نرده کابلی

نرده کابلی

اولین هدف از ساخت نرده و حفاظ در هر ساختمان ایمنی است نرده های فلزی و چوبی در زمان برخورد کودکان و افراد مسن به گاردهای محافظ خطر آسیب دیدگی را افزایش می دادند. از این رو سیستم جدیدی از ترکیب کابل های فلزی و پایه های استیل و آلومینیوم و چوبی برای ساخت یک نرده ایمن طراحی شد که به نام نردی کابلی و نرده سیم بکسلی شناخته می‌شود. مزیت نرده کابلی نسبت به نرده های قدیمی امکان دریافت ضربه های وارده به کابل ها است که باعث می شود صدمات جسمی به حداقل برسد.

نرده کابلی یا نرده سیم بکسلی به دلیل وجود سیم‌ها و کابل های محافظ توانایی لازم برای جذب نیروی وارده از ضربه را دارد و به دلیل ارتجاع در خود کمترین آسیب را به افراد می رساند و از طرف دیگر نرده کابلی با ظاهر مدرن و جذاب به ایجاد تصویری متفاوت در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان کمک می کند. همچنین قیمت نرده کابلی با توجه به استحکام و ایمنی که دارد بسیار مناسب است که استفاده از آن را در هر مکانی یک گزینه مناسب کرده است.

در این صفحه محصولات نرده کابلی و نرده سیم بکسلی موارد زیر شرح داده خواهد شد:

برای مشاهده تصاویر بیشتر مدل های نرده کابلی و نرده سیم بکسلی به انتهای این صفحه بروید

نرده سیم بکسلی از اتصالات و قطعات با کیفیت از جنس استیل ضد زنگ ساخته می‌شود. دوام و ماندگاری اتصالات نرده کابلی بسیار زیاد است به اندازه‌ای که تضمین کننده کیفیت و استحکام این سیستم از نرده های ساختمانی است. به مشتریان که به دنبال ایجاد یک راه پله مدرن و متفاوت هستند و از طرفی امنیت و کیفیت را در نظر دارند نرده کابلی و نرده سیم بکسلی پیشنهاد می‌شود. شرکت آکات به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده اتصالات و قطعات نرده کابلی با تعهد کامل تمام سفارشات شما مشتریان محترم را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

  • شرکت آکات با داشتن کارگاه پیشرفته تولید قطعات و اتصالات نرده کابلی بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نرده سیم بکسلی را به شما پیشنهاد می کند.
  • برای ثبت سفارش و در خواست کارشناسی از شرکت آکات و اطلاع از قیمت نرده کابلی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگرید.

نرده کابلی

((انواع نرده کابلی پله))

استفاده از ترکیب قطعات استیل ، آهن و چوب در ساخت نرده کابلی پله به ایجاد هماهنگی این سیستم با فضای دکوراسیون داخل ساختمان کمک کرده است. امکان طراحی و اجرای نرده سیم بکسلی با توجه به نظر و دیدگاه طراحان ساختمان و متناسب با بودجه مشخص شده برای هر پروژه باعث شده است برای انجام نرده کشی ساختمان بوسیله سیستم کابلی استقبال بیشتری شود. در ادامه به معرفی مدل های رایج این سیستم می پردازیم.

نرده کابلی استیل

همانطور که از نام این مدل مشخص است تمام قطعات و اتصالات آن از نوع استیل درجه یک و زنگ نزن است که در هر شرایط آب و هوای مقاوم بوده و هرگز دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود. زیبایی و دوام نرده کابلی استیل استفاده از آن را در ساختمان‌های شخصی مانند ویلاها رواج داده است. کابل‌ها و سیم‌های استفاده شده در این مدل از نوع تمام استیل بوده و به همین دلیل هزینه ساخت و نصب آن نسبت به نرده‌های آهنی بیشتر خواهد شد. نرده استیل کابلی با توجه به ارتفاع تمام شده آن شامل چند نقطه اتصال است و این تعداد به لحاظ ایجاد تمایز و ظرافت طراحی شده است.

اتصالات در نرده استیل کابلی با لوله استیل ضد زنگ و با کیفیت انجام و پروفیل های استیل اجرا می‌شود. نحوه قرار گرفتن این لوله ها به صورت چهار عددی و یا سه عددی عمودی است و قسمت بالای نرده از چوب راش یا لوله است. طول و ارتفاع نرده بسته به نوع سفارش و محل نصب تغییر می کند. نرده کابلی استیل برای اجرای راه پله ها، بالکن ها و ایوان ها مناسب است. دستگیری روی نرده کابلی در قسمت اتصال پایه ها از لوله قطر 50 میلیمتر یا پروفیل 40 میلمیتر است. ضخات کابل های استیل در این سیستم بین 6 تا 12 میلیمتر است که بر اساس محل اجرای نرده تعیین می شود.

برای اطلاع از قیمت بروز نرده کابلی و نرده سیم بکسلی با کارشناسان ما تماس بگرید.

نرده کابلی

نرده کابلی آهنی

نرده سیم بکسلی آهنی با استفاده از اجزای آهنی مانند پروفیل ها و لوله های رنگ شده و کابل های گالوانیزه و اتصالات استیل ساخته می شود. نرده کابلی آهی بیشتر در مکان های عمومی که تردد افراد در آنها زیاد است استفاده می شود. شکل پایه ها و تعداد گاردهای آن با توجه به طول دستگیره مشخص می شود. استفاده از فولاد آهنی ضخیم که به شکل پروفیل چهارگوش یا به ضورت تسمه های ـهنی از ورق های آهنی به ضخامت 2 سانتیمتر برای ساخت پایه های اصلی نرده کابلی استحکام و مقاومت بسیار بالایی به این مدل نرده داده است.

اجرای نرده کابلی آهنی در کنار سواحل دریا و اسکله ها در بنادر یا کناره دیواره دریاچه های مصنوعی بیشتر استفاده می شود. زیرا کاندگاری و ایمنی ان برای تحمل شرایط بسیار خشن و فرسایشی در مناطق گفته شده زیاد است. نرده های سیم بکسلی اهنی قبل از آغاز مراحل اجرا در کوره های ویژه ای رنگ آمیزی شده تا دوام آن افزایش یابد. رنگ قالب برای این نوع نرده مشکی است زیرا نیاز به نظافت و نگاه داری کمتری دارد و آلودگی را کمتر نشان می دهد.

نرده کابلی

کابل های سیم بکسل که در این نوع سازه استفاده می شود ضخامتی بین 10 تا 20 میلیمتر دارند. جنس یراق اتصال دهنده کابل ها به پایه ها معمولا از نوع استیل است. اما اگر از اتصالات آلومینیومی استفاده شود یک لایه محافظ پلاستیکی بین آنها قرار خواهد گرفت تا مانع خوردگی آلومینیوم شود. در مجموع نرده کابلی آهنی از قویترین و ایمن ترین انواع نرده ساختمانی به شمار می رود. شرکت آکات مجری تخصصی انواع نرده کابلی، با پایه های اختصاصی است.

مراحل اجرای قرنیز استیل

اولین قدم در اچام یک پروژه موفق قریز استیل اعرام کارشناس نصب به مجا پروژه و بررسی دیواره ها و طول محل نصب قرنیز است. پس از آنکه نوع دیوار ها مشخص شد و ابعاد کار اندازه برداری شد نوبت به انتخاب ابعاد و ارتفاع قرنیز و مشخص کردن میزان تو رفتگی یا بیرون آمدگی قرنیز از دیوار ها است. در ادامه بعد ازآنکه این موارد با هماهنگی خریدار مشخص شد نوبت به انتخاب نوع زیرسازی قرنیز استیل است. معمولا از دو نوع زیر سازی برای اجرای قرنیز استیل استفاده می شود که بر اساس محل نصب قرنیز و میزان رطوبت محیط داخل ساختمان از زیرسازی mdf  یا زیرسازی pvc استفاده می شود. در مرحله اجرایی اکیپ نصب قرنیز استیل اقدام به جاسازی زیر سازی کار کرده و پس از آن برداشت دقیق کار برای خم کاری و برش ورق های استیل انجام می شود. با ساخته شدن قرنیز ها در کارگاه نوبت به نصب دقیق و نهایی آنها بر روی محل زیرسازی می رسد.

نرده کابلی

پله کابلی

این پله ها یک دیواره و پرده تمام کابلی است که کف پله ها را در راه پله به سقف سازه ساختمان متصل می کند و به این ترتیب یک پله کابلی مدرن و زیبا اجرا می شود. ساخت و اجرای پله کابلی به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد که تنها توسط افراد و شرکت های معتبر باید انجام شود. شرکت آکات مجری تخصصی انواع سازه پل های کابلی در ایران است که توانسته با اجرای تعداد زیادی پروژه موفق اعتماد مشتریان محترم جلب نماید. تفاوت اصلی در نرده و پله کابل نوع اتصالات و ضخامت سیم بکسل هایی است که در ساخت این محصولات استفاده می‌شود .

قطر سیم ها در نرده راه پله بین 6 تا 12 میلیمتر است اما ضخامت کابل در سیستم پله کابلی نباید کمتر از ۲۰ میلیمتر باشد امنیت این پله ها بسیار بالا است به طوری که در زمان زلزله توان تحمل نیروی وارده به سازه ساختمان را دارد و می تواند واکنش مناسبی در برابر حرکت‌های ناگهانی ساختمان از خود نشان دهد از طرف دیگر پله های کابلی وزن بسیار کمتر نسبت به پله های اهنی و سیمانی دارد در نتیجه برای امنیت و ایمنی افراد مناسب تر است.

قیمت قرنیز استیل

 

"جهت مشاهده طرح های بیشتر نرده استیل و اطلاع از قیمت نرده استیل می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر به صفحه محصولات نرده استیل مراجعه کنید."

قیمت نرده استیل,قیمت نرده استیل راه پله,قیمت نرده استیل 304

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی
نرده کابلی