8

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

دیواره شیشه ای (پارتیشن شیشه ای) جهت نصب در محیط های اداری ، آپارتمان ها ، هتل ها ، رستوران ها ، نمایشگاهاه و بیمارستان ها مناسب است. پارتیشن های شیشه ای جهت جداسازی و تفکیک فضا با هدف حفظ روشنایی ، صرفه جویی اقتصادی و با نصب سریع جهت استفاده مناسب از فضا و کاهش زمان نصب دیواره های جدا کننده داخلی به کار می رود. نمونه های طرح های متفاوت پارتیشن شیشه ای بار رنگ ها متنوع جهت مصارف گوناگون وجود دارد. برای نمونه مدل سند بلاست برای طراحی لوگوی شرکت یا هتل مناسب است و در عین حال به جداسازی فضا نیز می انجامد. پارتیشن های شیشه ای عایق صدا ، دما و مانع ورود حشرات و گرد و غبار هستند و زیبایی ، شفافیت و مدرن بودن را به ارمغان می آورند. در ادامه به معرفی انواع پارتیشن ها از نوع فریم دار و بدون فریم و کاربرد آنها و پیشنهادهای محل نصب آنها پرداخته ایم.

قیمت پارتیشن شیشه ای:

مواردی که در افزایش یا کاهش قیمت ارتیشن شیشه موثر هستند عبارتند از: متراژ سفارش، نوع شیشه های استفاده شده در ساخت پارتیشن، کیفیت و مدل یراق آلات و اجراهای هماهنگ با مقاصد و پروژ مشتری ، طراح دار بودن نمای پارتیشن و فریم دار و بدون فریم بودن پارارتیشن شیشه ای همگی عواملی هستند که در تعین قیمت موثر هستند. تقاضای مشتری برای مدل های سند بلاست برای طراحی لوگو در پارتیشن باعث افزایش قیمت در محصول ساخته شده می شود برای اطلاع از قیمت پارتیشن بازدید کارشناسان ما در ارائه مناسب ترین مدل پارتیشن با توجه به بودجه و هزینه شما انجام می گیرد.

قیمت پارتیشن شیشه ای

تفاوت پارتیشن شیشه ای فریم لس (بدون چهارچوب و قاب با پارتیشن شیشه ای فریم دار یا چهار چوب و قاب دار) :

پارتیشن شیشه ای فریم لس یکدست اسن و هیچ مرز جدا کننده ای در آن قرار ندارد و از این جهت نما و تصویر صاف ، زیبا و یکدست را به وجود می آورد. علاوه بر آن صرفه اقتصادی بیشتر نیز دارد که یکی دیگر از عوامل محبوبیت این نوع پارتیشن شیشه ای شده است. پارتیشن شیشه ای فریم دار دارای قاب و جدا کننده است و جهت مصارف مختلفی به کار می رود. این نوع پارتیشن نیز دارای زیبایی منحصر به فردی می باشد که نمایی جدی و متفاوت را به ارمغان می آورد. با این حال پارتیشن شیشه ای فریم لس پرتی کمتر، جای گیری کمتر و صرفه جویی فضای بیشتری دارد و ضمن اینکه ظرافت خاصی را در خود دارد از استحکام بسیار بالایی نیز برخوردار است.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای و استیل:

این نوع پارتیشن نوع خاصی از دیوار های شیشه ای می باشد که برای محیط های اداری و بانک ها پیشنهاد می شود. این پارتیشن شیشه ای نما و جلوه ای از استحکام ، زیبایی و قدرت را به ارمغان می آورد. فریم آن از پروفیل ضد زنگ استیل می باشد که ایمنی و زیبایی را افزایش می دهد. استیل به کار رفته در فریم از بهترین کیفیت و کاملا ضد زنگ است که درخشندگی خاص خود را دارد و در کنار شیشه ترکیب چشم نوازی را ایجاد می کند. علاوه بر آن در مقابل رطوبت عایق قدرتمندی محسوب می شود از اینرو با تمام شرایط آب و هوایی سازگار است.

پارتیشن شیشه ای متحرک:

اگر قصد دارید به صورت موقتی غرفه ای در نمایشگاه ها ، فروشگاه ها ، درمانگاه ها و بیمارستان ها دایر کنید و حتی بوفه ای شکیل در گوشه ای از راهروهای داخلی مترو اجاره کنید که قابلیت استفاده مجدد و جابجایی به نقطه ای دیگر را داشته باشد؛ ما به شما پارتیشن شیشه ای تحرک را پیشنهاد می کنیم. در این مدل پنل های شیشه ای توسط بست به کف متصل شده و سبب استقامت و استحکام آن می شود و اما آخرین پنل چرخان روی پاشنه سبب متحرک بودن آن شده است و امکان جابجایی آن را در محل های مختلف فراهم می کند. علاوه بر آن در صورت نیاز مشتری می توان رنگ بدی آن را تغییر داد و یا حتی جهت چشم نوازتر شد جام های شیشه ای را بدان اضافه کرد. نوع دیگر پارتیشن شیشه ای متحرک می توان در شیوه عمل آکاردئونی اشاره کرده در این شیوه پنل های شیشه ای حداکثر فضای طول و ارتفاع را اشغال می کند و در کناره ها قرا می گیرد که فضایی یکدست را ایجاد می کند. مدل دیگر پارتیشن متحرک نمونه پانلی ان است که هدف اجرای آن جداسازی کامل فضا نیست بلکه فاصله میانی دو فضا نقطه تمرکز قرار می گیرد به عبارت دیگر فضا تنها به صورت تقریبی جدا و شکسته می شود و در حالی ارتباط میان دو فضا حفظ خواهد شد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای دو جداره:

این نوع پارتیشن از دو لایه شیشه سکوریت 10 میلیمتر ساخته شده است. هدف استفاده از این نوع پارتیشن شیشه ای جلوگیری بسیار موثر از ورود صدا و عوامل آزار دهنده محیطی می باشد. پس اگر محل کارتان در مکان های شلوغ ، پر رفت آمد و پر سروصدا است ما به شما پارتیشن شیشه ای دو جداره را پیشنهاد می کنیم که علاوه بر سکوت و آرامش شفافیت و زیبایی را به شما هدیه می دهد. همچنین عایق بسیاری خوبی نیز می باشد ، در نتیجه شما می توانید در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کنید و مانع خروج گرما یا سرما مورد نظرتان به بیرون باشد.

پارتیشن شیشه ای در ادارات :

بسته به هدف کارفرما در شرکت ها و ادارات از پارتیشن شیشه ای می توان برای ایجاد  بخش های مختلف و با مقاصد مختلف اداری استفاده کرد. این امر کمک بسیار بزرگی به استفاده بهینه از فضا می کند و در عین حال صرفه جویی اقتصادی چشم گیری نسبت به اتاق سازی با آجر محسوب می شود. شیشه به کار رفته در پارتیشن های اداری از نوع سکوریت است و ضخامت 10 میلیمتر دارد. فریم ها و قالب های متنوع با رنگ های متفاوت و زیبا هماهنگ با سلیقه مشتری جهت اجرا در محل موجود است. درب های پارتیشن های شیشه ای اداری ریلی و لولایی می باشد. مدل ریلی آن به این صورت است که ریل در سقف یا کف کار گذاشته می شود و درب روی آن جابجا می شود. پیشنهاد می شود از پارتیشن با درب ریلی در سالن های ترجیجا چند منظوره استفاده کنید. در مدل پارتیشن با درب لولایی ، درب به صورت دوارنی چرخیده دور محورهای کار گذاشته شده در لولاها حرکت می کند. همچنین می توان از پارتیشن های متحرک مدل آکاردئونی و مدل پانلی نیز در محیط اداری بهره برد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای در آپارتمان و منازل :

مدل بسیار محبوب و شیک که رواج بسیاری در سرتاسر دنیا داشته است. به طوری که می توان با اجرای آن خانه و آپارتمان های معمولی را به نمونه های مدرن و جذاب تبدیل کرده است. در این روش به جای دیوارهای کسل کننده و لک گرفته قدیمی می توان پارتیشن شیشه ای نصب کرد در این صورت هم در فضا صرفه جویی می شود و هم اتاق ها به خصوص اتاق های بدون پنجره از مزیت نور روشنایی بهره می گیرند. شایان ذکر است که از این نوع پارتیشن با نام های پارتیشن حمام و یا پارتیشن های خانگی نیز یاد می شود. از اینرو در مکان های مختلف خانه و جهت برآورد کردن مقاصد گوناگون نمونه طرح دار آن تعبیه شده است که با تکنولوژی منحصر به فردی تولید می شود و می تواند بسته به نیاز برای اتاق کودکان ، سالن های پذیرایی و حمام مورد استفاده قرار بگیرد.

پارتیش شیشه ای

پارتیشن شیشه ای در هتل ها و رستوران ها :

نصب پارتیشن شیشه ای در هتل ها به هر چه لوکس تر بودن فضای  هتل ها می انجامد بسیاری از هتل ها و مکان ها از شیشه ها عایق صدا و حرارت آن جهت مارکتینگ و نصب لوگوی خود استفاده می کنند. همچنین در رستوران ها استفاده از پارتیشن های شیشه ای به جلوه بیشتر و نظافت و تمیزی می انجامد که مد نظر بسیاری از مشتریان می باشد و این موضوع به باز گشت دوباره آنها به رستوران کمک خواهد کرد.

"جهت مشاهده طرح های بیشتر نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای اطلاع از قیمت بروز نرده شیشه ای می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر به صفحه محصولات نرده شیشه ای مراجعه کنید."

نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای