نرده کابلی

نرده کابلی,نرده سیم بکسلی,پله کابلی,قیمت نرده کابلی

نرده کابلی یا نرده سیم بکسلی به دلیل وجود سیم‌ها و کابل های محافظ توانایی لازم برای جذب نیروی وارده از ضربه را دارد و به دلیل ارتجاع در خود کمترین آسیب را به افراد می رساند و از طرف دیگر نرده کابلی با ظاهر مدرن و جذاب به ایجاد تصویری متفاوت در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان کمک می کند. همچنین قیمت نرده کابلی با توجه به استحکام و ایمنی که دارد بسیار اقتصادی است که استفاده از آن را در هر مکانی یک گزینه مناسب کرده است.

نرده کابلی

اولین هدف از ساخت نرده و حفاظ در هر ساختمان ایمنی است نرده های فلزی و چوبی در زمان برخورد کودکان و افراد مسن به گاردهای محافظ خطر آسیب دیدگی را افزایش می دهند. از این رو سیستم جدیدی از ترکیب کابل های فلزی و پایه های استیل و آلومینیوم و چوبی برای ساخت یک نرده ایمن طراحی شده است که به نام نرده کابلی و نرده سیم بکسلی شناخته می‌شود. مزیت نرده کابلی نسبت به نرده های قدیمی، امکان دریافت ضربه های وارده به کابل ها است که باعث می شود صدمات جسمی به حداقل برسد.

در این صفحه محصولات نرده کابلی و نرده سیم بکسلی موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های نرده کابلی و نرده سیم بکسلی به انتهای این صفحه بروید

نرده کابلی

نرده سیم بکسلی از اتصالات و قطعات با کیفیت از جنس استیل ضد زنگ ساخته می‌شود. دوام و ماندگاری اتصالات نرده کابلی بسیار زیاد است به اندازه‌ای که تضمین کننده کیفیت و استحکام این سیستم از نرده های ساختمانی است. به مشتریان که به دنبال ایجاد یک راه پله مدرن و متفاوت هستند و از طرفی امنیت و کیفیت را در نظر دارند، نرده کابلی و سیم بکسلی پیشنهاد می‌شود. شرکت آکات به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده اتصالات و قطعات نرده کابلی با تعهد کامل تمام سفارشات شما مشتریان محترم را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

  • شرکت آکات با داشتن کارگاه پیشرفته تولید قطعات و اتصالات نرده کابلی بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نرده سیم بکسلی را به شما پیشنهاد می کند.
  • برای ثبت سفارش و در خواست کارشناسی از شرکت آکات و اطلاع از قیمت نرده کابلی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگرید.

نرده کابلی

((انواع نرده کابلی پله))

استفاده از ترکیب قطعات استیل، آهن و چوب در ساخت نرده کابلی پله به ایجاد هماهنگی این سیستم با فضای دکوراسیون داخل ساختمان کمک کرده است. امکان طراحی و اجرای نرده سیم بکسلی با توجه به نظر و دیدگاه طراحان ساختمان و متناسب با بودجه مشخص شده برای هر پروژه باعث شده است برای انجام نرده کشی ساختمان بوسیله سیستم کابلی استقبال بیشتری شود. در ادامه به معرفی مدل های رایج این سیستم می پردازیم.

نرده کابلی استیل

همانطور که از نام این مدل مشخص است تمام قطعات و اتصالات آن از نوع استیل درجه یک و زنگ نزن است که در هر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و هرگز دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود. زیبایی و دوام نرده کابلی استیل استفاده از آن را در ساختمان‌های شخصی مانند ویلاها رواج داده است. کابل‌ها و سیم‌های استفاده شده در این مدل از نوع تمام استیل بوده و به همین دلیل هزینه ساخت و نصب آن نسبت به نرده‌های آهنی بیشتر خواهد شد. نرده استیل کابلی با توجه به ارتفاع تمام شده آن شامل چند نقطه اتصال است و این تعداد به لحاظ ایجاد تمایز و ظرافت طراحی شده است.

اتصالات در نرده استیل کابلی با لوله استیل ضد زنگ و با کیفیت انجام و پروفیل های استیل اجرا می‌شود. نحوه قرار گرفتن این لوله ها به صورت چهار عددی و یا سه عددی عمودی است و قسمت بالای نرده از چوب راش یا لوله است. طول و ارتفاع نرده بسته به نوع سفارش و محل نصب تغییر می کند. نرده کابلی استیل برای اجرای در راه پله ها، بالکن ها و ایوان ها مناسب است. دستگیری روی نرده کابلی در قسمت اتصال پایه ها از لوله قطر 50 میلیمتر یا پروفیل 40 میلمیتر است. ضخامت کابل های استیل در این سیستم بین 6 تا 12 میلیمتر است که بر اساس محل اجرای نرده تعیین می شود.

نرده کابلی

نرده کابلی آهنی

نرده سیم بکسلی آهنی با استفاده از اجزای آهنی مانند پروفیل ها و لوله های رنگ شده و کابل های گالوانیزه و اتصالات استیل ساخته می شود. نرده کابلی آهنی بیشتر در مکان های عمومی که تردد افراد در آنها زیاد است استفاده می شود. شکل پایه ها و تعداد گاردهای آن با توجه به طول دستگیره مشخص می شود. استفاده از فولاد آهنی ضخیم که به شکل پروفیل چهارگوش یا به صورت تسمه از ورق های آهنی به ضخامت 2 سانتیمتراست که برای ساخت پایه های اصلی نرده کابلی از آنها استفاده می شود که استحکام و مقاومت بسیار بالایی به این مدل نرده داده است.

اجرای نرده کابلی آهنی در کنار سواحل دریا و اسکله ها در بنادر یا کناره دیواره دریاچه های مصنوعی بیشتر استفاده می شود. زیرا ماندگاری و ایمنی آن برای تحمل شرایط بسیار خشن و فرسایشی در مناطق گفته شده زیاد است. نرده های سیم بکسلی آهنی قبل از آغاز مراحل اجرا در کوره های ویژه ای رنگ آمیزی شده تا دوام آن افزایش یابد. رنگ قالب برای این نوع نرده مشکی است زیرا نیاز به نظافت و نگهداری کمتری دارد و آلودگی را کمتر نشان می دهد.

نرده کابلی

کابل های سیم بکسل که در این نوع سازه استفاده می شود ضخامتی بین 10 تا 20 میلیمتر دارند. جنس یراق اتصال دهنده کابل ها به پایه ها معمولا از نوع استیل است. اما اگر از اتصالات آلومینیومی استفاده شود یک لایه محافظ پلاستیکی بین آنها قرار خواهد گرفت تا مانع خوردگی آلومینیوم شود. در مجموع نرده کابلی آهنی از قویترین و ایمن ترین انواع نرده ساختمانی به شمار می رود. شرکت آکات مجری تخصصی انواع نرده کابلی، با پایه های اختصاصی است.

نرده کابلی

پله کابلی

این پله ها یک دیواره و پرده تمام کابلی است که کف پله ها را در راه پله به سقف سازه ساختمان متصل می کند و به این ترتیب یک پله کابلی مدرن و زیبا اجرا می شود. ساخت و اجرای پله کابلی به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد که تنها توسط افراد و شرکت های معتبر باید انجام شود. شرکت آکات مجری تخصصی انواع سازه پل های کابلی در ایران است که توانسته با اجرای تعداد زیادی پروژه موفق اعتماد مشتریان محترم را جلب نماید. تفاوت اصلی در نرده و پله کابلی نوع اتصالات و ضخامت سیم بکسل هایی است که در ساخت این محصولات استفاده می‌شود .

قطر سیم ها در نرده راه پله بین 6 تا 12 میلیمتر است اما ضخامت کابل در سیستم پله کابلی نباید کمتر از ۲۰ میلیمتر باشد امنیت این پله ها بسیار بالا است به طوری که در زمان زلزله توان تحمل نیروی وارده به سازه ساختمان را دارد و می تواند واکنش مناسبی در برابر حرکت‌های ناگهانی ساختمان از خود نشان دهد از طرف دیگر پله های کابلی وزن بسیار کمتر نسبت به پله های آهنی و سیمانی دارد، در نتیجه برای امنیت و ایمنی افراد مناسب تر است.

پله کابلی

قیمت نرده کابلی

نرده کابلی بر اساس متر مربع محاسبه و تعیین قیمت می شود. در ادامه به توضیح مواردی که در قیمت نرده کابلی موثر هستند می پردازیم که به ترتیب عبارتند از:

  1. ارتفاع تمام شده نرده کابلی - هر اندازه که ارتفاع نرده افزیش یابد تعداد ردیف های گارد محافظ افزایش می یابد در نتیجه قیمت نرده سیم بکسلی افزایش خواهد یافت.
  2. ضخامت کابل ها و سیم ها در نرده کابلی - اگر قطر کابل ها بیشتر شود هزینه تمام شده ساخت نرده کابلی گرانتر خواهد بود.
  3. جنس متریال سیم ها و کابل ها - اگر در اجرای نرده کابلی از سیم های استیل ضد زنگ استفاده شود قیمت نرده کابلی نسبت به زمانی که از کابل های فولادی گالوانیزه استفاده می شود بیشتر خواهد شد.
  4. نوع پایه ها و هندریل (دستگیره) نرده کابلی - عامل بسیار مهمی که در کاهش یا افزایش قیمت نرده سیم بکسلی و کابلی موثر است جنس متریال پایه های نرده و هندریل آن است. اگر از پایه های آهنی به جای پایه های استیل در ساخت نرده کابلی استفاده کنیم هزینه نهایی ساخت بسیار کاهش خواهد یافت.
  5. کیفیت و شکل یراق آلات نرده کابلی - اصلی ترین قطع در نرده کابلی یراق آلات مهار کش است که با دو متریال آهنی و استیل تولید می شود. نوع کاربری این قطع از این بابت که نرده کابلی به صورت گارد داخل پایه اجرا شود یا خارج پایه در تعیین قیمت نرده کابلی موثر است.

در ادامه لیست قیمت نرده کابلی برای اطلاع مشتریان محترم قرار داده شده است.

لیست قیمت نرده کابلی
مدل (نرده کابلی)قیمت تومان
کابل 5کابل 8
قیمت نرده کابلی با فریم آهنی و پنج ردیف کابل گالوانیره145000028500000
قیمت نرده کابلی با فریم آهنی و رنگ الکترواستاتیک180000026000000
قیمت نرده کابلی با فریم استیل 304 و پنج ردیف کابل2900000028000000
قیمت نرده کابلی عمودی با کابل گالوانیره و مهار کش آهنی185000285000
قیمت نرده کابلی عمودی با کابل استیل295000395000
قیمت نرده کابلی آهنی با هندریل چوبی و کابل گالوانیزه22500002850000
* قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و آهن، یراق آلات و کابل ها) می باشد.

* هزینه حمل جداگانه محاسبه می گردد.

* جهت اطلاع از قیمت بروز انواع نرده کابلی تماس بگرید.

کیفیت یراق آلات نرده کابلی در ایمنی و امنیت آن بسیار تعیین کننده است از اتصالات ضعیف و بی کیفیت در اجرای نرده کابلی استفاده کنیم خطرات و مشکلات به وجود خواهد آمد مانند جدا شدن کابل ها و سیم بکسل ها از محل خود. جنس اتصالات و یراق آلات نرده کابلی معمولاً از آهن یا استیل است. این قطعات بر اساس مکان اجرای نرده و شکل پایه های نرده کابلی انتخاب می شوند اتصالات نرده کابلی یک قطعه اصلی در ساخت این محصول است این قطعه باید به اندازه استحکام داشته باشد که بتواند فشارهای زیاد وزنی و تغییرات درجه آب و هوا را برای مدت طولانی تحمل کند و در استحکام و ایمنی نرده کابلی تغییر ایجاد نشود.

نرده کابلی

نرده سیم بکسلی

امروزه توجه به استفاده طولانی مدت و اجرایی ساختمان بسیار اهمیت پیدا کرده است. بر این اساس نرده سیم بکسلی با داشتن ویژگی هایی مانند بالا در برابر عوامل مخرب به فرسایش محیط امنیت بالا در برابر فشارهای وارده خارجی زیبایی ظاهری متفاوت و صرفه جویی اقتصادی در استفاده از این محصول توانسته مورد استقبال بسیاری از پروژه‌های قرار بگیرد. نرده سیم بکسلی همانطور که از نامش مشخص است با سیم های فولادی و پروفیل های آهنی ساخته میشود نرده سیم بکسلی در مکان های خاصی استفاده می شود.

اتصالات نرده سیم بکسلی

نرده سیم بکسل اگر به صورت دقیق اجرا نشود بعد از گذشت زمان کوتاهی کارایی خود را از دست خواهد داد به صورتی که سیم بکسل هایی که به عنوان گارد میان پایه ها نصب شده اند از جای خود شغل خواهند شد. اتصالات نرده سیم بکسلی که برای مهار و نصب سیم بکسل های فولادی به پایه های نرده استفاده می شوند باید به اندازه مقاوم باشند که در زمان نصب سیم بکسل ها و کشش آنها نیروی وارد شده در کابل ها را مهار کنند و بتوانند برای مدت طولانی شکل ایستایی خود را حفظ کند. اتصالات نرده سیم بکسلی بیشتر از فولاد تقویت شده ضد فرسایش تولید می شود.

نرده سیم بکسلی

نرده سیم بکسلی استیل

یکی از مدرن ترین و زیباترین مدلهای محصولات نرده و حفاظ راه پله کابلی که مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته نرده سیم بکسلی استیل است.  نرده سیم بکسلی استیل به دلیل وجود نیکل و کروم در خود می‌تواند در برابر شرایط خشن جوی و رطوبت هوا دوام بیاورد و شکل ظاهری آن هیچ مشکلی پیدا نکند نرده سیم بکسل استیل با سیم های استیل در قطر های ۸ و ۱۲ میلیمتر یراق آلات مهارکش سیم ها داخل پایه و بیرون پایه تولید و طراحی می شود.

نرده کابلی

قیمت نرده سیم بکسلی

تعیین قیمت نرده سیم بکسلی تنها زمانی ممکن است که نوع اتصالات نرده سیم بکسل قطر کابل های محافظ نرده و شکل چینش پایه های آن مشخص شده باشد. محاسبه دقیق از میزان پرت متریال مصرفی برای هر پروژه نیز در قیمت نرده سیم بکسلی لحاظ می شود. برای کسب اطلاع دقیق از قیمت بروز نرده سیم بکسلی می توانید با کارشناسان ما تماس بگرید و مشاوره دقیق از مراحل انجام سفارش بدست آورید.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده کابلینرده کابلیآکاتakat-38آکات طراحی و اجرای انواع نرده سیم بکسلی,نرده کابلی,پله کابلی از بهترین اتصالات و یراق آلات نرده کابلی و نرده سیم بکسلی با مناسب ترین قیمت نرده کابلی و نرده سیم بکسلی.