نرده استیل شیشه خور

نرده استیل شیشه خوراین نوع نرده از ترکیب و استفاده شیشه به همراه قطعات نرده استیل ساخته می شود. نرده استیل شیشه خور از شیشه سکوریت ساده تا ضخامت 12 میلیمتر و شیشه لمینت تا ضخامت 16 میلیمتر و پایه ها و دستگیره های استیل از لوله استیل 304 به قطر 38 میلیمتر تا 51 میلیمتر و پروفیل های استیل 40*40 و 30*60 میلیمتر به وسیله یراق استیل شیشه گیر تولید می شود. نرده استیل شیشه خور با داشتن شفافیت ذاتی شیشه و براقیت و زیبایی استیل بهترین گزینه برای راه پله هایی با معماری شیک و مدرن است. در تولید نرده استیل شیشه خور مهمترین عامل کیفیت شیشه و قطعات نگهدارنده شیشه به پایه ها است فاصله پایه های استیل در نرده استیل شیشه خور بین 75 سانتیمتر تا 85 سانتیمتر است و ارتفاع نرده شیشه خور برای راه پله بین 90 تا 110 سانتیمتر است. قیمت گذاری نرده استیل شیشه خور بر اساس متر مربع می باشد این مدل نرده ترکیبی یکی از زیبا ترین و شیک ترین مدل های نرده استیل و نرده شیشه ای است. نرده استیل شیشه خور آکات با بالاترین کیفیت و عادلانه ترین قیمت عرضه و تولید می شود.

نرده استیل شیشه خور

انواع نرده استیل شیشه خور

با توجه به تنوع یراق آلات و اتصالات شیشه گیر مدل های متفاوت و زیبایی برای نرده استیل شیشه خور طراحی شده است. توجه به زیبایی و ایمنی باعث طراحی و ساخت انواع نرده استیل شیشه خور با شکل ظاهری مدرن و متمایز شده است. نوع شیشه استفاده شده در قسمت گارد بین پایه های نرده استیل شیشه خور نیز یکی دیگر از اجزای این نرده است که می تواند ظاهر متنوع و مناسب نظر خریدار و طراحان ساختمان را تامین کند. شیشه هایی که در اجرای نرده استیل شیشه خور به کار گرفته می شود در ضخامت های مختلف و با ویژگی های نشکن بودن و رنگ های متنوع ساخته می شود. شیشه سکوریت در ضخامت های 8 - 10 - 12 میلیمتر بیشترین کاربرد را در این نرده ها دارد. اما در مکان های عمومی مانند: مراکز تجاری و اداری، رستوران ها، هتل ها و فرودگاه ها که تردد افراد در آنجا زیاد است برای ایمنی بیشتر از شیشه های لمیت شده در نرده استیل شیشه خور استفاده می شود. انواع نرده استیل شیشه خور به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شود که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

نرده استیل شیشه خور بر اساس شکل یراق آلات و پایه های نرده و نوع شیشه استفاده شده در ساخت آنها عبارتند از:

  1. نرده استیل شیشه خور با شیشه سکوریت و اتصالات بست شیشه گیر.
  2. نرده استیل شیشه خور با شیشه لمینیت و یراق آلات اسپایدری شیشه گیر.

نرده استیل شیشه خور با بست شیشه گیر

در این مدل نرده شیشه خور برای اتصال شیشه ها به پایه های نرده و مهار وزن آنها از اتصالات یو شکل استیل استفاده می شود. شیشه سکوریت در اجرای این مدل ضخامت 8 تا 12 میلیمتر دارد. شکل پایه ها استیل و دستگیره(هندریل) در این مدل به صورت لوله های استیل است. حداکثر ارتفاع نرده استیل شیشه خور با بست شیشه گیر 100 سانتیمتر می باشد. به دلیل نوع شیشه و اتصالات این نرده استفاده از آن در ساختمان های شخصی مانند ویلا ها و منازل پیشنهاد می شود. در کل با توجه به کارایی و زیبایی این نرده هزینه مالی صرف شده برای آن منطقی و اقتصادی است. دوام و کیفیت بالای یراق آلات نرده استیل شیشه خور ایمنی و امنیت آن را به مدت زمان طولانی تضمین کرده است.

نرده استیل شیشه خور

نرده استیل شیشه خور با یراق آلات اسپایدری شیشه گیر

ایمنی و کارایی یکی از اصلی ترین مواردی است که در ساخت نرده و جان پناه شیشه ای در مکان های عمومی باید در نظر گرفته شود. به همین دلیل نرده استیل شیشه خور با یراق آلات اسپایدری شیشه گیر در ساختمان ها عمومی مانند برج های مسکونی، پاساژ های تجاری، ساختمان های اداری، ایستگاه های مترو . بسیاری دیگر رواج پیدا کرده است. شیشه لمینت که در این مدل به کار گرفته می شود بسیار ایمن و مقاوم است و در هنگام برخورد با ضربه شدید و اجسام سنگین خطر جانی برای افراد نداشته زیرا به قطعات بسیار ریز تبدیل می شود. نرده استیل شیشه خور اسپایدری از نظر ظاهر نیز بسیار مدرن و زیبا است به همین دلیل مورد توجه معماران و طراحان ساختمان ساز قرار گرفته است. نوع آلیاژ یراق آلات اسپایدر که برای ثابت نگاه داشتن پنل های شیشه ای طراحی شده است بسیار با کیفیت بوده و از استیل ضد زنگ 304 ساخته می شود. قیمت نرده استیل شیشه خور اسپایدر به دلیل استفاده از شیشه های لمینیت و اتصالات اسپایدری هزینه تمام شده بیشتری برای اجرا در یک پروژ دارد.

نرده استیل شیشه خور

قیمت نرده استیل شیشه خور

اصلی ترین دلیل برای انتخاب یک محصول به غیر از کیفیت و ظاهر آن میزان هزینه ای است که باید برای خرید و استفاده از آن در ساختمان پرداخت شود به همین در اینجا به توضیح نحوه تعیین قیمت نرده استیل شیشه خور می پردازیم. ابتدا باید بدانید که قیمت نرده استیل شیشه خور بر اساس ابعاد ارتفاع تمام شده نرده و طول مکانی که قرار است نرده در آنجا اجرا شود برآورد می شود. اگر ارتفاع نرده استیل شیشه خور کمتر از 100 سانتمتر باشد مبنای قیمت نرده استیل شیشه خور متر طول هندریل یا دستگیره روی پایه ها و شیشه ها است اما اگر ارتفاع آن 100 سانتیمتر و بیشتر باشد مبنای قیمت نرده استیل شیشه خور بر اساس متر مربع است. مواردی که در افزایش یا کاهش هزینه ساخت و اجرای نرده شیشه خور و در نتیجه قیمت نرده استیل شیشه خور موثر هستند عبارتند از:

  • نوع و ضخامت شیشه در قیمت نرده استیل شیشه خور موثر است.
  • کیفیت و شکل ظاهری اتصالات و یراق آلات شیشه گیر.
  • متراژ سفارش و میزان پرت مصالح.
  • شیوه نصب و محل اجرای نرده استیل شیشه خور در تعیین دستمزد اجرای قیمت نرده استیل شیشه خور موثر است.

نرده استیل شیشه خور

موارد کاربرد نرده استیل شیشه خور

توجه بیشتر به کاربردی بودن و زیبایی اجزای ساختمان از یک طرف و در نظر داشتن ایمنی و کیفیت استفاده از نرده استیل شیشه خور را برای بهبود شرایط زندگی در تمام ساختمان های عمومی و خصوصی افزایش داده است. نرده استیل شیشه خور به دلیل اینکه در بهبود روشنایی ساختمان ها در راه پله و بالکن ها موثر است و به سبب کیفیت بسیار بالای اجزای آن برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است. بر این اساس موارد کاربرد نرده استیل شیشه خور عبارت است از:

  • نرده استیل شیشه خور راه پله
  • نرده استیل شیشه خور دور استخر
  • نرده استیل شیشه خور بالکن
  • نرده استیل شیشه خور تراس

نرده استیل شیشه خور

در پایان این مطلب باید به این نکته توجه داشت که اگر تصمیم به خرید نرده استیل شیشه خور دارید حتما از شرکت ها و مراکز معتبر و متعهد که در فروش نرده استل شیشه خور به کیفیت و ایمنی کار شما اهمیت می دهند نسبت به تهیه این محصول اقدام کنید. شما مشتریان محترم می توانید برای اطلاع دقیق تر از نحوه اجرا و قیمت نرده استیل شیشه خور با کارشناسان ما تماس بگرید. این مجموعه در فروش نرده استیل شیشه خور پس از اعزام کارشناس به محل پروژه شما و محاسبه متراژ سفارش با در نطر گرفتن سلیقه و بودجه شما، بهترین و مناسب ترین مدل نرده استیل شیشه خور را به شما ارائه می دهد.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده استیل

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.i


نرده استیل شیشه خور
نرده استیل شیشه خور
نرده استیل شیشه خور
نرده استیل شیشه خور
نرده استیل شیشه خور
نرده استیل شیشه خور
نرده استیل شیشه خورنرده استیل شیشه خورآکاتakat-37