شیشه دودبند

دودبند,دودبند شیشه ای,شیشه دودبند راه پله

آکات، با مجهزترین تجهیزات ساخت شیشه های دودبند با توجه به ابعاد انداره گیری شده و بر اساس نقشه دقیق و در نظر داشتن تعداد و مکان درب ها، نوع شیشه دودبند و وجود فریم برای شیشه دودبند اقدام به تولید شیشه دودبند برای تجهیز ورودی ساختمان ها می کند. در تمام مراحل ساخت شیشه دودبند نقشه های اجرایی و زمان دقیق اجرای پروژه به شما اطلاع داده می شود. کارشناسان مجموعه ما به صورت منظم در تمام مراحل اجرای شیشه دودبند با شما در تماس هستند تا در صورت نیاز به هر نوع تغییری با هماهنگی شما موارد خواسته شده تغییر کند.

در این صفحه محصولات شیشه دودبند موارد زیر شرح داده خواهد شد:

 • دودبند
 • شیشه دودبند
 • قیمت شیشه دودبند
 • چرا باید از شیشه دودبند استفاده کنیم
 • مشخصات کلی درب شیشه دودبند

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های شیشه دودبند به انتهای این صفحه بروید

با افزایش سبک زندگی شهر نشینی و آپارتمان سازی انسان ها در تلاش برای بهبود شرایط زندگی در این محیط هستند تا برای برطرف کردن محدودیت ها و مشکلات و بهبود امنیت راهی پیدا کنند.

یکی از ابزار و وسایلی که به بهبود ایمنی در آپارتمان ها کمک می کند شیشه دودبند است. اگر در آپارتمان ها مانع مناسبی در بین واحد ها وجود نداشته باشد در صورت اتش سوزی امکان سرایت دود به طبقات دیگر وجود دارد در نتیجه خطر خفگی افراد در زمان آتش افزایش می یابد. به همین نصب درب شیشه دودبند بر اساس آیین نامه آتش نشانی در طبقات یک ضرورت و الزام قانونی است و بدون نصب شیشه دودبند امکان دریافت پایان کار ساختمان وجود ندارد.

شیشه دودبند

تعریف دودبند: شاید این سئوال برای بسیار از افراد پیش آمده باشد که دودبند شیشه ای چیست در پاسخ به این سوال باید گفت نیاز به افزایش ایمنی در زمان بروز حادثه آتش سوزی استفاده از شیشه دودبند را واجب کرده است. بسیاری از مواقع پیش آمده است در زمان آتش سوری در ساختمان های بلند مرتبه گاز های سمی در طبقات انتشار یافته و باعث خفگی ساکنین این ساختمان ها شده است. شیشه دودبند یکه مانع مناسب در طبقات است که مانع ورود گاز های سمی و دود های مخرب در زمان آتش سوری بین طبقات می شود. دودبند کردن ساختمان با متریال مرغوب و شیشه های سکوریت برای پنجره ها و درب ها امکان پذیر است. دودبند یک الزام مهم برای ساختمان های امروزی است که با افزایش ایمنی زیبایی آن ها را نیز بهبود می بخشد و می تواند به عنوان یک درب یا پنجره شیشه دودبند از این محصول استفاده کرد.

شیشه دودبند

تعریف شیشه دودبند در مقرارت ملی ساختمان به شرح زیر است :
شیشه دودبند، یک الزام قانونی است که براساس یک تبصر از قوانین و مقررات ملی ساختمان در قسمت مباحث سوم آتش نشانی مشخص شده است و رعایت آن الزامی است و باید در تمام ساختمان های بیشتر از پنج طبقه اجرا شود، لازم است این نکته ذکر شود در ضورت عدم نصب شیشه دودبند در ساختمان تخلف قانونی ساختمانی انجام شده و دریافت پایان کار ساختمان تایید نخواهد شد.

 • شیشه دودبند یک دیواره ایمن و با امکان باز و بسته شدن شیشه ای است که توان تحمل حرارت بیش از 1000 درجه سانتیگراد را دارد.
 • شیشه دودبند از نوع شیشه های نشکن سکوریت است که زیبایی خاصی را به ورودی طبقات ساختمان ها می دهد.
 • در مجموع شیشه دودبند برای افزایش ایمنی و کاهش خطرات آتش سوزی و زیباتر کردن فضای داخلی ورودی ساختمان ها مناسب است.

شیشه دودبند

قیمت شیشه دودبند | قیمت درب شیشه دودبند

شیشه دودبند یک مزیت مثبت برای افزایش ایمنی و زیبایی به ساختمان ها است که امروز مورد توجه ساختمان سازان قرار گرفته است.
عامل مهمی که در گزینش شیشه دودبند مهم است کیفیت درب شیشه ای دودبند و  نوع یراق آلات و نحو تعیین قیمت شیشه دودبند است.

 • در تعیین قیمت درب شیشه دودبند و قیمت شیشه ای دودبند کیفیت یراق آلات درب شیشه دودبند و متراژ کار مهم است.

قیمت شیشه دودبند بر مبنای متر مربع در لیست قیمت درب شیشه ای دودبند  در زیر قرار داد ه شده است ام شما می توانید با کارشناسان آکات برای دریافت اطلاعات کامل تر تماس بگرید.

لیست قیمت شیشه دودبند واحد قیمت بر اساس تومان است.
مترمربع نوع شیشه سکوریت  /  اتصالات استیل و آلومینیوم /  هزینه  نصب و اجرا  
3 الی 46 الی 57 الی 6متراژ بالای 7
4250240220200
5235220200190
6220210190185
7210200180170
 * در همه شیشه های دودبند از استوپ و هرزگرد استاندارد کار گذاشته می شود.

شیشه سکوریت دودبند

شیشه سکوریت یک محصول شیشه ای مقاوم به ضربه و نشکن است.  از شیشه سکوریت به عنوان یک بخش اصلی به عنوان شیشه سکوریت دودبند استفاده می شود.
شیشه سکوریت دودبند به سبب ویژگی توان تحمل حرارت بالا، متنقل کردن گرما و شعله آتش می تواند مانع مناسبی برای گسترش و نفوذ آتش به سایر طبقات ساختمان باشد و ایمنی فضای راه پله ها را اقزایش می دهد و خطرات جانی و مالی احتمالی کاهش می دهد. علاوه براین شیشه سکوریت دودبند بیک دیواره جدا کننده فضای راه چله و طبقات است که امکان باز و بسته شدن را دارد.

درب دودبند راه پله

درب دودبند راه‌پله در واقع یک درب شیشه ای سکوریت است که با طراحی اختصاصی به در خواست مشتری می تواند با شیشه های سندبلاست و طرح دار اجرا شود.
درب دودبند راه‌پله در مدل های کاربردی کشویی، لولایی، فکی به صورت دستی یا به در خواست خریدار از مدل اتوماتیک ساخته و اجرا شود.

 • در نصب درب دودبند راه پله باید حتما از یراق آلات و اتصالات با کیفیت و استاندارد استفاده شود زیرا در زمان اتش سوری باید این درب به راحتی باز و بسته شود.

استفاده از دودبند در ساختمان ها در راه پله ها و پله های اضطراری یک ازام قانوی است..

 •  درب های دودبند با ابعاد اختصاصی و بزرگ با شیشه سکوریت با توجه به هر پروژه ای قابل اجرا است.

شیشه دودبند

چرا باید از شیشه دودبند استفاده کنیم

امروزه کاملا روشن شده است به کارگیری از شیشه دودبند باعث افزایش زیابیی و امنیت تمام ساختمان های بلند مرتبه شده است.
یکی از مواردی که باعث ایجاد یک فضای ایمن در زمان آتش سوز می شود استفاده از درب های اطفاء حریق یا دودبند شیشه ای است.
اگر چه دلیل استفاده از یک درب استاندارد ایمنی و مقاومت است، با در نظر داشتن یک طراحی مناسب می توان از یک شیشه دودبند زیبا و ایمن استفاده کرد تا ظلاهری جذاب و امروزی داشته باشد.
1. شیشه دودبند محدودیتی در طراحی ندارد.
داشتن یک دفتر کار منظم و ایمن که بتواند ایمنی و زیبایی را به محیط کار شما بدهد و فضای آرامی را برای فعالیت ایجاد کند با شیشه دودبند امکان پذیر است.
شیشه دودبند با قابلیت طراحی هماهنگ با دفتر کار شما تکمیل کنند دکوراسیون شما و بهبود بخش ایمنی محل کار است.
2. شیشه دودبند در نظم و هماهنگی داخلی راه پله یک ساختمان موثر است.
3. شیشه یک محصول منحصر به فرد است که با وجود استفاده از شیشه در آن فضای مالکیت شما را تامین می کند و بر خلاف درب های فلزی و پوبی حدودیت دیدی برای شما نخواهد داشت.
4. شیشه دودبند در بهبود نور طبیعی و افزایش روشنایی فضای داخل ساختمان یک ویژگی مثبت است که می تواند به عنوان یک پوشش شفاف و ایمن استفاده شود.

شیشه دودبند

مشخصات شیشه دودبند

 • شیشه راه پله در فاصله طبقات و یا بین آسانسور ها و  ورودی راه پله کار گذاشته می شود.
 • شیشه‌ در درب دودبند از نوع سکوریت با ضخامت 10 میلیمتر است این شیشه ها حداکثر تا درجه دمای 200 سانتی گراد بالاتر از صفر و حداقل تا دمای 80 پایین صفر را تحمل می کنند.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


شیشه دودبندشیشه دودبندآکاتakat-27آکات طراحی و اجرای انواع دودبند,دودبند شیشه ای,شیشه دودبند راه پله از بهترین شیشه با مناسب ترین قیمت.