ویترین شیشه ای لوکس

۱۲ اسفند ۱۳۹۹
4
ویترین شیشه ای لوکس

ویترین شیشه ای لوکس به عنوان محل نگهداری و نمایش کالاهای با ارزش و قیمتی استفاده می شود. ویترین های نمایشگر از ترکیب شیشه و استیل ساخته شده اند. پایه از پروفیل استیل ساخته شده و قسمت جلویی آن از شیشه سکوریت یا لمینت ساخته شده است. پروفیل 40*40 میلیمتر گزینه ایده آل برای ساخت یک ویترین شیشه ای است. یک ویترین خوب ، ظریف ، قابل ارائه و قادر به ایجاد جلوه از فضای بزرگ است. در اینجا برخی از ویترین شیشه ای لوکس موجود در بازار جمع آورده شده است.

ویترین شیشه ای پیشخوان

یکی از محبوب ترین انواع ویترین در محیط های خرده فروشی ویترین شیشه ای پیشخوان است. این کاملا به دلیل تطبیق پذیری فوق العاده آنها است. ویترین های پیشخوان هم به عنوان پیشخوان فروشی که کارمندان شما در آن کار می کنند و هم به عنوان نمایشگری برای کالاهایی که می خواهید محافظت شود ، اما هنوز هم به راحتی قابل دسترسی است ، وظیفه دوگانه دارند. ویترین های ویترین شیشه ای پیشخوان معمولاً به عنوان نمایشگرهای شیشه ای طراحی می شوند ، اما این به این معنی نیست که شکننده هستند. طیثه بالای ویترین به راحتی می تواند کالاهای لوکس و پرفروش را نشان دهد. به این ویترین لوکس که برای فروشگاه کوچک طراحی می شود توجه زیادی از طرف خریداران خواهد شد زیرا آن یک اثر زیبا و شیک برای نمایش محصولات است.

ویترین شیشه ای لوکس

ویترین شیشه ای دیواری

ویترین شیشه ای لوکس دیواری یا نصب در سطح دیوار به شما امکان می دهد کالاهای ارزشمند را درست در سطح چشم مشتری قرار دهید ، که برای مرور کاملا مناسب است. گنجاندن نورافکن در ویترین های دیواری به جلب توجه خریداران کمک می کند. از این مدل بیشتر در جواهر فروشی ها و نمایشگاه ها کالا های لوکس و گران قیمت استفاده می شود. شیشه در این مدل از نوع ضد سرقت و ضد گلوله انتخاب می شود. به طور کلی اگر شما یک کالای با کیفیت دارید بدون آنکه قیمت آن چقدر گران یا ارزان است، وقتی در یک ویترین شیشه ای لوکس قرار داده شود نظر هر خریداری را به خود جلب می کند. یک ویترین زیبا این مفهوم را به مشتری می رساند که کالای درون آن خاص و با ارزش است و باید به صورت دقیق تری یررسی شود.

انتخاب ویترین شیشه ای مناسب با دکوراسیون کلی داخل فروشگاه و ابعاد محصولی که در آنجا فروخته می شود، بسیار مهم است. اگر در مقام مقایسه بین دکور دو فروشگاه یا مغازه که از ویترین شیشه ای برای عرضه خدمات و اجناس خود استفاده می کنند باشیم بدون شک کسی که ویترین لوکس شیشه ای را انتخاب کرده تاثیر بیشتری بر روی خریداران دارد. شما می توانید به صورت اختصاصی برای بهبود فروش از ویترین های سفارشی که تنها برای شما طراحی شده و هماهنگی کامل با اجزای دیگر فروشگاه دارد استفاده کنید.

ویترین شیشه ای لوکس

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :