نمای کامپوزیت مغازه,قیمت نمای کامپوزیت مغازه

نمای کامپوزیت مغازه با توجه به کاربری واحد تجاری و همچنین دکوراسیون داخلی مغازه طراحی و اجرا می شود. در طراحی نمای کامپوزیت مغازه رنگ بندی ورق های کامپوزیت نقش موثری دارد. هرچه تنوع رنگ به کار رفته در نمای تابلوی کامپوزیت بیشتر باشد زیبای و جلوه بیشتر به تابلوی کامپوزیت مغازه می دهد. بهتر است ورق مورد استفاده در تابلوی سردرب مغازها از نوع کامپوزیت نانو خود تمیز کن باشد زیرا به دلیل آلودگی هوا امکان شستشوی مدوام نمای تابلو مغازه وجود ندارد و این ورق کامپوزت دیگر نیازی به شستشو نداشته. در اجرای نمای کامپوزیت مغازه سرعت عمل و دقت و تمیزی کار بسیار مهم بوده که این موضوع لزوم استفاده از ورق های کامپوزیت باکیفیت و همچنین اجرای نما توسط اکیپ های با تجربه را می طلبد.قیمت نمای کامپوزیت مغازه بر اساس متر مربع ورق آلومینیوم اجرا شده بر روی نمای مغازه می باشد که شامل تابلوی مغازه و ستون های کامپوزیت کنار ویترین شیشه ای و درب وردی مغازه است. البته در تعیین قیمت نمای کامپوزیت مغازه کیفیت ورق کامپوزیت تنوع رنگ بندی طرح نمای کامپوزیت و سادگی و پیچدگی طرح نمای کامپوزت موثر است. در اجرای نمای کامپوزیت مغازه به آب بند بودن نما بسیار باید دقت کرد زیرا کلیه سیم کشی های تابلو نوشته چلنیوم و روشنایی زیر تابلو در داخل باکس اصلی تابلوی کامپوزیت قرار دارد.

aluminum composite façade store panel

طراحی نمای کامپوزیت مغازه

مراحل طراحی نمای کاموزیت مغاز به ترتیبی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم. ابتدا طراح نمای کامپوزیت مغازه به همراه نقشه بردار اقدام به اندازه برداری دقیق از محل اجرای نمای کامپوزیت می کند و پس از آن عکس هایی از نمای فعلی مغازه گرفته تا در مرحله اتمام طراحی امکان مقایسه بین طرح نمای کاپوزیت و شرایط موجود باشد. سپس با کارفا جهت تبادل نظر و آگاهی از سلیقه مشتری و ارائه نمونه کارها صحبت کرده و با در اختیار قرار دادن کالرچارد رنگ بندی ورق های کامپوزیت نظر مشتری در مورد نوع ورق و رنگ اصلی نمای کامپوزیت مغاز ه را بدست می آورد. در مرحله پایانی به وسیله نرم افزار های طراحی مهندسی مانند تی ری دی مکث و اتوکد اقدام به طراحی نمای ساختمان مغازه می کند.

قیمت نمای کامپوزیت مغازه

قیمت نمای کامپوزیت مغازه براساس نوع ورق و رنگ بندی تابلو کامپوزیت و سادگی و پیچیدگی طرح نمای کامپوزیت مغازه محاسبه می شود. قیمت نمای کامپوزیت مغازه بر اساس متر مربع می باشد که بین متر مربعی 1200000 ریال تا 1800000 ریال در بازار نمای کاموزیت ایران اعلام می شود. ازران ترین قیمت ورق کامپوزت مربوط به ورق های ایرانی و چینی است و گران ترین و مرغوب ترین ورق های کامپوزیت ساخت کشور های آمریکا , آلمان و کره جنوبی است.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نمای کامپوزیت

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


قیمت تابلوی کامپوزیت مغازه
تابلوی کامپوزیت
تابلوی کامپوزیت سردر مغازه
تابلوی کامپوزیت مغازه قیمت
قیمت نمای کامپوزیت مغازه
تابلوی کامپوزیت مغازه
تابلوی کامپوزیت مغازه
نمای کامپوزیت مغازه
نمای کامپوزیت قیمت
نمای کامپوزیت قیمت
قیمت نما کامپوریت مغازه
نما کامپوزیت مغازه
نمای کامپوزیت مغازه,قیمت نمای کامپوزیت مغازهنمای کامپوزیت مغازه,قیمت نمای کامپوزیت مغازهآکاتakat-19آکات طراحی و اجرای انواع نمای کامپوزیت مغازه از بهترین ورق های کامپوزیت با مناسب ترین قیمت.