کاور استیل,استیل کاری,ورق کاری استیل

کاور استیل,استیل کاری,ورق کاری استیل

ورق های استیل 304 و 316 با ظاهری زیبا و ماندگاری بالا در مقابل تغییر رنگ برای سالهای متوالی به عنوان پوشش سطوح مختلف همچون درب ها و دیواره مورد استفاده قرار گرفته اند. ورق های استیل ضد زنگ با طرح های متنوع و در دو رنگ کرومی و طلایی به صورت براق و مات یا همان خش دار عرضه می شوند. با توجه به همین خصوصیات است که این ورق ها در کاور و روکش استیل درب های آسانسور و استیل کاری ستون ها و ورق کاری استیل دیوارها کاربرد فراوانی دارند. آکات با بهر گیری از با کیفیت ترین نوع ورق استیل 304 و 316 در اجرای بسیاری از پروژه های کاور استیل کابین و درب های آسانسور و همچنین ورق کاری استیل انواع دیوار و ستون فعالیت دارد. علاو ه بر این گروه آکات در زمینه تولید انواع قزنیز استیل با ابعاد مختلف و تولید انواع میز استیل و پایه های استیل دکوراتیو برای انواع میز و ساخت انواع سازه استیل مانند جعبه های استیل, کابینت های استیل آشپزخانه صنعتی و نرده استیل فعالیت دارد.

روکش استیل, ورق کاری استیل, کاور استیل, قرنیز استیل, پایه استیل میز, روکش درب های آسانسور, استیل کاری, ورق استیل, کابینت استیل, ستون استیل.

قیمت نرده استیل,قیمت نرده استیل راه پله,قیمت نرده استیل 304

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


میز استیل
استیل کاری
استیل کاری پایه استیل میز
ورق کاری استیل دیوار
روکش استیل کابین آسانسور
کاور استیل کابین آسانسور
ستون استیل
روکش استیل درب آسانسور
کاوراستیل درب آسانسور