قیمت حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل بالکن,قیمت حفاظ استیل پنجره

قیمت حفاظ استیل پنجره

قیمت حفاظ استیل با توجه به نوع استیل مورد استفاده در ساخت حفاظ و همچنین مدل حفاظ استیل تعیین می شود و قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره مدل گارد موازی بر مبنای متر طول هر ردیف حفاظ نصب شده محاسبه می شود. قیمت حفاظ استیل بالکن بر اساس متر مربع حفاظ ساخته شده محاسبه می شود و قیمت حفاظ استیل درب ها با توجه به ابعاد چهار چوب درب ها و مدل حفاظ استیل محاسبه می شود. در برآورد قیمت حفاظ استیل بانکی ضخامت لوله های استیل و پروفیل های استیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین کننده است و کیفیت استیل به کار رفته نیز در قیمت گذاری موثر است. اگر در ساخت حفاظ استیل از استیل 304 استفاده شود قیمت تمام شده حفاظ از نوع استیل 201 بالاتر خواهد بود. محاسبه قیمت هر متر حفاظ استیل پنجره بر اساس شکل نمای حفاظ استیل پنجره و کیفیت استیل استفاده شده در اجرای حفاظ پنجره تعیین می شود. قیمت حفاظ استیل پنجره با توجه به نحوه کاربری حفاظ بر اساس امنیتی بودن آن که مانع ورود سارقین باشد یا گارد محافظ برای جلوگیری از سقوط افراد در طبقات بالا به پایین باشد. بر مبنای متر مربع یا متر طول محاسبه می شود. در تمام مدل های حفاظ استیل پنجره باید پرت مصالح نیز در تعیین قیمت حفاظ پنجره در نظر داشت.

قیمت حفاظ استیل پنجره

برای اطلاع از قیمت بروز حفاظ استیل با کارشناسان ما تماس بگرید.
لیست قیمت حفاظ استیل پنحره
ردیف قیمت حفاظ استیل پنجره مبلغ هر متر
1 قیمت حفاظ استیل پنجره عمودی 450000تومان
2 قیمت حفاظ استیل پنجره افقی 65000تومان
3 قیمت حفاظ استیل امنیتی 650000تومان

قیمت حفاظ استیل بالکن

قیمت هر متر حفاظ استیل بالکن برای حفاظ ضد سرقت بر متر مربع حفاظ اجرا شده در بالکن محاسبه می شود. قیمت حفاظ استیل بالکن بر اساس چهار جوب یا فضای کلی دیواره و سقف بالکن تعیین می شود یعنی مبنای اصلی قیمت حفاظ استیل بالکن بر متر مربع حفاظ اجرا شده در بالکن تعیین می شود. هر چه ابعاد حفاظ استیل بالکن از 1 متر کمتر باشد قیمت حفاظ بدون احتساب ابعاد کار به صورت کلی تعیین می شود و قیمت واحدی نخواهد داشت.

لیست قیمت حفاظ استیل بالکن
ردیف قیمت حفاظ استیل بالکن مبلغ هر متر
1 قیمت حفاظ استیل بالکن ایمنی 65000تومان
2 قیمت حفاظ استیل بالکن امنیتی 750000تومان
3 قیمت حفاظ استیل بالکن ساده 250000تومان

قیمت حفاظ استیل بانکی

قیمت گذاری هر متر حفاظ استیل بانکی به دو صورت انجام می شود. قیمت حفاظ استیل بانکی برای نماهای شیشه ای ثابت ارزان تر از قیمت حفاظ درب ها و پنجره های باز شو است. قیمت حفاظ استیل بانکی اگر با پایه استیل اجرا شود نسبت به قیمت حفاظ بانکی که به شیوه تمام فریم ساخته می شود ارزانتر خواهد بود زیرا مصالح و جنس بیشتری در مدل فریم دار استفاده می شود.

قیمت حفاظ استیل بانکی

لیست قیمت حفاظ استیل بانکی
ردیف قیمت حفاظ استیل بانکی مبلغ هر متر
1 قیمت حفاظ استیل بانکی پایه دار 450000تومان
2 قیمت حفاظ استیل بانکی فریم دار 550000تومان
3 قیمت حفاظ استیل بانکی ضد سرقت 750000تومان

 

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: حفاظ استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


قیمت حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل بالکن,قیمت حفاظ استیل پنجرهقیمت حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل بالکن,قیمت حفاظ استیل پنجرهآکاتakat-43