ویترین طلا فروشی و جواهر فروشی

۱۰ اسفند ۱۳۹۹
4.9
ویترین طلا فروشی و جواهر فروشی

طراحی ویترین طلا فروشی و جواهر فروشی که به خوبی اجرا شده است ، حضور پررنگ برند را به شما نشان می دهد و در عین حال تجربه خرید لذت بخشی را برای مشتریان فراهم می کند . نقشه طبقه ، دکوراسیون ، وسایل نمایش و جلوه های روشنایی مغازه جواهرات از اجزای اصلی هویت مغازه هستند . دفتر اداری و اجزای امنیتی فروشگاه نیز برای فعالیت فروشگاه ضروری هستند.

مفهومی برای نمایشگاه طلا و جواهرات ایجاد کنید

ایجاد یک مفهوم مرکزی برای جواهرات فروشی اولین قدم در تولید یک محصول نهایی منسجم است . سپس ، چندین عنصر به طور ایده آل با هم کار می کنند تا این چشم انداز را تحقق بخشند و تأثیر به یادماندنی بر مشتری بگذارند.

هنگامی که طراح چشم انداز مغازه طلا و جواهر خود را توسعه می دهد ، آنها اجزایی را انتخاب می کنند که با هم کار کنند تا مفهوم را زنده کنند. برای شروع ، آنها محیط مناسب را ایجاد می کنند ، اغلب با وسایل و کارهای هنری مکمل.  در یک طرح خوب فروشگاه جواهرات ، قرار دادن استراتژیک جواهرات به افزایش فروش کمک می کند. طراح باید توجه داشته باشد که چگونه بیشتر مشتریان در فروشگاه گشت و گذار می کنند. به طور معمول ، مشتریان ابتدا در سمت راست اتاق گشت و گذار می کنند ، بنابراین برخی از قطعات جواهر انتخابی باید در ویترین های دست راست قرار بگیرند.

ویترین طلا فروشی

با ارزش ترین اقلام جواهرات باید تحت کنترل مستقیم همکاران فروش باشد. پرسنل فروشگاه همچنین باید چند قطعه که مکمل یکدیگر هستند و یا جذابیت فصلی دارند را به نمایش بگذارند. اقلام با قیمت کاهش یافته باید بیشترین توجه را در نزدیکی ورودی فروشگاه نشان دهند. نمایش جواهرات با قیمت پایین در قفسه های دیواری باز ، مشتریان را قادر می سازد تا کالاها را لمس کنند که این امر باعث می شود یک گام به خرید آن نزدیک شوند.

روشنایی و نور پردازی جواهر و طلا فروشی

اگر فضای جواهر فروشی محدود باشد ، انتخاب وسایل نمایش بزرگ با ظرفیت منطقی است.  مواد نصب شده محبوب نمایش شامل فلز ، چوب ، شیشه و پلاستیک است . گزینه های مبتنی بر شمارنده شامل نمایش چرخشی جواهرات و پایه های درخت جواهرات هستند.  در قاب های نمایشگر غالباً سینی های نمایش جواهرات دیده می شود ، و به این ترتیب مشتریان می توانند موارد مختلف جواهرات را به طور هم زمان مشاهده کنند.  یک طرح کف مغازه جواهرات که شامل عناصر روشنایی مناسب است ، برای درخشش واقعی نمایشگرهای جواهرات کلیدی است.  سبک صحیح وسایل روشنایی و نوع لامپ و طیف مناسب نور مهم است . نور مناسب با درخشش الماس ظاهر شده و رنگ های غنی از سنگ های نیمه قیمتی را به نمایش می گذارد. این ویژگی ها ممکن است مشتریان را به تصمیم گیری برای خرید و گرفتن یک طلا یا جواهر خاص مشتاق کند.

ویترین طلا فروشی

قسمت های اداری و امنیتی جواهر و طلا فروشی

سودآوری یک فروشگاه طلا فروشی به توانایی آن در به حداکثر رساندن بهروری در هر متر مربع از فضای فروش متکی است. در طرح کف مغازه طلا فروشی ، کارگاه جواهر و طلا سازی ، محل های ذخیره سازی ، دفاتر اداری و محل استراحت کارکنان باید در اطراف محیط اصلی فروشگاه قرار داشته باشد.  گروه طراحی دکوراسیون طلا و جواهر فروشی تأکید می کند که طراحی مغازه جواهرات همچنین باید شامل اقدامات احتیاطی امنیتی بی شماری باشد. با در دست داشتن تعداد زیادی موجودی جواهرات ، صاحب فروشگاه باید پیشخوان های فروش را قرار دهد تا خطرات سرقت "چنگ زدن و رفتن" را به حداقل برساند. همکاران فروشگاه باید شخصاً به هر مشتری سلام کنند و باید از عبارت یا کلمه کد از پیش تعیین شده برای هشدار به سایر کارکنان در مورد فعالیت مشکوک استفاده کنند .دوربین های امنیتی نصب شده به طور حرفه ای باید تمام تعاملات فروشگاه را ثبت کنند و پرسنل فروشگاه باید به طور منظم تصاویر نظارت را تجزیه و تحلیل کنند. اجزای اصلی طراحی مغازه طلا و جواهرات شامل سیستم هشدار و همچنین نگهداری شبانه امن کلیه کالاهای ممکن است.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :