نرده آلومینیومی,قیمت نرده آلومینیوم

این مجموعه از سال 1386 به صورت تخصصی و حرفه ای اقدام به واردات پروفیل و قطعات نرده های آلومینیومی مانند نرده آلومینیومی طرح چوب , نرده آلومینیومی نقره ای , نرده آلومینیومی طلایی , نرده آلومینیومی مشکی , نرده آلومینیومی برنزی با مناسب ترین قیمت نرده آلومینیومی از کشور ترکیه کرده است. نرده های آلومینیومی این مجموعه با تنوع طرح و رنگ بهترین انتخاب برای اجرای نرده حفاظ و جان پناه با سازه های ترکیبی آلومینیومی، استیل، شیشه ای برای امنیت در مکان های عمومی و پر تردد مانند مجتمع های تجاری، ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها، ویلا ها و ساختمان های مسکونی می باشد. این مجموعه با برخورداری از کادری مجرب امکان ارائه مشاوره و اجرای حرفه ای انواع نرده و حفاظ امن را مطابق با آیین نامه آتش نشانی دارد. امروزه انجام پروژه های نرده کشی ساختمان با محصول نرده آلومنیوم رواج بیشتری پیدا کرده است زیرا این نرده ها از ایمنی و زیبایی بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند برای سالها شکل و کیفیت رنگ خود را حفظ کنند.

نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی برخلاف تصور اشتباه عده ای که فکر می کنند این محصول از استحکام و دوام کافی برخوردار نیست یک حفاظ و نرده بسیار مستحکم است که با یکی از سخت ترین و بادوام ترین آلیاژ های فلزی که بشر تا به امروز موفق به کشف و تولید آن شده است یعنی آلومینیوم ساخته می شود. نرده آلومینیوم به دو صورت لوله و پروفیل در یک فرایند بسیار دقیق و مهندسی شده رنگ کاری و آنودایز می شود و به یک نرده ضد زنگ و بادوام تبدیل می شود. تنوع طرح و رنگ نرده آلومینیوم به اندازه ای است که می تواند با نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی هر ساختمانی هماهنگ شود و جلوه ای از زیبایی و مدرن بودن را برای شما به وجود آورد.

در این صفحه محصولات نرده آلومینیومی و نرده آلومینیوم موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های نرده آلومینیومی و نرده آلومینیوم به انتهای این صفحه بروید

نرده آلومینیومی - نرده آلومینیوم

نرده آلومینیومی ترکیه نرده های امنیتی و دکوراتیو از متریال آلومینیوم 6060 و 6063 است که در فرایند رنگ کاری و آنودایزینگ به صورت لوله ها و پروفیل های مقاوم در برابر رطوبت و پوسیدگی در می آید. این نوع نرده ها با تنوع رنگ می تواند پاسخ دهنده هر نوع سلیقه ای باشد و با زیباتر کردن راه پله ها و بالکن ها حسی از مدرنی و تازگی را به نمای دکوراسیون ساختمان اضافه کند. نرده آلومینیومی در یک فرایند منظم و استاندارد از شمش های آلومینیوم به شکل پروفیل یا لوله های آلومینیومی مقاوم در می آید تا با ترکیب رنگ های متنوع به طرحی اختصاصی دست یافت. نرده آلومینیوم در گذشته چندان مورد استقبال قرار نگرفته بود زیرا به اشتباه این باور وجود داشت که آلومینیوم نرم و شکننده است و نمی تواند به عنوان نرده از آن استفاده کرد اما با گذشت زمان استقبال از نرده آلومینیومی به دلیل استحکام در برابر کشش، فشار و ماندگاری رنگ آن افزایش یافته است.

نرده آلومینیومی

نرده های آلومینیوم سیستم های جدید محافظتی راه پله و ووید است که با تنوع طرح و رنگ در یک پروسه دقیق و مهندسی شده که به افزایش مقاومت و ماندگاری آلومینیوم افزوده و با آنودایز کردن نرده های آلومینیومی ثبات رنگ و مقاومت آن ها را در مقابل عوامل فرسایش محیطی مانند رطوبت و گرما بهبود بخشد تولید می شود. نرده آلومینیوم با تنوع در رنگ بندی اجزا و قطعات می تواند با دیزاین هر ساختمان هماهنگ شود و به زیباتر شدن داخل و بیرون نمای ساختمان بیافزاید و با توجه به استفاده از مقاوم ترین آلیاژ آلومینیوم در تولید این نرده ها می توان با اطمینان کامل از سختی و استحکام این نرده ها از آن ها استفاده کرد. نرده آلومینیوم معایب نرده های قدیمی چوبی و آهنی یا سنگی را نداشته و به نگهداری مداوم نیاز نداشته.

مزایا و مشخصات نرده آلومینیومی عبارت است از:

 • استحکام بالا در برابر کشش، فشار و ضربه
 • تنوع در طرح و رنگ بندی
 • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و فرسایش
 • تنوع در سیستم های نصب
 • سرعت بالا در اجرای نرده
 • سهولت در نگهداری و نظافت
 • سبکی وزن در عین سختی و مقاومت بالا
 • امکان ترکیب اجزا و قطعات با رنگ بندی متفاوت
 • عدم تغییر رنگ و مقاومت دائمی در برابر زنگ زدگی

نرده آلومینیومی

قیمت نرده آلومینیوم - قیمت نرده آلومینیومی

برای تعیین قیمت نرده آلومینیومی باید به کیفیت قطعات و اتصالات نرده توجه کرد زیرا اگر این قطعات از مواد اولیه بی کیفیت ساخته شود امکان شکستگی در اجزای نرده وجود دارد. رنگ بندی نرده آلومینیومی نیز در قیمت نرده آلومینیوم نیز تاثیر گذار است با توجه به مواردی که توضیح داده شد مبنای قیمت گذاری برای نرده های آلومینیوم در راه پله ها تا ارتفاع 100 سانتیمتر بر اساس متر طول است و در بالکن ها تا ارتفاع 140 سانتیمتر بر اساس متر مربع است. مورد دیگری که در محاسبه قیمت نرده آلومینیوم باید در نظر داشت تعداد لوله یا پروفیل های افقی و عمودی بین پایه های نرده است. اگر در اجرای نرده آلومینیوم از رنگ های متفاوت استفاده شود هزینه نهایی برای این پروژه نسبت به مدلی که تنها از یک رنگ استفاده می شود گرانتر خواهد شد.

 • شرکت آکات با توجه به بودجه شما مناسب ترین مدل نرده آلومینیوم را با منصفانه ترین قیمت نرده آلومینیومی به شما پیشنهاد می کند.
 • با توجه به کیفیت و استحکام بی نظیر این محصول هزینه ای که برای قیمت نرده آلومینیوم پرداخت می شود کالا منطقی است.

در زیر جدولی از قیمت های نرده آلومینیوم قرار داده شده است اما برای اطلاع از جزئیات و قیمت های بروز نرده آلومینیوم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

لیست قیمت نرده آلومینیومی
ردیفقمت نرده آلومینیومیقیمت بر مبنای تومانمتراژ (متر طول)
1قیمت نرده آلومینیوم طرح چوب16000020متر تا 50 متر
2قیمت نرده آلومینیومی طرح طلایی15000020متر تا 30 متر
3قیمت نرده آلومینیومی طرح نقره ای13000020متر تا 40 متر
4قیمت نرده آلومینیومی طرح برنزی14000020متر تا 20 متر
5قیمت نرده آلومینیومی مشکی17000020متر تا 60 متر
 • در ادامه این صفحه به معرفی انواع مدلهای نرده آلومینیوم و پیشنهاد مکان های استفاده از آن می پردازیم

نرده آلومینیوم طرح چوب

امروز استفاده از محصولات چوبی در بخش ها مختلف ساختمان با استقبال زیادی روبه رو شده است. هماهنگی بین کف پوش های چوبی در راه پله با نرده های محافظ از یک طرف و اجرای نمای ترکیبی با ترموود طرح چوب باعث شده است توجه به اجرای یک نرده و حفاظ ایمن متناسب  با این سبک معماری که از چوب به عنوان یک اصل در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی استفاده می کند اهمیت یابد. نرده آلومینیوم طرح چوب تنها محصولی است که می توان از آن برای تناسب با این سبک طراحی و ایجاد یک حس قوی و طبیعی که بر گرفته از طرح های طبیعی چوب های مختلف است استفاده کرد. نرده آلومینیوم طرح چوب با رنگ بندی متنوع که کاملا مشابه چوب طبیعی است برای استفاده در هر شرایط آب هوایی مناسب است زیرا هرگز رنگ آن تغییر نمی کند و مشکل پوسیدگی که برای نرده های چوبی به وجود می آید در این محصول هرگز دیده نخواهد شد.

نرده آلومینیوم طرح چوب به صورتی ساخته شده تا برجستگی های که نشان دهنده رگ های طیبعی چوب است بر روی سطح آن مشخص باشد. این محصول به دو شکل لوله و پروفیل های آلومینیومی در ابعاد استاندارد ساخته و عرضه می شود. استفاده از نرده آلومینیوم طرح چوب در ساختمان هایی که چوب و محصولات وابسته آن در طراحی یک اصل مهم هستند پیشنهاد می شود.

نرده آلومینیوم طرح چوب

نرده آلومینیومی طرح طلایی

توجه به زیبایی و تمایز در ساختمان سازی و علاقه به استفاده از محصولات لوکس و طلایی باعث شده که مهندسان نرده آلومینیوم طلایی را طراحی و تولید کنند. جلوی زیبایی که این محصول به فضای داخل و نمای بیرون هر بنایی می دهد مثال زدنی است. رنگ طلایی که بر روی قطعات و اتصالات نرده آلومینیوم با آنودایز 15 میکرون قرار گرفته شده مادام العمر و تضمین شده است. نرده طلایی به دلیل ظاهر لوکس و خاص خود ایمنی و زیبایی را به ساختمان شما اضافه می کند. ترکیب اتصالات و پایه های طلایی با رنگ دیگر ای امکان را به شما می دهد تا با سلیقه خود مناسب ترین رنگ بندی را برای ساختمان خود اجرا کنید. رنگ طلایی استفاده شده در این محصول با فرمول خاصی تهیه شده است که بسیار ماندگاری دارد و هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهد. نرده آلومینیوم طلایی نیز به دو صورت پروفیل و لوله با قطعات کاملا آنودایز شده با تنوع زیاد تولید می شود. ما پیشنهاد می کنیم از این محصول در مکان هایی مانند ورودی ساختمان ها در نمای بیرونی برج ها و  راه پله ویلاها و هتل ها استفاده کنید.

نرده آلومینیوم طلایی

نرده آلومینیومی طرح نقره ای

نرده های قدیمی که از جنس آهن و چوب هستند که نیاز مداوم به تعمیرات و رنگ آمیزی دارند زیرا اگر پوشش محافظ روی آنها از بین برود فرایند پوسیدگی و فرسایش آغاز می شود از طرف نگهداری و نظافت این نرده ها کاری دشوار و خسته کننده است. نرده آلومینیوم نقره ای (سیلور) با خاصیت ضد آلودگی کمترین نیازی به نظافت و نگهداری دارد زیرا آلودگی و گرد خاک را به خود جذب نمی کند و رنگ براق نقره ای آن هرگز از بین نمی رود. این محصول یکی از کاربردی ترین مدل های نرده آلومینیوم است که می توان بدون هیچ محدودیتی اجزا و قطعات آن را با سایر رنگ های آلومینیومی نرده ترکیب کرد. استفاده از این نرده در مکان ها و ساختمان های شلوغ و عمومی مانند ایستگاه های قطار، فرودگاه ها، استادیوم های ورزشی و ساختمان های شخصی پیشنهاد می شود. دوام و امنیت نرده نقره ای بسیار زیاد است و با استفاده از آن در بالکن ها و تراس ها خطر پرت شدن کودکان و حیوانات خانگی کاهش می یابد و شما با خیلی راحت این اطمینان را خواهید داشت که نرده بالکن شما هرگز مشکل تغییر رنگ و زنگ زدگی پیدا نخواهد کرد.

نرده آلومینیوم نقره ای

نرده آلومینیومی طرح برنزی

رنگ خاص و ویژه نرده آلومینیوم برنزی نصب آن را در بناهای مدرن و امروزی افزایش داده است. استفاده از نرده برنزی نمای متفاوت و منحصر به فردی به بخش های راه پله و پنچره ها می دهد. این محصول در دو مقطع چهارگوش و گرد با بالاترین استاندارد رنگ کاری تولید می شود. نصب استاندار و مهندسی شده این نرده امکان هیچ گونه تقلبی و استفاده از جنس بی کیفیت را به پیمانکاران نرده ساز نمی دهد. امنیت و استحکام این مدل بسیار زیاد است تا آنجا که از این نرده برای ایمن سازی بالکن ها و حفاظ آلومینیومی پشت پنجره استفاده می شود. معمولا نرده آلومینیوم برنزی را به صورت تک رنگ استفاده می کنند جرا که شیک بودن و خاص بودن رنگ برنزی به تنهایی برای زیبا شدن ساختمان شما کافی است. ما پیشنهاد می کنیم از نرده آلومینیوم برنزی در ساختمان هایی با معماری مدرن و امروزی استفاده کنید البته از نظر کارایی و عملکرد استفاده از آن در همه جا بدون محدودیت انجام پذیر است.

نرده آلومینیوم برنزی

نرده آلومینیومی مشکی

یکی از جدیدترین محصولات نرده آلومینیوم که به تازگی وارد بازار شده و با استقبال بسیار خوبی در صنعت ساختمان سازی مواجه شده است، نرده آلومینیوم مشکی است. رنگ کاملا متفاوت این محصول استفاده از آن را در ساختمان هایی با دکوراسیون مشخص روشن یا تیره امکان پذیر کرده است. تفاوت سنگ پله روشن و رنگ تیره این محصول تضادی جالب را می آفریند که باعث توجه بیشتر طراحان و ساختمان سازان برای استفاده از این محصول شده است. نرده آلومینیوم مشکی عمدتا به صورت چهار گوش یعنی پروفیل آلومینیومی اجرا می شود. نکته مهمی که ویژگی مثبت برای این محصول است، کیفیت بسیار بالای رنگ مشکی آن است که در یک فرایند دقیق در کوره های مخصوصی پخته شده و آنودایز بسیار دقیقی روی آن انجام شده است. شما مشتریان محترم می توانید با اطمینان کامل از کیفیت رنگ مشکی این محصول آن را برای اجرای نرده و جان پناه ساختمان خود استفاده کنید.

نرده آلومینیوم مشکی

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی,قیمت نرده آلومینیومنرده آلومینیومی,قیمت نرده آلومینیومآکاتakat-45نرده آلومینیومی , نرده آلومینیوم , قیمت نرده آلومینیومی , نرده آلومینیومی طرح چوب , نرده آلومینیومی ترکیه , نرده آلومینیومی آکات , نرده آلومینیومی نقره ای , نرده آلومینیومی طلایی , نرده آلومینیومی مشکی , نرده آلومینیومی برنزی , قطعات نرده آلومینیوم , قیمت نرده آلومینیومی.