پارتیشن های اداری در بانکها

۹ دی ۱۳۹۸
4.7
پارتیشن های اداری در بانکها

پارتیشنهای اداری در بانکها

پارتیشن اداری گزینه ای مناسب جهت نصب در اذارت و فضاهای کوچک است تا باه این ترتیب هم استقلال محیطی ایجاد کرد و هم زیبایی، ظافت و روشنایی را آفرید.علاوه بر بانک ها، ادارات و دفاتر، قسمت های مختلف درمانگاه ها و هتل ها از جمله بخش اطلاعات و حتی داروخانه های داخلی، فروشگاهها، بوفه های موجود در ساختمان ها  و ....از مواردی است که  می توان پارتیشن شیشه ای را در این مکانها اجرا کرد.

نحوه بهره گیری  پارتیشن های ادری در بانکها

می توان از پارتیشن اداری به عنوان جداکننده قسمت های مختلف در بانک استفاده کرد برای مثال اتاق مدیریت یکی از مهمترین بخش های هر بانک محسوب می شود که نیازمند استقلال فضایی است و در عین حال باید قابل مشاهده هم برای مشتریان باشد و هم شرایط نظارت را برای مدیر آسانتر کند. از اینرو پارتیشن های شیشه ای در بانک امری بسیار کاربردی محسوب میشوند.

مزیت  استفاده از پارتیشن شیشه ای

نصب این محصول در بانک ها محیطی کاربردی را فراهم می آورد که در عین حال اینکه عایق صدا و حرارات می باشند انتقال دهنده نور نیز می باشد و به این ترتیب در مصرف و یا جابجایی انرژی صرفه جویی می شود . ارتفاع شیشه نصب شده در رسیدن به این مقصود اهمیت دارد به این صورت که هر چه ارتفاع شیشه بیشتر باشد این انتقال هدر رفت انرژی کاسته خواهد شد و به علاوه انتقال صدا و مزاحمت نیز بسیار کمتر خواهد بود با این حال بسته به منظور و قصد مشتری می توان از هر ارتفاع مورد نظری در نصب پارتیشن بهره برد و زیبایی؛ انتقال نور، درخشندگی و بهره برداری بهینه از فضا را انجام داد.

پارتیشن اداری

علاوه بر موارد بالا نصب پارتیشن شیشه ای اگر به دست افراد و متخصصان کاربلد صورت گیرد بسیار آسان و سریع خواهد بود و به این ترتیب در زمان نیز صرفه جویی خواهد شد.

انواع شیشه  و طرح در پارتیشن شیشه ای

شما می توانید بسته به نیاز و سلیقه خود انواع شیشه را جهت نصب پارتیشن بکار بگیرید از جمله شیشه نشکن و یا شیشه لمینت شده که حرارت دیده است و مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربه دارد. علاوه بر آن می توانید رنگ های مختلفی اعم از مات و براق و معمولی را انتخاب کنید و یا حتی درخواست دهید که نام لوگو و یا بخش مورد نظر برروی آن ایجاد شود. حتی می توانید طرح های متنوعی را نیز انتخاب کنید و محیطی کاملا متفاوت با باقی مکانها و هماهنگ با نیاز و سلیقه آنان را داشته باشید.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: پارتیشن شیشه ای

طراحی داخلی بانک با استفاده از پارتیشن شیشه ای

می توان با بهره گیری از نظر کارشناسان خبره انواع طرح را در پارنیشن شیشه ای بانکها پیاده کرد به علاوه طراحان و کارشناسان با در نظر گرفتن متراژ و پتانسیل محیطی بهترین طرح اندازه و رنگ را در نصب و اجرای پارتیشن ها بکار می گیرند به طوری که نتیجه رضایت بخش و عالی باشد. در عین حال محیط ایجاد شده کاربردی زیبا و همچنین همسو با مقاصد و سلیقه کارفرما باشد.

پارتیشن اداری

انواع فریم یا قاب در پارتیشن شیشه ای

یکی از رایجترین و بهترین پارتیشن شیشه ای فریم آلومینیومی می باشد. آلومینیوم به کار رفته در آن قابل بازیافت است و در عین حال از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. این نکته در مقابل این باور غلط عمومی قرار میگیرد که آلومینیوم از مقاومت بالایی برخوردار نیست. به این ترتیب علاوه بر نفوذ ناپذیری در مقابل رطوبت و تغییرات آب و هوایی، استقامت نیز در فریم پارتیشین تعبیه شده است. همچنین همانطور که در بالا اشاره شد شیشه های بکار رفته از بالاترین درجه استقامت در مقابل ضربه برخوردارند چرا که سکوریت و لمینت شده اند و به این ترتیب مشتری می تواند با خیال راحت و با سرعت برای نصب پارتیشن شیشه ای سفارش دهد.

توضیحات بیشتر در مورد فریم آلومینیومی و درب در پارتیشن اداری

فرییم آلومینیومی ار فولاد ضد زنگ تهیه می شود و می توان طرح های تنوعی را روی آن پیاده کرد. همچنین امکان تعبیه رنگ های ماندگار متفاوت بر روی فریم ها وجود دارد. همچنین امکان نصب انواع درب اعم از تاشو و ریلی با همین نوع فریم وجود دارد. حرکت درب های بسیار روا و بی سروصدا خواهد بود. این درب ها را می توان برروی پنل شیشه فریم آن و یا بر روی خود دیوار نصب کرد. اجرا ی هر یک از موارد بالا با در نظر گرفتن سلیقه مشتری و همچنین امکانات موجود فضا عملی خواهد بود.

پارتیشن اداری

سایز و اندازه پنل های شیشه ای در پارتیشن

در پارتیشن اداری و بانکی از پروفیلهای عمودی استفاده نمی شود. به این ترتیب پارتیسشن مانند حائلی نامرئی خواد بود که فضا را بدون مانع و کاملا باز نشان خواهد داد. پنلهای بکار رفته در پارتیشن ها ی اداری از انارهی هاستانداردی برخوردرا هستند که به لحاظ زیبایی و مهندسی داخلی کالما حساب شده می باشد بان حال در موارد استثنا می تواند ارتفاع و یا ضخامت آن را تغییر داد.

اکنون به معرفی رایجترین اندازه می پردازیم:

  • ضخامت 40 میلی متر
  • ارتفاع تا 3000 میلمیمتر
  • عرض نا 1800 میلیمتر
  • تحمل وزنی غلطتک ها تا 150 کیلو
  • حداکثر وزن پنل 60 کیلو

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :