کاور استیل,استیل کاری,ورق کاری استیل

کاور استیل

ورق های استیل 304 و 316 با ظاهری زیبا و ماندگاری بالا در مقابل تغییر رنگ برای سالهای متوالی به عنوان پوشش سطوح مختلف همچون درب ها و دیواره مورد استفاده قرار گرفته اند. ورق های استیل ضد زنگ با طرح های متنوع و در دو رنگ کرومی و طلایی به صورت براق و مات یا همان خش دار عرضه می شوند. با توجه به همین خصوصیات است که این ورق ها در کاور و روکش استیل درب های آسانسور و استیل کاری ستون ها و ورق کاری استیل دیوارها کاربرد فراوانی دارند. آکات با بهر گیری از با کیفیت ترین نوع ورق استیل 304 و 316 در اجرای بسیاری از پروژه های کاور استیل کابین و درب های آسانسور و همچنین ورق کاری استیل انواع دیوار و ستون فعالیت دارد. علاو ه بر این گروه آکات در زمینه تولید انواع قزنیز استیل با ابعاد مختلف و تولید انواع میز استیل و پایه های استیل دکوراتیو برای انواع میز و ساخت انواع سازه استیل مانند جعبه های استیل, کابینت های استیل آشپزخانه صنعتی و نرده استیل فعالیت دارد.

کاور استیل

یکی از مزیت های مهم ورق های استیل این است که حاصل نتیجه کار تمیز و شکیل است. توضیح اینکه برای نمونه در اجرای درب استیل برش هایی وجود دارد که باعث لک و کثیفی در حاصل کار خواهد شد. در حالی که اجرا و تعبیه ورق استیل بر روی کار باعث تولید محصولی در خور مقاوم و در عین حال زیبا خواهد شد. چرا که هم در آن از آهن بسیار مقاوم استفاده می شود و هم از ورق های استیل با کیفیت که به خوبی بر روی محصول می نشیند و استحکام را در کنار زیبایی به ارمغان می آورد.

روکش یا کاور استیل

روکش یا کاور استیل در صنایع متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که قبلا به آن اشاره شد استیل از انعطاف بالایی برخوردار است و از این جهت می توان آن را به شکل های گوناگونی درآورد و به این تغییر شکل را خم کاری می نامند که معمولا در کارگاه صورت می گیرد. ایجاد خم در ورق های استیل این امکان را فراهم می آورد که از آن در صنایع و موارد گوناگون استفاده کرد. البته باید به این نکته توجه کرد که کاور استیل در کیفیت ها و مقاومت های متفاوتی وجود دارد مانند 201، 304، 316. هر کدام از این کیفیت ها برای کاربردهای متفاوتی وارد بازار شده است. برای نمونه استیل 201 از پایین ترین کیفیت برخوردار است و اصلا مناسب محیط های مرطوب نمی باشد. در مقابل استیل بسیار با کیفیت 316 بسیار مقاوم است و در محیط های سخت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاور استیل

قیمت کاور استیل

عوامل متفاوتی در تعیین قیمت کاور استیل موثر هستند از جمله متراژ کار ، ضخامت ورق استیل، نوع پروژه اعم از درب استیل و ستون استیل .... ، رنگ و طرح کار همگی در تعیین قیمت نقش دارند. همینطور کیفیت تولید خود ورق استیل نیز تاثیرگذار است.

ورق استیل

استفاده از کاور استیل در مقاصد گوناگون مقدور می باشد. رنگ هایی گوناگون دارد و در دو دسته مات و براق بنا به سلیقه مشتری ارائه می شود. این تنوع از این جهت است که بتوان کاور و ورق های استیل را تقریبا با هر محیط و دکوراسیونی هماهنگ کرد. در گذشته استفاده کاور تنها از فلز آهن مرسوم بود اما این مورد در کنار استحکامی که داشت یک نتیجه منفی و ناخوشایند را با خود به دنبال داشت و آن فرسایش و زنگ زدگی بود. هر فلز دیگری هم که جایگزین آن می شد از استحکام آهن برخوردار نبود. در نتیجه دست اندکاران بر آن شدند که از فلز استیل  استفاده کنند که در عین اینکه زنگ نمی زند از استحکام مناسب و مقاومت بالا برخوردار است. از محصولات مرتبط می توان به نرده ها و لوله های استیل اشاره کرد که امروزه در راه پله های استیل و همچنین در ترکیب با شیشه موسوم به نرده شیشه ای بسیار رایج و محبوب شده است. ورق های استیل نیز کاربرد بسیاری دارد مانند اجرا در درب های استیل و در طرح های متنوع و زیبا، کابین آسانسورها ، کابینت منازل و حتی ساخت میز. می توان به تنهایی از آن استفاده کرد و یا برای کارهای بسیار محکم که جنبه امنیتی دارند مانند حفاظ درب استیل می توان آن را بر روی فولاد بسیار محکم از آهن مورد بهره برداری قرار دارد که هم امنیت حاصل شود و هم دوام ومقاومت در مقابل اکسیده شدن فرسایش و زنگ زدگی.

روکش استیل

کاربرد روکش استیل

روکش استیل کاربردهای متنوعی دارد که در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون می توان از کاربرد آن در قوطی و درب استیل و ستون استیل ... نام برد . در زیر به طور اجمالی تنها جهت معرفی برخی از کاربردهای روکش استیل چند نمونه آورده شده است.

کاور درب استیل، روکش استیل درب

درب استیل یکی از بهترین ها و مطمئن ترین ها در تولید درب ورودی شناخته شده است چرا که از امتحانات بسیاری سربلند در آمده است.  درب های استیل استحکام بسیار بالایی دارند و درمقابل ورود سارقین بسیار امنیتی و عالی عمل می کنند. در این درب های برای زیبایی و تمیزی کار از ورق های استیل می توان استفاده کرد این ورق های استیل در رنگ ها و طرح ها ی متنوع امکان پیاده سازی دارند.  اوایل این درب ها دارای ایرادات زیادی بودند مانند سیاه کاری و یا کثیفی در اتمام کار . اما بعدها دست اندکاران و کارشناسان صنعت ساختمان سازی این مشکل را به گونه ای رضایتبخش و عالی برطرف کردند و آن استفاده از ورق های استیل بوده است که هم به استحکام کار می افزاید و هم نتیجه نهایی را تمیز و فارغ از هرگونه تمیز کاری تولید می کند. امکان ترکیب این ورق های استیل با شیشه و ... وجود دارد و از آین حهت است که گفته می شود ورق های استیل درب در طرح های گوناگونی تولید می شود . همچنینی با تفاوت قائل شدن در تعداد خم ها روی روکش های استیل می توان طرح های متنوعی از آن را ایجاد کرد.

روکش استیل

کاور استیل پروفیل

استفاده از کاور استیل پروفیل در درب ها و محصولات ساختمانی استیل به زیبایی هر چه بیشتر نما و کار می انجامد. کاور استیل این قابلیت را دارد که به شکل های گوناگونی ساخته شود اعم از گرد و صاف و ورقه ای و مکعبی و یراق الات مختلف که هر کدام زمینه کاربردی خاص خود را دارد. آنچه حاصل می شود استحکام و ماندگاری در کنار زیبایی است. سطح مقطع آن می تواند دایره و یا حتی مربع باشد.

طبقه بندی ورق استیل

ورق های استیل بسته به کیفیت و ضخامتی که دارند و همینطور کاربرد آنها به طبقه های گوناگونی دست بندی می شوند. ابعاد، رنگ، مقاومت، انعطاف و شکل پذیری آن و همچنین سختی آن میزان آلیاژ بکار رفته از کروم و نیکل همگی در این دست بندی دخیل هستند. برای استحکام بیشتر آن از کربن به اندازه دو درصد استفاده می شود. پس سختی ان از آهن و کربن و انعطاف و شکل پذیری و همچنین ضدزنگ بودن آن از نیکل و کروم می باشد.

روکش استیل

ابعاد ورق استیل

ورق استیل در ابعاد متنوعی تولید می شود و این تولید به دلیل کاربردهای متفاوت آن است . اما به طور کلی طول یا ارتفاع آن از 200 تا 244 سانتیمتر متغیر است و عرض آنها از 100 تا 122 سانتیمتر تغییر می کند. البته امکان تولید ابعاد بالاتر از این نیز وجود دارد که معمولا در موارد خاص صورت می گیرد. مواردی مانند اینکه مشتری تمایلی ندارد که دو قطعه  از ورق استیل در کنار یکدیگر قرار بگیرند و شرکت سازنده اقدام به تولید ورق های استیل بزرگتر از اندازه شایع و مرسوم خواهد کرد.

ضخامت ورق استیل

 ضخامت بالاتر ورق استیل نشان دهنده کیفیت و استحکام بیشتر آن نیست، بلکه مهم این است که در چه پروژه ای چه ضخامتی بکار گرفته شود. برخی پروژه ها برخلاف ظاهر و یا نام سنگینشان تنها با ضخامت های پایین تر قابلیت اجرا و کارایی دارند. عموما ضخامت آن از نیم تا یک میلیمتر است.

رنگ ورق استیل

ورق استیل در رنگ های متنوع ساخته و عرضه می شود و همچنین ضخامت های متفاوت. رنگ هایی که به بازار عرضه می شود بر اساس میزان تقاضا است و شامل رنگ های شامپاینی، نقره ای، مسی، دودی و طلایی می باشد. رنگ های خشدار و غیر خشدار مات و براق و صیقلی همگی طی پروسه های حساس کارگاهی با استفاده از تکنولوژی و ماشین الات خاص و پیشرفته تولید می شود.

ورق استیل خشدار بسیار باکیفیت و عموما با ضخامت شش دهم تا هشت دهم است و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای ورق استیل خشدار در صنایع می توان به صنعت شکرسازی، تولید روغن و کاغذ و همچنین تولید مواد شیمیایی اشاره کرد. به عبارت دیگر می توان از ورق استیل خشدار در کارگاه ها و کارخانه های آمده در بالا بهره گرفت.

رنگ در ورق استیل باعث ایجاد تمایز چشمگیر می شود که بسیار دلپسند و شکیل است به شرط اینکه آگاهانه و هماهنگ با محیط انتخاب شود. استیل به خودی خود نیازی به رنگ ندارد و خودش رنگ خاص و مشخص خود را دارد. با اینحال برخی از رنگ های تعبیه شده برای ورق استیل منحصر به فرد هستند مانند رنگ مسی که یکی از بهترین هاست و نتایجی بسیار زیبا و خوشایندی را به ارمغان آورده است. از این رنگ می توان در کناره های کار با شیشه استفاده کرد.

از ورق استیل طلایی رنگ می توان در درب های استیل و حتی حفاظ ها بهره برد که بسیار شکیل خواهد بود. ورق استیل نقره ای برای آسانسور ها و قرنیز ها و کابینت ها و همینطور ستون ها استفاده می شود البته همانطور که گفته شد هماهنگی با محیط و همینطور سلیقه مشتری در ردیف اول تصمیم گیری قرار دارد.

گروه آکات با سابقه موفق و کارشناسانی کارآزموده و حرفه ای ارائه دهنده انواع اجرا ورق های استیل در طرح ها ، ابعاد و رنگ های متنوع با بهترین کیفیت است.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.i


میز استیل
استیل کاری
استیل کاری پایه استیل میز
ورق کاری استیل دیوار
روکش استیل کابین آسانسور
کاور استیل کابین آسانسور
ستون استیل
روکش استیل درب آسانسور
کاوراستیل درب آسانسور
کاور استیل,استیل کاری,ورق کاری استیلکاور استیل,استیل کاری,ورق کاری استیلآکاتakat-31آکات طراح و تولید کننده انواع سفارش استیل کاری مانند روکش استیل,ورق کاری استیل,کاور استیل,قرنیز استیل,پایه استیل میز,روکش استیل درب های آسانسور,کابینت استیل,ستون استیل.