نرده آلومینیومی سیلور

با استحکام در برابر عوامل فرسایش محیطی و رطوبت و همچنین با دارا بودن مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربه با طرح هایی متنوع و بروز گزینه مناسبی جهت استفاده در راه پله ها و جان پناه های ساختمان های عمومی و پر تردد است. کیفیت بالای آنودایزینگ نرده آلومینیوم آکات که ساخت معتبر ترین شرکت سازنده نرده آلومینیوم در کشور ترکیه است این اطمینان را به ما می دهد تا به عنوان یکی از با سابقه ترین مجموعه های عرضه کننده نرده آلومینیوم در ایران ضمانت کیفیت محصول عرضه شده را برای مدت 10 سال تضمین کنیم. نرده آلومینیوم سیلور در مقاطع گوناگون به صورت پروفیل و لوله آلومینیوم تولید می شود قطعات نرده آلومینیوم آکات بسیار با کیفیت می باشد و این مدل نرده امکان ترکیب با سایر رنگ بندی های نرده آلومینیومی را دارد. قیمت نرده آلومینیوم سیلور اقتصادی می باشد زیرا تولید آن بیشتر و در نتیجه قیمت تمام شده آن پایین تر از سایر مدل های نرده آلومینیوم است.

نرده آلومینیوم نقره ای

نرده راه پله و بالکن ها برای ایمنی و ایجاد یک دست انداز مناسب ساخته می شوند. امروزه استفاده از متریال مناسب که بتواند دوام و کیفیت اولیه خود را برای مدت زمان طولانی حفظ کند بسیار مهم است. نرده آلومینیوم نقره‌ای محصولی است که ایمنی و کیفیت بالایی دارد و در برابر شرایط متفاوت آب و هوایی شکل خود و رنگ نقره ای خود را حفظ می‌کند. می‌توان از این محصول در هر مکان و منطقه استفاده کرد و نرده آلومینیوم نقره ای به روش کاملا استاندارد آنودایز شده تا رنگ آن در مقابل رطوبت و اکسیژن هوا ماندگار دائمی داشته باشد. نرده آلومینیوم نقره ای با ظاهر زیبا و امروزی توانسته بخش زیادی از پروژه های ساختمان سازی را تکمیل کند و به عنوان یک نرده ایمن و زیبا آرامش و سلامت ساکنین ساختمان ها را در زمان استفاده از بخش های راه پله و بالکن تامین کنند.

ویژگی های نرده آلومینیوم نقره‌ای

  • عدم جذب آلودگی هوا و گرد و خاک محیط
  • ماندگاری دائمی رنگ نقره‌ای
  • سرعت نصب بالا
  • امکان اجرا در هر ساختمان با هر مشکلی
  • تنوع اجزا و یراق آلات

شرکت کات با سال‌ها فعالیت در زمینه اجرای موفق تخصصی نرده آلومینیوم نقره ای همواره رضایت خاطر مشتریان و ارائه بالاترین کیفیت را هدف خود قرار داده است به همین دلیل اعتماد مشتریان محترم به این مجموعه هر روز افزایش یافته است. نرده آلومینیومی نقره ای به دو صورت لوله و پروفیل های آلومینیومی تولید می‌شود که اتصالات آن می‌تواند به رنگ نقره ای یا یراق آلات رنگ های دیگر نرده باشد.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده آلومینیومی

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی نقره ای
نرده آلومینیومی سیلورنرده آلومینیومی سیلورآکاتakat-20