حمام مستر

۱۹ خرداد ۱۴۰۰
4.5
حمام مستر

حمام مستر در واقع اصلی ترین و بزرگ ترین اتاق حمامی است که در آن تجهیزات کاملی بهداشتی از قبیل وان، کابین دوش، جکوزی، سرویس بهداشتی و..... قرار دارد. اوج تجمل ممکن است فقط داشتن یک حمام مستر در خانه شما باشد که به اندازه حمام در هتل پنج ستاره مجلل به نظر برسد. یک حمام مستر زیبا ، طرح های مدرن را با جلوه ای از زرق و برق ترکیب می کند. به طور معمول یک حمام مستر ، حمام اصلی معمولاً به بزرگترین اتاق خواب خانه شما یا "اتاق خواب اصلی" متصل می شود. حمام مستر به عنوان بزرگترین حمام خانه شما ، فضای انعطاف پذیر زیادی را برای شما فراهم می کند تا هر طور که مناسب دیدید ، آن را دکوراسیون کنید.

در حمام مستر با ترکیب ساده و تمیز ، کاشی های کلاسیک و تجهیزات مدرن وان و شیرآلات زیبا محیطی دنج و آرام را برای اتاق خواب اصلی ایجاد می کند. اگر اتاق خواب یک سرویس حمام کامل داشته باشد به اتاق خواب مستر تبدیل می شود، جایی که برای استراحت و نظافت در محیطی آرام طراحی شده است. تمام اجزای حمام مستر مانند وان های زیبا و دوش های مدرن بر اساس طراحی داخلی ساختمان شما دیزاین می شود تا با آرامش از زمان حمام کردن در آنجا لذت ببرید.

در زمان طراحی حمام مستر محل ساخت آن در جایی باید باشد که کمترین زاویه دید به آنجا باشد. پارتیشن شیشه ای کانون مرکزی در حمام مستر است که تمام اجزای دیگر مثل وان و دوش در داخل آن نصب می شود. برای افزایش حریم خصوصی در حمام های مستر شیشه ای می توان از شیشه های سکوریت هوشمند یا شیشه های مات استفاده کرد. در زمان طراحی حمام مستر باید نکاتی را مد نظر داشته باشیم.

  • جداسازی فضای دوش از توالت
  • تعیین محلی برای نگهداری حوله و لوازم نظافت
  • به کار گیری آینه های دیواری کشویی
  • قرار دادن وان در نزدیکی دوش
به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :