حمام شیشه ای

حمام شیشه ای یا کابین دوش شیشه ای

در تعریف حمام شیشه ای می توان گفت این محصول یک کابین دوش شیشه ای زیبا و مدرن است که برای جداسازی فضای حمام از محل قرار گرفتن دوش از آن استفاده می شود. حمام شیشه ای در مدل های متنوع ای از قبیل فریم لس، پارتیشن با درب شیشه ای حمام از نوع ریلی و لولایی ساخته شده است. شیشه به کار رفته در اجرای حمام شیشه ای از نوع سکوریت است و این ویژگی باعث ضد ضربه بودن آن می‌شود. شیشه های به کار رفته در حمام های شیشه ای دارای ویژگی های خاص می باشند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم .

ویژگی های حمام شیشه های:

 • شیشه از نوع سکوریت نشکن بوده و امکان اجرای طرح‌های مختلف سندپلاس بر روی آنها وجود دارد.
 • جنس شیشه در پارتیشن حمام نیز از نوع سکوریت است.
 • شیشه حمام به عنوان نوعی عایق عمل می‌کند و از ورود رطوبت و باکتری به سایر نقاط منزل جلوگیری می‌کند.
 • نمای دلچسب و شیک را به ارمغان می آورد.
 • فریم ها و چهارچوب های اطراف شیشه ای از جنس آلومینیوم و یا استیل ضد زنگ می باشد.
 • در طراحی و اجرای حمام شیشه ای میتوان ریل تعبیه کرد و طرح های متنوعی را در ظاهر ریل ها ایجاد نمود و جلوه های مدرن و زیبا او را فراهم کرد.
 • اجرا و نتیجه نهایی از استحکام بسیار بالایی برخوردار است زیرا دربها قاب دار می باشند و فریم ها نورانی.
 • درب های حمام شیشه ای به سهولت بدون صدای اضافه و به نرمی حرکت می‌کنند.
 • حمام ها بدون فریم یا فریم لس با یراق آلات تمام استیل اجرا می شوند.
 • رنگ های شیشه های متنوع است و امکان اجرای شیشه‌های مات نیز وجود دارد
 • کابین های مختلف بسته به نوع حمام عبارتند از ریلی و پروانه ای

در این صفحه محصولات حمام شیشه ای موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های حمام شیشه ای به انتهای این صفحه بروید

حمام شیشه ای

مزایای استفاده از شیشه حمام فریم دار:

 • شیشه به کار رفته از نوع سکوریت با ضخامت 10 میلیمتر می باشد.
 • یراق آلات نصب به صورت ریلی و لولایی می باشند.
 • جداسازی حریم سرویس بهداشتی و حمام و در نهایت ایجاد محیط پاکیزه و درخشان.
 • ایجاد عایق رطوبتی به طوری که از نفوذ رطوبت به سرویس بهداشتی و دیگر نقاط منزل جلوگیری می کند.
 • یراق آلات به کار رفته از جنس استیل ۳۰۴ و یا آلومینیوم می باشد که در مقابل رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد و در نهایت فرسودگی در پی خواهد داشت.
 • پروفیل های به کار رفته در شیشه حمام ریلی از جنس آلومینیوم می باشد و پوشش رنگ الکترواستاتیک روی آن قرار می گیرد و در این صورت احتمال جدا شدگی و خورده شدن رنگ از سطح پروفیل را به صفر میرساند.
 • درب های شیشه ای حمام ریلی به صورت کشویی حرکت می‌کند و با اجرای این درب ها در شیشه حمام فریم دار فضای کمتری در سرویس را اشغال خواهد کرد و فضای دوش حمام را جدا می کند و مانع خیس شدن حمام مسترهم میشود.

حمام شیشه ای

درب شیشه ای حمام - شیشه حمام

برخلاف گذشته امروزه توجه به طراحی و دکوراسیون حمام از اهمیت بالایی برخوردار است. حمام به سرعت جای خود را به عنوان مکان شیک در خانه باز می کند. در زمان‌های دور ما از حمام تصویری به جز یک مکان تاریخی نداشته و کمترین فضا را به آن اختصاص می‌دادیم اما امروزه در دنیای مدرن مدل این ذهنیت تغییر کرده است و انتظار انسان ها بالا رفته است. اکنون ما انسان ها انتظار داریم که حمام منزل ما روشن، آرام بخش و انتقال دهنده آرامش باشد از این رو مهندسان صنعت ساختمان حمام های شیشه ای را طراحی کردند به طوری که افراد از حمام رفتن لذت می‌برند. طراحان کابین دوش شیشه ای یا پارتیشن حمام را ارائه داده اند که با یک درب شیشه‌ای کمترین فضا را اشغال می کند و نمای دلباز و زیبا را فراهم می‌کند.

یکی از مزیت‌های اساسی حمام شیشه ای این است که می‌توان کابین آن را در هر مساحت و مقیاسی و با هزینه معقولانه اجرا کرد.

حمام شیشه ای

قیمت حمام شیشه ای

عوامل مختلفی در تعیین قیمت حمام شیشه ای دخیل می باشد از جمله شیشه سکوریت و ضخامت آن، یراق آلات و پروفیل ها و متراژ حمام. این قیمت گذاری کاملا کارشناسی شده است بعد از تماس شما و ارائه توضیحات و آدرس، گروه آکات به سرعت کارشناسان خود را به محل پروژه می رساند و پس از بازدید و ارائه مشاوره رایگان در صورت تمایل مشتری به سرعت مراحل بعدی کار اجرا می‌شود. لازم به توضیح است که شیشه سکوریت حمام را می‌توان در طرح های مختلف و رنگهای مات نیز ارائه داد این محصول یکی از محبوب ترین محصولات آکات به شمار می‌آید.

برای آگاهی بیشتر درباره قیمت شیشه حمام با کارشناسان بخش فروش آکات تماسبگرید.

 لیست قیمت حمام شیشه ای
(مترمربع)قیمت به تومان برای هر متر مدل درب هاقیمت واحد
3-6390.000درب اسپایدر1.800.000
6-10290.000درب لولایی حمام1.100.000

درب کشویی حمام

گروه آکات چندین مدل درب های کشویی حمام ارائه می دهد از جلوی درب کشویی حمام اسپایدری، درب کشویی فکی و درب کشویی حمام با فکی فریم دار.

 1. درب کشویی برای حمام های کش مناسب می باشد.
 2. درب کشویی اسپایدری یکی از پرطرفدار ترین ها ا.ست و یراق آلات به کار رفته در ان از نوع استیل 304 ضد زنگ و کاملا هماهنگ با فضای حمام است.

قیمت حمام شیشه ای

انواع شیشه سکوریت در سرویس های یهداشتی

 • شیشه حمام فریم دار و مزایای استفاده از آن عبارتند از:
 • جداسازی حمام و سرویس بهداشتی.
 • جلوگیری از نفوذ رطوبت.
 • جداسازی فضای جکوزی و سونا و در نتیجه صرفه جویی در اشغال فضا.
 • قابل اجرا در انواع مساحت ها از خانه های کوچک گرفته تا بزرگ.
 • ایجاد نمایی زیبا و شیک.
 • شیشه حمام فریم دار انتخابی مناسب برای حمام های کوچک است.
 • شیشه حمام فریم دار از نوع شیشه سکوریت 10 میلیمتر است که با بهرگیری از بهترین یراق آلات به صورت های ریلی و لولایی نصب می شود.
 • یراق الات به کار رفته در نصب شیشه حمام فریم دار از نوع استیل 304 یا آلومینیوم نی باشد که در برابر آب و رطوبت نفوذ ناپذبر است و در طرح ها و رنگ های متنوع مات و غیر مات ارائه می شود.

حمام شیشه ای

شیشه حمام ریلی

 • پروفیل های به کار رفته از جنس آلومینیوم است.
 • روی پروفیل های آلومینیومی پوشش رنگی خاصی وجود دارد.
 • این پوشش رنگی از جنس پودری الکترواستاتیک است.
 • الکترواستاتیک بودن پوشش رنگی باعث می‌شود که احتمال به وجود آمدن خوردگی و جدا شدگی به صفر برسد.

شیشه سونا

اگر در محیط حمام خود مجهز به سونا هستید مشخص است که به زیبایی و تناسب اندام و سلامت خود اهمیت می دهید برای کامل کردن مزایای ذکر شده با نصب شیشه سونا می توانید به ایجاد آرامش بیشتر در فضای سونا کمک کنید.  امروزه از شیشه سونا می توان برای مشخص کردن فضای آن استفاده کرد و نمای زیبا، شیک و مدرن را ایجاد کرد. مزایای شیشه سونا:

 • نگهداری گرما در محیط سونا و جلوگیری از هدر رفت انرژی
 • ایجاد حس آرامش اعتماد به نفس و استقلال

باید اشاره کرد که رنگ فریم به کار رفته در شیشه سونا سفید است که در مقابل نم، بخار کاملا مقاوم است. همچنین شیشه سونا را می توانید در طرح های متنوع و رنگ های زیبای مات و براق از گروه آکات در خواست نمایید.

پیشنهاد ما

اگر قصد اجرای حمام شیشه ای یا سونای شیشه ای را دارید چیشنهاد می کنیم از اسفنج و اسپری ضد بخار استفاده کنید. این اسپر و اسفنج از نو نانو می باشد و در صورتی که طبق دستورالعمل برروی شیشه کشیده شود می توانید برای مدت طولانی از بخار گرفتگی روی شیشه و حین حمام یا استفاده از سونا جلوگیری کرد.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ای
حمام شیشه ایحمام شیشه ایآکاتakat-35شرکت آکات، تولید کننده تخصصی انواع حمام شیشه ای و کابین دوش شیشه ای این محصول (پارتیشن و درب شیشه ای زیبا و مدرن است که برای جدا سازی فضای حمام کاربرد دارد). قیمت حمام شیشه ای ارزان وارد سایت شوید.

مدل های حمام شیشه ای و کابین دوش شیشه ای چیست؟

در حمام های شیشه ای با ابعاد کوچک تر تنها از یک درب شیشه ای کشویی برای جدا سازی فضای دوش استفاده می شود اما در کابین دوش های بزرگ از دیوار های شیشه ای بزرگ و درب شیشه ای با لولای 90 درجه استفاده می شود. حمام شیشه ای در دو مدل فریم لس و فریم دار با شیشه سکوریت و اتصالات آلومینیوم و استیل عرضه می شود.

آیا انتخاب مدل و ابعاد حمام شیشه ای و کابین دوش برای خریدار ممکن است؟

انتخاب نوع و مدل کابین دوش و حمام شیشه ای بر اساس محدودیت فشای حمام انجام می شود بر این اساس کارشناسان آکات با اندازه برداری دقیق از محل نصب حمام شیشه ای مناسب ترین مدل کابین دوش شیشه ای را به خریدار پیشنهاد می دهند.

شیشه های استفاده شده در ساخت حمام شیشه ای و کابین دوش از چه نوعی است؟

برای ساخت کابین دوش و حمام شیشه ای بر اساس نوع محصول از شیشه های سکوریت با ضخامت ده میلیمتر در انواع ساتینا، ترنزگرنت، سند پلاست و شیشه ای لمینت شده استفاده می شود.

حمام مستر چگونه معرفی می شود؟

حمام مستر یک بخش اصلی برای اتاق خواب در طراحی های مدرن است که در آن از وانهای جکوزی، سونا، دوش های کابین دار، روشویی‌های زیبا استفاده می‌شود.

یراق آلات استفاده شده در کابین دوش شیشه ای یا حمام شیشه ای از چه آلیاژی هستند؟

جنس آلیاژ یراق آلات استفاده شده در حمام شیشه ای از استیل 304 یا آلومینیوم ضد زنگ است که مقاومت بالایی در برخورد با رطوبت دارند و همیشه رنگ آنها ثابت باقی می ماند.

مراحل ثبت سفارش حمام شیشه‌ای در شرکت آکات چگونه است؟

خریداران می‌توانند برای ثبت سفارش با واحد فروش شرکت آکات تماس گرفته، تا کارشناسان ما پاسخگوی سوألات شما باشند. اگر قصد خرید حمام شیشه‌ای را دارید، اندازه فضای حمام را برداشت کنید و یک تصور از حمام خود تهیه کنید و این اطلاعات را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بهترین پیشنهاد برای مدل حمام شیشه‌ای به شما ارائه دهند.