7169

حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بانکی

آکات با ساخت انواع حفاظ استیل از نوع استیل 304 در طرح های مدرن و زیبا از قبیل حفاظ استیل بالکن, حفاظ استیل پنجره و حفاظ استیل بانکی با قیمت مناسب تصویری تازه از دکوراسیون استیل در نمای خارجی ساختمان ارائه داده است. استیل با زیبایی ظاهری خود و دوام بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین گزینه برای استفاده در نمای ساختمان ها است. از این رو ساخت انواع حفاظ استیل هم به جهت زیبایی ظاهری استیل و هم به دلیل استحکام بالای آن کاربرد فراوانی دارد. حفاظ های امنیتی استیل که معمولا در بانک ها استفاده می شود از نوع استیل مرغوب 304 بوده که در فرایند ساخت حفاظ از میلگرد های آهنی و یا لوله های آهنی و سیم بکسل جهت تقویت گارد های امنیتی استفاده می شود. طرح کلی حفاظ بانکی ساده بوده و از گارد های امنیتی افقی و پایه های عمودی تشکیل می شود. اما گروه آکات با توجه به اهمیت زیبای نمای ساختمان ها اقدام به طراحی و ساخت حفاظ های استیل با طرح هایی منحصر به فرد کرده است که از لحاظ امنتی در سطح بسیار بالایی هستند و همچنین از نظر ظاهری زیبا و مدرن می باشند. این مدل حفاظ استیل هم برای ساختمان هایی که نیازمند امنیت بالایی هستند قابل استفاده بوده و همچنین برای ساختمان های مسکونی که نمای ساختمان در آن ها از اهمیت برخوردار است قابل استفاده می باشد.

حفاظ استیل

برای مشاهده تصاویر بیشتری از انواع حفاظ استیل بالکن و حفاظ  استیل پنجر و حفاظ بانکی به انتهای این صفحه بروید.

حفاظ استیل بالکن

استاندارد ارتفاع حفاظ استیل بالکن برای طبقات دوم به بعد در ساختمان 110 سانتیمتر است. نحو قرار گیری گارد ها باید به صورت افقی و یا عمودی در فواصل 12 تا 15 سانتیمتر باشد. حفاظ استیل بالکن برای طبقات اول ساختمان بهتر است از نوع حفاظ امنیتی استیل باشد زیرا در طبقات اول امکان ورود سارقان به ساختمان های که از حفاظ امنیتی استیل استفاده نکرده اند وجود دارد. آکات با داشتن گروهی خلاق و با تجربه از طراحان و تکنسین ها اقدام به تولید مجموعه ای از انواع حفاظ استیل بالکن در طرح هایی منحصر به فرد و زیبا نموده است.

حفاظ استیل بالکن

حفاظ استیل پنجره

امروز به دلیل استفاده از پنجره های بزرگ در ساختمان های بلند مرتبه خطر سقوط افراد از این ساختمان ها افزایش یافته است به همین جهت استفاده از حفاظ مناسب برای پنجره ها یک ضرورت می باشد. حفاظ استیل پنجره آکات با طرح هایی زیبا و بهر گیری از کیفیت بالای استیل 304 در ساخت آن بهترین گزینه برای حفاظ پشت پنجره ها است. یراق آلات استیل به کار رفته در اتصال حفاظ پنجره به چهار چوب ها و نمای ساختمان از نوع درجه یک بوده که ایمنی بالایی در برابر فشار و ضربه دارند. قیمت حفاظ استیل پنجره بر اساس مدل حفاظ و نحوه چیدمان گاردها تعیین می شود.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بانکی آن چنان که از نامش پیداست جهت حفظ امنیت در موسسه های مالی اجرا می شود. در ساخت این مدل از حفاظ های استیل حتما باید از استیل 304 که ضد زنگ می باشد استفاده شود. این نوع حفاظ از ترکیب پروفیل استیل به عنوان پایه و فریم حفاظ و لوله های استیل به عنوان گارد های افقی و یا عمودی حفاظ به همراه میلگرد آهنی و یا لوله های آهنی و کابل کالوانیز که در داخل گارد های امنیتی قرار می گیرند به همراه یراق آلات استیل که بوسیله جوش آرگون به هم متصل می شوند ساخته می شود. مبنای قیمت حفاظ استیل بانکی متر مربع می باشد. البته این نوع حفاظ استیل به دو صورت ثابت که برای پشت پنجره ها و نمای ساختمان می باشد و حفاظ استیل بازشو که برای حفاظ درب های ورودی می باشد تولید می شود.

حفاظ استیل بانکی

"جهت مشاهده طرح های بیشتر حفاظ استیل و اطلاع از قیمت حفاظ استیل می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر به صفحه محصولات حفاظ استیل مراجعه کنید."

قیمت حفاظ استیل,قیمت حفاظ استیل بالکن,قیمت حفاظ استیل پنجره

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


حفاظ استیل,حفاظ استیل پنجره,حفاظ استیل بالکن,حفاظ استیل بانکی,قیمت حفاظ استیل,حفاظ استیل درب,حفاظ استیل تراس,حفاظ استیل درب آپارتمان,حفاظ استیل کرج

قیمت حفاظ استیل
حفاظ استیل بانکی
حفاظ استیل
حفاظ استیل بالکن
حفاظ استیل پنجره
قیمت حفاظ استیل پنجره
حفاظ استیل
قیمت حفاظ استیل بانکی
قیمت حفاظ استیل بالکن
حفاظ استیل بالکن
حفاظ استیل پشت پنجره
حفاظ استیل
قیمت حفاظ استیل پنجره
حفاظ استیل پنجره