پله شیشه ای | قیمت پله شیشه ای

در اجرای پله شیشه ای از پنل های شیشه ای و اتصالاتی آلومینیوم یا استیل استفاده می شود که مسیر ارتباطی میان طبقات را فراهم می کند. با تمام مزایایی که راه پله شیشه ای دارد اجرای آن کار بسیار حساسی است و نمی توان آن را به هر کسی سپرد. تعیین قیمت پله شیشه ای و انجام مراحل اندازه گیری ها و کارهای کارگاهی و نحوه اجرا و پوینت هایی که در طرح های خاص دیده می شود همگی از حساسیت خاصی برخوردار است.

پله شیشه ای

پنل های شیشه ای کف پله نیاز چندانی به نظافت ندارند چرا که می توان آنها را با فناوری نانو تولید کرد که نیاز آنرا به نظارت و نظافت از میان برمی دارد. اتصالات کف پله شیشه ای و نحوه نصب طوری است که تحمل وزن های بالا را دارد و به راحتی شکسته نمی شود با اینحال اگر در شرایط استثنایی و بسیار شدید و وخیم قرار بگیرند دچار شکستهای بزرگ و خطرناک نمی شود بلکه به صورت قطعات بسیار ریز شکسته می شود. شیشه ای که در کف پله ها و نرده ها استفاده می شود از انواع لمینت چند لایه است که بوسیله یک صفحه پلاستیکی یا ریزن به یکدیگر متصل شده است.

پله شیشه ای

می توان از پله های شیشه ای در ساختمان های چند طبقه نیز استفاده کرد و عرض آنها را به سه متر گسترش داد. همچنین از پله شیشه ای در روف گاردن ها و حیاط برای اتصال طبقات نیز می توان استفاده کرد.

امکان اجرای طرح های سند پلاست نیز در پله شیشه ای وجود دارد. علاوه بر این از نرده های استیل می توان در کنار پله ها برای افزایش ایمنی استفاده کرد. در هر حال پله شیشه ای رسانای بسیار خوب نور است و در عین حال از هدر رفت گرما و سرما و به طور کلی انرژی جلوگیری کرد.

ارتباط میان طبقات به واسطه راه پله می باشد اما در این میان  زیبا ترین و مدرن ترین مسیر ارتباطی در ساختمان ها پله شیشه ای است که در معماری امروز به امری بسیار مهم و بدیهی تبدیل شده است.  راه پله ها شیشه ای را می توان به انواع نرده از جمله چوب و آهن و فلز مجهز کرد اما یکی از شکلیل ترین ها نرده های شیشه ای می باشند. نحوه نصب پله شیشه ای بسته به طرح آنها متفاوت و متنوع است اما معمولا در ترکیب با یک سازه فلزی عموما استیل و یا آلومینیوم اجرا می شوند. شیشه های به کار رفته در پله شیشه ای از جنس و کیفیت لمینت و سکوریت می باشند.

پله شیشه ای

شیشه های سکوریتی که در ساخت پله شیشه ای استفاده می شود در انواع و ضخامت های متفاوتی تولید می شوند به عنوان نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد: شیشه سکوریت با ضخامت 10 و 20 میلیمتری، شیشه لمینت با دو لایه سکوریت 20 میلیمتر با پی وی بی 1/52 میلیمتر و شیشه لمینت سه لایه سکوریت با ضخامت 30 میلیمتر. امکان اجرای پله شیشه ای در مکان های مختلف و ساختمان های گوناگون وجود دارد از جمله مکان های اداری تجاری ، ویلا ها و داخل یا خارج ساختمان ها ، منازل و ویلاهای دوبلکس و هتل ها و استخرها و روف گاردن ها و ........پله شیشه ای طرحی را ایجاد می کند بسیار زیبا و شکیل خواهد بود و نمایی آرامبخش و تمیزی را به ارمغان خواهد آورد. این محصول امنیت خوبی دارد و مالکان را از تحمل هزینه های ناخواسته تعمیر و زنگ زدگی و ... آسوده می کند.

پله شیشه ای

پله شیشه ای چیست؟

پله های شیشه ای به صورت های مختلف اجرا می شوند مانند فریم دار و بدون فریم و نمای حاصل شیک و جذاب خواهد بود چرا که در کنار نرده ای شکیل انتقال دهنده نور را نیز خواهیم داشت. در تعریف کلی پله شیشه ای یک مسیر ارتباطی شیشه ای بین طبقات متخلف است که از ترکیب صفحات و پنل های شیشه ای چند لایه و اتصالات استیل در شکل های متنوع و در مدل های پله شیشه ای گرد یا حول محور، معلق و پله مستقیم ساخته می شود.

پله شیشه ای معمولا در مکان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد با این حال امکان اجرای آن ها چه به لحاظ فنی و چه از جنبه زیبایی شناسی در فضاهای مختلف وجود دارد از جمله ساختمان های اداری و صنعتی ساختمان های دوبلکس و هتل ها و ادارات و بانک ها. شیشه های بکار رفته در پله شیشه ای نشکن و ایمن است و در رنگ های مات یا براق و متفاوتی تولید می شود. همینطور امکان اجرا و پیاده سازی طرح سند پلاست نیز روی آن وجود دارد.

پله شیشه ای

  طراحی پله شیشه ای

  از آنجایی که راه پله ‌های شیشه ای دارای کنتراست رنگی می باشند می توان گفت که هماهنگی خوبی با محیط و دکوراسیون اطراف خود خواهند داشت. می توان در پله خور نرده های شیشه ای شیار نیز ایجاد کرد و از لغزندگی کاست .

  از طرف دیگر با اجرای کار گارگاهی می توان نرده شیشه ای یا پله های شیشه ای مارپیچ نیز تولید و اجرا کرد و در نهایت نمایی بسیار زیبا متمایز و منحصر به فرد ارائه داد. ترکیب با استیل نیز به زیبایی هر چه بیشتر کار می انجامد به این ترتیب که پارت های شیشه ای با استفاده از لوله های ضد زنگ استیل 304 به کف و کناره ها متصل و محکم می شوند. همچنین پایه هایی تعبیه می شود که به ایجاد ایمنی بیشتر می انجامد. با تمام این موارد نمای نهایی طوری خواهد بود که یکدست و شفاف باشد تا حدی که به راحتی نور را از خود عبور می دهد.

  پله شیشه ای

  انواع پله شیشه ای

  پله های شیشه ای مانعی در راه انتقال نور ایجاد نمی کنند و درعین حال امنیت یک پله استاندارد را دارند و این یک مزیت بسیار عالی است که فقط در پله شیشه ای یافت می شود. پس نرده های شیشه ای رسانای بسیار خوب نور هستند و انعکاس زیبایی از آن را خواهند داشت و تمام این موارد به بزرگتر دیده شدن فضا و محیط می انجامد.
  پله شیشه ای طرح های متفاوتی دارد و این تنوع از بابت تفاوت در اجرا می باشد و خود این تفاوت نیز از این جهت اعمال می شود که هم سلیقه و سفارش مشتری عملی شود و هم هماهنگی هر چه بیشتر با محیط و فضای اطراف را ایجاد کند . از اینرو روش ها و استایل های اجرای پله شیشه ای به طبقه بندی زیر به عنوان ارائه چند نمونه می انجامد. در اجرای پله شیشه ای همانطور که قبلا اشاره شد ترکیب استیل و آلومینیوم وجود دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می شود:

  • پله شیشه ای مستقیم با ترکیب پروفیل و یراق استیل
  • پله شیشه ای مارپیج با ترکیب لوله استیل و اتصالات عنکبوتی
  • پله شیشه ای حول محور با ترکیب پروفیل چوبی و لوله استیل
  • پله شیشه ای و استیل با ترکیب پروفیل و لوله استیل
  • پله شیشه ای شناور با ترکیب کابل استیل و گالوانیزه
  • پله شیشه ای تک محور با ترکیب آهن و شیشه

  پله شیشه ای دوبلکس

  پله شیشه ای دوبلکس در ترکیب با شیشه و استیل یا چوب بسیار زیبا و شکیل خواهد شد با اینحال ترکیب و یا عدم ترکیب آن با چوب طبق درخواست مشتری و در نظر گرفتن محیط اطراف صورت می گیرد. شیشه بکار رفته نشکن و ایمن و در مقابل تغییرات دمایی و آب و هوایی مقاوم است. نمایی که ایجاد می کند بسیار زیبا و شکیل است و امکان اجرای آن در قسمت ها و ساختمان های مختلف وجود دارد.

  پله شیشه ای

  پله شیشه ای مارپیچ

  پله شیشه ای مارپیچ معمولا مناسب متراژهای کوچک است چرا که جای بسیار کمی را به واسطه قوسی که در وسط کار می خورد اشغال می کند و به این ترتیب علاوه بر این که به بزرگتر دیده شدن محیط های کوچک می انجامد و نور را انتقال می دهد فضا را زیبا و ایمن نیز می سازد و جای بسیار کمی را نسبت به انواع دیگر پله می گیرد. به این ترتیب می توانید از فضاهای مرده و بی استفاده بهترین بهره را ببرید و طبقات را به یکدیگر مرتبط سازید. در اصل کارشناسان صنعت ساختمان این مدل از پله شیشه ای را مخصوص فضاهای کوچک تعبیه و طراحی کرده اند با اینحال می توانید از آن در هر محیطی استفاده کنید و همینطور در ساختمان های با کاربردهای متفاوت.

  پله شیشه ای

  پله شیشه ای و استیل

  پله شیشه ای استیل از ترکیب پروفیل و لوله های ضد زنگ استیل و شیشه ای نشکن سکوریت و لمینت ایجاد می شود و نمای مدرن و جذابی را به ارمغان می آورد. باید به این نکته توجه کرد یراق آلات و لوله های استیل باید از نوع ضدزنگ و با کیفیت بالا باشد.

  پله شیشه ای را می توان با نرده استیل ترکیب کرد و نمایی منحصر به فرد تولید کرد البته اجرا و یا عدم بکارگیری نرده استیل به نظر مالک بستگی دارد. شیشه بکار رفته نیز نشکن و ایمن است. می توان رنگ های متنوعی را بکار برد مات و یا براق نیز امکان اجرا دارد. نوع متریال نرده در اجرا همراه با پله شیشه ای مهم است چرا که کیفیت پایین به صرف هزینه های ناخوشایند در آینده خواهد انجامید.

  پله شیشه ای

  پله شیشه ای کنسولی

  در پله شیشه ای کنسولی شاسی و پایه نگهدارنده این مدل در داخل دیوار کار گذاشته می شود به همین دلیل حالتی از شناور بودن راه پله در فضا را ایجاد می کند. استراکچر پله شیشه ای معلق از متریال استیل و آهن است که از لوله قطر 70 یا پروفیل 40*80 برای ساخت آن استفاده می شود. شیشه های کف پله در این مدل دو لایه لمینت شده می باشد و اتصالات آن بیشتر از استیل ضد زنگ است.

  پله شیشه ای

  قیمت پله شیشه ای

  عوامل متفاوتی در تعیین قیمت پله شیشه ای نقش دارد. مانند متراژ و طرح ، رنگ و نوع شیشه که نانو باشد یا خیر ، چند لایه بودن آن در آن اثرگذار است. یراق آلات و نوع نصب پله نیز مهم است و نرده های ایمنی کناره پله نیز از کدام متریال باشد و با مدل آن چگونه باشد اهمیت دارد. هزینه حمل و نقل ، ایاب و ذهاب و اینکه پروژه در جایی باشد که کارشناسان نصب به واسطه مسافت زیاد مجبور به اسکان شوند نیز نقش دارد. قیمت پله شیشه ای بر اساس هر عدد کف پله و پاگرد شیشه ای مشخص می شود. از آنجا که تنوع یراق آلات و مدل های این محصول زیاد است و ابعاد هر پروژ برای ساخت یک راه پله سفارشی متفاوت است قیمت گذاری برای هر مدل تنها با کارشناسی از محل نصب راه پله شیشه ای و تعیین سازه و شاسی اصلی آن بر اساس نقشه طراحی شده انجام می شود.

  پله شیشه ای

  در ادامه این صفحه لیست قیمت پله شیشه ای در مدل های مختلف برای اطلاع بیشتر شما خریداران قرار داده شده است اما باید توجه نمایید به دلیل تغییر قیمت متریال و مواد اولیه مورد نیاز ساخت این محصول، تنها با انجام مراحل کارشناسی قیمت بروز پله شیشه ای به شما ارائه می شود و برای کسب اطاعات تکمیلی از قیمت پله شیشه ای با واحد فروش ماتماس حاصل نمایید.

  لیست قیمت پله شیشه ای

  ردیفمشخصاتواحدقیمت کل(ریال)
  1قیمت پله شیشه ای حول محور (گرد) با شاسی استیل و کف پله شیشه سه لایهیک عدد پله16500000ریال
  2قیمت پله شیشه ای شناور با فریم استیل و کف پله شیشه لمینت دو لایهیک عدد پله17500000ریال
  3قیمت پله شیشه ای دوبلکس با شاسی آهنی و شیشه لمینت دو لایهیک عدد پله15500000ریال
  4قیمت پله شیشه ای اسپیرال تک محوریک عدد پله22000000ریال

  مزایای پله شیشه ای

  به طور کلی می توان پله شیشه ای را در سه کلمه خلاصه کرد، زیبایی، امنیت و استحکام. نمایی که پله های شیشه ای اعم از پله ها روف گاردن ها، کناره های استخر و... ایجاد می کنند خاص و زیبا است و حتی می تواند با طبیعت نیز تلفیق شود و محیطی طبیعی که در برگیرنده زیبایی اطراف است را به ارمغان آورد. همچنین از پله های شیشه ای می تواند در پارتیشن های داخل ادارات و محیط های اداری استفاده کرد که هم استقلال فضایی ایجاد نمود و هم به بهترین شکل از محیط و متراژ فضایی استفاده کرد.

  پله شیشه ای

  امنیتی که پله شیشه ای ایجاد می کند استاندارد است و البته باید توسط گروهی با تجربه اجرا شود که امنیت آنرا دستخوش تغییر ناخوشایندی نکند چون اجرای پله شیشه ای حساس است و دارای ریزه کاری هایی است که فقط توسط افرادی حرفه ای و کاربلد رفع و اجرا می شود.

  استحکام نیز جنبه دیگری از پله شیشه ای است و این امر به واسطه پروسه تولید پنل های شیشه ای آن می باشد. این شیشه ها سکوریت و لمینت است و توسط فناوری خاصی ایجاد می شود و حتی می توان فناوری نانو را نیز در تولید آن بکار برد و نیاز به نظافت را به حداقل رساند. تولید پنل ها به واسطه فرایندهای خاص گرمادهی به آن به گونه ای است که فشار های بالا را تحمل کند و اگر در شرایط نادر دچار شکست شود این شکستگی به قطعات بسیار ریزی تبدیل شوند که خطر را به حداقل ممکن خود برسانند.

  در اتنها، توجه به این نکته بسیار مهم است از آنجا که اجرای انواع پله شیشه ای اعم از پله شیشه ای گرد ، پله شیشه ای حول محور ، پله شیشه ای و استیل ، پله شیشه ای معلق و پله شیشه ای تک محور از حساسیت خاصی برخوردار است توصیه میکنیم که حتما با گروهی حرفه ای که تجربه لازم و کافی را داشته باشند همکاری کنید.

  مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

  هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

  بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


  جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


  پله شیشه ای | قیمت پله شیشه ایپله شیشه ای | قیمت پله شیشه ایآکاتakat-15جدید ترین مدل های پله شیشه ای همراه با لیست قیمت پله شیشه ای و تصاویر انواع پله شیشه ای گرد,پله شیشه ای حول محور,پله شیشه ای دوبلکس,پله شیشه ای کنسولی و پله شیشه ای گرد در سایت آکات. glass staircase

  قیمت پله شیشه ای چگونه تعیین می شود؟

  قیمت پله شیشه ای بر اساس ابعاد کف پله و طرح ظاهری، کیفیت متریال و مدل نرده های کناری راه پله شیشه ای تعیین می شود. قیمت پله شیشه ای برای هر عدد کف پله محاسبه می شود و برای مشاهده آن وارد سایت آکات شوید.

  پله شیشه ای ایمن و با قیمت مناسب را از کدام شرکت خریداری کنیم؟

  ساخت پله شیشه ای کار تخصصی و دقیقی است که تنها تعداد محدودی از شرکت ها توانایی انجام آن را دارند. شرکت آکات یکی از معتبرترین و با سابقه ترین سازندگان پله شیشه ای لوکس در ایران است که توانسته با طراحی و اجرای تعداد زیادی از پروژه های پله شیشه ای اعتماد خریداران و معماران و شرکت های طراحی داخلی و خارجی ساختمان را جلب نماید.

  پله شیشه ای در چند مدل طراحی و ساخته می شود؟

  در طراحی پله شیشه ای محدودیت وجود ندارد و شرکت آکات می تواند با توجه به فضای ساختمان شما و در هماهنگی کامل با دکوراسیون داخلی و طرح نمای بیرونی ساخت انواع پله شیشه ای دوبلکس، پله شیشه ای گرد، پله شیشه ای معلق را انجام دهد.