نرده آلومینیوم طرح چوب

نرده آلومینیومی طرح چوب با رنگ زیبای چوب مناسب فضاهایی با طراحی گرم و طبیعی است. نرده آلومینیومی طرح چوب آکات به صورت برجسته و سه بعدی در رنگ های طبیعی چوب مانند بلوطی ،فندقی ،عنابی ،گردویی ،راش ، سیاه و سفید تولید و عرضه می شود. کیفیت بالای این مدل نرده آلومینیوم برای حداقل 20 سال داری گارانتی ثبات رنگ می باشد. نرده آلومینیوم طرح چوب آکات ساخت کشور ترکیه است که با بروز ترین تجهیزات و دستگاه های اروپایی تولید می شود.

استفاده از طراحی طبیعی چوب در ساختمان ها افزایش یافته است. به کارگیری متریالی که طرح های چوبی دارند امروزه بخش مهمی در معماری ساختمان است. کف پوش های چوبی، نماهای چوبی همگی بحش از این استقبال به سبک ساختمان سازی طبیعت گرایانه است. نرده آلومینیوم طرح چوب یک حفاظ ایمن و متفاوت است که می تواند هماهنگی کاملی با این سبک طراحی و معماری داشته باشد. رنگ این نرده ها از طرح چوب های طبیعی گرفته شده است و دقیقا مشابه آنها شکل یک چوب طبیعی را نشان می دهد. کیفیت رنگ نرده آلومینیوم طرح چوب بسیار بالا است و با گارانتی کامل برای سال های طولانی دوام خود را حفظ می کند. نرده آلومینیوم برای اجرا در ساختمان هایی مناسب است که از اجزایی هماهنگ با طبیعت استفاده می کنند.

نرده آلومینیوم طرح چوب

نرده آلومینیومی طرح چوب در رنگ ها و طرح های چوبی مانند راش، توسکا، بلوط و بسیاری دیگر ساخته می شود. بر روی رنگ نرده طرح چوب یک لایه محافظ ضد خش وجود دارد تا رنگ آن را در برابر اجسام تیز و سخت حفظ کند. نرده آلومینیوم طرح چوب با اتصالات آلومینیومی طلایی و برنزی رنگ نصب می شود.

ویژگی های نرده آلومینیوم طرح چوب عبارت است از:

  • زیبایی طبیعی چوب
  • تنوع طرح و رنگ بندی
  • دوام و ماندگاری رنگ
  • امنیت و استحکام بالا

شرکت آکات به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و مجریان نرده آلومینیوم طرح چوب متعهد ات بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نرده آلومینیوم طرح چوب را به مشتریان محترم ارائه کند.

مزایای نرده آلومینیوم طرح چوب

  • نرده الومینیوم طرح چوب مشکلات پوسیدگی و نیاز مداوم به رنگ کاری نرده های چوبی را ندارد.
  • نرده آلومینیوم طرح چوب در برابر آتش و حرارت مقاوم است و مانند نرده های چوبی آتش نمی گیرد.
  • نرده آلومینیوم طرح چوب از استحکام و ایمنی به مراتب بیشتری نسبت به نرده چوبی برخوردار است.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده آلومینیومی

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

بر روی تصاویر کلیک کنید تا با ابعاد کامل تصاویر را مشاهده کنید.


جهت مشاهده محصولات نرده استیل و حفاظ استیل مجموعه آکات استیل می توانید با کلیک بر روی آدرس وبسایت رسمی نرده و حفاظ آکات استیل وارد سایت شوید. لینک وبسایت کلیک کنید www.akat-steel.ir


نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوب
نرده آلومینیوم طرح چوبنرده آلومینیوم طرح چوبآکاتakat-22