شیشه بالکن

شیشه بالکن,بالکن شیشه ای,نرده شیشه ای بالکن,حفاظ شیشه ای بالکن

حفاظ شیشه ای بالکن و نرده شیشه ای بالکن بیشتر از نوع نرده تمام شیشه ای مدل ترکیبی است که به وسیله پایه های نگهدارنده و با شیشه سکوریت 10 تا 20 میلیمتر اجرا می شود. ارتفاع نرده شیشه ای بالکن حداقل 110 سانتیمتر است که باید حتما از شیشه سکریت و لمینیت شده اجرا شود. حفاظ شیشه ای بالکن و تراس باید به صورت خود ایستا و یک دست اجرا شود و به اندازه ای مقاومت داشته باشد که در هنگام وارد شدن ضربه به پنل های شیشه ای هیچ آسیبی به آن وارد نشود. جهت حفظ ایمنی در اجرای این مدل حفاظ شیشه ای حتما باید از شیشه های سکوریت و لمینت شده استفاده شود. ضخامت شیشه های به کار رفته در نرده بالکن با توجه به سیستمی که شیشه به وسیله آن مهار می شود بین 10 تا 20 میلیمتر می باشد. رایج ترین مدل حفاظ شیشه ای بالکن ترکیب پایه های و یراق الات استیل شیشه خور است که در این مدل از المان های عمودی آلومینیومی یا استیل در مقاطع گرد و چهار گوش به عنوان ستون و پایه مهار کننده جام های شیشه ای استفاده می شود.

در این صفحه از محصولات شیشه بالکن و حفاظ شیشه ای بالکن موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های شیشه بالکن و حفاظ شیشه ای بالکن به انتهای این صفحه بروید

این ستون ها به وسیله یراق مخصوص فلزی که با نام یراق شیشه خور یا بست شیشه گیر معروف است و وظیفه نگهداری و مهار وزن جام های شیشه ی را دارند ساخته می شود. مدل دیگری که در حفاظ شیشه ای بالکن ها استفاده می شود به نام نرده شیشه ای فیکس پوینت شناخته می شود. این مدل نرده شیشه ای به وسیله سوراخ هایی که در قسمت پایینی شیشه ها تعبیه شده توسط یراق استیل ضد زنگ اسپایدری به نام فیکس چر به کناره بالکن یا تراس متصل می شود. در این مدل نرده شیشه ای هیچ گونه پایه عمودی دیده نمی شود و تنها خود جام های شیشه وظیفه گاردهای امنیتی را برعهده دارند. این مدل در واقع به صورت چهار یا شش عدد یراق دکمه ای شکل که شیشه را به سازه نما متصل می کنند دیده می شود. شیشه به کار رفته حتما باید سکوریت و لمینت باشد. قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت بالکن نسبت به سایر مدل ها گرانتر بوده و زیبایی بیشتری نیز دارد.

بالکن شیشه ای

حفاظ شیشه ای بالکن | حفاظ شیشه ای تراس

حفاظ شیشه‌ ای بالکن و نرده شیشه ای تراس یک حفاظ شفاف از انواع شیشه سکوریت و لمینت است، که امروز توجه زیادی به استفاده از آن در ساختمان شده است. از حفاظ شیشه ای بالکن بدون محدودیتی در مکان نصب می توان در هر فضایی استفاده کرد. مدل های نرده شیشه ای تراس بر اساس نوع شیشه از نظر ضخامت و ارتفاع شیشه انتخاب می شود. تمام یراق الات و اتصالات در حفاظ شیشه ای تراس از نوع درجه یک و ضد زنگ است.

 • حفاظ شیشه ای بالکن و حفاظ شیشه ای تراس نباید ارتفاعی کمتر از 110 سانتیمتر داشته باشد.
 • نوع شیشه در حفاظ شیشه ای بالکن در اکثر مواقع باید لمینیت باشد.
 • حفاظ شیشه ای یک نرده شیشه ای با قابلیت نصب در راه پله و تراس است.

حفاظ شیشه‌ ای بالکن

شیشه بالکن آکات

گروه آکات با استفاده از نیروهای جوان و ماهر که به صورت کاملا استاندارد آموزش دیده و باتجربه و کارآزموده شده، با دو ده فعالیت و انجام تعداد بسیار زیادی پروژه موفق، برترین بودن خدمات و محصولات خود را با کیزان بالای رضایت و اعتمادمشتریان محترم به اثبات رسانده است. تعهد و احترام به مشتری و انجام بالاترین کیفیت در متریال و اجرا هدف همیشگی ما است.

گروه مهندسی آکات از مرغوب ترین اتصالات شیشه گیر، لوله و پروفیل آلومینیوم و استیل همچنین با کیفیت ترین شیشه سکوریت برای ساخت شیشه بالکن استفاده می کند و این کیفیت برتر باعث شده شیشه بالکن آکات انتخاب اول خریدران باشد.

در معماری مدرن طراحان و مردم به دنبال زیبایی بیشتر در نمای ساختمان هستند. نصب و اجرای شیشه بالکن یک مثال روشن برای کاربرد شیشه سکوریت در زیباتر شدن نمای ساختمان است. آکات اجرای شیشه سکوریت را بوسیله باکیفیت ترین یراق آلات درجه یک انجام می دهد که این یک گارانتی همیشگی برای این محصول است، و دوام و ماندگاری طولانی را به آن داده است.

 • آکات ساخت شیشه بالکن را با شیشه سکوریت که در مجهزترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید اجرا می کند. . برای نصب شیشه بالکن از تکنسین های حرفه ای و متعهد برای اجرای سریع و استاندارد استفاده می کند.
 • گروه آکات براساس نظر و بودجه مشتری، طراحی و اجرای بالکن شیشه ای متناسب با فضا و مکان بالکن، با تنوع رنگ و استایل در مدت یک روز انجام می دهد. آکات برای محافظ بالکن شیشه ای از شیشه های سکوریت با رنگ بندی متنوع استفاده می کند.

حفاظ شیشه ای تراس

"شیشه بالکن آکات، کیفیت، زیبا و امنیت را در محصول کاربردی به شما می دهد."

بالکن و تراس یک مکان باز و آزاد در نمای خانه شما است که امکان ساخت یک محافظ شیشه ای برای آن وجود دارد. تراس و بالکن مکان مناسبی برای استراحت و استفاده از نور طبیعی و هوای تازه بیرون است. درج حرارت و رطوبت تراس شیشه ای در روز ها و شب ها تغییر می کند و در نتیجه دمای فضای داخل تغییر می کند.

در سیستم تراس شیشه ای، درب و پنل ها شیشه ای به آسانی با یک فشار حرکت می کنند. زمانی که تمام پنل های شیشه حرکت می کنند این امکان وجود دارد تا تمام آنها را دز یک سمت جمع کرد به صورت آکاردئونی در یک جهت قفل کرد تا مانع حرکت آن ها شد. این کار به وسیله یراق و ریل های مخصوصی که در کف و سقف تراس نصب شده است انجام می شود.
موارد کاربردی و ویژگی تراس شیشه ای:

 1. تراس شیشه ای حفاظ امنیتی برای بالکن و تراس.
 2. تراس شیشه ای یک دیواره متحرک شیشه ای است که بیشترین استفاده را در ساختمان سازی کاربردی دارد.
 3. در تراس شیشه ای، از ریل های مستحکم آلومینیومی برای ساخت مسیر حرکت پنل های شیشه ای استفاده می شود.
 4. دستگیره مخصوص در این محصول با قفل ویژه ای برای باز و بسته کردن تراس شیشه ای عرضه می شود.
 5. در دکوراسیون فضای تراس شیشه ای از وسایلی استفاده می شود که با نمای تراس هماهنگی داشته باشد.

تراس شیشه ای با دو مدل ساخته و نصب می شود که عبارتند از:

 1. تراس شیشه با فریم
 2. تراس شیشه ای فریم لس

بالکن شیشه ای

بالکن

بالکن یک بخش مهم در ساختمان است که اگر به صورت درست طراحی و تجهیز شود می تواند به عنوان یک مکان مناسب برای استفاده شخصی یا عمومی افراد باشد. اما در اکثر ساختمان ها به دلیل نبود یک سیستم مناسب که مانع ورود هوای آلوده و رطوبت به دخال بالکن باشد به تدریج فضای آن مکانی بی اهمیت برای نگهداری وسایل غیر ضروری می شود. بالکن بحشی از ساختمان است که در نمای بیرونی قرار دارد و در آپارتمان ها و برج ها یک بخش اصلی ساختمان اس. برای ایجاد حفاظ و همچنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان میتوان از شیشه برای بالکن استفاده نمود.

 • سیستمی که برای بالکنی در نظر گرفته شده عمدتاً با حرکت شیشه در ریلهای آلومینیومی کار میکند.
 • تراس شیشه ای یک سیستم متحرک و کاربردی برای استفاده بهینه از فضای تراس است که با نصب دو ریل از پروفیل آلومینیومی به کف و سقف تراس مسیر انتقال و جابه جایی شیشه ها ساخته می شود. شیشه برای تراس از نوع سکوریت با ضخامت 10 میلیمتر است که در گروه آکات با بهترین یراق آلات وارداتی اجرا می شود، درب شیشه ای در این محصول اولین پنل است و دیواره شیشه متحرک در ادامه آن نصب می شود، حرکت پنل های شیشه ای در مسیر ریل به سمت چپ و راست است که در انتهای مسیر در یک جهت جمع می شود.

 • شیشه تراس با توجه به ندازه محل اجرا ساخته و نصب می شود.
 • نوع شیشه در تراس و بالکن یکسان است و معمولا از شیشه های سکوریت برای حفاظ بالکن استفاده می شود.
 • پنل ها در شیشه تراس ریلی به آسانی جابه جا می شوند.
 • شیشه تراس بدون هیچ فاصله های در زمان بسته شدن بوسیله یراق آلات درجه یک ثابت می شود و مانع بسیار خوبی برای هدر رفت انرژی گرمایی و ورود سرما به داخل ساختمان است.
 • در تراس شیشه ای از قفل های استاندرد برای امنیت بیشتر استفاده می شود .
 • شیشه برای تراس یک عایق باکیفیت برای مقابله با ورود صدای مزاحم و هوای آلوده است.

بالکن

شیشه تراس | شیشه بالکن

با توجه به پیشرفت علم مهندسی و توجه به زیبایی استفاده از شیشه بالکن افزایش یافته است. با این سیستم شما امکان استفاده از فضای بالکن را در تمام روزهای سال دارید. شیشه تراس یک سیستم مناسب برای تنظیم درجه حرارت هوا در فضای بالکن در تمام فصل های گرم و سرد سال است.

نصب شیشه در تراس باعث افزایش فضای بهینه ساختمان می شود. شیشه تراس ها متراژ کلی ساختمان را بیشتر می کند. شیشه بالکن ها به شما کمک می کند تا از فضای بالکن راحت تر و ایمن تر استفاده کنید. شیشه بالکن امکان استقاده متنوع را از بالکن به مردم می دهد.

ویژگی های شیشه بالکن برای نصب در تراس عبارت است از:

 • مقاومت بالای پنل های شیشه در هنگام ضرب شدید به آنها.
 • ضد زنگ بودن یراق آلات و اتصالات استفاده شده در آن.

اگر شیشه بالکنی بر اثر شدت بالای ضربه وارد به آن شکسته شود به قطعات بسیار ریز تبدیل می شود به همین دلیل خطر سقوط تکه های بزرگ شیشه به پایین ساختمان بر طرف می شود. شیشه بالکن مقاومتی خوبی در مقابل شوک های حرارتی مانند افزایش تابش نور خورشید یا کاهش دما دارد و همچنین فشار های فزیکی مانند ضربات ناگهانی و فشار وارده به سازه ساختمان مانند وزش باد یا تکان های ناگهانی از اثرات زلزله نمی تواند مشکلی برای امنیت و کارایی حفاظ شیشه ای بالکن داشته باشد.

شیشه ای تراس

چرا از شیشه تراس آکات باید استفاده کرد :

 • شیشه تراس یک محصور کننده پنجره شیشه ای ریلی است که با انواع شیشه نشکن اجرا می شود.
 • شیشه بالکن به شما امکان استفاده در تمام روز های سال را از بالمن می دهد.
 • شیشه اصلی در تراس ، از نوع سکوریت شیشه ضد ضزبه است.
 • با نصب شیشه تراس نمای بیرونی ساختمان زیباتر می شود.

بالکن شیشه ای

بالکن شیشه ای یک دیواره شفاف از مجموع چند پنل شیشه ای است، که امکان باز و بسته شدن ریلی را دارد. شیشه بالکنی باید از نوع مقاوم باشد تا در تمام ساعت در مقابل تغییرات درجه هوا کیفیت یکسانی از خود نشان دهد، و در صورت تغییر ناگهانی دمای هوا و برخورد اجسام به شیشه ها مشکلی برای حفاظ بالکن پیش نیاید. به همین دلیل شیشه های بالکن از نوع سکوریت آکات است.

انواع بالکن شیشه ای با دو شکل فریم دار یا بدون فرم اجرا می شود که انتخاب هر کدام بر اساس مکان بالکن و درخواست مشتری انجام می شود. امروزه استفاده بهینه از فضای بالکن در نمای ساختمان بسیار مهم است برای همین با نصب شیشه بالکن ریلی می توان بهترین بهروری را ازبالکن ها داشت. ما پشنهاد می کنیم اگر یک نمای طبیعی از منطره بیرون می خواهید اجرای بالکن شیشه ای یک انتخاب مناسب است.

 • با نصب بالکن شیشه ای هیچ فضای پرتی در بالکن نخواهد ماند.
 • اجرای بالکن شیشه ای با دو سیستم لولایی و کشویی انجام می شود.
 • طراحی بالکن شیشه ای با امکان نصب فریم آلومینیومی بدون هیچ محدودیتی انجام می شود.
 • کاهش مصرف انرژی با نصب بالکن شیشه ای.
 • شیشه بالکنی تاشو گروه آکات سستم مکانیکی روان و راحت است که امکان شستشو بدون مشکل زنگ زدگی را دارد.

  با سیستم شیشه جمع شو در بالکن در تابستان هوای خنک را به داخل ساختمان وارد کنید و در زمستان گرمای داخل را حفظ کنید. شیشه جمع شو تراس، یک پوشش متحرک است که در فصل های گرم برای ورود هوای خنک به داخل باز می شود و در فصل های سرد برای اینکه گرمای داخل به بیرون نرود بسته می شود.

  • شیشه جمع شو بالکن قابلیت باز و بسته شدن در دو جهت مختلف را دارد. یکی از نکات مثبت بالکن شیشه ای امکان اجرای آن به صورت یکپارچه در بالکن ها و تراس هایی با ابعاد بزرگ است. بالکن شیشه ای با امکان باز و بسته شدن نیاز شما به استفاده آسان را تامین می کند.

  بالکن شیشه ای

  شیشه تاشو بالکنی | شیشه تاشو |شیشه تاشو بالکن | شیشه بالکن ریلی تاشو

  شیشهبالکن به صورت های مختلف و در طرح های متنوع اجرا می شوذ که یکی از آنها شیشه تاشو بالکنی است. شیشه بالکن تاشو یک محصول منحصر به فرد و مهندسی شده برای افزایش کاربری بالکن منازل است. با استفاده از شیشه تاشو می توان از تمام فضای بالکن به صورت بهینه استفاده کرد . شیشه تاشو بالکنی با درکنار هم قرار گرفتن پنل های شیشه ای یک اندازه و ریل های آلومینیومی به همراه اتصالات نگاه دارنده شیشه اجرا می شود. انجام مراحل باز و بسته شدن در شیشه تاشو بالکن بسیار روان و راحت انجام می گیرد. شیشه تاشو آکات یک محصول ایمن و باکیفیت است که در کمتر از یک روز برای بالکن شما نصب می شود.

  شیشه تاشو بالکنی

  • شیشه تاشو با امکان جمع شدن در دو طرف برای اجرا در مکان هایی برای استفاده تمام ایام سال مانند استخر های و بالکن و تراس مناسب است.
  • شیشه بالکن تاشو جمعشو به صورت دقیق طراح شده تا اولین پنل در جای خود ثابت باشد و پنل های دیگر متحرک و قابل جابه جایی.
  • ضخامت شیشه سکوریت در شیشه تاشو 10 میلیمتر است.
  • در بالکن های کوچک استفاده کامل از فضای بالکن تنهای با شیشه بالکن در مدل شیشه تاشو بالکنی میسر است.
  • شیشه تاشو بالکن آکات یکی از محصولات محبوب و مورد علاقه مهندسان و افراد جامعه است.
  • شیشه بالکن تاشو جمعشو با یراق ضد زنگ از فولاد مقاوم به شکل غلتک حرکت پنل ها را انجام می دهد.
  • ویژگی مثبت شیشه بالکن ریلی تاشو ثابت نگاه داشتن نور داخل ساختمان است.
  • شیشه بالکن ریلی تاشو بدون هیچ مشکلی در مسیر ریل خود حرکت می کند و فضای کمی در بالکن می گیرد.
  • برای کاهش خطر سقوط خردسالان از بالکن به پایین ساختمان شیشه بالکن ریلی تاشو محافظ ایمنی است.

  شیشه تاشو

  امروز به ندرت می توان ساختمان دید که بدون بالکن باشد و یا مکان مشخصی در ساختمان برای آن تعبیه نشده باشد از این رو یکی از بخش های مهم منازل به حساب میآید. ایجاد تفاوت و نمای لوکس در ساختمان از طریق تراس عملی و نتیجه بخش است به این منظور میتوان از شیشه برای پوشاندن بالکن استفاده کرد. شیشه ای که برای اجرا در بالکن به کار میرود از طریق فرایند حساس شونده ای تولید می شود به این معنی که شیشه بعد از تولید حاصل از قرار گرفتن در حرارت بسیار بالا به سرعت در معرض دمای بسیار پایین و سرد قرار میگیرد تا استقامت آن به شکل چشمگیری بالا رود پس از این شیشه های سکوریت نوع خاص از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند نصب بالکن شیشه ای مزایای خاص خود را دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. جلوگیری از سقوط کودکان و افراد مسن
  2. جلوگیری از سقوط حیوانات خانگی
  3. شفاف ماندن شیشه حتی با گذشت زمان
  4. عدم بازتاب نور تابیده شده به آن و در نتیجه آسیب نرساندن به چشم
  5. عدم آسیب رساندن و جراحت در هنگام شکسته شدن شیشه

  بالکن شیشه ای انواع مختلفی دارد و روشهای اجرا و نصب آن با توجه به فضا و مکان اجرا و درخواست مشتری می تواند متفاوت باشد از طرف دیگر امکان اجرای طرح های متفاوت نیز برای مشتریان وجود دارد. از این رو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. یک تراس و بالکن ال شکل که فضای بسیار کمی را اشغال می کند از این رو برای ساختمانهایی با متراژ کوچک تر نیز عملی است.
  2. بالکن شیشه جمع شونده که در آن از شیشه سکوریت استفاده می شود که این نوع شیشه امنیت بالایی برخورداراست.
  3. بالکن شیشه آکاردئونی یا تاشو یکی از مدرن ترین امکاناتی است که در ساختمانهای امروزی اجرا می‌شود و شیشه به کار رفته در آن از نوع شیشه سکوریت است که ضخامت ۱۰ الی ۸ میلیمتر دارد پس مقاومت و استحکام بالایی را با خود به همراه می آورد.

  شیشه تاشو بالکن

  با توجه به مزایای که به آن اشاره شد میتوان نتیجه گرفت تراس شیشه ای تاشو استحکام بالایی دارد و درجه ای فرسودگی بسیار پایینی دارد و از این رو باعث صرفه جویی و استفاده اقتصادی نیز میشود. اگر نظر مشتری بر اجرای تراس با عرض بلند تاکید داشته باشد کارشناس ما می توانم به راحتی این موضوع را اجرا کنند و هنگام باز و بسته شدن مشکلی ایجاد نشود و نیازی به نصب ستون وجود نداشته باشد به علاوه تراس شیشه ای تاشو درزبندی بسیار خوبی دارد و از ورود گرد و غبار و حشرات موذی از لابلای درز ها جلوگیری می کند. تراس شیشه ای تاشو بر اساس طرح های متفاوتی از جمله هلالی و از قابلیت اجرا دارد و در هر تراز قابل اجرا است پس از معرفی خلاصهای از ویژگیهای تراس شیشه ای تاشو جا دارد به این نکته اشاره کنیم که حاصل کار زیبایی تمیزی شفاف کرد امنیت و نمای منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می آورد از انواع دیگر تراس شیشه ای که به درخواست مشتری قابلیت نصب و اجرا دارد میتوان به ترازهای شیشه های بدون قاب پنجره ای و ریلی اشاره کرد. تراس شیشه ای ریلی بدون هیچ نگهدارنده یا ستون عمودی نصب میشود و از این رو در زیبایی نما تأثیر بسیاری دارد همچنین برای باز و بسته کردن آن می توان پنل های شیشه ای را بر روی ریل های متصل به عقب و جلو کشید عرض شیشه ها در آن ۶۰ الی ۴۰ سانتی متر می باشد و میان پنل ها درزگیرهای آلومینیومی که خاصیت انعطاف و ضد زنگ دارد قرار گرفته تا عایق کاملی نسبت به ورود حشرات و یا گرد و غبار ایجاد کند از مهمترین ویژگیهای آن این است که هنگام گرما می توان آن را باز یا بسته کرد.

  شیشه بالکن ریلی تاشو

  برای اجرای تراس شیشه ای باید موارد چند را در نظر گرفت برای نمونه وزن شیشه بالکن می باشد که شیشه های سکوریت با ضخامت ۸ میلیمتری مقاومت بیشتری نسبت به شیشه ۶ میلیمتری دارد و در مقابل مقاومت یکسانی با شیشه های ۱۰ میلیمتری دارد و وزن آنها نسبت به شیشه های با ضخامت ۱۰ میلیمتر کمتر است چیزی حدود ۷ کیلوگرم در نتیجه باز و بسته شدن آنها بسیار راحت است و چون وزن کمتری دارند یراق آلات بسیار کمتر دچار آسیب و اصطحکاک شده و در نهایت صرفه جویی اقتصادی را به دنبال دارد. عوامل مختلف در تعیین قیمت تراس شیشه ای موثر است از جمله طرح و مدل های متفاوت، متراژ کار، استفاده یا عدم استفاده از طرحهای سند بلاست یا مات، اجرای طرح های منحنی، هلالی و یا طرح هایی با دهنه های صاف و همینطور رنگ شیشه ها. در مدل تراس شیشه ای فرم لس شیشه ها به وسیله لوله های استیل در بالکن ثابت می شوند به طور کلی باید بگویم امکان مماس شدن شیشه و تراز شدن ان در بالکن های بازشو با دیوار وجود دارد و این هنگامی است که بخواهیم آن را به سمت دیوار حرکت دهیم در تراس های شیشه ای دستگیر نصب می شود که بتوان به وسیله آن پنلها را به راحتی حرکت داد و باز و بسته کرد و هنگامی که همه پنجره ها باز باشند میتوان آنها را قفل کرد تا از حرکت ناگهانی که به واسطه وزش باد ایجاد شده است جلوگیری کرد اما تراس شیشه ای که پنل های آن تنها از طریق بست ثابت شده باشد امکان باز و بسته شدن را ندارند و نمی توان پنل های شیشه ای را حرکت داد.

  قیمت بالکن شیشه ای | قیمت بالکن شیشه ای ریلی

  بالکن ساختمان ها زمانی که بوسیله شیشه های تاشو بالکنی تجهیز و آماده شود، در هوای سرد پاییز و زمستان به یک محیط گرم و راحت تبدیل می شود. بالکن ها در هوای کرم تابستان مکان مناسبی برای آرامش و استفاده از خنکی نسیم بیرون هستند، استفاده راحت و بهینه از فضای بالکن در تمام فصول سال با نصب یالکن شیشه ای ریلی امکان پذیر می شود.

  مواردی در قیمت بالکن شیشه ای تاثیر گذار است عبارتند از:

  • قیمت شیشه تاشو بالکنی تنها با کارشناسی دقیق محاسبه و تعیین می شود.
  • تراس شیشه‌ ای امکان اجرا به صورت لولایی و ریلی را دارد همچنین می تواند بدون فریم یا با فریم باشد تمام این مدل ها در افزایش یا کاهش قیمت تراس شیشه ای موثر است.
  • کیفیت یراق‌آلات شیشه تاشو بالکنی که در طول عمر استفاده از آن موثر است در تعیین قیمت شیشه تاشو بالکنی فاکتور مهمی است.
  • قیمت بالکن شیشه ای ریلی در سفارش های با متراژ پایین گرانتر از پروژ هاییی با متراژ بیشتر است، در واقع متراژ بیشتر بالکن قیمت شیشه تاشو بالکنی را در مترمربع ارزان تر خواهد کرد.
  • قیمت بالکن شیشه ای ریلی اگر ارتفاع کف تا سقف تراس از250 سانتیمتر افزایش یابد با محاسبه پنل های شیشه ای ثابت و فریم آلومینیومی تعیین می شود.
  • رنگ بدنی شیشه ها و اتصالات بالکن در قیمت تراس شیشه ای تهیین کننده است.
  • بالکن شیشه ای تاشو یک عایق مناسب برای ورود سرما، باران، رطوبت و سر صدا به داخل خانه است.
  • برایتعیین فاکتور نهایی قیمت بالکن شیشه ای، هزینه یراق آلات به صورت جداگانه براورد می شود.

  قیمت بالکن شیشه ای

  قیمت شیشه بالکن

  گلیه اتصالات و یراق آلات بالکن شیشه ای آکات بدون واسطه و مستقیم از کشور ترکیه تهیه شده و این یراق آلات از کیفیت بالاتری نسبت به نوع داخلی برخوردار هستند . موارد مختلفی در تعیین قیمت شیشه های بالکن موثر است، نخستین موردی که بر قیمت شیشه بالکن تاثیر دارد، متراژ فضای بالکنی که قرار است در آن نصب انجام شود، از طرف دیگر نوع و ابعاد شیشه و سیستم حرکتی آن نیز مهم است. شیشه بالکن یک دیوار پوششی شفاف است که محافظ فضای داخل بالکن از باد و باران یا سرمای هوای خارج است. گروه آکات منصفانه ترین قیمت شیشه های بالکنی را برای تمام خریداران پیشنهاد می کند.

  • جنس شیشه های بالکن آکات از نوع سکوریت است.
  • مواردی مثل ضخامت شیشه، رنگ بندی، ارتفاع و عرض پنل ها در قیمت شیشه بالکن تعیین کننده است.
  • برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت شیشه بالکن با کارشناسان آکات تماس بگرید.
  • قیمت شیشه بالکن در فاکتور از هزینه های نصب جداگانه مشخص می شود.

  قیمت شیشه بالکن با محاسبه هزینه نصب بوده و شما با خیال راحت از کیفیت و خدمات پس از فروش ما می تواند آن را خریداری کنید. برای تعیین غیر حضوری قیمت شیشه بالکن با داشتن ابعاد عرض و ارتفاع بالکن بر اساس لیست زیر اقدام به محاسبه قیمت کند.

   لیست قیمت بالکن شیشه ای یا قیمت شیشه بالکن

  قیمت بر اساس متر مربع به تومان می باشد.
  متراژ متر مربعفریم سفیدفریم نقره ایفریم شامپاینیفریم طرح چوب
  5الی 10690000720000800000800000
  10الی 20580000610000700000700000
  20الی 30550000580000610000610000
  30 به بالا535000565000595000595000

  قیمت شیشه تاشو بالکنی |قیمت تراس شیشه ای

  بالکن شیشه ای یک دیوار محافظ تمام شیشه است که داخل ساختمان را از ورود سرما، حشرات، گرد و غبار محافظت می کند. و فضای بالکن را زیبا و مدرن می کند. نصب بالکن شیشه ای نمای ساختمان را جذاب تر و امروزی تر می کند. با پیشرفت صنعت تولید شیشه های نشکن و استفاده از یراق آلات فولادی ضد زنگ بالکن شیشه ای تاشو هزینه مصرف انرژی را با جلوگیری از پرت شدن هوای گرم در زمستان و امکان استفاده از هوای خنک بیرون در تابستان کاهش داده است، به همین دلیل قیمت بالکن شیشه ای تاشو کاملا منطقی و مقرون به صرفه است و گروه آکات بالاترین کیفیت بالکن شیشه ای را با حداقل قیمت شیشه تاشو بالکنی را به شما خریداران محترم پیشنهاد می کند.

  شیشه تاشو بالکنی به راحتی و با سهولت در استفاده باز و بسته می شود. با توجه به کارایی و عملکرد خوب شیشه تاشو بالکنی در مهار اتلاف انرژی استفاده از این سیستم شیشه ای برای تراس افزایش یافته است و در نتیجه قیمت شیشه تاشو بالکنی کاهش پیدا کرده است.

  از تراس شیشه ای با هدف ایجاد یک حفاظ شیشه ای استفاده می شود و با امکان باز و بسته شدن این محصول به صورت آکاردئونی از تمام فضای تراس می توان استفاده کرد. قیمت تراس شیشه ای آکات با کمترین میزان سود برای فروش به شما مشتریان محترم عرضه می شود. از آنجا که این محصول یک ایق حرارتی و صوتی مناسب است محاسبه قیمت تراس شیشه ای پس از کارشناسی از محل اجرای شیشه تراس و مشخص شدن سیستم باز و بسته شدن آن انجام می شود.

  • قیمت بالکن شیشه ای ریلی آکات بدون واسطه و توسط تولید کننده اصلی به شما اعلام می شود.
  • گروه آکات قیمت شیشه های بالکنی را با توجه به حداقل سود و متناسب با بودجه شما اعلام می کند.
  • برای کسب اطلاعات کامل از قیمت بالکن شیشه ای ریلی و شیوه نصب آن در بالکن ساختمان خود با کارشناسان ما تماس بگرید.
  • قیمت بالکن های شیشه ای به صورت مداوم بروز رسانی می شود تا هیچ گونه مبلغ اضافی از خریداران محترم دریافت نگردد.

  مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

  هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

  بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


  جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


  شیشه بالکنشیشه بالکنآکاتakat-14حفاظ شیشه ای بالکن,نرده شیشه ای بالکن,بالکن شیشه ای,شیشه بالکن,نرده شیشه ای تراس,حفاظ شیشه ای تراس,بالکن شیشه ای ریلی,بالکن شیشه ای تاشو,شیشه بالکن ریلی,شیشه بالکن تاشو,قیمت بالکن شیشه ای,قیمت بالکن شیشه ای ریلی,قیمت بالکن شیشه ای ریلی,قیمت شیشه بالکن ریلی تاشو,قیمت بالکن شیشه ای ریلی.

  بالکن شیشه ای چیست؟

  بالکن شیشه ای نیزاز دیگر موارد ی است که هزینه بسیار کمتر و به صرفه ای را نسبت به دیگر محصولات تولید می کند. همچنین نصب بالکن شیشه ای در کوتاه ترین زمان انجام می گیرد در عین حال آلودگی و گردوخاکی که ناشی از کارهای ساختمانی است نیز در حد صفر است. این محصول عایق صدا و حرارت بوده و در نتیجه از انتقال صداهای مزاحم کوچه و خیابان به داخل و همچنین هدر رفت انرژی جلوگیری میکند. وجود رنگ ها و طرح های مختلف نیز در انواع بالکن شیشه ای دست مشتری را برای اننتخاب هر چه بهتر باز می گذارد.

  مراحل سفارش برای نصب بالکن شیشه ای

  مراحل سفارش برای نصب بالکن شیشه ای بسیار ساده و سریع است. شما می توانید از چند راه سفارش خود را ثبت نمایید. نخست با کلیک در قسمت تماس با ما وارد بخش مربوطه شده و شماره تلفن داده شده را شماره گیری نمایید. همچنین از طریق واتساپ که باز هم در همین قسمت مشخس شده است می توانید به صورت مستقیم به شماره واتساپ ثابت ما پیام بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را از طرف کارشناسان ما دریافت نمایید. به هر ترتیب پس از ارائه مشخصات و نشانی پروژه از طرف شما، کارشناسان زبده با هماهنگی قبلی در محل حاضر می شوند. مشاهده و انتخاب نمونه، رنگ، مدل و..... از طریق سایت صورت می گیرد ،و در مواردی نیزدر محل و پس از ارائه توسط کارشناسان انجام می شود. اندازه گیری از محل اجرای پروژه به صورت دقیق توسط ترازها و مترهای لیزری انجام می شود و به این ترتیب امکان اشتباه اندازه گیری را به صفر می رساند.

  قیمت بالکن شیشه را چگونه بدست آوریم؟

  با توجه به تنوع یراق آلات و اتصالات بالکن شیشه ای و تفاوت کیفیت شیشه های مورد استفاده در ساخت این محصول برای کسب اطلاع دقیق از نحوه ساخت و تعیین قیمت بالکن شیشه ای می توانید با کلیک بر روی لینک این صفحه از وبسایت شرکت آکات با کارشناسان ما تماس بگرید.