نرده آلومینیومی,قیمت نرده آلومینیوم

نرده آلومینیومی,قیمت نرده آلومینیوم

این مجموعه از سال 1386 به صورت تخصصصی و حرفه ای اقدام به واردات پروفیل و قطعات نرده های آلومینیومی مانند نرده آلومینیومی طرح چوب , نرده آلومینیومی نقره ای , نرده آلومینیومی طلایی , نرده آلومینیومی مشکی , نرده آلومینیومی برنزی با  مناسب ترین قیمت نرده آلومینیومی از کشور ترکیه کرده است. نرده های آلومینیومی این مجموعه با تنوع طرح و رنگ بهترین انتخاب برای اجرای نرده حفاظ و جان پناه با سازه های ترکیبی آلومینیومی، استیل، شیشه ای برای امنیت در مکان های عمومی و پر تردد مانند مجتمع های تجاری، ایستگاه های مترو فرودگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها، ویلا ها و ساختمان های مسکونی می باشد. این مجموعه با برخورداری از کادری مجرب امکان ارائه مشاوره و اجرای حرفه ای انواع نرده و حفاظ امن را مطابق با آیین نامه آتش نشانی دارد.

نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی ترکیه نرده های امنیتی و دکوراتیو از متریال آلومینیوم 6060 و 6063 است که در فرایند رنگ کاری و آنودایزینگ به صورت لوله ها و پروفیل های مقاوم در برابر رطوبت و پوسیدگی در می آید. این نوع نرده ها با تنوع رنگ می تواند پاسخ دهنده هر نوع سلیقه ای باشد و با زیباتر کردن راه پله ها و بالکن ها حسی از مدرنی و تازگی را به نمای دکوراسیون ساختمان اضافه کند. نرده آلومینیومی در یک فرایند منظم و استاندارد از شمش های آلومینیوم به شکل پروفیل یا لوله های آلومینیومی مقاوم در می آید تا با ترکیب رنگ های متنوع به طرحی اختصاصی دست یافت. نرده آلومینیوم در گذشته چندان مورد استقبال قرار نگرفته بود زیرا به اشتباه این باور وجود داشت که آلومینیوم نرم و شکننده است و نمی تواند به عنوان نرده از آن استفاده کرد اما با گذشت زمان استقبال از نرده آلومینیومی به دلیل استحکام  در برابر کشش ، فشار و ماندگاری رنگ آن افزایش یافته است.

نرده آلومینیومی

نرده های آلومینیوم سیستم های جدید محافتی راه پله و ووید است که با تنوع طرح و رنگ در یک پروسه دقیق و مهندسی شده که به افزایش مقاومت و ماندگاری آلومینیوم افزوده و با آنودایز کردن نرده های آلومینیومی ثبات رنگ و مقاومت آن ها را در مقابل عوامل فرسایش محیطی مانند رطوبت و گرما بهبود بخشد تولید می شود. نرده آلومینیوم با تنوع در رنگ بندی اجزا و قطعات می تواند با دیزاین هر ساختمان هماهنگ شود و به زیباتر شدن داخل و بیرون نمای ساختمان بیافزاید و با توجه به استفاده از مقاوم ترین آلیاژ آلومینیوم در تولید این نرده ها می توان با اطمینان کامل از سختی و استحکام این نرده ها از آن ها استفاده کرد. نرده آلومینیوم معایب نرده های قدیمی چوبی و اهنی یا سنگی را نداشته و به نگهداری مداوم نیاز نداشته.

نرده آلومینیومی

مزایا و مشخصات نرده آلومینیومی عبارت است از:

1- استحکام بالا در برابر کشش، فشار و ضربه

2- تنوع در طرح و رنگ بندی

3- مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و فرسایش

4- تنوع در سیستم های نصب

5- سرعت بالا در اجرای نرده

6- سهولت در نگهداری و نظافت

7- سبکی وزن در عین سختی و مقاومت بالا

8- امکان ترکیب اجزا و قطعات با رنگ بندی متفاوت

9- عدم تغییر رنگ و مقومت دائمی در برابر زنگ زدگی

برای تعیین قیمت نرده آلومینیومی باید به کیفیت قطعات و اتصالات نرده توجه کرد زیرا اگر این قطعات از مواد اولیه بی کیفیت ساخته شود امکان شکستگی در اجزای نرده وجود دارد. رنگ بندی نرده آلومینیومی نیز در قیمت نرده آلومینیوم نیز تاثیر گذار است با توجه به مواردی که توضیح داده شد مبنای قیمت گذاری بر نرده های آلومینیوم در راه پله ها تا ارتفاع 100 سانتیمتر بر اساس متر طول است و در بالکن ها تا ارتفاع 140 سانتیمتر بر اساس متر مربع است.

لیست قیمت نرده آلومینیومی
ردیف قیمت نرده آلومینیومی مبلغ
1 قیمت نرده آلومینیوم نقره ای 140000تومان
2 قیمت نرده آلومینیوم طلایی 160000تومان
3 قیمت نرده آلومینیوم طرح چوب 170000تومان
4 قیمت نرده آلومینیوم برنزی 180000تومان

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی
نرده آلومینیومی