پارتیشن اداری

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
4.5
پارتیشن اداری

آکات مجموعه با سابقه و معتبری است که با رعایت تمام قوانین سازمان نظام مهندسی و آتش نشانی و استفاده از اکیپ های تکنسین نصب ماهر توانایی لازم برای انجام سخت ترن و دقیق تری پروژه ها را در کمترین زمان به انجام برساند. در کل شما با خرید از آکات بهترین کیفیت و قیمت پارتیشن اداری، را با مزیت های زیر خواهید داشت:

 • کارشناسان آکات در انتخاب مناسب ترین پارتیشن اداری و پارتیشن فریم لس شما را راهنمایی می کنند.
 • بهترین و باکیفیت ترین یراق آلات پارتیشن شیشه ای را در اختیار شما قرار می دهیم.
 • عالی ترین و ایمن ترین شیشه موجود در بازار ایران را برای ساخت پارتیشن شیشه ای استفاده می شود.
 • اجرای دقیق و استاندارد در کمترین زمان توسط آکات، صرفه جویی در زمان و هزینه شماست.

شما در این صفحه می توانید با انواع پارتیشن اداری و مشخصات فنی آنها آشنا شوید و براساس نظر خود بهترین گزینه را برای محل کارتان انتخاب کنید. در لیست قیمت پارتیشن اداری و مشخصات هر مدل درج شده است و شما می توانید براساس بودجه خود بهترین مدل را انتخاب کنید.

پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری سریع ترین ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش ایجاد فضای کار با بهره وری بیشتر هستند. پارتیشن های اداری می توانند موقت یا دائمی باشند و می توانند تقریباً در هر اندازه مورد نیاز در اتاق قرار بگیرند. آنها در سبک های مختلفی موجود هستند - از پارتیشن های شیشه ای گرفته تا پارتیشن های چوبی بسته به نوع طرحی که دارید و به اجرا می رسانید.

در طی چند سال گذشته ، پارتیشن های اداری به یک روند محبوب در صنعت طراحی دفتر کار تبدیل شده اند و همچنان به محبوبیت خود در ادارات در سراسر جهان ادامه می دهند. بیش از هر زمان دیگری ، داشتن یک دفتر کار با فضای تفکیک شده برای بیشتر شرکت ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. مهم نیست که در کدام بخش تجاری هستید، یک دفتر به عنوان یک مرکز متمرکز برای کل سازمان عمل می کند و ظاهر آن از اهمیت برخوردار است. چه در مهندسی و چه در طراحی گرافیک کار کنید ، تصویر خوب شرکت بسیار مهم است و احیای آن در محیط دفتر کار و همچنین سایر جنبه های شرکت ضروری است. در ادامه لیست قیمت پارتشن اداری آکات درج شده است.

پارتیشن اداری شیشه ای

متر مربع

طرح سکوریت

طرح اسپایدری

طرح لمینت

طرح فریم لس

قیمت(تومان)

قیمت(تومان)

قیمت(تومان)

قیمت (تومان)

زمان تحویل 10روزه

زمان تحویل 24ساعته

زمان تحویل 10روزه

زمان تحویل 23ساعته

زمان تحویل 10روزه

زمان تحویل 24ساعته

زمان تحویل 10روزه

زمان تحویل 24ساعته

2-4

110000

120000

130000

140000

180000

190000

180000

20000

10-20

860000

900

135000

125000

235000

230000

220000

210000

 

در مجموع تعیین قیمت پارتیشن اداری بر اساس متر مربع است و عوامل زیر در محاسبه قیمت انواع پارتیشن موثر هستند:

 • ابعاد متراژ کار
 • کیفیت و نوع شیشه
 • ضخامت شیشه ها
 • جنس فریم پارتیشن
 • مدل یراق آلات
 • فاصله محل نصب پارتیشن تا کارخانه
 • زمان تعیین شده برای اجرای پارتشین اداری

قیمت پارتیشن اداری

انواع پارتیشن های اداری

پارتیشن اداری با متریال متنوع شیشه ای، فلزی و چوبی ساخته می شود که انتخاب هر کدام براساس طراحی نمای داخلی و محدودیت های اجرایی فضای اصلی اتاق یا سالن و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع پارتیشن اداری می پردازیم.

پارتیشن های اداری چوبی

برای هر محیط کاری آرام ، می توان از پارتیشن های چوبی برای ایجاد جلوه ای سنتی در دفتر استفاده کرد ، در حالی که احساس گرما و حسی از زیبایی طبیعت ایجاد می کند. آنها سالها در صنعت ساختمان مورد علاقه بوده اند ، زیرا در عین حال که احساسی از جلوه طبیعی برای محل کار خلق می کنند ، به راحتی در طراحی هر دفتری جای می گیرند.

سیستم های پارتیشن بندی جوبی بسته به نتیجه کاری که دنبال آن هستید ، در انواع مختلف از جمله چوب جامد یا روکش MDF ساخته شده است. پارتیشن های چوبی با اسکلت فلزی و روکش های چوبی و بخشهای شیشه ای برای درب و جابجایی آنها در هر موقعیت دیگری در دفتر کار راه حل آسانی ارائه می کند.

یکی از بزرگترین نگرانی ها در محیط های اداری و تجاری ، ایمنی در برابر آتش سوزی است و مهم است که ساختمان شما با مقررات دقیق ساختمان سازگار باشد. اینجا جایی است که پارتیشن های اداری ضد حریق یک ضرورت است ، زیرا می تواند به مهار آتش سوزی در یک منطقه کمک کند و گسترش شعله های آتش ، دود و گازهای سمی را محدود کند. پارتیشن های جامد از چوب می توانند آتش سوزی تا 60 دقیقه را تحمل کنند ، در حالی که قطعاتی که با عناصر شیشه تک یا دو جداره ترکیب شده اند در حدود 57 دقیقه در مقابل جرارت ایستادگی دارند.

پارتیشن اداری چوبی

پارتیشن های اداری آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی ثابت یکی از با دوام ترین سیستم های پارتیشن بندی اداری موجود است ، اگرچه هنوز هم با نصب ، تخریب و جابجایی مشکل دارید در صورت لزوم این مدل ، انعطاف پذیری بالایی ایجاد می کند. پارتیشن اداری آلومینیومی با فریم های واحد از پروفیل جامد 6063 که با یک لعاب و پوشش رنگ آنودایز شده کامل در دسترس هستند و نصب آنها با کمترین اختلال سریع و آسان است.

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن است. اکنون موضوعی رایج است که دفاتر و ساختمانهای سازمانی ترجیح می دهند ویژگیهای شیشه ای بیشتری را در فضای کاری خود برای ایجاد طراحی مدرن استفاده کنند. ساختمان های آسمان خراش با نمای شیشه ای به دلایل مختلف فضای مطلوبی برای راه اندازی دفتر کار برای بسیاری از شرکت ها است. در این واقعیت که پارتیشن شیشه ای از نظر زیبایی شناختی خوشایند و چشمگیر به نظر می رسند شکی نیست و این امر باعث ایجاد حس یک شرکت با تاسیس و تصویر خوب می شود.

با این حال ، همیشه جابجایی شرکت در یک ساختمان دیگر قابل اجرا نیست ، به همین دلیل پارتیشن های شیشه ای یک روش عالی برای ایجاد فضای اداری بدون صرف بودجه بیشتر برای شما هستند. برخلاف بسیاری از سیستم های پارتیشن جایگزین دیگر ، شیشه را می توان همانطور که می خواهید طراحی کنید. با استفاده از فناوری مدرن ، می توانید شیشه را سند بلاست کنید تا به شکل های مختلفی دست پیدا کنید تا سبک ها و طرح های منحصر به فردی را به پارتیشن اداری شیشه ای خود اضافه کنید. این انتخاب محبوب بسیاری از سازمان ها است که نشان ها یا رنگ های اصلی خود را بر روی پارتیشن های خود قرار دهند ، تا واقعاً با طراحی دفتر خود گره بزنند و کل ظاهر را به هم نزدیک کنند.

پارتیشن اداری شیشه ای

یکی از مزایای بزرگ پارتیشن های شیشه ای توانایی آنها در استفاده حداکثر از نور طبیعی است. هیچ کس نمی خواهد در یک محیط تاریک و کسل کننده کار کند و با ایجاد شیشه های بیشتر ، می توانید فضای کار خود را به مکانی با نور و روشن تبدیل کنید.

نور مصنوعی فقط برای یک فضای کوچک می تواند کارهای زیادی انجام دهد ، بنابراین یک ایده عالی است که با معرفی هرچه بیشتر نور طبیعی این ویژگی را تقویت کنید. دیوارها و پارتیشن های جامد فقط باعث تاریکی یک منطقه می شوند و به احتمال زیاد منجر به هزینه اضافی و نیاز به نصب حتی بیشتر نور مصنوعی می شوند.

آیا می دانید ، شما می توانید پارتیشن های شیشه ای دارای درجه حرارت را نیز تهیه کنید؟ وقتی صحبت از ایمنی در برابر آتش در محل کار است ، پارتیشن ها و درب های شیشه ای دارای درجه حرارت می توانند شما را حداکثر تا 120 دقیقه از گرما ، شعله های آتش و گاز تا دمای 1600 درجه فارنهایت محافظت کنند.

سیستم های پارتیشن بندی شیشه ای با شیشه های تمام قد بدون قاب برای یک پایان صاف و براق یا با قاب های آلومینیومی در دسترس هستند. ما طیف گسترده ای از پارتیشن های شیشه ای را در سراسر ایران طراحی ، ایجاد و نصب کرده ایم ، برخی با سبک ها و طرح های منحصر به فرد و برخی دیگر با اشکال منحنی برای یک پایان زیبا.

پارتیشن اداری

مزایای پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری واقعاً چگونه به درد دفتر شما می خورند؟ در اینجا چند نمونه وجود دارد ...

 • مقرون به صرفه: شکی در این واقعیت نیست که پارتیشن های اداری دفتر بسیار مقرون به صرفه تر از تلاش برای تقسیم دفتر با استفاده از دیوارهای ثابت هستند. بسته به سطح کیفیت و طرحی که از پارتیشن اداری خود نیاز دارید ، می تواند یک سرمایه گذاری نسبتاً ارزان برای دفتر باشد.
 • کاربردی: چه کسی می خواهد متعهد شود که یک دیوار جدا کننده محکم در مرکز دفتر ایجاد کرده و برای آینده قابل پیش بینی آن را به نصف تقسیم نمی کند؟ مشاغل همیشه تغییر می کنند. نحوه کار آنها ، میزان کارمندان و اندازه ادارات در هر زمان تغییر می کند. با استفاده از پارتیشن های اداری ، این امکان را دارید که هر زمان که خواستید دیواره ها و فضای اتاق ها به سرعت نصب و برداشته یا جابجا شوند. پارتیشن اداری از محدودیت شما در فضای فعلی و نحوه چیدمان دفتر جلوگیری می کند.
 • حریم خصوصی: یکی از بزرگترین عوامل تأثیرگذار شرکت هایی که در سیستم های پارتیشن بندی سرمایه گذاری می کنند ، امکان تقسیم فضاهای خصوصی بیشتر است. همه ما می دانیم که وقتی در دفتر کار با طرح باز گیر می کنید و فضای محدودی وجود دارد ، تلاش برای یافتن یک مکان خصوصی برای ملاقاتی که نمی خواهید هیچ کس آن را شنود کند ، چگونه است. با این امکان که اکنون می توانید پارتیشن های اداری موقت یا دائمی ضد صدا را استفاده کنید ، دیگر مسئله ای نیست.
 • زیبایی شناسی: باور کنید یا نه ، پارتیشن های اداری را می توان به عنوان یکی از شیک ترین عناصر یک دفتر کار دانست. با انتخاب سبک ها ، طرح ها و مواد بسیار متنوع ، می توانید از آنها برای تکمیل یا حتی ارتقا طراحی دفتر خود استفاده کنید. آنها را با آرم شرکت ، تصاویر یا رنگهای اصلی مارک کنید تا مهر خود را به چیزها اضافه کنید و آنها را به یک ویژگی برجسته دفتر خود تبدیل کنید.
 • نور: این مزیت بیشتر به سمت پارتیشن های شیشه ای یا حتی آنهایی که دارای پنجره های کوچک هستند که در طراحی گنجانده شده اند ، هدایت می شود. برخلاف ساختن دیوارهای جامد یا افزودن درب های تقسیم کننده چوبی ، استفاده از شیشه های بیشتر در طراحی یک دفتر کار می تواند باعث عبور نور بسیار بیشتری شود - ایجاد یک فضای روشن تر. ثابت شده است که نور طبیعی باعث افزایش روحیه کارمندان می شود که به نوبه خود تأثیر مثبتی بر بهره وری در محل کار دارد.

نیازی نیست که شما را متقاعد کنیم که پارتیشن های اداری بهترین گزینه برای دفتر شما هستند ، بنابراین اگر امروز می خواهید برای تهیه و نصب قیمت پیشنهادی دریافت کنید ، با ما در تماس باشید.

مطلب مفید این صفحه را مشاهده کنید: نرده شیشه ای

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر این وبسایت بدون درج لینک مبدا پیگرد قانونی دارد.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :