درب شیشه سکوریت

۱۱ دی ۱۳۹۸
4.1
درب شیشه سکوریت

درب شیشه سکوریت یکی از بهترین درب های ساختمانی است که به دلیل زیبایی ظاهری منحصر به فرد و کارآیی رواج زیادی پیدا کرده است. درب شیشه ای سکوریت به افزایش دید و نور داخلی کمک می کند تصویر امروزی بودن را به ساختمان می دهد. درب شیشه سکوریت ویژگی‌ها و مزیت‌های دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

امنیت درب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت که سازه اصلی درب است از نظر ایمنی چند برابر شیشه معمولی استحکام دارد. درب شیشه سکوریت هرگز با مشکلات درب های فلزی و چوبی مانند زنگ زدگی و پوسیدگی در طول زمان مواجه نمی‌شود. دیگر درب شیشه سکوریت سهولت نگهداری و تمیز کردن آن است ویژگی نو و امروزی بودن درب را همیشه حفظ میکند و یک درب دکوراتیو مدل را به فضای ساختمان اضافه می‌کند. گروه فنی و مهندسی آکات: راحتی استفاده از قفل های درب شیشه سکوریت مبحث امنیت را به خوبی پوشش می دهد. ویژگی تحمل فشار و ضربه شدید در این درب ها نشان دهنده میزان بالای ایمنی آنها است. در صورتی که درب شیشه سکوریت بر اثر حادثه غیر منتظره کند خطر جانی آن کم خواهد بود شیشه سکوریت در زمان شکستن به قطعات بسیار ریز تبدیل می شود که به هیچ وجه رانندگی ندارد.

درب شیشه ای سکوریت

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: درب استیل

بهبود فضای کاربردی با درب شیشه سکوریت

امکان تولید درب شیشه سکوریت به هر ابعادی باعث شده تا هیچ محدودیتی در استفاده از این مدل درب وجود نداشته باشد و فضای کاربردی و بهینه ای را در اختیار شما قرار دارد. درب شیشه ای در افزایش نور ورودی به داخل ساختمان مثبتی دارد برای جداسازی بیرون و داخل ساختمان های اداری و تجاری ساختمان یا طبقات به عنوان درب دودبند استفاده شود.

علت استفاده از درب شیشه سکوریت چیست؟

علت های اصلی استفاده از درب شیشه سکوریت واکنش شیشه سکوریت تغییرات هنگهانی دمای سرد به گرم است. درب شیشه سکوریت می تواند تغییرات شدید دمایی را تحمل کند قایق مناسب برای هدر رفته و گرمای داخل ساختمان به بیرون باشد. دلیل دیگر برای استفاده از درب شیشه سکوریت ایمیلی مناسب آن است که می تواند فشار و ضربه شدید را به خوبی تحمل کند دلیل دیگر نیز تنوع رنگ بندی شیشه سکوریت است که می تواند با توجه به دکوراسیون داخلی و یا نمای بیرونی ساختمان انواع شیشه رنگی استفاده کرد. در ساختمانهای بلند مرتبه بهتر است از درب شیشه سکوریت استفاده شود زیرا در زمان بروز حوادث طبیعی مانند زلزله خطرات جانی را کاهش می دهد.

درب شیشه ای سکوریت

موارد استفاده از درب شیشه سکوریت

با توجه به مواردی که در خصوص ویژگی‌های درب شیشه سکوریت گفته شد می توان در موارد زیر استفاده کرد:
درب شیشه سکوریت ورودی های ساختمان عمومی
درب شیشه سکوریت دودبند طبقات
درب شیشه پارتیشن های داخلی ساختمان

اجرای درب شیشه سکوریت

نصب درب شیشه سکوریت باید توسط کارشناسان مجرب انجام شود. این محصول می تواند به دو صورت دستی یا اتوماتیک اجرا شود. به دلیل اینکه در اجرای این مدل درب از شیشه سکوریت استفاده می شود نام آن درب شیشه سکوریت است. در زمان نصب درب شیشه ای دقت کرد تا هیچ لب پریدگی ترکی در شیشه ایجاد نشود این ترک کوچک شکستگی بزرگ تبدیل می شود. گروه آکاد با توجه به اهمیت موارد گفته شده کوتاه ترین زمان ممکن دربهای شیشه سکوریت شما را نصب و تحویل می دهد.

درب شیشه ای سکوریت

قیمت درب شیشه سکوریت

اصلی‌ترین عامل که در قیمت درب شیشه سکوریت ابعاد آن است. این مورد در اندازه حمل شیشه سکوریت و یراق آلات اتصال دهنده موثر است. درب شیشه سکوریت با توجه به مزایای که دارد در طولانی مدت و اقتصادی است. به منظور اطلاع از قیمت به روز درب شیشه ای با کارشناسان این محصول تماس بگیرید.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: پارتیشن شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :