پله گرد

۲۰ آذر ۱۳۹۹
5
پله گرد

پله گرد، قیمت پله گرد

در این مقاله از وبسایت آکات تصمیم داریم انواع  مدل های پله گرد یا پله اسپریال را به شما معرفی کنیم.

استفاده از پله گرد بهترین انتخاب در ساخت یک راه پله زیبا، مدرن و امروزی  برای ساختمان هایی است که محدودیت فضا در آنها طراحی یک سازه سنگین و برزگ را غیر ممکن کرده است. وزن کم سازه پله گرد خود یک مزیت است اما وزن کم آن به هیج عنوان به معنای استحکام پایین آن نیست. پله های گرد فضا داخلی ساختمان ها را زیباتر می کند و شخصیت یک اثر هنری را به یک راه پله میدهد و می تواند تکمیل کننده دکوراسیون خانه و محل کار شما باشد. پله اسپریال یا همان پله گرد از هر متریالی که برای ساختمان سازی قابل استفاده باشد ماننده آهن، چوب یا شیشه ساخته می شود. شرکت آکات با تجربه بالا در زمینه طراحی، تولید و ساخت انواع پله گرد (اسپرایال) آماده ارائه جدید ترین مدل های راه پله گرد با در نظر گرفتن تمام جوانب طراحی و کاربردی بودن این محصول بر اساس دیدگاه ها و سلیقه شما مشتریان محترم است. پله گرد با توجه سیستم  اجرای و متریال استفاده شده در ساخت آن به انواع پله گرد آهنی، پله گرد چوبی و پله گرد شیشه ای تقسیم می شود. در ادامه این مقاله به معرفی انواع این محصولات می پردازیم.

پله گرد آهنی

پله گرد

معرفی انواع پله گرد آهنی به شرح زیر می باشد:

پله گرد با شاسی دو محور ورقی آهنی

این مدل از پله گرد بوسیله دو نوار آهنی از ورق استیل در ضخامت 10 میلیمتر که متناسب با ابعاد فضای نصب پله نورد شده و اسکلت کف پله ها از پروفیل های آهنی با کاور سنگی، چوبی و نرده های آهنی که با رنگ پودری الکترواستاتیک مشکی ساخته می شود. این مدل برای استفاده در ساختمان های مختلف با معماری و دکوراسیون صنعتی یا کلاسیک مناسب است. استحکام و دوام پله گرد دو محور ورقی بسیار بالا است و این محصول یکی از ایمن ترین و باداوم ترین مدل های پله گرد است. پوشش رنگ کوره ای بر روی این پله ها مانع پوسیده شدن اسکلت آهنی آن می شود.

مشخصات :

ابعاد : شعاع پله با کمترین ابعاد 65 سانتیمتر.

وزن سازه با ابعاد استاندارد : ۱5۰ کیلوگرم برای پله با شعاع بیرونی ۲6۰ سانتی متر و عرض ۱1۰ سانتیمتر.

متریال : ورق آهنی به ضخامت ۱۰ میلیمتر برای ورق کناری و پروفیل آهنی 3۰ در 6۰ میلیمتر برای کف پله ها.

 پله گرد با دو شاسی باکس آهنی

شکل شاسی در این مدل پله گرد شبیه به یک جعبه یا بهتر بگوییم یک پروفیل در ابعاد 80 در 40 میلیمتر است که در سر آن بسته شده است. ضخامت ورقی که ضلع های ای شاسی را شکل می دهند 5 میلیمتر است که بوسیله دستگاه جوشکاری آهن به یکدیگر دوخته می شوند. پله گرد با دوشاسی امکان اجرای نرده های شیشه ای اکسپوز یا یوچنل را دارد زیر ضلع 4 سانتی متر روبه کف پله است و می توان پروفیل های نرده شیشه ای را برروی آن سوار کرد. وزن این پله نسبتا سنگین است اما از نظر دوام و استحکام کم نظیر ترین مدل پله گرد است.

مشخصات :

ابعاد : شعاع پله در ابعاد داخلی 60 سانتیمتر کمتر نیست.

وزن سازه با ابعاد استاندارد : ۱5۰ کیلوگرم برای پله ای با شعاع بیرونی ۲6۰ سانتی متر و عرض ۱1۰ سانتیمتر.

متریال : ورق آهنی 80 و 40 میلیمتر برای ورقهای باکس شاسی در ضخامت ۴ میلیمتر و پروفیل آهنی ۴۰ در ۴۰ میلیمتر برای کف پله ها.

پله گرد با محور میانی

اجرای این پله یک نمای شبه معلق را به راه پله گرد شما می دهد و از این جهت که شاسی پله در وسط قرار د ارد امکان ساخت کف پله های بزرگتر برای فضا های کوچک را دارد. پله گرد با محور میانی می تواند با انواع نرده محافظ در دو طرف طراحی شود تا هماهنگی بی نظری با فضای داخلی ساختمان شما داشته باشد. این محصول بسیار جذاب و متفاوت است و شما می توانید هر مکانی را با این راه پله به یک بنای متمایز و خاص تبدیل کنید.

مشخصات:

ابعاد : ابعاد : شعاع پله در ابعاد داخلی 90 سانتیمتر کمتر نیست.

وزن سازه با ابعاد استاندارد : ۱2۰ کیلوگرم برای پله ای با شعاع بیرونی ۲6۰ سانتیمتر و عرض ۱1۰ سانتیمتر.

متریال : ورق آهنی با ضخامت 5 میلیمتر برای نوار های جانبی و پروفیل آهنی۴۰ در ۴۰ میلیمتر برای اسکلت کف پله ها.

پله گرد تک محور

یکی از پله های گردی که برای ساخت آن باید در همان مراحل طراحی سازه ساختمان ملزومان دقیقی در دیوار های ساختمان و اسکلت بنا در نظر گرفت پله گرد تک محور است. در این مدل از یک طرف کف پله به دیواره های اصلی وصل می شوند و یک نوار باریک برای تقویت استحکام پله در همان جهت به زیر کف پله متصل می شود. خاص بودن این نوع راه پله و پیچدگی ساخت آن مدت زمان لازم برای انجام کامل فرایند تولید آن را نسبت به سایر پله ها افزایش داده است.

پله گرد تک محور

مشخصات:

ابعاد : شعاع بیرونی پله کمتراز 80 سانتیمتر نیست، عرض پله از ۸۵ سانتی متر تجاوز نمی کند.

وزن : 100 کیلوگرم برای پله ای با شعاع بیرونی ۱6۰ سانتی متر و عرض پله ۸۵ سانتی متر.

متریال : ورق آهنی ۸ میلیمتر برای نوار کناری و پروفیل آهنی 40 در 8۰ میلیمتر برای کف پله ها.

پله گرد چوبی

 

پله گرد شیشه ای

 

قیمت پله گرد

 
به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :