر تولید کرد.

شیشه لمینت سخت چیست؟

شیشه لمینت مقاوم ترکیبی از شیشه لمینت و شیشه سخت است. شیشه لمینت شامل دو تکه شیشه است که توسط یک لایه پلاستیکی PVB بسیار سخت نگهداری می شود. در حالی که شیشه سخت شده به منظور تولید محصولی فوق العاده با دوام و مقاوم در برابر گرما فرآوری می شود. هنگامی که این دو ماده با هم ترکیب می شوند ، یک راه حل بسیار محکم ایجاد می کنند که به دلیل پایان بدون درز و دوام خارق العاده ، به سرعت به یک انتخاب محبوب تبدیل شده است.

این نوع شیشه های معتدل تحت فشارهای شدید عملکرد و مقاومت بالایی را ارائه می دهند و کمتر در معرض شکستگی هستند. این بدان معناست که حتی در صورت شکستن یک صفحه ، شیشه ایمنی فرم خود را حفظ کرده و از آسیب دیدگی جلوگیری کرده و آن را به گزینه ای ایده آل برای خانه یا محیط کار تبدیل می کند.

در کجا می توان از شیشه های چند لایه لمینت مقاوم استفاده کرد؟

شیشه های چند لایه سخت شده هم در فضای کار شما و هم در راحتی منزل شما کاربردهای زیادی دارند. چه به کفپوش روی شیشه احتیاج داشته باشید ، چه به کف پله یا به نرده های شیشه ای نیاز دارید ، این نوع شیشه یک راه حل با کیفیت بالا است.

 شیشه لمینت سفارشی چند لایه مقاوم در برابر شک های حرارتی و ضربه خارجی در ضخامت های مختلف از 8.8 میلی متر تا 30 میلی متر ساخته می شوند ، که انعطاف پذیری زیادی را برای پاسخگویی به ترجیحات طراحی امکان پذیر می کند. این نوع شیشه همچنین می تواند در اشکال مختلفی از جمله مستطیل های ساده ، دایره ها ، شکل های معکوس T و متوازی الاضلاع تولید شود. شیشه لمینت سفارشی این امکان را برای شما فراهم می کند تا طرحی کاملاً منحصر به فرد بسازید و امکان ایجاد یک تغییر شکل کامل در فضا را فراهم می کند.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :